close
بهترین متخصص ارتودنسی
مربیان و بازیکنان تیم ملی بعد از چهارمی در لیگ جهانی چه گفتن ؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مربیان و بازیکنان تیم ملی بعد از چهارمی در لیگ جهانی چه گفتن ؟
مربیان و بازیکنان تیم ملی بعد از چهارمی در لیگ جهانی چه گفتن ؟

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از نتیجه‌ای که بازیکنانم در لیگ جهانی کسب کردند، خوشحالم و به آن افتخار می‌کنم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در بازی رده بندی لیگ جهانی والیبال با شکست مقابل ایتالیا به مقام چهارم رسید. اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد این بازی اظهار داشت: از نتیجه‌ای که بازیکنانم در لیگ جهانی کسب کردند، خوشحالم و به آن افتخار می‌کنم ولی امیدوارم در لیگ جهانی بعدی، نتایج بهتری بگیریم.

کواچ: به بازیکنانم افتخار می‌کنم

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از نتیجه‌ای که بازیکنانم در لیگ جهانی کسب کردند، خوشحالم و به آن افتخار می‌کنم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در بازی رده بندی لیگ جهانی والیبال با شکست مقابل ایتالیا به مقام چهارم رسید. اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد این بازی اظهار داشت: از نتیجه‌ای که بازیکنانم در لیگ جهانی کسب کردند، خوشحالم و به آن افتخار می‌کنم ولی امیدوارم در لیگ جهانی بعدی، نتایج بهتری بگیریم.

کواچ ادامه داد: من از 2 بازی آخر تیم ایران مقابل آمریکا و ایتالیا اصلا راضی نیستم. می‌دانم که بازی در این سطح در هر روز کار ساده‌ای نیست ولی ما همچنان باید یاد بگیریم. ما سعی می‌کنیم روند بهتر شدن‌مان را ادامه دهیم.

ظریف: امیدوارم مردم از ما راضی باشند

به گزارش فدراسیون والیبال، فرهاد ظریف پس از شکست ۳ بر صفر برابر ایتالیا اظهار داشت: ایتالیایی‌ها خیلی بهتر از ما بازی کردند. ما هرچه که در توان داشتیم ارائه کردیم، اما نمی‌شد. نمی‌دانم چرا شرایط اینگونه بود؛ شاید هنوز در شوک شکست برابر آمریکا بودیم.
وی ادامه داد: کواچ بسیار با بازیکنان صحبت کرد که به شرایط اولیه بازگردیم، اما بازی کردن در این مرحله نیازمند تجربه و تمرکز خاصی است. فکر می‌کنم در مرحله نخست هیچکس فکر نمی‌کرد از گروه صعود کنیم، اما ما اینکار را کردیم؛ در مرحله نهایی خودمان هم فکر نمی‌کردیم به نیمه‌نهایی برسیم که این امر هم محقق شد.
لیبروی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: با حضور در جمع ۴ تیم برتر ارضا نشدیم و هنوز هم تشنه موفقیت بودیم، اما واقعا هرکاری که کردیم نتوانستیم به هدف خود برسیم. فقط امیدوارم مردم از ما راضی باشند.

بروتو: ایران والیبال مدرنی را به نمایش می‌گذارد

به گزارش فدراسیون والیبال، مائورو بروتو پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر ایران اظهار داشت: از پیروزی برابر ایران بسیار خوشحال هستم و امیدوار بودم که بتوانیم ایران را در این مسابقه شکست دهیم. اصلاً فکر نمی‌کردم و مطمئن نبودم که بتوانیم ایران را با این نتیجه شکست دهیم.
وی ادامه داد: ایران در این مسابقات عملکرد خیلی خوبی داشت و واقعا به یک تیم قدرتمند تبدیل شده است. ایران تیم خطرناکی برای ما در این مرحله بود. آنها توانستند برزیل را شکست دهند و روسیه را تا مرز شکست ببرند و یک امتیاز از روسیه گرفتند که منجر به حذف آنها از لیگ جهانی شد که این کار خیلی بزرگ و غیرقابل انکاری است.
سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا خاطرنشان کرد: همین موضوع ما را نگران کرده بود؛ ایران خیلی با انرژی بازی می‌کند و یک والیبال مدرن را به نمایش می‌گذارد. این واقعاً بد اقبالی بود که ایران و ایتالیا در رده‌بندی با هم بازی کنند، چراکه هر دو شانس حضور در فینال را داشتند.

بیرارلی: می‌توانستیم در فینال با ایران بازی کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امانوئل بیرارلی پس از پیروزی سه بر صفر برابر ایران و کسب مدال برنز لیگ جهانی 2014 اظهار داشت: از پیروزی برابر ایران بسیار خوشحال هستم؛ ما اهداف بزرگتری داشتیم، اما نتوانستیم به آن برسیم.
وی با بیان اینکه ما و ایران می‌توانستیم در فینال با هم دیدار کنیم، ادامه داد: ایران تیم خیلی بزرگی است، البته امروز ما خیلی خوب کار کردیم و توانستیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم. ایران خیلی پیشرفت کرده و الان جز بهترین تیم‌های دنیا است.

زایتسف: بازی سختی داشتیم/ مدال برنز هم ارزشمند است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایوان زایتسف پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر ایران و کسب امتیازآورترین بازیکن میدان درخصوص این بازی اظهار داشت: خوشحالم که برابر تیم قدرتمندی به نام ایران پیروز شدیم و توانستیم یک مدال دیگر هم کسب کنیم. از اینکه با مدال به خانه‌ام می‌روم خوشحالم، هرچند که این مدال طلا نیست؛ مدال برنز هم ارزشمند است.
وی ادامه داد: بازی سختی برابر ایران داشتیم. می‌خواستیم شکست شب گذشته برابر برزیل را جبران کنیم و خوشبختانه توانستیم به هدف خود هم برسیم. شب گذشته عملکرد بسیار بدی داشتیم و امشب توانستیم بهتر بازی کنیم.

معروف: از کسب عنوان چهارمی راضی‌ام

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف پس از شکست ۳ بر صفر برابر ایتالیا در دیدار رده ‌بندی لیگ جهانی 2014 اظهار داشت: نتوانستیم بر بازی مسلط شویم؛ اگر در گیم‌های اول و دوم از حریف پیش می‌افتادیم شاید روند بازی تغییر می‌کرد، اما ما اصلاً جلو نیفتادیم که بخواهیم شرایط را کنترل کنیم.
وی ادامه داد: ایتالیا میزبان بود و شرایط بسیار خوبی داشت. سایر تیم‌ها هم مانند ایران تلاش کردند و می‌خواستند که قهرمان شوند؛ فکر می‌کنم زورمان به آمریکا و ایتالیا نرسید. امشب می‌توانستیم بهتر باشیم، اما موفق نشدیم، چون در توپ‌های برگشتی افتضاح بودیم و عملکرد خوبی نداشتیم.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان تصریح کرد که از کسب عنوان چهارمی در لیگ جهانی 2014 راضی است.

موسوی: مقابل آمریکا و ایتالیا به خودمان باختیم/ از نظر بدنی کم آوردیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سید محمد موسوی پس از شکست ۳ بر صفر برابر ایتالیا در خصوص این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی بود و شانس داشتیم که نخستین مدال جهانی والیبال ایران را کسب کنیم، اما نتوانستیم شرایط بدنی و روحی خود را در وضعیت ایده‌آل قرار دهیم. مصدومیت‌ها به ضرر ایران شد و از طرفی فکر می کنم از نظر بدنی هم کم آوردیم.
وی ادامه داد: سه ماه است که در اردوهای طولانی مدت حضور داریم و فکر می‌کنم طبیعی است که از نظر بدنی کمی تحلیل برویم، اما این  شرایط برای تمام تیم‌ها وجود دارد. فرق ما با بقیه تیم‌ها این است که ما هنوز به این شرایط عادت نداریم.
سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه پس از حضور در جمع چهار تیم برتر کمی ارضا شده بودیم، گفت: می‌توانستیم حتی آمریکا را شکست دهیم، اما نشد. عنوان چهارمی راضی کننده است، اما من همیشه بهترین‌ها را می‌خواهم. شاید اگر در فینال هم بازی می‌کردیم و دوم می‌شدیم باز هم من می‌گفتم که راضی نیستم، اما در شرایط کنونی نتایج خوبی کسب کردیم.
موسوی با بیان اینکه امیدوارم مردم از ما راضی باشند، ادامه داد: ما چیزی از آمریکا کم نداشتیم، اما واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد که ما اصلاً والیبال بازی نکردیم. ما در بازی برابر آمریکا و ایتالیا به خودمان باختیم. ایتالیا هیچ‌وقت با شرایط امشب خود نمی‌تواند ما را شکست دهد، اما چون ما خیلی بد بودیم آنها به هدف‌شان رسیدند.


والیبال , تیم ملی والیبال ایران , کواچ , سعید معروف , مصاحبه , محمد موسوی , فرهاد ظریف , فرهاد قائمی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 967 تاریخ : یکشنبه 29 تير 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
حانی میگه
آقاسعیدخیلی دوست دارم کلاعاشقتم انصافاخیلی خوب بازی کردین امااشکالی نداردکه به آمریکاوایتالیاباختیم این میتونه تجربه خوبی براجبران باشه خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دووووووووووووووست دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>