close
تبلیغات در اینترنت
کنفرانس خبری مربیان و بازیکنان پس از پایان دیدار دو تیم ایران و ایتالی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
کنفرانس خبری مربیان و بازیکنان پس از پایان دیدار دو تیم ایران و ایتالیا !
کنفرانس خبری مربیان و بازیکنان پس از پایان دیدار دو تیم ایران و ایتالیا !

خبرگزاری ورزش والیبال : کنفرانس خبری دو تیم ایران و ایتالیا پس از اتمام دیدار این دو تیم برگزارشد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ، تیم والیبال والیبال ایران در دومین روز و اولین دیدار خود در رقابت های والیبال قهرمانی 2014 جهانی توانست تیم مدعی ایتالیا را با نتیجه 3-1 در گیم شماری شکست دهد.

اسلوبودان کواچ: خوب بود، راضی ام وقت خوشحالی نداریم

اسلوبودان کواچ؛ سرمربی تیم ملی مردان ایران پس از پیروزی برابر ایتالیا با ابراز خرسندی از عملکرد ملی پوشان گفت: خوشبختانه تغییراتی که ایجاد کرده بودیم، کارساز بود و کمک کرد تا پیروز میدان باشیم. دریافت اول ما خوب کار کرد و سعید معروف هم با سرعت بخشیدن به بازی، خوب تیم را تغذیه کرد. البته ما در حمله های دوم و سوم هم امتیازهای مناسبی گرفتیم که در مجموع می توانم بگویم کیفیت بازی تیم ما در سطح قابل قبولی بود. واقعا خوب بود. راضی ام و امیدوارم که در بازی های آینده هم بتوانیم همین نمایش را داشته باشیم.
کواچ همچنین با اشاره به اینکه ایتالیا یکی از بهترین تیم های دنیاست، افزود: اینکه ما در اولین دیدارمان آن هم در مسابقات مهمی مثل قهرمانی جهان توانستیم یکی از بهترین تیم های دنیا یعنی ایتالیا را شکست بدهیم خیلی خوشحال کننده است ولی واقعیت این است که ما فرصتی برای خوشحالی نداریم. تمام شد. باید به حریفان آینده و بازی های بعدی مان فکر کنیم. از حالا فقط امریکا.

مائورو بروتو: ایران همه جوره از ما بهتر بود
 
مائورو برتو؛ سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از شکست تیمش در برابر ایران در کنفرانس خبری این مسابقه به ایران تبریک گفت و اظهاری امیدواری کرد تا در دیدارهای آینده، تیمش بتواند این شکست را جبران کند. بروتو گفت: راستش را بخواهید به نظر من این بازی، بازی سطح بالایی نبود. چون اولین بازی دو تیم بود و هنوز خودشان را با شرایط مسابقات قهرمانی جهان وفق نداده بودند. به نظرم هم ایتالیا و هم ایران می توانند بهتر از این بازی کنند. ولی خب در همین بازی هم ایران در همه فاکتورها از ما بهتر بود و شایسته این پیروزی بود.
سرمربی ایتالیا با اشاره به صبر و تلاش بازیکنان ایران، افزود: بازیکنان ایران رالی توپ را از ما گرفتند. یا حمله اولشان موفق بود و یا در حمله های دوم و سوم اینقدر بازی را ادامه می دادند تا توپ و پوئن را از آن خود کنند. این همان چیزی بود که تیم ما نداشت. به نظرم ایرانی ها تکتیک و ذهنیت قوی شان را در خدمت تاکتیک شان قرار دادند تا توانستند ما را شکست بدهند.
بروتو همچنین ست سوم را کلید بازی نام داد و گفت: ست سوم این مسابقه، کلید بازی بود که ایران از ما گرفت. البته داور هم اشتباه داشت ولی خب ایرانی ها هم بهتر از ما کار کردند و برنده شدند. 
 

تشکری: بچه ها استثنایی بودند / بازی خوب امروز بیشتر به خاطر بازی های تدارکاتی بود


ارمین تشکری معتقد است ایران با بازی استثنایی ، ایتالیا را برد و سه امتیاز گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سرعتی زن تیم ملی درباره پیروزی مقابل ایتالیا گفت:« بچه های ما استثنایی بازی کردند. مخصوصا ست اول. دو تعویض ست سوم هم برد ایران را امضا کرد. دربازی با ایتالیا  خیلی خوب شروع کردیم. هر وقت خوب شروع کردیم موفق بوده ایم. دست ایتالیا را در اسپک  و دفاع خواندیم. با سرویس ها و حمایت در زمین برنده شدیم.»
وی تصریح کرد:«بچه هایی که به زمین رفتند خیلی به تیم کمک کردند مثل همیشه. البته همدلی بچه ها موفقیت تیم را رقم می زند.حتی ذخیره ها هم دوست دارند فیکس ها بازی عالی داشته باشند.»
تشکری به صعود تیم به دور دوم امیدوار است:«من خیلی  امیدوارم در صورت حفظ این روند با این شروع خوب و درخشش به دور دوم برسیم.ما همه تلاش  خودمان را بکار می بریم. فکر می کنم با بازی خوب  می توانیم امتیازات لازم را بگیریم. برد 3بر یک یا سه بر صفر خیلی تفاوت نمی کند. فقط باید امتیاز لازم را بگیریم.»

سرعتی زن تیم ملی والیبال بازیهای تدارکاتی خیلی در پیروزی اول موثر دانست:« «به نظرم بازی خوب امروز بیشتر به خاطر بازی های تدارکاتی بود. اردوی فشرده تهران خیلی تاثیر داشت.حالا بدنها آماده شده البته این آمادگی هنوز آمادگی صد در دص بچه ها نیست.هنوز جا دارد بازی به بازی بهتر کار کنیم.»

وی تاکید کرد:«دراردوی امریکا به آمادگی خوبی رسیدیم. چهار بازی دوستانه با امریکا تجربه خیلی بزرگی بود. بعد هم در تهران چند روز صبح و عصر تمرین فشرده داشتیم. بچه ها خیلی ناراحت بدن هایشان بودند. ما خیلی خسته بودیم اما فکر می کنم  این برد مزد زحماتی بود که  کشیدیم. در لهستان هم دوبازی دوستانه داشتیم با استرالیا که در آن  روی ضعف هایمان کار کردیم  تا آنها را برطرف کنیم. نقاط قوت مان را هم تقویت کردیم.»

سید: دوباره اعتماد به نفسمان بالا رفت


سید محمد موسوی یکی از بهترین مدافع دنیا معتقد است شکست ایتالیا اعتماد به نفس دوباره به تیم ایران داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال سرعتی زن تیم ملی بعداز اولین  پیروزی گفت:«بازی خیلی خوبی بود. احتمال برد می دادم اما نه 3 بر یک و با این اختلاف امتیاز. فکر نمی کردم اینقدر روان بازی کنیم. وقتی وارد مسابقات می شوی یکسری چیزها عوض می شود و انگیزه به تیم برمی گردد. خستگی که همیشه از آن حرف می زدیم امروز مشخص بود. آنهایی که خیلی والیبالی هستند شاید متوجه این قضیه در پرش و نوع ضربه زدن بچه ها شدند  خستگی هنوز هست ولی  انگیزه  ورود به مسابقات جهانی ، کمی خستگی و بی انگیزگی قبل  را جبران می کند. نتیجه خیلی خوبی گرفتیم در روز اول چرا که این بازی برای ما 6 امتیاز داشت. 3 امتیاز حالا و 3 امیتاز هم برای مرحله دوم. دیگر با این تیم بازی نمی کنیم و این خیلی مهم بود.  روحیه خیلی خوبی به تیم داد و اعتماد به نفسی که از دست داد بودیم را به تیم برگرداند. اعتماد به نفس خیلی اهمیت داشت حتی بیشتر از 6 امتیاز. چرا که برای بازی های آینده می تواند به ما کمک کند. شرایط خوبی بود و کارهایی که باید و مربی از ما می خواست را  انجام دادیم و آنالیز هم جواب داد و برنده شدیم.»

وی تصریح کرد: «آنالیزی  که از تیم ایتالیا کرده بودند را بچه ها در زمین اجرا کردند. می دانستیم چه کار باید بکنیم. خیلی وقت ها می دانیم اما شرایط برای اجرای آنالیز و خواسته های مربی  جفت و جور نمی شود. بعضی وقتها سخت است و اصلا حریف اجازه نمی دهد که برنامه ها را اجرا کنیم. اما در این بازی همه برنامه ها را پیاده کردیم و به هدفمان رسیدیم.»

موسوی در خصوص عملکرد خوبش در دفاع اظهار کرد:«خیلی خوب بود. من با دفاع کردن انرژی می گیرم. بعضی ها با زدن اسپک  خوشحال می شوند .اما من نه اسپک خوشحالم می کند ونه سرویس. تنها دفاع خوشحالم می کند. چرا که پستم همین است ودر این پست به تیم کمک کنم. خوشبختانه امروزدر بخش هایی از بازی خوب دفاع کردم و تیم جلو افتاد.خیلی خوب است. امیدوارم بتوانم در بازیهای بعدی هم مثل این بازی موثر باشم.»

 

ظریف:امروز، روز ما بود/ این پیروزی را به مردم ایران هدیه می کنم

فرهاد ظریف، پس از پیروزی ایران مقابل ایتالیا امروز را روز تیم ملی والیبال ایران دانست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، لیبروی تیم ملی گفت:«اگر قبل از بازی از من می پرسیدی، می گفتم 3 بر یک می بریم. می توانستیم 3برصفر هم برنده باشیم . اگر ست دوم اشتباه کوچولو در پوئن 24 بر23  مرتکب نمی شدیم ، فکر می کنم بازی را 3 برصفر می بردیم. چرا که امروز روزمان بود. خیلی  خوب بازی کردیم در همه پست ها از دریافت تا پاس، اسپک و توپ های برگشتی. همه فوق العاده بودند و فوق العاده با انگیزه کار کردند. این از همه چیز مهمتر است برای ما.»

وی به بازی اصولی ایران اشاره کرد و افزود:«ما در همه پست ها امروز روی اصول بازی کردیم. شاید بعد از بازی لیگ جهانی با امریکا این طوری بازی نکرده بودیم. چه با خود امریکا که در نیمه نهایی لیگ جهانی باختیم و چه ایتالیا. اصلا این انگیزه را نداشتیم. ولی بازی را که استارت زدیم، مطمئن بودم می بریم.چون از اول محکم گرفتیم . با انگیزه. وقتی با تیم های بزرگ زیاد بازی می کنی دیگر استرس ندارد و منطقی بازی می کند. ما سال قبل شاید 7-8 بار با ایتالیا بازی کردیم. به برد وباختهایش کاری ندارم اما به قول کشتی گیران وقتی تنه به تنه حریفان می خورد قشنگ همدیگر ار می شناسیم. هم آنها ما را می شناسند و هم ما. تنها زمانی که باید با بازی منطقی پوئن های اصلی را بگیریم خیلی  بازیهای قبلی کمک کرد. خیلی.»
ظریف این پیروزی را به مردم ایران هدیه کرد:«خوشحالم فقط به خاطر مردم.چون دو،سه تا بازی در لیگ جهانی باختیم نارحت بودند اما حالا این برد را هم به مردم و هم خانواده ام که واقعا سنگ تمام گذاشتن و دوری مرا تحمل کردند به ویژه  ترمه جونم که از قبل از امریکا ندیده ام او را هدیه می کنم. امیدوارم با دست پر به تهران برگردیم.»

 


والیبال , کنفرانس خبری , ایران , ایتالیا , مصاحبه , کواچ , معروف ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 683 تاریخ : دوشنبه 10 شهريور 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
mamak میگه
پیشنهاد یه جای باحال
همگردی شکلک
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
به دنبال زوج جدید برای معروف mehdii7007
اعلام برنامه روز سوم/جدال ایران با استرالیا در آخرین دیدار 13791379
یادگیری زبان فرانسه mrsz1mrsz
تدریس خصوصی زبان فرانسه mrsz1mrsz
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید