close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
اختصاصی / گزارش کامل دیدار ایران آلمان/برتری قاطع آلمان برابر ایران !/گروزو یک تنه ایران را شکست داد !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
اختصاصی / گزارش کامل دیدار ایران آلمان/برتری قاطع آلمان برابر ایران !/گروزو یک تنه ایران را شکست داد !
اختصاصی / گزارش کامل دیدار ایران آلمان/برتری قاطع آلمان برابر ایران !/گروزو یک تنه ایران را شکست داد !

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در مرحله سوم رقابت های جهانی در سه گیم متوالی مغلوب تیم والیبال آلمان شد تا کارش برای صعود به جمع چهار تیم پایانی سخت شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،تیم ملی والیبال ایران که برای اولین بار در تاریخ موفق شده به جمع شش تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان راه یابد، در اولین دیدارش از مرحله سوم رقابتها برابر آلمان قرار گرفت و با نتیجه 3-0 شکست خورد.

 

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در مرحله سوم رقابت های جهانی در سه گیم متوالی مغلوب تیم والیبال آلمان شد تا کارش برای صعود به جمع چهار تیم پایانی سخت شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،تیم ملی والیبال ایران که برای اولین بار در تاریخ موفق شده به جمع شش تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان راه یابد، در اولین دیدارش از مرحله سوم رقابتها برابر آلمان قرار گرفت و با نتیجه 3-0 شکست خورد.

دیدار دو تیم آلمان و ایران ساعت 22 و 55 دقیقه شب به وقت تهران در سالن اسپودکا آرنا لهستانبا قضاوت جورج موکری اهل اسلوواکی و رونالدو هوگو گولاکیان آغاز شد .

تیم آلمان با ترکیب : مارکوس استروالد،سباستین  سچوارز،کالیربردا، مارکوس بومه،گروزر، کامپا و ماکس گونوزور با هدایت ویتال هنین و سفید پوشان ایران نیز با ترکیب : معروف، محمد موسوی، قائمی ، ظریف ، میرزاجانپور ، غلامی ، امیر غفور و با هدایت اسلوبودان کواچ آغازگر این دیدار بودند.

 

گروزر پشت خط زن آلمانی ،ستاره میدان !

گروزو پشت خط زن آلمانی ،ستاره امشب این دیدار !

 

گیم اول (25-15) آلمان :

گیم اول این دیدار بین تیم های ایران و آلمان در چارچوب رقابت های جهانی با قضاوت جورج موکری اهل اسلوواکی و رونالدو هوگو گولاکیان در سالن نه چندان پر هیاهوی اسپودکا آرنا آغاز شد. با قرار گیری کاپیتان تیم ملی  در خط سرویس و در یک رفت و برگشت دریافت عالی بازیکنان ایران و در ادامه حمله موفق بازیکن تیم ملی باعث کسب اولین امتیاز برای ایران می شود.اولین وقت استراحت این گیم به نفع شاگردان ویتال هینِن به پایان می رسد.در ادامه دریافت های ضعیف شاگردان کواچ تیم آلمان در امتیاز 12-6 از تیم ایران پیشی می گیرد.اما شاگردان کواچ با زدن سرویس ها هدفمند و موثر فرهاد قائمی امتیاز ها را کمی جبران کرده ولی تایم اوت ویتال هنین برای جلوگیری از روند امتیاز گیری ایران موثر واقع میشه و ژرمن ها دومین وقت استراحت این گیم را نیز به نفع خود در امتیاز 16-11 به پایان می رسانند.دو تعویض همیشگی کواچ که با جایگزینی مهدوی و محمودی همراه بود برای تقویت خط دفاع جلوی تور و امتیاز گیری از تیم حریف موثر واقع نشد ،حتی ویدئو چک کواچ نیز این پوئن را در اختیار ایران قرار نداشت.

 

 

در ادامه دفاع شدن شهرام محمودی باعث می شود کواچ دومین وقت استراحت فنی خود را هم در این گیم در خواست کند که این وقت استراحت نیز کمک زیادی به تیم ایران نمیکند و تیم ایران دوباره دفاع می شود ، دفاع شدن دوباره بلند زن ایران سبب کسب امتیاز 21-14 برای آلمان می شود.دریافت های ضعیف بازیکنان تیم می باعث عقب افتادگی تیم ایران در این گیم شده ست ، عملکرد فوق العاده سرعتی زن تیم آلمان یعنی مارکوس گونته که دفاع های عالی داشته در این گیم برعکس ،محمد موسوی که در این گیم بسیار کم فروغ بوده به مانند اکثر بازیکنان ایران و در نهایت تیم آلمان در امتیاز 25-15 این گیم را به نفع خویش به پایان می رساند.دست کم گرفتن حریفی مانند آلمان توسط ملی پوشان باعث کیفیت فنی ضعیف ملی پوشان در گیم شد و با این عملکرد تیم ایران درصورت برطرف نشدن مشکلاش، شرایط سختی را در گیم های بعد تجربه خواهد کرد.

 

 

 

گیم دوم  (25-21) آلمان:

گیم دوم با قرار گیری بازیکن آلمان در خط سرویس و زدن سرویسش به خارج از میدان، اولین امتیاز این گیم را تقدیم تیم ایران می کند.دفاع های عالی بازیکنان آلمان همچنان معضلی اساسی به مانند گیم اول برای تیم ایران بوده و ژرمن ها در امتیاز 4-3 از ایران پیش هستند.پشت خط زن ژرمن ها گروزر با دو امتیاز متوالی که با حملات خود کسب می کند اولین وقت استراحت این گیم را نیز در امتیاز 8-6 به نفع تیم آلمان به پایان می رساند.عملکرد عالیه مجتبی میرزاجانپور در حملات تیم ایران در این گیم کمک بسیار خوبی برای تیم ایران برای جبران امتیاز از دست رفته بود است و باعث پیش افتادن تیم ایران در امتیاز 11-10 از ژرمن ها شده ست. قرار گیری امیرغفور در خط سرویس اما تور مانع از عبور توپ می شود امتیاز 12 برای تیم آلمان کسب می شود،امتیاز سرویس مستقیم گروزر پشت خط زن آلمانی باعث پیش افتادن تیم آلمان در امتیاز 13-12 شده ست.

 

 

عملکرد عالی محمد موسوی در دفاع کردن حرکت ترکیبی آلمانی ها باعث کسب امتیاز 13 برای ایران می شود.تک دفاع شدن امیر غفور برابر بلند زن آلمانی باعث کسب دومین وقت استراحت فنی این گیم برای ژرمن ها در امتیاز 16-14 می شود.تایم اوت کواچ برای جلوگیری از روند امتیاز گیری آلمانی ها که تا به این جای کار در امتیاز 19-16 از تیم ایران پیش هستند موثر واقع می شود و ایران امتیاز 17 را نیز از آلمانی ها می گیرد.سرویس ها سهمگین آلمانی ها به مانند گیم اول دریافت اول تیم ایران را با مشکل مواجه کردند و تیم ملی نتوانسته بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد ،تا ژرمن ها در امتیاز 22-19 همچنان از تیم ملی پیش باشند.

 

 

سرویس های خوب بازیکنان ما نیز نتوانست کمک جالب توجه ای در روند بازی داشته باشد ،تیم آلمان با وجود داشتن بازیکن تمام کننده چون گروزر توانسته اکثر دریافت های ضعیف اول خود را با اسپک ها مهارنشدنی این بازیکن به امتیاز تبدیل کند ،تصمیم کواچ جهت جانشینی تشکری با میرزاجانپور جهت جبران امتیازات ازدست رفته تا حدودی موثر واقع می شود ولی گروزر ستاره ژرمن ها در این گیم باعث قطع روند امتیاز گیری ایران میشود . در نهایت این گیم نیز با دفاع شدن بهترین مدافع این رقابت ها تا به این جای کار یعنی محمد موسوی با امتیاز 25-21 به نفع ژرمن ها به پایان می رساند.

 

دریافت اول ضعیف دلیل اصلی باخت تیم ملی برابر آلمان

 

گیم سوم (25-19) آلمان :

گیم سوم در حالی آغاز می شود که ملی پوشان عزم جدی برای برگشتن به بازی و جبران دو گیم ازدست رفته دارند و دو امتیاز پیاپی این گیم را دشت می کنند ولی در ادامه ژرمن ها با بازی منظم خود به بازی برگشته و در امتیاز 7-7 به تساوی می رسند ،تک دفاع عالی فرهاد قائمی مقابل بهترین بازیکن آلمان ها یعنی گروزر باعث کسب اولین وقت استراحت فنی در امتیاز 8-7 به نفع تیم ملی ایران می شود.

 

 

سرویس ها عالی فرهاد قائمی باعث برتری ایران با اختلاف سه امتیاز نسبت به آلمان می شود ،تایم اوت در خواستی ویتال هنین برای جلوگیری از روند سرویس ها عالی فرهاد قائمی نیز موثر واقع نمی شود و ایران در امتیاز 12-8 با اختلاف امتیاز 4 از ژرمن ها پیش می افتد.اما سرویس های عالی گروزر بهترین سرویس زن رقابت ها تا به این جای کار باعث تساوی امتیاز ها در امتیاز 12-12 می شود،گروزر همچنان در خط سرویس و امتیاز های متوالی به نفع ژرمن ها تا جایی که با کمک سرویس ها گروزر اختلاف 4 امتیازی تیم ملی جبران کرده و ژرمن ها را در امتیاز 12-14 از تیم ملی پیش انداخته ست،امتیاز سرویس مستقیم گروزر ستاره میدان 15-12 به نفع ژرمن ها ،سرویس های مرگبار گروزر باعث برتری ژرمن ها در وقت استراحت فنی دوم این گیم در امتیاز 16-12 شده ست.

 

گروزر پشت خط زن آلمان

گروزر پشت خط زن آلمانی که 9 بار در گیم سوم به طور پیای در خط سرویس قرار گرفت

 

گروزر برای هشتمین بار پیاپی در خط سرویس قرار می گیرد ، تعویض عبادی پور به جای میرزاجانپور نیز موثر واقع نمی شود و امتیاز آلمان ها به 17 می رسد.در نهمین بار قرار گیری گروزر در خط سرویس امتیاز این بار به ایران تعلق می گیرد و امتیاز ها 18-14 همچنان آلمان ها برتر از تیم ملی ایران در پوئن گیری ،تعویض گروزر با شاپس کاپیتان اصلی تیم آلمان ،در روند بازی ژرمن ها کاملا موثر واقع شد و در نهایت این آلمان ها بودند که در امتیاز 25-19 در این گیم نیز به مانند گیم های پیشین به برتری رسید و گام بلندی در جهت صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت ها جهانی برداشت و اولین باخت 3-0 ایران در این دوره از رقابت های جهانی رقم زد.

 

 

آمار دیدار به شرح زیر است :

 در این بازی امیر غفور امتیاز آورترین بازیکن ایران بود که تنها 9 امتیاز گرفت و فرهاد قائمی با 7 امتیاز در رده دوم قرار گرفت.
در طرف مقابل، گیورگی گروز با 22 امتیاز بهترین بازیکن آلمان بود.
ایران برای صعود باید فرانسه را 3 بر صفر و با اختلاف ست های بالا شکست دهد تا شانس صعود به جمع چهار تیم برتر جهان را داشته باشد.


/عادل خدرخوجه/


والیبال , نتایج , ایران , آلمان , تحلیل دیدار ایران و آلمان , گزارش کامل دیدار ایران و آلمان , والیبال قهرمانی جهان 2014 , مسابقات جهانی والیبال 2014 , نتیجه ی دیدار ایران و آلمان , ایران vs آلمان , جام جهانی والیبال 2014 , عادل خدرخوجه ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 595 تاریخ : چهارشنبه 26 شهريور 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>