close
بهترین متخصص ارتودنسی
مربیان و ملی پوشان پس از برد هنک کنگ چه گفتند ؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مربیان و ملی پوشان پس از برد هنک کنگ چه گفتند ؟
مربیان و ملی پوشان پس از برد هنک کنگ چه گفتند ؟

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران امروز در نخستین مسابقه خود در بازی های آسیایی 2014 موفق به شکست سه بر صفر هنگ کنگ شد.

فیاضی: انگیزه کافی برای قهرمانی داریم

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات والیبال بازی های آسیایی انگیزه کافی داریم و تا به آن نرسیم از تلاش دست برنخواهیم داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پوریا فیاضی پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر هنگ کنگ در نخستین مسابقه خود در هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون افزود: تیم ایران نسبت به سایر تیم های شرکت کننده دیرتر به دهکده بازی ها رسیده است و به همین دلیل خسته به نظر می رسد. چون هنوز با شرایط محیط همخوانی پیدا نکرده است.
وی با بیان اینکه مشکل دیگر ایران این است که توپ مسابقات را عوض کردند، گفت: به نظر من این کار درست نیست. تیم ایران تمرینات خود را با توپ های رقابت های جهانی انجام داده است.
بازیکن تیم ملی والیبال تاکید کرد: در مجموع برابر هنگ کنگ مسابقه راحتی داشتیم و نیاز نبود که زیاد از توان بازیکنان در این مسابقه استفاده کنیم.  
وی در باره میزبانی کره جنوبی در این رقابت ها نیز گفت: به نظر من میزبانی آنان در حد بازی های آسیایی نیست. به عنوان مثال تیم های شرکت کننده در این رقابت ها در ساختمان های 28 طبقه ای اسکان یافتند که تنها یک آسانسور برابر تردد آنان وجود دارد. خروج از ساختمان عذاب آور است و حدود نیم ساعت طول می کشد.
تیم ملی والیبال ایران امروز (پنج شنبه) در نخستین مسابقه خود در بازی های آسیایی 2014 موفق به شکست سه بر صفر هنگ کنگ شد.

مهدوی: برابر هنگ کنگ تنها پیروزی اهمیت داشت

پاسور دوم تیم ملی والیبال ایران گفت: برابر هنگ کنگ در نخستین مسابقه بازی های آسیایی تنها باید برنده می شدیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مهدی مهدوی پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر هنگ کنگ در نخستین مسابقه خود در هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون افزود: در این دیدار بیشتر دقت داشتیم که آسیب نبینم و به همین دلیل مسابقه را با آرامش پیگیری کردیم.
وی با بیان اینکه ملی پوشان نیاز به استراحت بیشتر دارند، گفت: خوابمان کمی دچار مشکل شده است و به مرور زمان بهتر خواهد شد و جای نگرانی نیست.
پاسور دوم تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: تیم ایران با ریکاوری به شرایط مطلوب گذشته باز خواهد گشت و در مرحله دوم مسابقات خیلی بهتر ظاهر خواهیم شد.
وی در بازه میزبانی کره جنوبی در هفدهمین دوره بازی های آسیایی گفت: نسبت به دور قبل این بازی ها که در گوانگژو برگزار شد، عملکرد کره جنوبی قابل قیاس نیست و میزبانی خوبی ندارد. هدف ایران کسب مدال طلاست و برای آن با تمام قدرت خواهد جنگید هر چند شرایط میزبانی به ضرر تیم باشد.
تیم ملی والیبال ایران امروز (پنج شنبه) در نخستین مسابقه خود در بازی های آسیایی 2014 موفق به شکست سه بر صفر هنگ کنگ شد.

سجادی: از عملکرد والیبال ایران راضی هستیم

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: فدراسیون والیبال یکی از فدراسیون های موفق ایران است و عملکرد تیم ملی این فدراسیون در رقابت های مهم راضی هستیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نصرالله سجادی که یکی از تماشاگران ویژه دیدار ایران و هنگ کنگ در هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون بود، پس از پیروزی تیم ایران افزود: والیبال ایران هیچ حریفی را دست کم نمی گیرد.
وی با بیان اینکه این موضوع باعث موفقیت این رشته ورزشی در مسابقات بین المللی می شود، گفت: روی مدال طلای والیبال ایران در بازی های آسیایی حساب باز کرده ایم.
معاون وزیر ورزش و جوانان در باره عملکرد دیگر فدراسیون ها در بازی های آسیایی گفت: به جز یک فدراسیون، از عملکرد سایر فدراسیون های ورزشی راضی هستیم.
تیم ملی والیبال ایران امروز (پنج شنبه) در نخستین مسابقه خود در بازی های آسیایی 2014 موفق به شکست سه بر صفر هنگ کنگ شد.

خوش خبر: بازیکنان ایران تشنه مدال بازی های آسیایی هستند

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان ایران به رغم خستگی تشنه مدال طلای بازی های آسیایی هستند و در دیدارهای آینده شرایط آنان به مراتب بهتر خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر هنگ کنگ در نخستین مسابقه خود در هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون افزود: ایران تنها تیمی است که دیرتر از همه وارد اینچئون شده است و طبیعی است که هنوز با شرایط و محیط مسابقات همخوانی پیدا نکرده باشد.
وی با بیان اینکه بازیکنان تلاش می کنند که هماهنگی تیمی خود را پیدا کنند، گفت: تیم های آسیایی حرفه ای تر شدند و رقابت با آنان نیز سختتر شده است، برای رقابت با آنان باید تلاش بیشتری کنیم.
سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه از شرایط سخت دهکده بازی ها برای همه تیم های شرکت کننده گفت و افزود: بازیکنان تیم ایران به ماساژور عادت دارند اما ظرفیت نداشتیم که همراه بیاوریم به همین دلیل بازیکنان از نظر بدنی خسته به نظر می رسند.
وی تصریح کرد: در دوره قبل بازی های آسیایی در گوانگژو ماساژور داشتیم اما این دوره نداریم. در مجموع به رغم مشکلات ریز و درشت موجود، بازیکنان انگیزه لازم برای کسب مدال قهرمانی دارند و خستگی زیاد در عملکرد آنان تاثیر نخواهد گذاشت.
تیم ملی والیبال ایران امروز (پنج شنبه) در نخستین مسابقه خود در بازی های آسیایی 2014 موفق به شکست سه بر صفر هنگ کنگ شد و فردا در دومین مسابقه به مصاف هند می رود.

ظریف: بازیکنان حرفه ای والیبال هیچ حریفی را دست کم نمی گیرند

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان حرفه ای والیبال هیچ حریفی را دست کم نمی گیرند و بازیکنان ایران نیز اینگونه هستند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فرهاد ظریف پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر هنگ کنگ در نخستین مسابقه خود در هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون افزود: مردم ایران خیالشان راحت باشد، بازیکنان ایران برای کسب مدال طلای بازی های آسیایی انگیزه لازم را دارند.
وی تاکید کرد: چون طلای این مسابقات را می خواهیم برای رسیدن به آن خواهیم جنگید.
لیبروی تیم ملی والیبال با باین اینکه دوست ندارم تیم ملی را رها کنم، افزود: با وجود خستگی چندماهه باز هم در خدمت تیم خواهم بود. چند ماهه دخترم ندیدم و نمی دانم در آینده چه جوابی به او بدهم.
وی در باره حریفان ایران در بازی های آسیایی گفت: تعدادی از آنان ناشناخته هستند و امیدوارم دردسرساز نشوند.


والیبال , مصاحبه , مربیان , بازیکنان , ملی پوشان , تیم ملی والیبال , کواچ , خوش خبر , فیاضی , ظریف , مهدوی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 357 تاریخ : پنجشنبه 03 مهر 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید