close
تبلیغات در اینترنت
ملی پوشان و مربیان پس از برد تیم سیچلو چه گفتند ؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
ملی پوشان و مربیان پس از برد تیم سیچلو چه گفتند ؟
ملی پوشان و مربیان پس از برد تیم سیچلو چه گفتند ؟

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران امروز یکشنبه در اولین دیدار خود در مرحله دوم بازی های آسیای سه بر صفر حریفش را شکست داد ، مصاحبه مربیان و بازیکنان تیم ملی پس از این دیدار را در ادامه مطلب می توانید مشاهده کنید.

محمد موسوی ،کواچ ،میرزاجانپور

کواچ: به اندازه ای که پیروز شویم، خوب بازی کردیم
بازی فردا اهمیت زیادی دارد/ کره ای ها تمام هدفشان بازیهای آسیایی است

 

اسلوبودان کواچ با ابراز رضایت از نمایش شاگردانش در دیدار مقابل تیم چند ملیتی قطر گفت: به اندازه ای که پیروز شویم، خوب بازی کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی ایران مقابل قطر اظهار داشت: به اندازه ای که بتوانیم پیروز میدان شویم، خوب بازی کردیم و در طول بازی تیم برتر میدان بودیم.
بوبان با تاکید بر کیفیت خوب بازی قطر افزود: قطر هم تیم بدی نیست و خوب بازی میکند و توانست بازی خوبی از خود به نمایش گذارد. ولی در هر حال تیم ما تیم برتر میدان بود.
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص دیدار فردا مقابل کره جنوبی اظهار داشت: در مورد بازی بعدی باید بگویم که بازی ها کم کم سخت تر میشوند، مربی کره بعد از باخت در مسابقات قهرمانی جهان گفت که این مسابقات برایش مهم نیست و تمام هدفش بازیهای آسیایی است، با اینکه توان شکست این تیم را داریم ولی باید مراقب باشیم و تمرکزمان را حفظ کنیم.
وی افزود: در مورد دست کم گرفتن این مسابقات هم باید بگویم که حفظ انگیزه بازیکنان سخت است ولی سعی میکنیم تا اندازه ای که پیروز میدان شویم بازی خوب و با کیفیتی را ارائه دهیم.

خوان سیچلو: ایران تیم قدرتمندی است و شایسته مدال طلا

سرمربی تیم ملی قطر پس از دیدار مقابل ایران در مرحله دوم رقابت های والیبال بازیهای آسیایی 2014 گفت: ایران تیم قدرتمندی است و شایستگی مدال طلا این مسابقات را دارد.
خوان سیچلو دستیار سابق خولیو ولاسکو در تیم ایران، پس از شکست قطر مقابل ایران اظهار داشت: مسابقه خیلی خوبی بود. ایران تیم قدرتمندی است. ما هم مقابل این تیم خوب بازی کردیم ولی شکست این تیم خیلی سخت است. شناخت خوبی از تیم ایران دارم ولی کسب نتیجه به عملکرد بازیکنان هم نیاز دارد و باید سعی کنم این تیم را قوی تر کنم. امیدوارم در آینده این تیم به یکی از تیم های مطرح تبدیل شود.
وی افزود: تیم های چین و ایران بهترین تیم های حاضر در این رقابت ها هستند و من فکر میکنم ایران قطعا میتواند به مدال طلا برسد و شایسته مدال طلا می باشد. عملکرد ایران در مسابقات جهانی فوق العاده بود و برای اولین بار توانست در بین شش تیم قرار بگیرد. این تیم هم اکنون با بهترین تیمهای جهان رقابت می کند و یکی از آنها است.
وی در خصوص حضور در تیم ملی قطر گفت: ایران تیم بسیار خوب و قابل تحسینی است ولی من مسیر دیگری را در پیش گرفتم و اکنون به تیم قطر تعهد دارم، از طرفی هم بوبان کارش را خیلی خوب بلد است و خوب انجام می دهد.
خوان در باره سرمربیگری ولاسکو در آرژانتین افزود: خولیو تیم آرژانتین را خیلی خوب میشناسد. میدانست که این تیم خیلی جای کار داره ولی بعد از سالها به کشورش بازگشته و برای ساختن این تیم تمام سعی خود را می کند ولی نیاز به زمان دارد.

 

محمودی: مقابل قطر محکم بازی کردیم

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: قطر تیم خوبی است و مقابل این تیم محکم بازی کردیم.
 شهرام محمودی پس از برتری سه بر صفر ایران برابر قطر در مرحله دوم مسابقات والیبال هفدهمین دوره بازی های آسیایی افزود:. می دانستیم اگر قطر را دستکم بگیریم این تیم برای ما خطر ساز می شود.
وی تصریح کرد: با این وجود سعی کردیم برابر قطر حداقل انرژی را مصرف کنیم تا بدنها خسته تر نشود.
شهرام محمودی که در دو دیدار نخست ایران در این رقابت ها عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد، در ادامه گفت: فردا بازی سختی برابر کره جنوبی میزبان این رقابت ها خواهیم داشت. کره از حمایت تماشاگران بهره مند است و باید دقت کنیم تحت تاثیر قرار نگیریم.
وی تاکید کرد: هیچ تیمی در آسیا حریف ایران نیست. اما بدنهای بازیکنان ایران خیلی خسته است. اگر فردا مقابل کره پیروز شویم تا دیدار نهایی مسیر راحتی خواهیم داشت.
محمودی در باره همکاری گلرنگ با والیبال ایران گفت: واقعا از مسئولان شرکت گلرنگ ممنون هستیم. کار نو و جالبی انجام دادند که جای تقدیر دارد. تیم های اروپایی و بزرگ دنیا از این کارها انحام می دهند اما در ایران برای اولین بار است این اتفاق می افتد و جای خوشحالی دارد.
وی افزود: دو ماه از خانواده هایمان دور بودیم و وقتی بچه ها صدای فرزندان شان را می شنیدند، بغض می کردند و الان باید قدردان گلرنگ باشند.

 

ظریف: هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: ملی پوشان ایران هیچ تیمی را دست کم نمی گیرند و برای کسب مدال قهرمانی باید اینگونه عمل کرد.
فرهاد ظریف پس از پیروزی برابر قطر گفت: درست است تا امروز حریفان ما ضعیف بوده اند اما برای تک تک مسابقات با تمرکز آماده شده و همان برنامه ای که برای دیگر مسابقات داشته ایم، برای دیدارهای اخیر هم به اجرا در آورده ایم.
وی تصریح کرد: مسابقه با قطر از نظر نتیجه‌ بازی حساسی بود و برای اول شدن در گروه باید پیروز می شدیم.
لیبروی تیم ملی والیبال با بیان اینکه از فردا مسابقات سخت شروع  می شود، گفت: از مسابقه امروز برابر قطر بازیکنان فشار بیشتری به خود آوردند و موسوی هم برای اولین بار به میدان آمد.
تیم ملی والیبال ایران صبح امروز در نخستین مسابقه مرحله پلی آف هفدهمین دوره بازی های آسیایی موفق به شکست سه بر صفر قطر شد.
ملی پوشان ایران فردا در دومین مسابقه خود در این مرحله به مصاف کره جنوبی میزبان این بازی ها می روند.

 

معروف:برای اول شدن باید قطر را شکست می دادیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ملی پوشان برای صدرنشینی در مرحله دوم باید قطر را شکست می دادند و موفق به این کار نیز شدند.
سعید معروف پس از پیروزی برابر قطر گفت: این بازی از نظر نتیجه‌ بازی حساسی بود و برای اول شدن در گروه باید پیروز می شدیم. امروز مقابل قطر خوب بازی کردیم و حریفمان نیز نتوانست کاری کند.
وی با تاکید بر دست کم نگرفتن حریفان، گفت: بازیکنان ایران با توجه به شرایط بدنی که دارند با 40 درصد توانشان بازی می‌کنند، نمی‌شود بیشتر از این فشار آورد.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی ضربدری قطعا بهتر خواهیم بود و اگر بازی خودمان را انجام دهیم، به مشکل نخواهیم خورد.
وی ادامه داد: در مرحله نیمه نهایی تیم‌هایی هستند که همیشه ایران را اذیت کرده‌اند و ما باید دقت لازم را داشته باشیم.
تیم ملی والیبال ایران صبح امروز در نخستین مسابقه مرحله پلی آف هفدهمین دوره بازی های آسیایی موفق به شکست سه بر صفر قطر شد.
ملی پوشان ایران فردا در دومین مسابقه خود در این مرحله به مصاف کره جنوبی میزبان این بازی ها می روند.


والیبال , مصاحبه , مربیان , بازیکنان , ملی پوشان , تیم ملی والیبال , کواچ , ظریف , معروف , محمودی , سیچلو ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 277 تاریخ : یکشنبه 06 مهر 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید