close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
ملی پوشان و مربیان پس از برد تیم سیچلو چه گفتند ؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
ملی پوشان و مربیان پس از برد تیم سیچلو چه گفتند ؟
ملی پوشان و مربیان پس از برد تیم سیچلو چه گفتند ؟

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران امروز یکشنبه در اولین دیدار خود در مرحله دوم بازی های آسیای سه بر صفر حریفش را شکست داد ، مصاحبه مربیان و بازیکنان تیم ملی پس از این دیدار را در ادامه مطلب می توانید مشاهده کنید.

محمد موسوی ،کواچ ،میرزاجانپور

کواچ: به اندازه ای که پیروز شویم، خوب بازی کردیم
بازی فردا اهمیت زیادی دارد/ کره ای ها تمام هدفشان بازیهای آسیایی است

 

اسلوبودان کواچ با ابراز رضایت از نمایش شاگردانش در دیدار مقابل تیم چند ملیتی قطر گفت: به اندازه ای که پیروز شویم، خوب بازی کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی ایران مقابل قطر اظهار داشت: به اندازه ای که بتوانیم پیروز میدان شویم، خوب بازی کردیم و در طول بازی تیم برتر میدان بودیم.
بوبان با تاکید بر کیفیت خوب بازی قطر افزود: قطر هم تیم بدی نیست و خوب بازی میکند و توانست بازی خوبی از خود به نمایش گذارد. ولی در هر حال تیم ما تیم برتر میدان بود.
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص دیدار فردا مقابل کره جنوبی اظهار داشت: در مورد بازی بعدی باید بگویم که بازی ها کم کم سخت تر میشوند، مربی کره بعد از باخت در مسابقات قهرمانی جهان گفت که این مسابقات برایش مهم نیست و تمام هدفش بازیهای آسیایی است، با اینکه توان شکست این تیم را داریم ولی باید مراقب باشیم و تمرکزمان را حفظ کنیم.
وی افزود: در مورد دست کم گرفتن این مسابقات هم باید بگویم که حفظ انگیزه بازیکنان سخت است ولی سعی میکنیم تا اندازه ای که پیروز میدان شویم بازی خوب و با کیفیتی را ارائه دهیم.

خوان سیچلو: ایران تیم قدرتمندی است و شایسته مدال طلا

سرمربی تیم ملی قطر پس از دیدار مقابل ایران در مرحله دوم رقابت های والیبال بازیهای آسیایی 2014 گفت: ایران تیم قدرتمندی است و شایستگی مدال طلا این مسابقات را دارد.
خوان سیچلو دستیار سابق خولیو ولاسکو در تیم ایران، پس از شکست قطر مقابل ایران اظهار داشت: مسابقه خیلی خوبی بود. ایران تیم قدرتمندی است. ما هم مقابل این تیم خوب بازی کردیم ولی شکست این تیم خیلی سخت است. شناخت خوبی از تیم ایران دارم ولی کسب نتیجه به عملکرد بازیکنان هم نیاز دارد و باید سعی کنم این تیم را قوی تر کنم. امیدوارم در آینده این تیم به یکی از تیم های مطرح تبدیل شود.
وی افزود: تیم های چین و ایران بهترین تیم های حاضر در این رقابت ها هستند و من فکر میکنم ایران قطعا میتواند به مدال طلا برسد و شایسته مدال طلا می باشد. عملکرد ایران در مسابقات جهانی فوق العاده بود و برای اولین بار توانست در بین شش تیم قرار بگیرد. این تیم هم اکنون با بهترین تیمهای جهان رقابت می کند و یکی از آنها است.
وی در خصوص حضور در تیم ملی قطر گفت: ایران تیم بسیار خوب و قابل تحسینی است ولی من مسیر دیگری را در پیش گرفتم و اکنون به تیم قطر تعهد دارم، از طرفی هم بوبان کارش را خیلی خوب بلد است و خوب انجام می دهد.
خوان در باره سرمربیگری ولاسکو در آرژانتین افزود: خولیو تیم آرژانتین را خیلی خوب میشناسد. میدانست که این تیم خیلی جای کار داره ولی بعد از سالها به کشورش بازگشته و برای ساختن این تیم تمام سعی خود را می کند ولی نیاز به زمان دارد.

 

محمودی: مقابل قطر محکم بازی کردیم

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: قطر تیم خوبی است و مقابل این تیم محکم بازی کردیم.
 شهرام محمودی پس از برتری سه بر صفر ایران برابر قطر در مرحله دوم مسابقات والیبال هفدهمین دوره بازی های آسیایی افزود:. می دانستیم اگر قطر را دستکم بگیریم این تیم برای ما خطر ساز می شود.
وی تصریح کرد: با این وجود سعی کردیم برابر قطر حداقل انرژی را مصرف کنیم تا بدنها خسته تر نشود.
شهرام محمودی که در دو دیدار نخست ایران در این رقابت ها عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد، در ادامه گفت: فردا بازی سختی برابر کره جنوبی میزبان این رقابت ها خواهیم داشت. کره از حمایت تماشاگران بهره مند است و باید دقت کنیم تحت تاثیر قرار نگیریم.
وی تاکید کرد: هیچ تیمی در آسیا حریف ایران نیست. اما بدنهای بازیکنان ایران خیلی خسته است. اگر فردا مقابل کره پیروز شویم تا دیدار نهایی مسیر راحتی خواهیم داشت.
محمودی در باره همکاری گلرنگ با والیبال ایران گفت: واقعا از مسئولان شرکت گلرنگ ممنون هستیم. کار نو و جالبی انجام دادند که جای تقدیر دارد. تیم های اروپایی و بزرگ دنیا از این کارها انحام می دهند اما در ایران برای اولین بار است این اتفاق می افتد و جای خوشحالی دارد.
وی افزود: دو ماه از خانواده هایمان دور بودیم و وقتی بچه ها صدای فرزندان شان را می شنیدند، بغض می کردند و الان باید قدردان گلرنگ باشند.

 

ظریف: هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: ملی پوشان ایران هیچ تیمی را دست کم نمی گیرند و برای کسب مدال قهرمانی باید اینگونه عمل کرد.
فرهاد ظریف پس از پیروزی برابر قطر گفت: درست است تا امروز حریفان ما ضعیف بوده اند اما برای تک تک مسابقات با تمرکز آماده شده و همان برنامه ای که برای دیگر مسابقات داشته ایم، برای دیدارهای اخیر هم به اجرا در آورده ایم.
وی تصریح کرد: مسابقه با قطر از نظر نتیجه‌ بازی حساسی بود و برای اول شدن در گروه باید پیروز می شدیم.
لیبروی تیم ملی والیبال با بیان اینکه از فردا مسابقات سخت شروع  می شود، گفت: از مسابقه امروز برابر قطر بازیکنان فشار بیشتری به خود آوردند و موسوی هم برای اولین بار به میدان آمد.
تیم ملی والیبال ایران صبح امروز در نخستین مسابقه مرحله پلی آف هفدهمین دوره بازی های آسیایی موفق به شکست سه بر صفر قطر شد.
ملی پوشان ایران فردا در دومین مسابقه خود در این مرحله به مصاف کره جنوبی میزبان این بازی ها می روند.

 

معروف:برای اول شدن باید قطر را شکست می دادیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ملی پوشان برای صدرنشینی در مرحله دوم باید قطر را شکست می دادند و موفق به این کار نیز شدند.
سعید معروف پس از پیروزی برابر قطر گفت: این بازی از نظر نتیجه‌ بازی حساسی بود و برای اول شدن در گروه باید پیروز می شدیم. امروز مقابل قطر خوب بازی کردیم و حریفمان نیز نتوانست کاری کند.
وی با تاکید بر دست کم نگرفتن حریفان، گفت: بازیکنان ایران با توجه به شرایط بدنی که دارند با 40 درصد توانشان بازی می‌کنند، نمی‌شود بیشتر از این فشار آورد.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی ضربدری قطعا بهتر خواهیم بود و اگر بازی خودمان را انجام دهیم، به مشکل نخواهیم خورد.
وی ادامه داد: در مرحله نیمه نهایی تیم‌هایی هستند که همیشه ایران را اذیت کرده‌اند و ما باید دقت لازم را داشته باشیم.
تیم ملی والیبال ایران صبح امروز در نخستین مسابقه مرحله پلی آف هفدهمین دوره بازی های آسیایی موفق به شکست سه بر صفر قطر شد.
ملی پوشان ایران فردا در دومین مسابقه خود در این مرحله به مصاف کره جنوبی میزبان این بازی ها می روند.


والیبال , مصاحبه , مربیان , بازیکنان , ملی پوشان , تیم ملی والیبال , کواچ , ظریف , معروف , محمودی , سیچلو ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 259 تاریخ : یکشنبه 06 مهر 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>