close
بهترین متخصص ارتودنسی
گزارشی مختصر از نشست NGO والیبال در شهر گنبد کاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
اختصاصی /گزارشی مختصر از نشست NGO والیبال در شهر گنبد کاووس !
اختصاصی /گزارشی مختصر از نشست NGO والیبال در شهر گنبد کاووس !

خبرگزاری ورزش والیبال : روز شنبه 5مهر 1393 نشستی خبری بین بزرگان،پیشکسوتان،بازیکنان والیبال و اهالی رسانه و مطبوعات و مسولین مربوطه با محوریت تیم اینده لیگ برتری والیبال گنبد برگزار شد.

خبرگزاری ورزش والیبال : روز شنبه 5مهر 1393 نشستی خبری بین بزرگان،پیشکسوتان ، بازیکنان والیبال و اهالی رسانه و مطبوعات و مسولین مربوطه با محوریت تیم اینده لیگ برتری والیبال گنبد برگزار شد.
 

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال در این جلسه که تقریبا یک و نیم ساعت طول کشید بحث های جالبی در مورد گذشته والیبال گنبدو افتخارات کسب شده ،مشکلات فعلی تیم سوپر لیگی گنبد و بازیکنان و هوادارن و برنامه برای اینده والیبال گنبد مطرح شد. از حاضرین در این جلسه میتوان به اقای عاشوری و تاقانی از اعضای هیئت مدیره و اقای طاهر ازمون،جلیل جعفربای،موسی سراوانی،اقای علیپور و از ازبزرگان و خدامتگزاران والیبال و رحمان رئوفی،حمید چوگان،عبدالله اذر و جمال الدین کنعانی پور به عنوان نمایندگان بازیکنان و شیرمحمد شیروانی،حامدپورمند،جلیل امان نژاد و خبرنگار والیبال فروم از اهالی رسانه و مطبوعات رامیتوان اشاره کرد.
 
چکیده ای از سخنان و مطالب گفته شده میهمانان حاضر در این جلسه را میتوانید در زیر مشاهده فرمایید


طاهر ازمون:همگی ما باور داریم که والیبال گنبد به صفر رسیده است و باید از صفر شروع کنیم. ان موقعی که من در نئوپان بودم نیز والیبال گنبد به صفر رسیده بود واین شرایط را تجربه کرده بود. اما در ان موقع با مدیریت صحیح توانستیم والیبال گنبد را نجات دهیم. الان هم میشود والیبال گنبد را احیا کرد. گنبد منبع استعداد است اما باید بتوانیم از ان ها استفاده کنیم.
اقای طاهر ازمون با اشاره به دوران حضور نئوپان در والیبال یاد اوری کردند که بازیکنان حاضر در این جلسه(رحمان رئوفی،حمیدچوگان،عبدالله اذرو جمالدین کنعانی پور) همگی باقی مانده ان دوران هستند. و ما در ان موقع بازیکنان ملی پوش زیادی را به تیم ملی معرفی کردیم و اکنون نیز با مدیریت صحیح میتوان دوباره بازیکنان ملی پوش زیادی به جامعه والیبال کشور معرفی کنیم.
ما همچنین باید کادر فنی قوی نیز داشته باشیم. وقتی ما یکی از مربیان خوب مان را به عنوان سرمربی انتخاب میکنیم در کنارش دستیار اینده دار نیزباشد تا تجربه کسب کند و بتواند در اینده سرمربی تیم سوپرلیگی مان شود. اینطور نباشد که وقتی سرمربی انتخاب میکنیم او تنها باشد . قطعا هر مربی نقطعه ضعف و قوت خودش را دارد.

جلیل جعفر بای: تیمداری در سوپر لیگ مشکلات زیادی را دارد و برای تیم داری در سوپر لیگ والیبال باید هدف خاصی را دنبال کنید. بدون هدف و برنامه و تنها با خرج هنگفت نمیتوان نتیجه مطلوب را کسب کرد.
امسال که تیم دارد در دقیقه 90 بسته میشود و نمیتوان انتظار زیادی از تیم سوپر لیگ داشت اما باید در سال های اینده با شرایط بهتری باید تیم را بست.
اقای جعفر بای ضمن تشکر از اقای عاشوری برای تیمداری گنبد ،در مورد نگه داشتن سهمیه والیبال گنبد هشدار دادند: هر طور که شده باید سهمیه گنبد را نگه داریم. در همان سالی که نئوپان گنبد اعلام کرد دیگر تمیداری نمیکند ما به تهران سفر کردیم تا هر طور شده سهمیه را نگه داریم و با اقای یزدانی خرم(رییس وقت فدراسیون والیبال) گفت و گویی داشتیم و اقای یزدانی خرم نیز گفتند که اگر قطاری از ریل خارج شود برگزداندن ان خیلی سخت خواهد بود. اگر شما نیز نتوانید سهمیه خود را نگه دارید و در سوپر لیگ شرکت نکنید برگرداندن سهمیه نیز سخت خواهد بود.


رحمان رئوفی: بازیکنان بومی گنبد از این شرایط خسته شده اندو دیگر دوست ندارند برای شهر خودشان بازی کنند. هر سال که می ایند نمیتوانند قسط سوم وحتی قسط دوم خود را بگیرند. ما بازیکنان بومی وقتی در شهر دیگری بازی میکنیم هم پول خیلی بیشتری میگیریم و هم اینکه خیلی زود هم تسویه حساب میکنیم. اما باز هم به خاطر تعصبی که به شهرمان داریم میاییم و با مبلغ کمتری در شهرمان بازی میکنیم.ولی باز هم نمیتوانیم قسط سوم خود را دریافت کنیم.
فکر نکیند ما بازیکنان پولکی هستیم. ما هم انسان هستیم و مشکلات و خرج و مخارج خودمان را داریم. و به غیر از والیبال هیچ منبع در امدی نداریم.
وقتی یک بازیکن تردید دارد از این که ایا پول خود را میتواند بگیرد با نه نمیتواند با تمرکز تمرین کند و قطعا از لحاظ فنی نیز بر بازی او تاثیر خواهد گذاشت و نمیتواند با امادگی 100 درصد در تمرینات حاضر شود و در مسابقات شرکت کند.
ورزشکاران شخصیت ضعیفی دارند و میتوان با یه جمله روحیه انان را تضعیف نمود و اگر این ورزشکار هزار بار هم تمرین کند نمیتواند بازدهی خوبی داشته باشد.
وقتی ما در گنبد بازی میکنیم اسپانسر ها از ما سو استفاده میکنند تا به منافع خودشان برسند و الت دست اسپانسرهای محترم شده ایم.

حمید چوگان: من از والیبال خسته شده ام و دنبال شغل دیگری هستم.
سال قبل ما بازیکنان بومی را خیلی عذاب دادند. با این که من از شهر دیگر پیشنهاد به مراتب بهتری داشتم اما به خاطر شهرم امدم.اما با اتفاقاتی که سال قبل افتاد من انگیزه ای برای بازی کردن ندارم.
الان هم چند پیشنهاد خوب از سایر تیم ها دارم اما دیگر تمرکز بازی کردن ندارم.
با اتفاقاتی که پارسال افتاد من دیگر به چشمان خودم هم اعتماد ندارم .

جلیل امانی نژاد: نباید فقط بیایم و تیم بدیم ولی هدفی را دنبال نکنیم. باید اولویت تیم داری در سوپرلیگ حمایت از بازیکنان بومی باشد . نباید بازیکن غیر بومی که ته مانده بقیه تیم ها باشد را بیاوریم که ابروی خود اسپانسر را در فدراسیون والیبال ببرد.
امسال تیم دارد در دقیقه 90 بسته میشود و همین امروز باید تکلیف تیم مشخص شود که فردا هم دیر است.
فقط تمیداری در سوپرلیگ کافی نیست و باید تیم جوانان و نوجوانان و نونهالان خود را نیز در مسابقات و اردو هایی که برگزار میشود شرکت دهیم. تا در انیده بتوانیم از این بازیکنان استفاده کنیم.
وقتی تیم سوپرلگی ما برای بازی های سوپرلیگ یا اردوهایی اعزام میشود باید چند تا از بازیکنان نوجوان و جوان خود را همراه این بازیکنان اعزام کنیم تا ان ها نیز از همین الان تجربه کسب کنند و از شرایط موجود اگاه شوند.

شیرمحمد شیروانی: انتخاب کادرفنی و بازیکنان نباید در اتاق بسته و محدود به چند نفر خاص انجام شود. مثل همه جای دنبا باید بازیکنان و کادر فنی در دفتر باشگاه و یا رستوران یا هتل برگزار شود . به رسانه ها و مطبوعات نیز باید اهمیت ویژه ای داد تا ان ها نیز بتوانند به تیم کمک کنند. رسانه قدرت زیادی دارد که میتواند باعث پیشرفت تیم و تعامل هودارن شود.

علی پور: منطقه ترکمن صحرا منطقه بزرگی است که بازیکنان ملی پوش زیادی را نیز به جامعه ورزش کشور علی الخصوص والیبال معرفی کرده است. این منطقه پتانسیل بالایی در ورزش کشور دارد و بازیکنان این منطقه نیز تعصب و عشق فراوانی به شهر و فرهنگ خود دارند. اما در چند سال گذشته از نبود اسپانسر و مدیریت ضعیف رنج برده است. بازیکنان این منطقه از لحاظ فنی توانایی بالایی دارند . بازیکنان با تجربه این منطقه به خوبی میتوانند در شرایط سخت بازی تیم را مدیریت کنند و به خوبی میتوانند جلوی 5هزار تماشاگر بازی کنند.

حامد پورمند: وقتی میخواهید بازیکن غیر بومی را بیاورید باید بازیکنی باشد که بتوانیم از ان ها چیزی یاد بگیریم و برای والیبال شهرمان مثمر ثمر باشد نه اینکه ما به ان ها چیزی یاد بدهیم.
ضمن اینکه اقای پورمند سوالاتی نیز در مورد اسم شرکت و زمان شروع تمرینات و دفتر ان ها داشتند که اقای عاشوری نیز در پاسخ گفتند که اسم تیم تا 2-3 روز اینده مشخص خواهد شد و تمرینات نیز پس از مشخص شدن بازیکنان و کادر فنی ظرف 2-3 روز اینده شروع خواهد شد . دفتر تیم نیز رو به روی شهردای تشکیل خواهد شد.

در اخر اقای عاشوی نیز که به عنوان نماینده اسپانسر شرکت کرده بود خیال هوداران را بایت داشتن تیم در سوپرلیگ راحت کرد و اعلام کردند که کارهای اداری تیم داری تمام شده و ما به عنوان سهمیه دوم گنبد در سوپر لیگ تیمداری خواهیم کرد.
ایشان هم چنین افزوندند که ما با برنامه 10 ساله امده ایم و تیم را با شرایط حرفه ای ببندیم که ازجمله ان ها میتوان به کادر 40-50 نفره شامل :مربی تغذیه،روانشناس،مربی بدنسازو ... اشاره کرد. همچنین قرار است کانون هوادران و تیم های پایه نیز تشکیل شود تا بتوان برای اینده نیز پشتوانه سازی کرد.

پ.ن: جلسه ای که روز شنبه برگزار شد جلسه ای صمیمی بود بین اهالی ورزش منطقه که برگزاری این گونه جلسات باعث پیشرفت والیبال خواهد بود و امید است که در اینده نیز اینگونه چلسات با برنامه ریزی بهتر و دقیق تر برگزار شود و پیشکسوتان و بزرگان بیشتری نیز به این گون جلسات دعوت شود.و تداوم نیز داشته باشد تا والیبالمان به روزهای اوج قبل برگردد.
و امیدواریم که حرف هایی که اقای عاشوری بیان کردن فقط وعده تو خالی نباشد تا پس ز مدت ها تماشاگران از والیبال لذت ببرند.
 
تعدادی عکس از این جلسه:
 

 


والیبال , گزارش , نشست , گنبد کاووس ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 311 تاریخ : یکشنبه 06 مهر 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید