close
بهترین متخصص ارتودنسی
گفت و گو مفصل با پدیده جدید والیبال ایران/ عبادی‌پور: به مربیانم قول د

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
گفت و گو مفصل با پدیده جدید والیبال ایران/ عبادی‌پور: به مربیانم قول داده‌ام دوره بعد MVP شوم
گفت و گو مفصل با پدیده جدید والیبال ایران/ عبادی‌پور: به مربیانم قول داده‌ام دوره بعد MVP شوم

خبرگزاری ورزش والیبال : بازیکن اورمیه‌ای تیم ملی والیبال گفت: به مربیانم قول داده‌ام دوره بعد MVP شوم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از فارس، میلاد عبادی‌پور بازیکن اورمیه‌ای تیم ملی والیبال توانست در مسابقات اخیر بازی‌های قابل قبولی ارائه دهد و اعتماد مربیانش را پاسخ دهد.

 

خبرگزاری ورزش والیبال : بازیکن اورمیه‌ای تیم ملی والیبال گفت: به مربیانم قول داده‌ام دوره بعد MVP شوم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از فارس، میلاد عبادی‌پور بازیکن اورمیه‌ای تیم ملی والیبال توانست در مسابقات اخیر بازی‌های قابل قبولی ارائه دهد و اعتماد مربیانش را پاسخ دهد.

این بازیکن جوان ۲۱ ساله بعد از چند سال دوری از اورمیه امسال در شهرداری اورمیه بازی خواهد کرد؛ با توجه به
موفقیت‌های اخیر تیم ملی و قهرمانی در مسابقات آسیایی بعد از چندین سال و حضور این بازیکن جوان آینده‌دار در این تیم، خبرنگار فارس گفت‌وگویی با وی ترتیب داده است که در زیر شرح این مصاحبه را می‌خوانید:

با توجه به حضور کواچ، ازشرایط‌تان در تیم ملی بگویید و اینکه شما سال اولی بود که به تیم ملی دعوت می‌شدید و کوچکترین عضو تیم نیز بودید.

کواچ تازه به تیم ملی آمده بود و در سطحی که من تمرین می‌کردم به من اعتماد کرد و من نیز با بازی خوب مقابل ایتالیا سعی کردم جواب اعتماد ایشان را بدهم، هرچند باخت در این بازی‌ها موجب شد تا بازی بازیکنان جوانی مثل من کمتر به چشم بیاید؛ اما مطمئنم سال بعد شرایط بهتر از قبل خواهد بود و با توجه به شناخت سرمربی از بازیکنان و لیگ ایران بهتر از بازیکنان استفاده خواهد کرد.

میلاد عبادی پورچرا بعد از بازی‌های خوبی که در مراحل اول لیگ جهانی و حتی قهرمانی مردان جهان انجام دادید، در مرحله نهایی سطح بازی‌های تیم ایران افت کرد؟

ایران تا به حال در این سطح والیبال بازی نکرده بود و تجربه کمی نسبت به سایر تیم‌ها داشت. ما اگر بخواهیم تیم‌هایی مثل برزیل، روسیه، آمریکا و … را شکست دهیم، باید در دوره‌های متعدد این بازی‌ها حضور داشته باشیم و تجربه کسب کنیم؛ چون اگر این تیم‌ها حتی از لحاظ بدنی نیز کم بیاورند آنقدر تجربه دارند که بتوانند این ضعف را جبران کنند. ما در بازی مقابل تیم‌های تراز اول باید ۱۰۰ درصد توان خود را به کار می‌بستیم تا برنده بازی می‌شدیم و چند بازی پشت سر هم با تمام قوا به میدان می‌رفتیم و این موجب تحلیل نیروی تیم می‌شد، چون ما برای برد از تمام ظرفیت خود استفاده می‌کردیم و فشار بیش از حد بازی‌ها و البته شرایط تیم‌های دیگر موجب این امر می‌شد.

از شرایط‌تان در تیم ملی و برنامه‌ای که برای آینده دارید بگوئید

با توجه به سنی که من دارم باید بیشتر کار کنم و نمی‌خواهم در این مرحله توقف کنم. به مربیان خود قول داده‌ام که دوره بعد MVP شوم، برای همین باید ۱۰۰ درصد توانم را بگذارم تا هم برای ایران افتخار بیافرینم و هم موجب سربلندی شهر و خانواده‌ام شوم و البته به قولم وفا کنم.

 وجود سعید معروف با توجه به اینکه کاپیتان تیم ملی و جزو بهترین پاسورهای جهان محسوب می‌شود به عنوان همشهری شما در تیم ملی در روحیه شما مؤثر بود؟

سعید معروف وزنه بزرگی برای من بود. من واقعاً فکر نمی‌کردم که اگر به تیم ملی بروم از من به این صورت حمایت کنند. باید تمام سعی خودم را می‌کردم تا جواب حمایت او را بدهم. وقتی خوب بازی می‌کردم خوشحال می‌شدم نه برای اینکه خودم خوب بازی می‌کردم برای اینکه می‌توانستم تا حدودی جواب اعتماد سعید معروف را بدهم.

توقع مردم ایران با توجه به بازی‌های خوبی که ارائه می‌دادید از والیبال و تیم ملی بالا رفته است؛ چطور پاسخ این توقعات البته به‌جا را می‌دهید؟

ما وقتی در تیم ملی بودیم خوشحال می‌شدیم که تنها نیستیم و مردم ایران پشت سر ما برایمان دعا می‌کنند و بازی‌هایمان را می‌بینند. والیبال ایران پیشرفت کرده است و توقع مردم ما نیز از والیبال و بازیکنانشان بالا رفته است و این کار ما را مشکل می‌کند. مردم از ما انتظار دارند و این انتظار نیز کاملاً حق آنهاست. اما ما بازیکنان خوشحالیم که تا حدودی توانسته‌ایم پاسخ این توقع را بدهیم؛ ما برای اولین بار در تاریخ والیبال‌مان توانستیم به رتبه چهارمی مسابقات لیگ جهانی دست پیدا کنیم و در مسابقات قهرمانی مردان جهان نیز ششم شویم و بعد از چندین سال به مدال طلای بازی‌های آسیایی دست پیدا کنیم که این افتخار بزرگی برای ما محسوب می‌شود.

 


از چه زمانی والیبال را در اورمیه آغاز کردید؟

من از همان بچگی با والیبال بزرگ شدم، چون پدرم نیز والیبالیست بود، اما از ۱۴ سالگی وارد کلاس‌های والیبالی که در اورمیه برگزار می‌شد شدم و زیر نظر مربیان ارزشمندی چون آقایان سبزی‌پرور، برادران قارسی، پیرمحمدی و شیخ محمدی آموزش دیدم که این افراد بسیار برای من زحمت کشیده‌اند و جا دارد از زحماتشان تشکر کنم.

آقای عبادی‌پور چند سال دور از اورمیه بودید و چه شد که امسال به اورمیه برگشتید؟

حدود سه سال خارج از اورمیه در تیم کاله آمل بازی کردم. امسال با توجه به حمایت آقای شهردار و آقای یوسفی از تیم و حضور بازیکنان اورمیه‌ای به خصوص سعید معروف در اورمیه تیم خوبی بسته شد و حضور در این تیم برای هرکسی خوشایند است، مخصوصاً وقتی برای شهر خودمان و مردم شهرم بازی می‌کنم؛ البته بازیکنان وقتی با یک باشگاه قرارداد بستند باید به تعهد خود در قبال آن تیم عمل کنیم و با تمام توان خود برای آن تیم بازی کنیم، اما وقتی برای شهر خودمان بازی می‌کنیم دیگر فقط قرارداد مطرح نیست؛ بلکه چون در شهر خود و برای تماشاگران خودمان به میدان می‌رویم تمام توان خود را به کار می‌گیریم.

آیا امسال تیم اورمیه برای قهرمانی بسته شده است؟

ورزش به خصوص والیبال اصلاً قابل پیش‌بینی نیست؛ امسال چند تیم بسیار خوب بسته شده‌اند و سطح والیبال ایران بالا رفته است و لیگ ایران نیز حرفه‌ای شده است، بنابراین قهرمان دانستن یک تیم از قبل درست نیست، اما ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا بهترین بازی‌ها را ارائه دهیم و تماشاگران پرشور اورمیه از ما راضی باشند.

امسال آقای استاندار و شهردار حمایت زیادی از تیم شهرداری اورمیه کردند که موجب خوشحالی است، اما در واقع امسال سال تماشاگران است. ما به حمایت همه‌جانبه آنها نیاز داریم؛ درست است که من تا به حال در اورمیه بازی نکرده‌ام، اما تماشاگران اورمیه مشهور هستند و بازی در این شرایط و برای تیم شهر خود بسیار خوب است و امسال تیم شهرداری اورمیه اکثراً بازیکنان بومی را به کار گرفته است
.

 صحبت قرارداد شما با یک تیم ایتالیایی مطرح بود، آیا این موضوع صحت داشت؟

قرارداد من با ایتالیا تقریباً قطعی شده بود، اما بعد که تیم شهرداری اورمیه پیشنهاد داد و بازیکنان بزرگی نیز با اورمیه قرارداد بستند ترجیح دادم تا در اورمیه و شهر خودم بازی کنم.

شرایط والیبال اورمیه را چطور می‌بینید؟

اورمیه پتانسیل این را دارد که حتی همزمان چند تیم راهی مسابقات کند. ما بازیکنان جوان زیادی داریم که مستعد بازی در بالاترین سطح والیبال ایران و حتی دنیا هستند که اگر شرایط مناسب باشد و اسپانسرها حمایت کنند می‌توانند برای اورمیه و ایران افتخارآفرین باشند، اما متأسفانه در شرایط فعلی این استعدادها کشف نمی‌شوند و به هدر می‌روند. اگر از جوانانی که در والیبال هستند حمایت شود، حتماً موفق خواهند بود.

و حرف آخر …

از استاندار و شهردار و مدیرعامل تیم شهرداری نهایت تشکر را دارم که امسال از تیم اورمیه نهایت حمایت را کردند و تمام شرایط را برای ما مهیا کردند و همچنین از تماشاگران اورمیه که همیشه از تیم شهرداری حمایت می‌کنند نهایت تشکر را دارم و امیدوارم امسال بتوانیم جواب حمایت مردم را بدهیم.


والیبال , مصاحبه , میلاد عبادی پور , تصاویر میلاد عبادی پور , بیوگرافی میلاد عبادی پور ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 765 تاریخ : دوشنبه 21 مهر 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید