close
بهترین متخصص ارتودنسی
غلامی : هدف بعدی والیبال کسب مدال در المپیک است /میزان شانس قهرمانی در

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
غلامی : هدف بعدی والیبال کسب مدال در المپیک است /میزان شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد !
غلامی : هدف بعدی والیبال کسب مدال در المپیک است /میزان شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد !

خبرگزاری ورزش والیبال : مدافع وسط ملی‌پوش تیم والیبال میزان مشهد گفت: هدف بعدی ما حضور در المپیک است و اینکه با انجام بازی‌های خوب روی سکو برویم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از تسنیم، فصل مسابقات ملی تیم والیبال ایران با قهرمانی در بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون به پایان رسید. شاگردان کواچ در حالی برای شرکت در بازی‌های آسیایی وارد کره جنوبی شدند که عنوان چهارمی لیگ جهانی و ششمی قهرمانی جهان را در کارنامه داشتند.
یکی از بازیکنان این تیم عادل غلامی بود،‌ مدافع وسط باتجربه تیم ملی والیبال که فصل آینده را در تیم میزان مشهد بازی خواهد کرد.

عادل غلامی مصاحبه مفصل

خبرگزاری ورزش والیبال : مدافع وسط ملی‌پوش تیم والیبال میزان مشهد گفت: هدف بعدی ما حضور در المپیک است و اینکه با انجام بازی‌های خوب روی سکو برویم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از تسنیم، فصل مسابقات ملی تیم والیبال ایران با قهرمانی در بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون به پایان رسید. شاگردان کواچ در حالی برای شرکت در بازی‌های آسیایی وارد کره جنوبی شدند که عنوان چهارمی لیگ جهانی و ششمی قهرمانی جهان را در کارنامه داشتند.
یکی از بازیکنان این تیم عادل غلامی بود،‌ مدافع وسط باتجربه تیم ملی والیبال که فصل آینده را در تیم میزان مشهد بازی خواهد کرد. او در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از عملکرد هم‌تیم‌هایش در فصلی که گذشت و مسائل مختلف دیگر صحبت کرده است که مشروح آن در زیر می‌آید:

 * تسنیم: قهرمانی در بازی‌های آسیایی 2014 و کسب اولین مدال طلای این رقابت‌ها با سایر مدال‌ها و قهرمانی‌های شما در آسیا چقدر تفاوت داشت؟

تیم ملی ایران چندین بار قهرمان آسیا شده بود اما مدال طلای بازی‌های آسیایی در کارنامه این تیم دیده نمی‌شد. به همین دلیل،‌ کسب عنوان قهرمانی بازی‌های آسیایی برای ما لذت ویژه‌ای داشت. چهار سال پیش هم در فینال به همین تیم ژاپن باختیم و در حالی که همه فکر می‌کردند قهرمان می‌شویم به عنوان دومی رسیدیم. کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی و جبران شکست چهار سال پیش مقابل ژاپن نیز لذت خاصی داشت.

* تسنیم: تیم ایران هم در بدترین شرایط بدنی ممکن و خیلی خسته برای بازی‌های آسیایی به کره جنوبی رسید.

فکر نمی‌کنم تیمی در دنیا در آن مقطع زمانی به اندازه ایران تحت فشار بود. ما اردوهای زیادی را پشت سر گذاشتیم و بازی‌های فراوانی در نقاط مختلف جهان انجام دادیم. سال پرمشغله‌ای بود که خدا را شکر با موفقیت تمام شد.

 

عادل غلامی مصاحبه مفصل* تسنیم: چیزی که ما از تلویزیون دیدیم و البته انتظار هم داشتیم، یک قهرمانی تضمین شده و بی‌دردسر از طرف شما بود. اما به نظر می‌رسید شما در زمین چنین حسی ندارید.

همین طور است. به ویژه در بازی فینال، ژاپن نشان داد که تیم متحول شده‌ای است. آنها با اضافه کردن چند نیروی جوان به تیم‌شان بهتر از قبل بازی کردند و با میانگین سنی پایین نشان دادند که در دو سه سال آینده باز هم ژاپن قدرتمندی را خواهیم دید. قهرمانی بعدی ما در آسیا به هیچ وجه ساده نخواهد بود. ژاپنی‌ها و کره‌ای‌ها در بازی‌های پایانی واقعاً حریفان سرسختی بودند.

* تسنیم: دریافت کردن پست تخصصی تو نیست اما تیم ملی در بازی با آلمان مقابل سرویس‌های گیورگی گروزر و در بازی با ژاپن، در دریافت کردن سرویس‌های حریف موفق نبود. علت این موضوع چیست؟

ممکن است تیم در یک دنده‌هایی به اصطلاح گیر کند و موضوع قابل تأملی نیست. از این اتفاقات ممکن است بیفتد. اگر این مشکل به صورت مکرر اتفاق بیفتد، یک نقطه ضعف خواهد بود اما ما فقط در بازی با آلمان و ژاپن و در دنده‌ای خاص به این مشکل برخوردیم. همه تیم‌ها ممکن است با این مشکل روبه‌رو شوند.

 

عادل غلامی مصاحبه مفصل* تسنیم: دید حریفان آسیایی شما نسبت به چهار سال قبل چقدر به تیم ایران فرق کرده است؟

آنها تغییر چندانی نکرده‌اند و همان تیم‌های قوی قبل هستند و ضعیف نشده‌اند ولی والیبال ما آنقدر قدرت پیدا کرده که حریفان آسیایی خود را به راحتی می‌بریم. کمی لغزش و سستی باعث می‌شود دوباره آنها به جایگاه قبلی خود برگردند.

* تسنیم: تیم ملی  ایران در سال 2014 به مقام‌های چهارم لیگ جهانی و ششم قهرمانی جهان رسید. همه در ایران حسرت خوردند که چرا تیم ملی روی سکو نرفت. چرا درست پای سکو متوقف شدید؟

بچه‌ها در هر دو تورنمنت سرشار از انگیزه بودند. مگر می‌شود تیم یا بازیکنی برای ایستادن روی سکوهای جهانی انگیزه نداشته باشد؟! دلایل مختلفی دارد که زیاد نمی‌شود آنها را باز کرد. هر تورنمنت، شرایط خاص خودش را دارد ولی چیزی که مسلم است اینکه هم در لیگ جهانی و هم در لهستان می‌توانستیم روی سکو باشیم. ما شانسی در اختیار داشتیم و از آن استفاده نکردیم که شاید دیگر در والیبال ایران تکرار نشود.

 

عادل غلامی مصاحبه مفصل* تسنیم: هدف بعد تیم ملی چیست؟

هدف‌گذاری برای تیم ملی توسط فدراسیون صورت می‌گیرد اما هدف بعدی ما حضور در المپیک است و اینکه با انجام بازی‌های خوب روی سکو برویم و مدال بگیریم. ایستادن روی سکوی المپیک، کار آسانی نیست ولی خیلی‌ها معتقدند که ما می‌توانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

* تسنیم: بازی با آرژانتین و پیروزی مقابل این تیم در مسابقات قهرمانی جهان حس خاصی نداشت؟

هر دو تیم انگیزه زیادی داشتند تا روبه‌روی هم خوب بازی کنند. خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی آرژانتین در مدت سه سال حضورش در ایران، زحمات زیادی برای والیبال ما کشید و نمی‌توان زحمات ایران را نادیده گرفت. او پتانسیل والیبال ایران را به جهان نشان داد و والیبال ایران هم وسیله‌ای بود تا دنیا دوباره ولاسکو را ببیند. آن بازی حساسیت‌هایی داشت ولی ما با غلبه بر این استرس‌ها ثابت کردیم که مقابل تیم‌های خوب دنیا، عالی بازی می‌کنیم و پیروز شدن از هر چیزی برای ما مهمتر است.

* تسنیم: قبل و بعد از بازی حرف خاصی بین شما و ولاسکو رد و بدل نشد؟

ولاسکو تیم ایران را خیلی دوست دارد و این تیم را متعلق به خودش می‌داند. او برای تیم ما زحمت کشیده و بازیکنان ایران نیز همگی قدرشناس زحمات او هستند. خوشبختانه بازی آرام شروع و آرام هم تمام شد و بین هر دو طرف فقط احترام بود.

 * تسنیم: او یک نتیجه خوب هم به سود شما گرفت. آرژانتین با شکست دادن آمریکا، ایران را به مرحله سوم فرستاد.

خود ولاسکو هم گفت که در آن بازی برای وطن دومش می‌جنگد و با کسب این نتیجه می‌خواست کار نیمه تمامش را برای ایران تمام کند. ما همه از ولاسکو تشکر کردیم، چون او می‌توانست در آن بازی ببازد و نتیجه بازی هیچ فرقی برای او و شاگرانش نمی‌کرد. او با کارش نشان داد که دلش با ایران است.

* تسنیم: پیش بینی تو از لیگ برتر فصل آینده چیست؟

لیگ سختی پیش رو داریم که در آن تیم‌های میزان مشهد، متین ورامین، ارومیه و پیکان تهران مدعی هستند. تبریز و بانک کشاورزی نیز تیم‌های خوبی هستند. پیش‌بینی قهرمان واقعاً غیرممکن است و هر تیمی که هماهنگ‌تر کار کند، موفق‌تر می‌شود. ما هم در مشهد، بازیکنان خوب، سرمربی جوان و کادر فنی یکدلی داریم که بسیار بی‌حاشیه هستند. ما هواداران خوبی داریم که همیشه تیم مشهد را حمایت کرده‌اند. با این پیش فرض ما شانس قهرمانی در لیگ برتر را داریم ولی من امیدوارم که فقط شرمنده مردم مشهد نشویم.


والیبال , عادل غلامی , مصاحبه , تیم ملی والیبال , لیگ برتر والیبال , میزان خراسان , غلامی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 147 تاریخ : دوشنبه 28 مهر 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید