close
بهترین متخصص ارتودنسی
صدا و سیما حق پخش لیگ جهانی را هم نمی‌دهد/صدای Fivb هم درامد !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
صدا و سیما حق پخش لیگ جهانی را هم نمی‌دهد/صدای Fivb هم درامد !
صدا و سیما حق پخش لیگ جهانی را هم نمی‌دهد/صدای Fivb هم درامد !

خبرگزاری ورزش والیبال :رویارویی فدراسیون فوتبال و سازمان صداوسیما بر سر حق پخش تلویزیونی در شرایطی ادامه دارد که گفته می‌شود فدراسیون والیبال هم با این سازمان چندان بدون مشکل نیست؛ مشکلی که مسوولان این فدراسیون تا به الان سعی کرده‌اند آن را زیاد رسانه‌ای نکنند تا بین خودشان حل‌وفصل شود.

خبرگزاری ورزش والیبال :رویارویی فدراسیون فوتبال و سازمان صداوسیما بر سر حق پخش تلویزیونی در شرایطی ادامه دارد که گفته می‌شود فدراسیون والیبال هم با این سازمان چندان بدون مشکل نیست؛ مشکلی که مسوولان این فدراسیون تا به الان سعی کرده‌اند آن را زیاد رسانه‌ای نکنند تا بین خودشان حل‌وفصل شود.

صداوسیما این‌بار با تاخیر در پرداخت حق پخش تلویزیونی رقابت‌های لیگ جهانی والیبال سال2014 به فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، بخشی دیگر از ورزش ایران را دچار چالش کرده است طوری که FIVB را مجبور به این کرده تا پاداش‌های والیبالیست‌های کشورمان را بلوکه کند. فدراسیون جهانی والیبال طبق قانون از تمام کشورهایی که در لیگ جهانی حضور دارند و مسابقات را به‌طور زنده پخش می‌کنند، مبلغی را می‌گیرد که مسوولان صداوسیمای ایران تا این لحظه با گذشت چهارماه از پایان این رویداد معتبر آن را به FIVB نپرداخته‌اند.

فدراسیون جهانی والیبال نیز در این شرایط پاداش بلندقامتان ایرانی را که در این دوره از رقابت‌ها شگفتی‌ساز شدند و به‌عنوان چهارمی دست یافتند، بلوکه کرده و تا زمانی که صداوسیما بدهی خود را به آنها نپردازد، جوایز دلاری والیبالیست‌ها را نمی‌دهد؛ آن‌هم در شرایطی که تیم‌ملی والیبال ایرانی سالی پرفشار و پر از رویداد‌های بزرگ جهانی و آسیایی با کسب عناوینی درخشان گذارنده و ریالی هم بابت این افتخارآفرینی‌هایش از سوی مسوولان ورزش کشور پاداش نگرفته است! البته صداوسیما سال گذشته هم حق پخش رقابت‌های لیگ جهانی سال2013 را برای مدت طولانی به FIVB نداده بود و بعد از کشمکش بسیار این بدهی را پرداخت کرد.

همزمان با اتفاقاتی که هفته گذشته رخ داد و با جنجالی‌شدن موضع‌گیری تند فدراسیون فوتبال مقابل صداوسیما بر سر ممانعت از حضور دوربین‌های تلویزیون در استادیوم‌ها برای پخش رقابت‌های لیگ، شایعاتی شنیده شد مبنی بر اینکه مسوولان فدراسیون والیبال هم قصد دارند موضعی مشابه برابر صداوسیمایی‌ها بگیرند؛ شایعاتی که محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال آن را تایید نمی‌کند، اما با حرف‌هایی که می‌زند به صراحت بیان می‌کند آنها هم مثل فوتبالی‌ها چه دل پردردی از بی‌پولی دارند.

او به «شرق» گفت: «ما موضعی مقابل صداوسیما نداریم. گرفتن حق پخش تلویزیونی واقعیتی است که باید انجام شود. فرقی ندارد که فوتبال باشد یا والیبال، این قانونی است که در کل ورزش دنیا وجود دارد. ما در ازای خدمتی که ارایه می‌کنیم باید حقی را بگیریم. تلویزیون با پخش مسابقات والیبال مبالغ قابل‌توجهی را بابت تبلیغات می‌گیرد. باید حتما بخشی از این مبلغ به ما تعلق بگیرد تا بتوانیم زیرمجموعه‌هایمان را اداره کنیم؛ آن هم فدراسیونی مثل والیبال که واقعا صورتش را با سیلی سرخ نگه داشته. والیبال ما با همین امکانات جزو تیم‌های اول دنیا قرار گرفته. مردم با دیدن مسابقات آن، لذت دنیا را می‌برند. اگر می‌خواهیم همین رده را حفظ کنیم باید از لحاظ مالی حمایت شویم.»

او به تاخیر در پرداخت حق پخش رقابت‌های لیگ جهانی اشاره می‌کند: «بالاخره ما گرفتاری‌هایی داریم که نمی‌توانیم پول نقد همراهمان در مسابقات خارجی داشته باشیم. تلویزیون انصافا همیشه همراه ما بوده اما هنوز حق پخش لیگ جهانی را که 350هزاردلار است، به فدراسیون جهانی پرداخت نکرده و آنها هم پاداش‌های بچه‌ها را در این رقابت‌ها به ما نداده‌اند. فدراسیون امسال پاداش‌های کمی را در مقاطع مختلف به ملی‌پوشان داده اما این مبالغ اصلا در حد و اندازه کار بزرگی که آنها در این همه مسابقه کرده‌اند، نیست. ما در لیگ جهانی چهارم شدیم، مسابقات قهرمانی جهان ششم و در بازی‌های آسیایی برای اولین‌بار عنوان قهرمانی را به دست آوردیم.

ضمن اینکه دوقهرمانی هم در رده‌های نوجوانان و جوانان داشتیم. بحث تقدیر و تشکر از مدال‌آوران در ورزش قهرمانی نکته مهمی است که مسوولان باید به آن توجه کنند. خدا نکند ورزشکاری به این مقطع برسد و بی‌انگیزه شود و فکر کند کاری که کرده جای تقدیر نداشته است.»

افشاردوست ادامه داد: «الان ما هم این نیاز را احساس می‌کنیم که تلویزیون باید بابت پخش رقابت‌های لیگ به فدراسیون پول بدهد. چون واقعا شرایط مالی خوبی نداریم. ضمن اینکه سال آینده هم مسابقات سختی را پیش‌رو داریم و باید از اکنون نامه‌نگاری‌های لازم را برای رقابت‌های لیگ جهانی سال 2015 انجام دهیم.»

کشمکش و درگیری اهالی ورزش بر سر گرفتن حق پخش تلویزیونی مسابقات با سازمان صداوسیما در شرایطی هنوز حل نشده که قرار است جلسه بعدی عزت‌الله ضرغامی، رییس این سازمان با حضور روسای سه‌فدراسیون فوتبال، والیبال و بسکتبال برگزار شود.رویارویی فدراسیون فوتبال و سازمان صداوسیما بر سر حق پخش تلویزیونی در شرایطی ادامه دارد که گفته می‌شود فدراسیون والیبال هم با این سازمان چندان بدون مشکل نیست؛ مشکلی که مسوولان این فدراسیون تا به الان سعی کرده‌اند آن را زیاد رسانه‌ای نکنند تا بین خودشان حل‌وفصل شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،صداوسیما این‌بار با تاخیر در پرداخت حق پخش تلویزیونی رقابت‌های لیگ جهانی والیبال سال2014 به فدراسیون جهانی والیبال (fivb)، بخشی دیگر از ورزش ایران را دچار چالش کرده است طوری که fivb را مجبور به این کرده تا پاداش‌های والیبالیست‌های کشورمان را بلوکه کند. فدراسیون جهانی والیبال طبق قانون از تمام کشورهایی که در لیگ جهانی حضور دارند و مسابقات را به‌طور زنده پخش می‌کنند، مبلغی را می‌گیرد که مسوولان صداوسیمای ایران تا این لحظه با گذشت چهارماه از پایان این رویداد معتبر آن را به fivb نپرداخته‌اند.

فدراسیون جهانی والیبال نیز در این شرایط پاداش بلندقامتان ایرانی را که در این دوره از رقابت‌ها شگفتی‌ساز شدند و به‌عنوان چهارمی دست یافتند، بلوکه کرده و تا زمانی که صداوسیما بدهی خود را به آنها نپردازد، جوایز دلاری والیبالیست‌ها را نمی‌دهد؛ آن‌هم در شرایطی که تیم‌ملی والیبال ایرانی سالی پرفشار و پر از رویداد‌های بزرگ جهانی و آسیایی با کسب عناوینی درخشان گذارنده و ریالی هم بابت این افتخارآفرینی‌هایش از سوی مسوولان ورزش کشور پاداش نگرفته است!

البته صداوسیما سال گذشته هم حق پخش رقابت‌های لیگ جهانی سال2013 را برای مدت طولانی به fivb نداده بود و بعد از کشمکش بسیار این بدهی را پرداخت کرد.
منبع: شرق


والیبال , پخش زنده والیبال , حق پخش والیبال , fivb , حق پخش تلوزیونی والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 199 تاریخ : شنبه 10 آبان 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید