close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
صدا و سیما حق پخش لیگ جهانی را هم نمی‌دهد/صدای Fivb هم درامد !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
صدا و سیما حق پخش لیگ جهانی را هم نمی‌دهد/صدای Fivb هم درامد !
صدا و سیما حق پخش لیگ جهانی را هم نمی‌دهد/صدای Fivb هم درامد !

خبرگزاری ورزش والیبال :رویارویی فدراسیون فوتبال و سازمان صداوسیما بر سر حق پخش تلویزیونی در شرایطی ادامه دارد که گفته می‌شود فدراسیون والیبال هم با این سازمان چندان بدون مشکل نیست؛ مشکلی که مسوولان این فدراسیون تا به الان سعی کرده‌اند آن را زیاد رسانه‌ای نکنند تا بین خودشان حل‌وفصل شود.

خبرگزاری ورزش والیبال :رویارویی فدراسیون فوتبال و سازمان صداوسیما بر سر حق پخش تلویزیونی در شرایطی ادامه دارد که گفته می‌شود فدراسیون والیبال هم با این سازمان چندان بدون مشکل نیست؛ مشکلی که مسوولان این فدراسیون تا به الان سعی کرده‌اند آن را زیاد رسانه‌ای نکنند تا بین خودشان حل‌وفصل شود.

صداوسیما این‌بار با تاخیر در پرداخت حق پخش تلویزیونی رقابت‌های لیگ جهانی والیبال سال2014 به فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، بخشی دیگر از ورزش ایران را دچار چالش کرده است طوری که FIVB را مجبور به این کرده تا پاداش‌های والیبالیست‌های کشورمان را بلوکه کند. فدراسیون جهانی والیبال طبق قانون از تمام کشورهایی که در لیگ جهانی حضور دارند و مسابقات را به‌طور زنده پخش می‌کنند، مبلغی را می‌گیرد که مسوولان صداوسیمای ایران تا این لحظه با گذشت چهارماه از پایان این رویداد معتبر آن را به FIVB نپرداخته‌اند.

فدراسیون جهانی والیبال نیز در این شرایط پاداش بلندقامتان ایرانی را که در این دوره از رقابت‌ها شگفتی‌ساز شدند و به‌عنوان چهارمی دست یافتند، بلوکه کرده و تا زمانی که صداوسیما بدهی خود را به آنها نپردازد، جوایز دلاری والیبالیست‌ها را نمی‌دهد؛ آن‌هم در شرایطی که تیم‌ملی والیبال ایرانی سالی پرفشار و پر از رویداد‌های بزرگ جهانی و آسیایی با کسب عناوینی درخشان گذارنده و ریالی هم بابت این افتخارآفرینی‌هایش از سوی مسوولان ورزش کشور پاداش نگرفته است! البته صداوسیما سال گذشته هم حق پخش رقابت‌های لیگ جهانی سال2013 را برای مدت طولانی به FIVB نداده بود و بعد از کشمکش بسیار این بدهی را پرداخت کرد.

همزمان با اتفاقاتی که هفته گذشته رخ داد و با جنجالی‌شدن موضع‌گیری تند فدراسیون فوتبال مقابل صداوسیما بر سر ممانعت از حضور دوربین‌های تلویزیون در استادیوم‌ها برای پخش رقابت‌های لیگ، شایعاتی شنیده شد مبنی بر اینکه مسوولان فدراسیون والیبال هم قصد دارند موضعی مشابه برابر صداوسیمایی‌ها بگیرند؛ شایعاتی که محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال آن را تایید نمی‌کند، اما با حرف‌هایی که می‌زند به صراحت بیان می‌کند آنها هم مثل فوتبالی‌ها چه دل پردردی از بی‌پولی دارند.

او به «شرق» گفت: «ما موضعی مقابل صداوسیما نداریم. گرفتن حق پخش تلویزیونی واقعیتی است که باید انجام شود. فرقی ندارد که فوتبال باشد یا والیبال، این قانونی است که در کل ورزش دنیا وجود دارد. ما در ازای خدمتی که ارایه می‌کنیم باید حقی را بگیریم. تلویزیون با پخش مسابقات والیبال مبالغ قابل‌توجهی را بابت تبلیغات می‌گیرد. باید حتما بخشی از این مبلغ به ما تعلق بگیرد تا بتوانیم زیرمجموعه‌هایمان را اداره کنیم؛ آن هم فدراسیونی مثل والیبال که واقعا صورتش را با سیلی سرخ نگه داشته. والیبال ما با همین امکانات جزو تیم‌های اول دنیا قرار گرفته. مردم با دیدن مسابقات آن، لذت دنیا را می‌برند. اگر می‌خواهیم همین رده را حفظ کنیم باید از لحاظ مالی حمایت شویم.»

او به تاخیر در پرداخت حق پخش رقابت‌های لیگ جهانی اشاره می‌کند: «بالاخره ما گرفتاری‌هایی داریم که نمی‌توانیم پول نقد همراهمان در مسابقات خارجی داشته باشیم. تلویزیون انصافا همیشه همراه ما بوده اما هنوز حق پخش لیگ جهانی را که 350هزاردلار است، به فدراسیون جهانی پرداخت نکرده و آنها هم پاداش‌های بچه‌ها را در این رقابت‌ها به ما نداده‌اند. فدراسیون امسال پاداش‌های کمی را در مقاطع مختلف به ملی‌پوشان داده اما این مبالغ اصلا در حد و اندازه کار بزرگی که آنها در این همه مسابقه کرده‌اند، نیست. ما در لیگ جهانی چهارم شدیم، مسابقات قهرمانی جهان ششم و در بازی‌های آسیایی برای اولین‌بار عنوان قهرمانی را به دست آوردیم.

ضمن اینکه دوقهرمانی هم در رده‌های نوجوانان و جوانان داشتیم. بحث تقدیر و تشکر از مدال‌آوران در ورزش قهرمانی نکته مهمی است که مسوولان باید به آن توجه کنند. خدا نکند ورزشکاری به این مقطع برسد و بی‌انگیزه شود و فکر کند کاری که کرده جای تقدیر نداشته است.»

افشاردوست ادامه داد: «الان ما هم این نیاز را احساس می‌کنیم که تلویزیون باید بابت پخش رقابت‌های لیگ به فدراسیون پول بدهد. چون واقعا شرایط مالی خوبی نداریم. ضمن اینکه سال آینده هم مسابقات سختی را پیش‌رو داریم و باید از اکنون نامه‌نگاری‌های لازم را برای رقابت‌های لیگ جهانی سال 2015 انجام دهیم.»

کشمکش و درگیری اهالی ورزش بر سر گرفتن حق پخش تلویزیونی مسابقات با سازمان صداوسیما در شرایطی هنوز حل نشده که قرار است جلسه بعدی عزت‌الله ضرغامی، رییس این سازمان با حضور روسای سه‌فدراسیون فوتبال، والیبال و بسکتبال برگزار شود.رویارویی فدراسیون فوتبال و سازمان صداوسیما بر سر حق پخش تلویزیونی در شرایطی ادامه دارد که گفته می‌شود فدراسیون والیبال هم با این سازمان چندان بدون مشکل نیست؛ مشکلی که مسوولان این فدراسیون تا به الان سعی کرده‌اند آن را زیاد رسانه‌ای نکنند تا بین خودشان حل‌وفصل شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،صداوسیما این‌بار با تاخیر در پرداخت حق پخش تلویزیونی رقابت‌های لیگ جهانی والیبال سال2014 به فدراسیون جهانی والیبال (fivb)، بخشی دیگر از ورزش ایران را دچار چالش کرده است طوری که fivb را مجبور به این کرده تا پاداش‌های والیبالیست‌های کشورمان را بلوکه کند. فدراسیون جهانی والیبال طبق قانون از تمام کشورهایی که در لیگ جهانی حضور دارند و مسابقات را به‌طور زنده پخش می‌کنند، مبلغی را می‌گیرد که مسوولان صداوسیمای ایران تا این لحظه با گذشت چهارماه از پایان این رویداد معتبر آن را به fivb نپرداخته‌اند.

فدراسیون جهانی والیبال نیز در این شرایط پاداش بلندقامتان ایرانی را که در این دوره از رقابت‌ها شگفتی‌ساز شدند و به‌عنوان چهارمی دست یافتند، بلوکه کرده و تا زمانی که صداوسیما بدهی خود را به آنها نپردازد، جوایز دلاری والیبالیست‌ها را نمی‌دهد؛ آن‌هم در شرایطی که تیم‌ملی والیبال ایرانی سالی پرفشار و پر از رویداد‌های بزرگ جهانی و آسیایی با کسب عناوینی درخشان گذارنده و ریالی هم بابت این افتخارآفرینی‌هایش از سوی مسوولان ورزش کشور پاداش نگرفته است!

البته صداوسیما سال گذشته هم حق پخش رقابت‌های لیگ جهانی سال2013 را برای مدت طولانی به fivb نداده بود و بعد از کشمکش بسیار این بدهی را پرداخت کرد.
منبع: شرق


والیبال , پخش زنده والیبال , حق پخش والیبال , fivb , حق پخش تلوزیونی والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 185 تاریخ : شنبه 10 آبان 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>