close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
نشست معرفی تیم والیبال ارتعاشات صنعتی برگزار شد مصاحبه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
نشست معرفی تیم والیبال ارتعاشات صنعتی برگزار شد+مصاحبه
نشست معرفی تیم والیبال ارتعاشات صنعتی برگزار شد+مصاحبه

خبرگزاری ورزش والیبال : نشست خبری معرفی باشگاه ارتعاشات ایران به عنوان حامی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در لیگ برتر والیبال ایران با حضور مدیرعامل تیم ارتعاشات و رئیس فدراسیون والیبال برگزار شد.

مراسم رونمایی پیراهن تیم والیبال ارتعاشات صنعتی که متشکل از کادر فنی و بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان ایران است، امروز با حضور محمدرضا داورزنی، محمود افشاردوست،‌ علی دریابیگی، علی شهیدیان و پدر محروم حسین معدنی برگزار شد.

* ارتعاشات صنعتی به عنوان حامی مالی تیم والیبال نوجوانان ایران برای حضور در لیگ برتر والیبال ایران انتخاب شد.

* در مراسم رونمایی از پیراهن این تیم کلیپی از مرحوم حسین معدنی برای حضار پخش شد. همچنین در بخشی از این مراسم از پدر مرحوم حسین معدنی تقدیر به عمل آمد.

* تیم ارتعاشات امسال قرار است با پیراهنی در مسابقات لیگ برتر حضور پیدا کند که بر روی آن عکس حسین معدنی چاپ شده است و دستخطی از وی با عنوان «چو ایران نباشد تن من مباد» بر روی آستین این پیراهن حک شده است.

 

شهیدیان: والیبال ورزشی خاص است و باید از آن حمایت شود


مدیرعامل باشگاه ارتعاشات صنعتی ایران گفت: والیبال ایران ورزشی خاص است و باید از آن به ویژه در رده سنی پایه حمایت شود تا روند رو به رشد خود را حفظ کند.
علی شهیدیان در نشست خبری معرفی باشگاه ارتعاشات ایران به عنوان حامی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران افزود: به دو دلیل حمایت از تیم ملی والیبال نوجوانان در لیگ برتر را پذیرفتیم که یکی سابقه ورزشی این باشگاه در این رشته بود و دیگری حمایت از والیبال پایه است.
وی با یادآوری ویژگی های اخلاقی و ورزشی حسین معدنی تصریح کرد: پنج سال پیش با حمایت فدراسیون وارد لیگ برتر والیبال شدیم و زنده یاد حسین معدنی نیز چیزهای زیادی از این رشته ورزشی به باشگاه ارتعاشات آموخت.
وی با بیان اینکه در ادوار قبلی حضور ارتعاشات کسب نتیجه و پیروزی اهمیت داشت، گفت: در این دوره تنها با هدف حمایت از نوجوانان والیبال آمدیم و تصویر عزیزترین مربی ایران (حسین معدنی) را نیز بر روی پیراهن این تیم نقش زده ایم. اگر قهرمان لیگ برتر شویم باز هم برایم مهم نیست، اما باید یاد معدنی زنده بماند.
مدیرعامل باشگاه ارتعاشات صنعتی ایران تصریح کرد: این باشگاه به هیچ عنوان در تصمیمات تیم دخالت نخواهد کرد و کلیه مسئولیت ها بر عهده فدراسیون، سرپرست و سرمربی تیم والیبال نوجوانان است که با نام ارتعاشات در لیگ برتر حضور خواهد یافت. امیدوارم حمایت کننده خوبی برای تیم والیبال نوجوانان باشیم.
در پایان این نشست خبری از پیراهن تیم والیبال ارتعاشات صنعتی ایران در لیگ برتر والیبال رونمایی شد. بر روی این پیراهن چهره حسین معدنی سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران نقش بسته است که در گوشه ای از پیراهن نیز دست خط وی وجود دارد.
همچنین از پدر زنده یاد حسین معدنی در این مراسم تقدیر و قدردانی شد.
بیست و هشتمین دوره لیگ برتر والیبال «جام زنده یاد حسین معدنی» از فردا یکشنبه با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف ایران آغاز می شود.

 

دکتر داورزنی: والیبال ویترینی است برای نظام جمهوری اسلامی ایران، دشمنان در تلاش برای تخریب آن هستندرییس فدراسیون والیبال گفت: افتخارات والیبال ویترینی برای نظام جمهوری اسلامی ایران شده است و دشمنان در تلاش برای تخریب آن هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی در نشست خبری معرفی باشگاه ارتعاشات ایران به عنوان حامی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران افزود: وقتی رییس فدراسیون والیبال اتریش به دنبال محرومیت ورزش ایران است،نباید آن را یک اتفاق دانست.

وی به موفقیت های اخیر والیبال ایران در سطح جهانی از جمله لیگ جهانی و قهرمانی جهان اشاره کرد و افزود: وقتی برخی کشورهای معاند و مخالف با نظام جمهوری اسلامی این موفقیت ها را می بینند، دست به حاشیه سازی و ایجاد مشکل برای ایران می کنند. جهان میلیون ها دلار هزینه می کند که شرایط ایران را بی ثبات نشان دهد اما یک رشته ورزشی مانند والیبال تمام این نقشه ها را خراب می کند.
رییس فدراسیون والیبال ‌عملکرد این رشته ورزشی را به گونه ای در جهان دانست که برخی دشمنان را نگران کرده است و گفت: آنان از راههای مختلف به دنبال متوقف کردن این روند رو به رشد هستند. اتفاقاتی که در حال رخ دادن است تنها ورزشی نیست، بلکه کاملا هدایت شده است.
وی تصریح کرد: زمانی که رییس فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) را تحت فشار قرارمی دهند، نبایدبه سادگی از این مساله گذشت. دشمنان نظام همیشه به دنبال نقشه کشی علیه ایران هستند وامیدوارم بتوانیم باتدبیر این بحران را نیز پشت سر بگذاریم.
رییس فدراسیون والیبال در ادامه با ارتعاشات صنعتی ایران به عنوان حامی تیم ملی والیبال نوجوانان در لیگ برتر گفت: این تیم برای آماده‌سازی بهتر برای حضور در رقابت‌های جهانی سال 2015 در لیگ برتر حضور خواهد یافت تا بازیکنان و کادر فنی به مدت 5 ماه در شرایط مسابقه و تمرینات فشرده قرار گیرند.

دکتر داورزنی افزود: چند سال به دنبال عملیاتی کردن این مدل بودیم ، اما به دلایلی به نتیجه نمی‌رسید. این روش الگویی برای رشد و توسعه والیبال پایه است.

وی بااشاره به اینکه تمامی مسوولیت تیم والیبال نوجوانان برعهده فدراسیون است گفت:ارتعاشات صنعتی تنها یک حامی است و هیچ دخالتی در برنامه‌ریزی و کارهای تیم والیبال نوجوانان نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: اگر نوجوانان والیبال در قالب تیم‌های باشگاهی در لیگ برتر حضور می‌یافتند تجربه و فرصت کافی برای نشان دادن توانایی های خود نداشتند و از نظر آمادگی جسمانی نیز از شرایط مطلوب دور می‌شدند. ارتعاشات صنعتی ایران به مدت 3 سال حمایت از تیم ملی والیبال نوجوانان را برعهده خواهد داشت تا آنان با آرامش بیشتری در لیگ حضور یابند و دغدغه باشگاهی نداشته باشند.

داورزنی هدف حضور  و ارتقاء وضعیت آمادگی تیم ملی والیبال نوجوانان برای مسابقات جهانی سال 2015 دانست و گفت: تیم ایران باید در این رقابت ها که به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود، روی سکو برود. اما طبیعی است که بازیکنان این تیم وفتی فیکس در لیگ برتر مسابقه دهند، فشارهای زیادی مانند مسابقات، رفت و آمد به شهرستانها و تماشاگران بازی ها را باید تحمل کنند که خیلی سخت است.

وی در باره حضور نیافتن تیم والیبال کاله مازندران در لیگ برتر والیبال امسال گفت: فدراسیون والیبال برای ادامه حضور این تیم در لیگ برتر تلاش های زیادی کرد، اما مسئولین این باشگاه بحث سرمایه گذاری در پروژه ورزشی را دلیلی برای حضور نیافتن در لیگ برتر والیبال مطرح می کردند.

رییس فدراسیون والیبال تصریح کرد: پیگیری های زیادی در باره این موضوع از طریق استاندار، مسئولین ورزشی استان و باشگاه کاله به عمل آوردیم و حتی بحث حضور شمس در لیگ بوجود آمد که یکی از شرکت های زیر مجموعه کاله است، اما در نهایت عملی نشد.

بیست و هشتمین دوره لیگ برتر والیبال «جام زنده یاد حسین معدنی» از فردا یکشنبه با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف ایران آغاز می شود و تیم ملی والیبال نوجوانان با حمایت ارتعاشات صنعتی ایران در این رقابت ها شرکت دارد.


 


والیبال , ارتعاشات صنعتی , نشست معرفی تیم ارتعاشات صنعتی , مدیرعامل تیم والیبال ارتعاشات صنعتی , رئیس فدارسیون والیبال , شهیدی فر , محمد رضا داورزنی , داورزنی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 157 تاریخ : شنبه 17 آبان 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید