close
بهترین متخصص ارتودنسی
در برنامه ورزش 5 استان گلستان چه گذشت!؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
در برنامه ورزش 5 استان گلستان چه گذشت!؟
در برنامه ورزش 5 استان گلستان چه گذشت!؟

خبرگزاری ورزش والیبال : جمعه شب ساعت 8:15 برنامه کوتاه، بی محتوا اما پربیننده ورزش 5 استان گلستان شاهد حضور مدیرعاملان تیمهای والیبال تعاون گنبد و جواهری گنبد بود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ترکمن اسپورت ،آقایان رمضان جواهری و عاشوری میهمانان حضوری این برنامه بودند که آقای سمیعی مجری این برنامه ابتدا از آقای جواهری خواستند بازیکنان این فصل خودش را معرفی کند که آقای رمضان جواهری اعلام کردند که به خاطر مردم گنبد امسال تیم را بومی تر از سال گذشته بسته است.

خبرگزاری ورزش والیبال : جمعه شب ساعت 8:15 برنامه کوتاه، بی محتوا اما پربیننده ورزش 5 استان گلستان شاهد حضور مدیرعاملان تیمهای والیبال تعاون گنبد و جواهری گنبد بود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ترکمن اسپورت ،آقایان رمضان جواهری و عاشوری میهمانان حضوری این برنامه بودند که آقای سمیعی مجری این برنامه ابتدا از آقای جواهری خواستند بازیکنان این فصل خودش را معرفی کند که آقای رمضان جواهری اعلام کردند که به خاطر مردم گنبد امسال تیم را بومی تر از سال گذشته بسته است و شروع به نام بردن اسامی بازیکنانش کرد و تمام غیربومیهای این تیم را نام برد و هرکاری کرد نتوانست نام پشت خط زن بومی تیم خود را (وفا زیتونلی) به یاد بیاورد و از واژه اون یکی پشت خط زن استفاده کردند. البته آقای سمیعی هم ظاهرا اطلاعات کافی در مورد وفا زیتونلی نداشتند و نتوانستند به آقای جواهری کمک کنند.
آقای جواهری بودجه امسال تیم خود را دو میلیارد اعلام کردند.
آقای سمیعی در مورد روند مذاکرات با مربیان مطرح از جمله آقای مصطفی کارخانه، ایرج مظفری و سپس اینکه چرا به آقای بای محمد دوجی ختم شد و چرا مربی که سال گذشته در نیم فصل تیم را رها کرده دوباره به وی میدان میدهد را از جواهری علت را پرسیدند که آقای جواهری گفتند که ده بیست نفر بودند که در سالن شعار میدادند که مربی ق....ز نمیخوایم و به همین علت آقای بای محمد دوجی از دست اینگونه افراد ناراحت شدند و تصمیم به ترک باشگاه در آن مقطع از زمان را گرفتند.
آقای جواهری باز هم اصرار داشتند که به همگان ثابت کنند که سه بازیکن ملی پوش در رده سنی نوجوانان و جوانان محصول این باشگاه میباشد و از حق خوری فدراسیون گله کردند.
آقای جواهری به مجری برنامه گفتند که این سه بازیکن (رسول آقچه لی و سلیم چپرلی و هادی سیدنیازی) با باشگاه جواهری گنبد قرارداد دارند و فدراسیون رسول آقچه لی را به تیم ارتعاشات صنعتی داده و مربی تیم ملی جوانان ایران که همزمان مربی تیم وزارت دفاع  نیز میباشد اعلام کرده که اگر سلیم چپرلی را نتواند یار خود کند وی را از تیم ملی خط خواهد زد. (اینجا هم آقای جواهری هر کاری کرد نام سلیم چپرلی را نتوانست به خاطر بیاورد و از واژه دریافت کننده استفاده کرد) و تنها بازیکن ملی پوشی که در اختیار دارد هادی سید نیازی میباشد.
وقتی آقای سمیعی سئوال برنامه را از آقای جواهری پرسیدند، آقای جواهری نیز توپ را به زمین آقای عاشوری انداختند و گفتند که در ابتدا قرار بود آقای عاشوری و باشگاه جواهری در غالب یک تیم با یکدیگر همکاری کنند.
سپس نوبت به آقای عاشوری رسید تا برنامه های خود را اعلام کند و اسامی بازیکنان امسال تیم خود را به زبان بیاورد و جواب حرفهای آقای جواهری در مورد عدم همکاری با باشگاه جواهری را اینگونه دادند که تیم تعاون متشکل از چندین برند میباشد و تصمیم گیرنده نهایی آقای عاشوری نیستند و با مشورت دوستان دیگر تصمیم به ایجاد تیمی واحد در شهرستان گنبدکاووس در رشته والیبال را گرفته اند.
آقای عاشوری نیز بودجه امسال تیم خود را دو میلیارد تومان اعلام کرد و حمله بعدی را آقای سمیعی کردند و گفتند که چرا این هزینه ها را صرف رده های پایه شهرستان گنبدکاووس نکردند که آقای عاشوری در جواب گفتند که برنامه ما 10 ساله میباشد و حمایت از والیبال پایه در رده های سنی مختلف نیز در برنامه های ما وجود دارد.

آقای مقسم یکی از مثلا کارشناسان تکراری این برنامه نیز میهمان تلفنی بودند و ایشان نیز حملاتی به آقای جواهری کردند و پرسیدند که آیا شما واقعا امسال دو میلیارد برای تیم خود هزینه کرده اید و باز هم پرسیدند که چرا تا به الان نتوانستید بازیکنی به تیم ملی معرفی کنید.
ایشان همچنین با به زبان آوردن چند نام که تا به حال به گوش اهالی والیبال نخورده و ظاهرا جوان هم هستند از باشگاههای گنبدی انتقاد کردند که چرا این بازیکنان جوان را به خدمت نمیگیرند.
آقای جواهری هم در جواب گفتند که مخارج یک تیم آخر فصل مشخص میشود و بستگی به شرایط دارد و در مورد معرفی بازیکن به تیم ملی نیز یاداوری کردند که سه ملی پوش نوجوان و جوان این تیم محصول آکادمی این باشگاه میباشد و مربیانی در رده های سنی مختلف دارد که حقوق میگیرند تا این بازیکنان را پرورش دهند.

آقای مصطفی کارخانه دیگر میهمان تلفنی این برنامه بودند و در مورد والیبال استان گلستان اینگونه گفتند که استعدادهای زیادی این منطقه دارد و حتی خودش موفق به کشف چند استعداد شده است، اما گنبد کاووس توانایی داشتن دو نماینده را ندارد.
آقای کارخانه در مورد صحبت مسئولین تیم والیبال جواهری گنبد با وی و عدم همکاری ایشان با این تیم نیز اینگونه گفتند که مسئولین تیم والیبال جواهری گنبد جلسه ای با ایشان داشتند و برنامه هایشان را اعلام کردند و دیگر خبری از این باشگاه نشد و فعلا در علی آباد مشغول آموزش به استعدادهای این منطقه هستند.

آقای بای محمد دوجی سرمربی تیم والیبال جواهری گنبد نیز دیگر مهمان تلفنی برنامه بودند و ایشان هم از آقای عاشوری انتقاد کردند که چرا یک تیم واحد را تشکیل ندادند.

دست اندرکاران این برنامه متاسفانه سرمربی دیگر نماینده والیبال شهر گنبد یعنی آقای عظیم جزیده را پشت خط تلفن نیاوردند.

سئوال نظرسنجی برنامه نیز این بود: آیا گنبد کاووس توانایی مالی و فنی داشتن دو تیم در لیگ برتر والیبال را دارد" که در نهایت بیشتر از 70 درصد موافق و کمتر از 30 درصد نیز مخالف بودند و به چهار نفر از شرکت کنندگان این مسابقه پیامکی نیز جایزه توپ والیبال اهدا شد.
ضمنا گزارشگران این برنامه در مورد سئوال نظرسنجی از شهروندان گرگانی پرسیده بودند و سئوالی برای بینندگان پیش آورد و آن اینکه چرا از شهروندان گنبدی در مورد این نظرسنجی گزارش تهیه نکردند.
در لابه لای برنامه نیز مجری ورزش 5 سایت ورزش و جوانان استان گلستان را تبلیغ کردند که خبری از والیبال در آن پیدا نمیشد کرد.
همچنین آقای سمیعی با ذوق تمام اظهار امیدواری کردند که نماینده دوم بسکتبال گرگان هم احتمالا امروز و فردا جواب قطعی را خواهند داد که آیا امسال تیمداری خواهند کرد یا نه!

بحث در مورد این برنامه و جهت گیریهای محسوس و بوداری که در مورد ورزشهای گنبد و گرگان انجام میدهد و حتی حرفهایی که میهمانان حضوری و تلفنی در این برنامه زدند زیاد است و در مطالب آینده حتما به آنها خواهیم پرداخت.


والیبال گنبد , ورزش از نگاه 5 استان گلستان , مدیرعامل تعاون گنبد , مدیرعامل جواهری گنبد , والیبال استان گلستان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 105 تاریخ : شنبه 17 آبان 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید