close
تبلیغات در اینترنت
داورزنی: خانم‌ها باید به سالن بیایند/ می‌خواهند با موضوع غنچه قوامی به
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

خبرگزاری ورزش والیبال

خبرگزاری ورزش والیبال : رییس فدراسیون والیبال گفت: حضور خانمها در سالنهای مسابقات برای تماشای والیبال باید متناسب با شان و جایگاه خانم‌های ایرانی فراهم شود. به

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
فیلم آموزش سئو 0 5 fns4565
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 4790 18608 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید 0 50 fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد 0 45 sasha68
لیگ ملت های والیبال 0 38 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 2 73 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 1 52 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی 0 59 mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند 0 69 mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد 0 59 mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 0 95 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 0 100 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 1 278 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 1 303 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 1 310 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه 0 261 fns4565
سوغات چی ببریم؟ 0 254 fns4565
رسم شیرین سوغاتی 0 265 fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران 0 269 fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران 0 245 fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران 0 258 fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار 0 228 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران 32 1756 fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران 0 205 fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد 0 273 fns4565
کتاب آموزش سئو 0 278 fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ 0 284 fns4565
سئو چیست؟ 0 274 fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد 1 383 setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس 1 412 setareha

خبرگزاری ورزش والیبال : رییس فدراسیون والیبال گفت: حضور خانمها در سالنهای مسابقات برای تماشای والیبال باید متناسب با شان و جایگاه خانم‌های ایرانی فراهم شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال،محمدرضا داورزنی در گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا در رابطه با نامه فدراسیون جهانی والیبال و لغو میزبانی ایران از مسابقه های نوجوانان جهان اظهار کرد: تعدادی از مسابقه‌ها به صورت قاره‌ای در سطح جهان برگزار می‌شود که تکلیف آن در کنفدراسیون‌های 5 قاره مشخص می‌شود.

خبرگزاری ورزش والیبال : رییس فدراسیون والیبال گفت: حضور خانمها در سالنهای مسابقات برای تماشای والیبال باید متناسب با شان و جایگاه خانم‌های ایرانی فراهم شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال،محمدرضا داورزنی در گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا در رابطه با نامه فدراسیون جهانی والیبال و لغو میزبانی ایران از مسابقه های نوجوانان جهان اظهار کرد: تعدادی از مسابقه‌ها به صورت قاره‌ای در سطح جهان برگزار می‌شود که تکلیف آن در کنفدراسیون‌های 5 قاره مشخص می‌شود. مسابقه‌های مربوط به فدراسیون جهانی که مربوط به رده‌های مختلف سنی و لیگ جهانی است هم در کنگره تصمیم‌گیری می‌شود که به کدام کشور واگذار شود. چندی پیش از سوی کنفدراسیون و الیبال آسیا ایمیلی دریافت کردیم که در آن از ایران خواسته شده بود میزبان مسابقه‌های قهرمانی والیبال نوجوانان جهان شود. ما هم این موضوع را پذیرفتیم. فدراسیون جهانی درخواست مدارک کرد که ما همه مدارک را ارسال کردیم و در کنگره رسما مشخص شد که ایران میزبان مسابقه‌های قهرمانی نوجوانان جهان 2015 است.

وی افزود: این موضوع در کمیته مسابقه‌های فدراسیون جهانی نیز مورد بررسی قرار گرفت تا به اطلاع کشورها رسانده شود که کجا میزبانی مسابقه‌ها را بر عهده دارد و این موضوع به شکل مکتوب به همه کشورها اعلام می‌شود و همه بر همین مبنا تصمیم‌گیری می‌کنند. در همین جلسه اجلاس جهانی ما در کمیته مربوط به کنفدراسیون آسیا، رایزنی‌هایی داشتیم. برخی از آقایان می‌گفتند که شما (کشور ایران) 4 میزبانی دارید و بهتر است که یکی را به کشور دیگری بدهید. ما در آن زمان کاندیدای میزبانی رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان، باشگاه‌های آسیا، قهرمانی آسیا و زیر 23 سال جهان بودیم. پیشنهاد شد که مسابقه‌های قهرمانی آسیا در کشور استرالیا برگزار شود اما نپذیرفتیم زیرا مسابقه‌های قهرمانی مردان آسیا برای ما بسیار اهمیت دارد. در نهایت گفتیم که میزبانی رقابت‌های زیر 23 سال جهان را نمی‌خواهیم و دقیقا در آن جلسه مشخص شد که ایران میزبان رقابت‌های نوجوانان جهان، باشگاه‌های آسیا و مردان آسیا است. این به غیر از لیگ جهانی و میزبانی‌های ما در این مسابقه‌ها بود.

 


رییس فدراسیون والیبال ادامه داد: همه این مسابقه‌ها برای ما اهمیت زیادی داشت حتی کارهای مقدماتی را برای میزبانی‌ها انجام دادیم و با شهرهای ارومیه و تبریز هم صحبت کردیم تا در صورت امکان، با کمک آن‌ها میزبانی مسابقه‌ها را داشته باشیم. تا روزی که کنگره فدراسیون جهانی در حال برگزاری بود، هیچ بحث و موضع‌گیری جدی درباره میزبانی‌های ایران صورت نگرفت. یک کلام هم درباره حاشیه‌های مطرح شده صحبت نشد. یک دفعه در شب پایانی در ساعات آخر که همه چیز تقریبا تمام شده بود و همه برای خداحافظی پایانی حاضر بودند، یک بیانیه صادر شد که باید فلانی آزاد شود و فلان اتفاق بیفتد و مواردی مطرح شد که اصلا ربطی به ورزش نداشت. این طور نبود که روز اول اجلاس این موضوع را مطرح کنند و روی آن نظر بدهند. قطعا از جای دیگری به مجمع فدراسیون جهانی فشار آورده بودند.

داورزنی با اظهار تاسف به ایسنا گفت: به یکباره می‌بینیم که فدراسیون والیبال ایتالیا در اقدامی عجیب بحثی را مطرح می‌کند که بله در دفاع از خانم غنچه قوامی قبل از شروع مسابقه‌های داخلی پلاکاردی در دست بگیرند که او را آزاد کنید. قوامی نه ایتالیایی است و نه به ایتالیا ارتباط دارد و نه در والیبال دستگیر شده است. در لیگ جهانی گذشته طرفداران تیم والیبال ایتالیا، خانم‌ها و آقایان ایتالیایی برای تشویق تیم کشور خود در سالن آزادی حضور داشتند و و هیچ برخورد و موضوعی هم پیش نیامد، حالا یک خانمی در جای دیگری بازداشت می‌شود و موضوع آن را به والیبال مرتبط می‌دانند.

 وی با تایید ادعای یک منبع آگاه فدراسیون جهانی والیبال درباره اینکه اگر این خانم آزاد نشود و موضوع حضور خانم‌ها در سالن‌های والیبال ایران حل نشود، میزبانی جدیدی به کشور ایران تعلق نمی‌گیرد، گفت: بله، این موضوع کاملا درست است. این بحث مطرح شده است. به هر ترتیب موضوعات سیاسی، اجتماعی در حوزه وزارت کشور تعریف می‌شود. طبیعتا باید در حوزه شورای فرهنگ عمومی کشور این مسائل طرح و حل شود. باید نهادهای مختلف کنار هم رایزنی کنند و بحث کنند تا نقاط قوت و ضعف و بایدها و نبایدها را به میان آورند و تصمیم‌گیری کنند. باید دستگاه‌های مختلف درباره این موضوع کنار هم بنشینند و تعیین تکلیف کنند. یا نباید در عرصه جهانی حضور داشته باشیم و یا اینکه باید شرایط الزامات جهانی را فراهم کنیم. حالا مدیریت کردن این الزامات هم مهم است. ما نمی‌خواهیم خارج از شئونات اسلامی اتفاقی در کشور ایران بیفتد. ما نمی‌خواهیم به قیمت از بین رفتن ارزش‌های اسلامی کاری در کشور انجام دهیم. ما موظفیم که شعائر دینی را رعایت کنیم و به اعتقادات و عقاید خود پایبند هستیم.

 رییس فدراسیون والیبال تاکید کرد: این بحث وجود دارد که والیبال ورزشی خانوادگی است و خانم‌ها هم این امکان را داشته باشند تا در سالن، مسابقه‌های والیبال را تماشا کنند از سویی دیگر شرایط سالن و رفت و آمدها به سالن و نحوه اسکان و رفتن‌ها در سالن باید متناسب با شان و جایگاه خانم‌های ایرانی باشد تا مشکلی پیش نیاید. خانم‌ها باید به سالن بیایند، مسابقه‌ها را تماشا کنند و بدون هیچ مشکلی بروند. این موضوع را نباید به هیچ شکل به دستگیری این خانم گره زد. اصلا دستگیری این خانم ربطی به موضوع حضور خانم‌ها در سالن‌های والیبال ندارد. متاسفانه یک سری از این موضوع سوء استفاده می‌کنند. دستگیری این خانم را به مسئله حضور بانوان در سالن‌های والیبال گره می‌زنند تا بهره‌برداری سیاسی کنند. اصلا چنین موضوعی درست نیست. ما به نظر شیخ فهد، رییس شورای المپیک آُسیا و آنوک احترام می‌گذاریم که گفته بود کسی نباید از ورزش سوء استفاده کند و بخواهد عقاید سیاسی خود را با توجه به تابعیت دوگانه‌اش مطرح کند. این موضوعی است که ما دنبال می‌کنیم و به فدراسیون جهانی و رسانه‌ها هم آن را اعلام می‌کنیم.

داورزنی بار دیگر به تفکیک موضوع دستگیری غنچه قوامی از حضور خانمها در سالن‌های والیبال تاکید کرد و به ایسنا گفت: ما باید خودمان در داخل کشور بنشینیم و راهکار مناسب را برای چگونگی حضور خانم‌ها در سالن‌های والیبال فراهم کنیم. ما جلسات مختلفی با نهادهای مختلف در این رابطه داشته‌ایم و پیگیر موضوع هستیم ولی اطمینان می‌دهم که در کشور ما هیچ خانمی برای تماشای والیبال دستگیر نشده است.

درباره : بخش تیم ملی والیبال , فدراسیون والیبال , اخبار فدراسیون والیبال , والیبال در جهان , مصاحبه ها ,
برچسب ها : والیبال , داورزنی , بانوان , حضور , سالن والیبال , فدراسیون جهانی والیبال , لیگ جهانی والیبال , رئیس فدراسیون والیبال ,
بازدید : 181 تاریخ : سه شنبه 20 آبان 1393 زمان : 22:19 نویسنده : عادل خدرخوجه نظرات ()
مطالب مرتبط
 • داورزنی: فعلا در مرحله بررسی عملکرد تیم ملی هستیم/ عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم داورزنی: فعلا در مرحله بررسی عملکرد تیم ملی هستیم/ عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم
 • اولین واکنش رییس فدراسیون نزدیک به وزیر پیشنهادی ورزش اولین واکنش رییس فدراسیون نزدیک به وزیر پیشنهادی ورزش
 • دعوت 19 بازیکن به اردوی سوم تیم ملی نوجوانان دعوت 19 بازیکن به اردوی سوم تیم ملی نوجوانان
 • ماموریت مربی آرژانتینی در ایران چیست؟ ماموریت مربی آرژانتینی در ایران چیست؟
 • برنامه دیدارهای تیم ملی در بازی های المپیک برنامه دیدارهای تیم ملی در بازی های المپیک
 • شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در شبی پراشتباه شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در شبی پراشتباه
 • لایک و دیسلایکی که باید به لوزانو داد! لایک و دیسلایکی که باید به لوزانو داد!
 • آغاز هفته دوم لیگ جهانی با برد؛ ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید آغاز هفته دوم لیگ جهانی با برد؛ ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید
 • ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 8360
 • کل نظرات : 2119
 • افراد آنلاین : 11
 • تعداد اعضا : 6948
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 259
 • بازدید امروز : 2,088
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 34
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 2,088
 • بازدید ماه : 2,088
 • بازدید سال : 2,088
 • بازدید کلی : 14,201,088
 • مطالب
  کدهای اختصاصی