close
تبلیغات در اینترنت
مربیان لیگ برتری پیش از آغاز دومین هفته چه گفتند ؟!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مربیان لیگ برتری پیش از آغاز دومین هفته چه گفتند ؟!
مربیان لیگ برتری پیش از آغاز دومین هفته چه گفتند ؟!

خبرگزاری ورزش والیبال :  در مسابقات لیگ امسال هیچ تیمی ضعیف نیست. وقتی تیم‌های دوم و سوم ایران هم توانایی قهرمانی در مسابقات آسیایی را دارد این امر نشان می‌دهد که والیبال ما تا چه اندازه رشد نکرده است شاهد بودیم که تیم جوان و نوپای مهر پارس فارس در هفته اول مسابقات برای تیم با تجربه متین ورامین مشکل ساز شد پس والیبال ایران پرمایه است و نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت.

 هفته دوم لیگ برتر والیبال: عطایی: تیم بندرعباس قابل احترام و خطرناک است

در هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم متین ورامین در خانه خود به مصاف تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس می‌رود.
بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: در مسابقات لیگ امسال هیچ تیمی ضعیف نیست. وقتی تیم‌های دوم و سوم ایران هم توانایی قهرمانی در مسابقات آسیایی را دارد این امر نشان می‌دهد که والیبال ما تا چه اندازه رشد نکرده است شاهد بودیم که تیم جوان و نوپای مهر پارس فارس در هفته اول مسابقات برای تیم با تجربه متین ورامین مشکل ساز شد پس والیبال ایران پرمایه است و نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت.

سرمربی تیم والیبال متین ورامین خاطرنشان کرد: تیم والیبال آلومینیوم المهدی بندرعباس برای ما قابل احترام است و می‌توان در هر لحظه‌ای از بازی خطرساز باشد، در دیدار این هفته از مسابقات لیگ هر تیمی که عملکرد بهتری داشته باشد به عنوان پیروز میدان خواهد بود.

عطایی گفت: سعی می‌کنیم در اولین میزبانی خود در فصل جاری با حضور تماشاگران و بهره گیری از حمایت‌های آن‌ها فشار لازم را به حریف وارد کنیم و به عنوان تیم پیروز میدان را ترک کنیم.

وی خاطرنشان کرد: سه امتیازی که در نخستین بازی هفته اول لیگ کسب کردیم انگیزه بازیکنان را تا حد قابل توجهی ارتقا داد تا در دیدارهای بعدی مصمم‌تر کار کنند.

 

هفته دوم لیگ برتر والیبال؛ بناکار: ملی‌پوش نداریم ولی خطرناکیم

تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مقابل تیم موسسه مالی و اعتباری میزان صف‌آرایی می‌کند.
عادل بناکار در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: در لیگ امسال 2 تیم میزان و پیکان با جذب بازیکنان ملی پوش و قدرتمند جزو مدعیان کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شوند با توجه به این موضوع دیدار ما مقابل نماینده خراسان رضوی از حساسیت بالایی برخوردار است.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز تصریح کرد: عدم حضور بازیکنان ملی پوش در ترکیب تیم تبریز باعث شد تا ما به خوبی تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در لیگ به طور منظم و با ترکیب کامل انجام دهیم. به طوری که پس از حضور در مسابقات تدارکاتی تمامی سرمربیان تیم‌ها اذعان می‌کردند که ما به بهترین نحو ممکن گروهی کار می‌کنیم.

وی گفت: اکثر بازیکنان تیم شهرداری تبریز در گذشته عضو تیم ملی بزرگسالان و یا امیدها بوده‌اند و از تجربه بالایی برخوردارند.

بناکار خاطرنشان کرد: در بازی‌های تدارکاتی توانستیم تیم میزان خراسان را با نتیجه سه بر یک شکست دهیم اما شرایط دیدار دوستانه با رسمی فرق می‌کند و برای برد مشهدی‌ها از تمام توان خود استفاده خواهیم کرد اگر شاگردانم مقابل این تیم مدعی و قدرتمند بازی خود را به خوبی به نمایش بگذارند، برد دور از دسترس نخواهد بود.

مومنی‌مقدم: بازی‌های مرحله مقدماتی حکم تدارکاتی برای پلی آف را دارد/ فقط هماهنگی می‌خواهیم

تیم والیبال میزان خراسان در هفته دوم مسابقات لیگ برتر والیبال درتبریز به مصاف تیم شهرداری این شهر می‌رود.
غلامرضا مومنی‌مقدم  در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: به نظرم تبریز یکی از آماده‌ترین تیم‌های حاضر در لیگ برتر امسال است چون در ترکیب این تیم هیچ یک از بازیکنان ملی پوش حضور نداشتند و تبریزی‌ها حدود 2ماه و اندی برای رسیدن به آمادگی مطلوب و انجام تمرین منظم و منسجم فرصت داشتند.

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: "آرمین تشکری" مدافع تیم ما از ناحیه زانو در مسابقات آسیایی دچار مصدومیت شده است و زیرنظر پزشک تمریناتش را انجام می‌دهد.
آسیب دیدگی وی درحدی نیست که نتواند تیم را همراهی کند.

مومنی گفت: بازی در تبریز بسیار سخت است ما با تمام توان کار خواهیم کرد تا سه امتیاز کامل را بگیریم. در لیگ امسال گام اول را محکم برداشتیم و این مسأل از نظر انگیزشی و روحی برای بازیکنان بسیار خوب بود. هر چه بر تعداد مسابقات و بازی‌ها افزوده شود تیم میزان به هماهنگی بیشتری دست پیدا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: بازیکنان تیم میزان باتجربه  هستند و از نظر فنی در شرایط خوبی قرار دارند آن‌ها فقط نیاز به هماهنگی دارند. این مسأله که امسال مسابقات هفته‌ای یک بار برگزار می‌شود بسیار تصمیم خوب و حرفه‌ای بود که گرفته شد.

شاید به خاطر کم بودن تعداد مسابقات جذابیت لیگ کمتر شود ولی همین که فشار زیاد 2بازی در هفته و سفرهای طولانی از روی دوش بازیکنان برداشته شده و آن‌ها فرصت بیشتری برای ریکاوری دارند باعث بالا رفتن سطح کیفی لیگ می‌شود. معتقدم دیدارهای رفت و برگشت به مثابه بازی تدارکاتی برای مرحله پلی آف است.
 

نفرزاده: اسکلت تیم وزارت دفاع را مشمولان و جوانان تشکیل می‌دهند

سرمربی تیم والیبال وزارت دفاع گفت: سعی کردیم برای بستن ترکیب این تیم از ملی‌پوشان جوان دعوت به همکاری کنیم.
فرهاد نفرزاه در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم ملی والیبال جوانان سال آینده مسابقات قهرمانی جهان را پیش رو دارد حضور بازیکنان در مسابقات لیگ برتر باعث می‌شود تا آمادگی آن‌ها تا حد مطلوبی ارتقا پیدا کند.

سرمربی تیم والیبال وزارت دفاع تصریح کرد: یکسری از بازیکنان تیم وزارت دفاع بازیکنانی هستند که با هیچ تیمی قرارداد نبسته بودند و یا تیم‌ها تمایلی به عقد قرارداد با آن‌ها نداشتند برخی دیگر از اعضای این تیم را والیبالیست‌های مشمول خدمت نظام وظیفه تشکیل می‌دهند. برای کسب نتایج قابل قبول اقدام به جذب 3الی4 بازیکن با تجربه هم کردیم.

وی گفت: اسکلت اصلی تیم وزارت دفاع را اعضای تیم ملی جوانان تشکیل می‌دهند، برخی دیگر از ملی پوشان جوان که با دیگر تیم‌ها قرارداد بسته‌اند بعد از خاتمه لیگ به جمع یک اسکلت آماده و قدرتمند اضافه خواهند شد.

نفرزاده در ادامه خاطرنشان کرد: از خدا می‌خواستم که تمامی اعضای تیم ملی جوانان در قالب تیم وزارت دفاع در لیگ امسال شرکت می‌کردند اما با توجه به این که یکسری بازیکنان با تیم‌های باشگاهی قرارداد بسته بودند، جذب آن‌ها برای فدراسیون دردسرساز بود.
 

 


والیبال , فرهاد نفرزاده , رضا مومنی مقدم , عادل بناکار , بهروز عطایی , مصاحبه , مربیان والیبال , لیگ برتر والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 85 تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید