close
تبلیغات در اینترنت
حواشی نخستین دربی پایتخت والیبال ایران/تصاویر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
حواشی نخستین دربی پایتخت والیبال ایران/تصاویر
حواشی نخستین دربی پایتخت والیبال ایران/تصاویر

خبرگزاری ورزش والیبال: امسال گنبدی ها با حضور دو تیم در لیگ برتر والیبال ایران نشان دادند که با تمام مشکلات مالی پتانسیل شرکت دادن دو تیم از گنبد بطور همزمان را دارند و عنوان "پایتخت والیبال ایران" بودن این شهر را بار دیگر به مسئولین فدراسیون والیبال که همواره یکی از مخالفان دوتیمه شدن گنبد بودند، دیکته کردند. 

خبرگزاری ورزش والیبال: امسال گنبدی ها با حضور دو تیم در لیگ برتر والیبال ایران نشان دادند که با تمام مشکلات مالی پتانسیل شرکت دادن دو تیم از گنبد بطور همزمان را دارند و عنوان "پایتخت والیبال ایران" بودن این شهر را بار دیگر به مسئولین فدراسیون والیبال که همواره یکی از مخالفان دوتیمه شدن گنبد بودند، دیکته کردند. 
 
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال وبه نقل از گنبد اسپورت،از آخرین سالی که گنبدی ها دو تیم همزمان داشتند حدود 9 سال می گذرد و مربوط به سال 1384 و حضور تیم های نئوپان و پادیسان گنبد می باشد و اکنون مسابقه روز چهارشنبه 26 آذرماه سال 93 بین دو تیم همشهری جواهری و تعاون شهرستان گنبد نخستین دیدار این دو تیم محسوب میشود و هواداران والیبال گنبد پس از چند سال دوباره شاهد دربی دیگر در پایتخت والیبال ایران بودند که در یک بازی زیبا تیم جواهری توانست تعاون را از پیش رو بردارد. 
 
 
 
رقابت تیم های جواهری و تعاون در آخرین هفته نیم فصل در حالی انجام می گرفت که جواهری ها با 6 امتیاز در مکان پنجم و تعاونی ها با 5 امتیاز در مکان ششم جدول هفت تیمی گروه یک مسابقات قرار داشتند و رقابت میلیمتری این دو تیم در کسب امتیاز کاملا قابل مشاهده بود. 
 
در شروع مسابقه انتظار ها از تماشاگران که چه تیمی را تشویق خواهند کرد ذهن هر کسی را مشغول می کرد اما این تماشاگران بودند که تصمیم به تشویق هر دو تیم داشتند و هرگاه هر تیمی که امتیاز میگرفت آن تیم تشویق می شد. صحنه های زیبایی از تشویق های تماشاگران در سالن المپیک گنبد دیده می شد که بدون تعصب به بازیکن خاصی در کل مسابقه هر دو تیم را تشویق می کردند. 
 
حساس ترین موضوعی که قبل از شروع مسابقه جدا از اینکه نتیجه چه رقم بخورد ، موضوع تشویق تماشاگران بود که آقای یوسف رحیمی لیدر ورزشی شناخته شده و محبوب گنبدی ها با لباس شخصی وارد سالن المپیک شد و نشان داد که در زمینه نام های گنبدی بی طرف و یا هوادار هر دو تیم می باشد. 
 
از نکات قابل توجه هر دو تیم گنبدی موضوع بومی بودن کادر فنی هر دو تیم می باشد که یک گروه با کوله باری از تجربه در تیم جواهری و گروهی دیگر جوان و آینده دار در تیم تعاون در حال فعالیت و تلاش بودند که با این اوصاف می توان به آینده ای پر بار در زمینه مربیان والیبال در گنبد امیدوار بود. 
 
 
 
از همان ست اول که نتیجه 25 بر 17 به سود تیم جواهری گنبد رقم خورد بازیکن به نام امین حسن زاده در تیم جواهری گنبد نشان داد که از انگیزه فوق العاده بالایی برخوردار هست و با کسب امتیازات متعدد ، آمادگی بدنی خود را به تیم حریف دیکته کرد. 
 
بای هان دوجی سکان دار تیم جواهری در مسابقه حساس دربی شهر گنبد بار دیگر به حمید محمد آلق لیبروی جوان خود اعتماد کرد و هادی سیدنیاز ملی پوش تیم ملی جوانان دیگر لیبروی تیم جواهری در لیست 12 نفره حضور نداشت. 
 
از موارد بسیار زیبا و قابل تقدیر تیم والیبال تعاون گنبد نقش نهادن تصویر مرحوم نوری آزمون و غیاث الدین صحنه روی لباس بازیکنان بود. مرحوم نوری آزمون مربی بزرگ والیبال گنبد که قهرمانی های دهه شصت والیبال گنبد را در جایگاه مربی گری رقم زده بود و مرحوم غیاث الدین صحنه نیز یکی از بهترین بازیکنان زمان خود در تیم های گنبد و پیکان تهران بوده است. 
 
 
دیگر جوان بومی منطقه از تیم جواهری گنبد بنام وفا زیتونلی در طول کل مسابقه نشان داد که از انگیزه و آمادگی خوبی برای رویارویی با دیگر همشهریان خود دارد و برای اثبات توانایی هایش با تلاش زیاد امتیازات متعددی را برای تیم خود کسب کرد. 
 
 
در ست دوم زمانی که تعاونی ها برای جبران شکست ست اول وارد میدان شدند و در شروع چند امتیاز متوالی کسب کردند ، بازیکن با تجربه و محبوب گنبدی ها پس از کسب یکی از امتیازات توپ والیبال را با پایش شوت کرد که داور به بازیکن مذکور تذکر داد. این حرکت رحمان رئوفی نشان از فشار زیاد مسابقه بر تیم تعاون گنبد بخاطر واگذار کردن ست نخست بود که آنها در حال خروج از این استرس ورزشی بودند. 
 
در تیم تعاون گنبد جوان پر انرژی همچون فرهاد یلمه حضور داشت که با وجود انگیزه بالای این بازیکن برای رقابت در دربی کمتر مورد استفاده آقای عظیم جزیده قرار گرفت و فرصت بازی کمی به این بازیکن داده شد. برخلاف بازیکنان با تجربه هر دو تیم جوان تر ها کم اشتباه و پر انگیزه نشان دادند. 
 
 
 
رقابت دیدنی و محسوس عبدا.. ناظری در مقابل مهران زارع صحنه های بسیار زیبایی را به وجود آورد دو بازیکنی که سال گذشته در تیم جواهری هم تیم بودند امسال در مقابل هم هنرنمایی کردند. هر دو بازیکن از بازیکنان با تجربه لیگ برتر والیبال ایران هستند که سالها تجربه بازی در بالاترین سطح والیبال کشور را دارند. 
 
کارت زردی که تیم والیبال تعاون گنبد در ست سوم بخاطر اعتراض به داور مسابقه گرفت پایان اخطارهای تیم و بازیکنان تعاون در این مسابقه نبود و در ادامه در ست چهارم اعتراض شدید حمید چوگان به رای داور منجر شد تا کارت قرمز نیز به تیم تعاون گنبد داده شود. البته اشتباهات داوری وجود داشت که باعث شد تا برخی بازیکنان باتجربه ای همچون حمید چوگان و رحمان رئوفی نیز به رای داور اعتراض خود را اعلام کنند. 
 
 
 
مامورین محترم نیروی انتظامی در سالن المپیک گنبد باز هم حاشیه ساز شدند، عکاس ویژه فدراسیون والیبال که در حال عکاسی مسابقه والیبال بود توسط یکی از مامورین از ادامه کارش ممانعت شد. کلیه مسئولین حاضر در سالن به ویژه نماینده فدراسیون والیبال در سالن این عکاس را تایید کردند اما مامور نیروی انتظامی باز هم اجازه عکاسی به این عکاس نداد و عکاس ویژه فدراسیون والیبال سالن المپیک را ترک کرد. متاسفیم برای این ناهماهنگی ها و عدم تعریف وظایف برای حاضرین در سالن که همواره در سالن المپیک حاشیه ساز می باشد. 
 
 
 
در نهایت شکست تیم تعاون مقابل جواهری را از نظر کادر فنی می توان به شکست شاگرد قدیم مقابل استاد خودش جمله بندی کرد که زمانی عظیم جزیده در تیم های گنبد به عنوان بازیکن زیر نظر مربی گری آقای بای محمد دوجی سابقه شاگردی دارد. 
 
از مسئولین محترم میتوان به حضور آقای عباسی نماینده محترم مردم شهرستان گنبد در مجلس، آقای علی پورمندی رئیس شورای شهر گنبد، عدم حضور فرماندار گنبد اما حضور آقای جعفری معاونت ورزش دوست فرمانداری و آقای نورانی ریاست هیئت والیبال استان را می توان نام برد که در این بین حضور آقای نورانی را در شهر گنبد بعد از گذشت رقابت های یک نیم فصل به فال نیک می گیریم که در روزهای باقیمانده سال باز هم به پایتخت والیبال ایران سری بزند. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
/پایان/

شهراورد گنبد , والیبال , دربی , تعاون گنبد , جواهری گنبد , عکس , حواشی , محسن علی پور , تصاویر , ورزش ,
نویسنده : mohsenred بازدید : 307 تاریخ : شنبه 29 آذر 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
بازگشت موسوی ، سال افزون و صالحی به تهران mojtaba83
کولاکوویچ: خسته بودیم 13791379
برنامه تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی 13791379
جدول رده بندی تا پایان شش بازی در آخر هفته ی دوم 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید