close
بهترین متخصص ارتودنسی
دهم دیماه آغاز دور برگشت لیگ برتر والیبال/برنامه دیدار های هفته اول دور برگشت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
دهم دیماه آغاز دور برگشت لیگ برتر والیبال/برنامه دیدار های هفته اول دور برگشت
دهم دیماه آغاز دور برگشت لیگ برتر والیبال/برنامه دیدار های هفته اول دور برگشت

خبرگزاری ورزش والیبال : دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران از چهارشنبه دهم دیماه آغاز می شود.
دور رفت این رقابت ها که امسال با نام جام زنده یاد حسین معدنی پیگیری می شود، از یکشنبه 18 آبان ماه آغاز شد و چهارشنبه 26 آذرماه با صدرنشینی تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه در دو گروه مقدماتی این رقابت ها به پایان رسید.

خبرگزاری ورزش والیبال : دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران از چهارشنبه دهم دیماه آغاز می شود.
دور رفت این رقابت ها که امسال با نام جام زنده یاد حسین معدنی پیگیری می شود، از یکشنبه 18 آبان ماه آغاز شد و چهارشنبه 26 آذرماه با صدرنشینی تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه در دو گروه مقدماتی این رقابت ها به پایان رسید.

دور برگشت این رقابت ها نیز از چهارشنبه دهم دیماه آغاز می شود و تا چهارشنبه 24 بهمن ماه ادامه خواهد داشت تا در نهایت هشت تیم صعود کننده به مرحله پلی آف مشخص شوند. از هر گروه چهار تیم اول تا چهارم به مرحله پلی آف صعود می کنند.

رقابت های دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان ایران تنها روزهای چهارشنبه پیگیری خواهد شد.

با توجه به اینکه تیم های تعاون گنبد و بازرگانی جواهری در یک گروه قرار دارند مسابقات هفته نخست دور برگشت با هفته پایانی این رقابت ها جابجا شده است و به همین دلیل شهرآورد دور برگشت گنبدی ها نیز دهم دیماه برگزار خواهد شد.

مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال دو پیروزی از سه بازی برگزار می شود، دیدار نخست دور رفت مرحله پلی آف نیز روز چهارشنبه 29 بهمن ماه و دیدار دوم نیز چهارشنبه ششم اسفندماه انجام خواهد شد. اگر نیاز به مسابقه سوم باشد، روز یکشنبه دهم اسفندماه این دیدارها انجام خواهد شد.

هفته هشتم لیگ برتر والیبال جام زنده یاد حسین معدنی روز چهارشنبه در شهرهای ارومیه، ورامین، بندرعباس، مشهد، زاهدان و گنبد پیگیری خواهد شد.

در نخستین مسابقه این هفته شهرداری ارومیه تیم صدرنشین گروه دوم میزبان نارنجی پوشان سایپا خواهد بود. به احتمال زیاد مهمترین غایب این دیدار سعید معروف پاسور و کاپیتان تیم شهرداری ارومیه خواهد بود که برای پیوستن به کازان روسیه در تهران بسر می برد.
شهرداری ارومیه که در دور رفت شش پیروزی متوالی به دست آورد اگر در این مسابقه مغلوب سایپا شود، بازهم رتبه نخست را در اختیاز خواهد داشت اما پیروزی شاگردان فرشاد سعیدی در برابر هزاران تماشاگر ارومیه ای در سالن غدیر کمی سخت به نظر می رسد، هر چند تنها ست واگذار شده ارومیه در دور رفت برابر سایپا بوده است.
بازی دور رفت دو تیم سه بر یک به سود ارومیه در کرج به پایان رسید. سایپا با هفت امتیاز در رتبه چهارم و شهرداری ارومیه با 18 امتیاز صدرنشین این گروه است.

در دومین مسابقه این هفته لیگ برتر والیبال، تیم های متین ورامین و مهرپارس فارس در سالن شهید گل عباسی ورامین به مصاف یکدیگر می روند.
متین با 12 امتیاز از چهار پیروزی دور رفت در رتبه سوم گروه است اما مهر پارس بدون امتیاز و پیروزی، قعرنشین این گروه است. دیدار دو تیم در دور رفت نیز سه بر یک به سود متین در شیراز تمام شده بود و شاگردان بهروز عطایی سرمربی متین که رقابت نزدیکی با وزارت دفاع دارند، این هفته فرصت مناسبی برای کسب سکوی دوم جدول این گروه را خواهند داشت. چرا که وزارت دفاع این هفته استراحت دارد.

دو رقیب دیگر این گروه یعنی آلومینیوم المهدی و نوین کشاورز تهران که با هفت امتیاز به ترتیب در رتبه های پنجم و ششم گروه دوم لیگ برتر والیبال قرار دارند، در هفته هشتم این رقابت ها در بندرعباس به مصاف یکدیگر می روند.
با توجه به اینکه سایپا در ارومیه به میدان می رود و احتمال شکست ارومیه صدرنشین کمی سخت به نظر می رسد، پیروز دیدار المهدی و نوین کشاورز می تواند به رتبه چهارم جدول رده بندی صعود کند. شاگردان مسعود آرمات سرمربی نوین در بازی دور رفت به سختی در خانه والیبال و با نتیجه سه بر دو المهدی را شکست دادند.

در گروه یک لیگ برتر والیبال و در هفته نخست دور برگشت سه مسابقه برگزار خواهد شد که میزان 13 امتیازی در سالن مهران مشهد میزبان ملی پوشان نوجوان در تیم ارتعاشات خواهد بود. میزان که رتبه سوم را در اختیار دارد در دور رفت چهار پیروزی کسب کرده است و این هفته در مشهد به دنبال کسب پنجمین پیروزی خود خواهد بود. زیرا ارتعاشات برای کسب تجربه بازیکنانش به این رقابت ها آمده و تا کنون نیز پیروزی نداشته است و در رتبه هفتم جدول این گروه قرار دارد.

شهرداری زاهدان با هدایت جبار قوچان نژاد در این هفته میزبان همنام تبریزی خود در سالن استانداری زاهدان خواهد بود تا شکست سه بر دو بازی رفت را جبران کند.
شهرداری زاهدان با هشت امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار دارد و در صورت پیروزی امکان صعود حداقل یک پله در جدول را خواهد داشت. شهرداری تبریز با 13 امتیاز در رتبه دوم است و در صورت کسب سه امتیاز این مسابقه می تواند صدر جدول این گروه را از پیکان بگیرد، اما کار سختی برابر زاهدان خواهد داشت، زیرا تیم های بزرگی در زاهدان مغلوب شدند.

شهر گنبد در آخرین مسابقه هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال شاهد شهرآورد دیگری خواهد بود تا دو تیم تعاون و بازرگانی جواهری به مصاف یکدیگر بروند.
دیدار رفت را بازرگانی سه بر یک به سود خود خاتمه داد و در حال حاضر با 9 امتیاز در رتبه چهارم گروه قرار دارد. جواهری اگر بازهم پیروز این میدان باشد، جایگاهش تغییری نخواهد کرد. اما تعاون که با پنج امتیاز در رتبه ششم گروه است، به شرطی که شهرداری زاهدان مغلوب شود و جواهری سه امتیاز کامل به دست آورد، با نماینده زاهدان در امتیاز برابر خواهد شد و معدل پوئن ها می تواند جایگاه دو تیم را مشخص کند.

شش تیم لیگ برتر جوانان نیز این هفته در گنبد هستند و تماشای این دیدار می تواند برای آنان بسیار با ارزش و همراه با کسب تجربه باشد.

در گروه اول لیگ برتر تیم پیکان تهران در این هفته استراحت خواهد داشت.

 


برنامه کامل هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

چهارشنبه دهم دیماه ساعت 17:00 :

ارومیه: شهرداری ارومیه – سایپا البرز

ورامین: متین ورامین – مهرپارس فارس

بندرعباس: آلومینیوم المهدی – نوین کشاورز

مشهد: میزان خراسان – ارتعاشات صنعتی ایران

زاهدان: شهرداری زاهدان – شهرداری تبریز

گنبد: تعاون گنبد – بازرگانی جواهری گنبد

 

پوستر هفته اول در سایز اصلی کلیک کنید

 

منبع : فدراسیون والیبال


برنامه دیدار های والیبال , برنامه بازی های لیگ برتر والیبال , شهرداری زاهدان , پیکان تهران , میزان مشهد , جواهری گنبد , تعاون گنبد , شهرداری تبریز , مهرپارس شیراز , متین ورامین , سایپا البرز , شهرداری ارومیه , نوین کشاورز تهران , آلومینیوم بندرعباس , برنامه دیدار هفته اول دور برگشت لیگ برتر والیبال , والیبال , جام حسین معدنی , پوستر هفته هفته اول دور برگشت لیگ برتر والیبال , برنامه مسابقات هفته اول دور برگشت لیگ برتر والیبال , برنامه مسابقات لیگ برتر والیبال 93 ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 419 تاریخ : سه شنبه 09 دي 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید