close
بهترین متخصص ارتودنسی
مربیان لیگ برتری پس پایان نیم فصل چه گفتند؟!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مربیان لیگ برتری پس پایان نیم فصل چه گفتند؟!
مربیان لیگ برتری پس پایان نیم فصل چه گفتند؟!

خبرگزاری ورزش والیبال : هفته گذشته با برگزاری هفته هفتم رقابت های لیگ برتر موسوم به جام زنده یاد "حسین معدنی" لیگ برتر به نیم فصل خود رسید ،آنچه در ادامه مطلب میخوانید مصاحبه های سرمربیان لیگ برتری در مورد بازی های نیم فصل است.

 

اکبری: مشکلات لیگ برتر امسال کمتر از سال قبل بود
سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: هر تورنمنتی برای خود مشکلاتی دارد که قابل پیش بینی نیست، اما دور رفت لیگ برتر والیبال امسال نسبت به سالهای گذشته بهتر برگزار شد.
 پیمان اکبری در ارزیابی دور رفت لیگ برتر والیبال افزود: مهمترین ویژگی دور رفت برگزاری هفته یک مسابقه بود و این موضوع به تیم ها کمک کرده که اگر بازیکنان آسیب دیده دارند به آنان بهتر برسند و تمرینات منظم تری نیز برگزار کنند.
وی با بیان اینکه برطرف کردن ضعف های تیمی از دیگر محاسن برگزاری هفته یک مسابقه است، تاکید کرد: تیم ها در دور رفت موفق به برطرف کردن نقاط ضعف بازیکنان خود شدند و این موضوع بیانگر رقابت شدید در دور برگشت خواهد بود.
سرمربی تیم والیبال پیکان تهران که در دور رفت صدرنشین گروه یک شد، در باره میزان رضایت از عملکرد بازیکنانش در دور رفت گفت: از عملکرد تیم پیکان راضی هستم هر چند بازیکنان آسیب دیده داشتیم. البته تیم پیکان هم ضعف های داشت که در نیم فصل دوم برطرف خواهد شد.
اکبری سطح فنی مسابقات دور برگشت را متفاوت خواهد گفت: قطعا شرایط تیم ها در دور برگشت متفاوت تر خواهد بود. آنان اشتباهاتی که در دور روفت داشتند، تکرار نخواهند کرد.
وی در باره عملکرد سازمان لیگ فدراسیون والیبال در دور رفت گفت: سازمان لیگ تمام تلاش خود برای برگزاری منظم مسابقات انجام داد. طبیعی است که مشکلاتی نیز وجود دارد اما مشکلات نسبت به دوره قبل کمتر بود.

 

جهانگیر سید عباسی

 

سید عباسی: تیم ها در دور برگشت قدرت حقیقی خود را نشان می دهند


سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: رقابت های دور برگشت لیگ برتر والیبال بسیار جدی تر خواهد بود و تیم های شرکت کننده قدرت واقعی خود را نشان خواهند داد.
جهانگیر سید عباسی در باره دور رفت لیگ برتر والیبال گفت: تیم های شرکت کننده در چند هفته نخست دور رفت به دنبال ایجاد هماهنگی تیمی و تثبیت آمادگی جسمانی بازیکنان خود بودند و در اواخر دور رفت، قدرت واقعی آنان مشخص شد.
وی تصریح کرد: به همین دلیل رقابت های دور برگشت بسیار جدی تر از دور رفت خواهد بود و تیم ها برای صعود به مرحله پلی آف از تمام توان خود استفاده خواهند کرد.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه که در دور رفت بدون شکست صدرنشین گروه دوم این رقابت ها شده بود، در ادامه گفت: در لیگ برتر امسال که هفته یک مسابقه برگزار شد تیم های شهرستانی ضرر کمتری نسبت به سال گذشته کردند، زیرا هفته یک مسابقه برای رفت و آمد و تمرینات مناسب است. در سال گذشته تیم های شهرستانی اکثر با دو پرواز به شهرستانهای دیگر می رفتند و فرصت کافی برای تمرینات و ریکاوری نداشتند.
وی افزود: اما حضور هفت تیم در هر گروه و استراحت یک تیم در هر هفته مناسب نبود. به نظر من لیگ برتر باید با تیم های کمتری برگزار شود اما فدراسیون والیبال هم محدودیت هایی دارد و باید به تقاضا های این رشته ورزشی پاسخ دهد. از سوی دیگر مسابقات نیز باید تا پایان سال به پایان برسد تا بازیکنان ملی پوش از ابتدای سال آینده تمرینات خود را آغاز کنند.
سید عباسی عملکرد تیم های متین ورامین و وزارت دفاع در دور رفت را خوب ارزیابی کرد و گفت: وزارت دفاع در نخستین حضور خود در لیگ برتر عملکرد خوبی داشت و متین نیز می توانست از این شرایط نیز بهتر باشد.
وی پیش بینی کرد که تیم های آلومینیوم المهدی و بانک کشاورزی در دور برگشت عملکرد به مراتب بهتری نسبت به دور رفت داشته باشند.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در باره اقتدار این تیم در دور رفت گفت: دور رفت تمام شده است و دیگر نمی توان به آن استناد کرد. ارومیه به دور برگشت فکر می کند و در مسابقات دور برگشت به نتایج دور رفت توجه ای ندارد، زیرا تیم ها قابل پیش بینی نیستند.

 

بهروز عطایی


عطایی: در دور رفت نتایج غیر منتظره کمتر بود


سرمربی تیم والیبال متین ورامین گفت: دور رفت لیگ برتر والیبال به پایان رسید و نتایج غیر منتظره آن نسبت به سال قبل کمتر بود.
بهروز عطایی در ارزیابی دور رفت لیگ برتر والیبال گفت: برگزاری لیگ برتر امسال در دو گروه مقدماتی با توجه به اینکه تیم ملی والیبال مسابقات و تمرینات طولانی مدتی پشت سرگذاشته بود، تصمیم بسیار خوبی بود.
وی تصریح کرد: این تصمیم فشار به بازیکنان را کمتر کرد و به تبع آن نیز آسیب دیدگی بازیکنان در دور رفت کمتر شد. اما نکته قابل تامل این بود که تیم های لیگ برتر امسال چند دسته بودند که شرایط آنان با یکدیگر متفاوت بود.
سرمربی تیم والیبال متین ورامین گفت: برخی باشگاه ها به دلیل همراه نداشتن ملی پوشان در دوران تمرینات قبل از شروع لیگ برتر به هماهنگی لازم و مورد نظر دست نیافتند و در چند هفته نخست لیگ برتر والیبال به این مهم پرداختند. شهرداری ارومیه تنها تیمی که از این موضوع مستثنی بود و آنهم به دلیل حضور سعید معروف بود.
وی با بیان اینکه برخی تیم ها نیز خیلی زود شکل گرفتند و با جذب بازیکنان مورد نیاز، خود را برای حضور در این رقابت ها آماده کردند، گفت: سایر تیم ها به دلیل خستگی و فرصت کم برای تمرینات، حضور موفقی در لیگ برتر نداشتند.
عطایی با پیش بینی اینکه تیم های پیکان و میزان خراسان در بازی های دور برگشت بهتر خواهند شد، گفت: وزارت دفاع به رغم نخستین حضور در لیگ برتر بسیار خوب ظاهر شد و یکی از مدعیان قهرمانی این رقابت ها محسوب می شود.
وی درباره سطح فنی و کیفی لیگ برتر نیز گفت: به نظر من لیگ امسال سطح متوسطی دارد و نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است. نتایج غیر منتظره امسال نسبت به سال گذشته نیز کمتر بوده است.
سرمربی تیم والیبال متین ورامین درباره عملکرد شاگردانش در دور رفت گفت: در کل از عملکرد بازیکنان و تیم متین راضی هستم. تنها در یک مسابقه و برابر وزارت دفاع به دور از انتظار بودیم. برابر ارومیه بازی خوبی نکردیم، اما واگذاری نتیجه عجیب نبود. در سایر مسابقه ها متین عملکرد خوبی داشت. حتما در دور برگشت هم بهتر خواهیم شد.
 


سرمربی آلومینیوم المهدی: لیگ برتر امسال نظم و انضباط خوبی داردسرمربی تیم والیبال آلومینیوم المهدی گفت: نظم و انضباط دور رفت لیگ برتر والیبال امسال نسبت به سالهای گذشته بسیار بهتر بود و امیدوارم در دور برگشت نیز اینگونه باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی در ارزیابی دور رفت لیگ برتر والیبال امسال که با نام زنده یاد حسین معدنی برگزار می شود، افزود: فکر می کنم لیگ امسال از نظر نظم و انضباط یکی از بهترین لیگ هاست. داوری ها نیز در لیگ امسال خوب بوده و تا کنون مشکل خاصی نداشته است.
وی با بیان اینکه حواشی رقابت های امسال بسیار کم است، تاکید کرد: چون حواشی کم است، مشکلات نیز خیلی کم بوده است و دیدارها نیز به موقع انجام شده است. البته کشوری که والیبالش در چند سال اخیر رشد و توسعه بسیار زیادی تجربه کرده است باید اینگونه باشد و انتظاری جز این نباید داشته باشیم. چون یکی از بهترین های جهان هستیم.
سرمربی تیم والیبال آلومینیوم المهدی درباره برگزاری دور مقدماتی در دو گروه گفت: ملی پوشان خسته بودند و چاره ای جز برگزاری اینگونه لیگ نبود، اما کمی به تیم هایی که بعد از 12 مسابقه از دور رقابت ها حذف می شوند، ظلم می شود و باید از هر گروه شش تیم به مرحله حذفی صعود می کردند تا باشگاه هایی که هزینه های فراوانی در این زمینه کردند؛ چند بازی بیشتر انجام دهند.
شهنازی درباره عملکرد تیم آلومینیوم در دور رفت گفت: شرایط تیم ما خاص بود. قبل از شروع لیگ مشکلات زیادی داشتیم و تا دقایق آخر حتی حضور نماینده بندرعباس در لیگ قطعی نشده بود. پس از قطعی شدن نیز بودجه امسالش 50 درصد کمتر از سال قبل شد که همه این مسایل وضعیت خاصی به تیم المهدی داد.
وی تاکید کرد: به رغم این موانع تیم خوب و با انگیزه ای تشکیل دادیم و به نظرم تیم المهدی تاکنون خوب عمل کرده است، عالی نبوده اما نتیجه معقولی گرفته است.
سرمربی تیم والیبال المهدی شکست سه بر صفر آلومینیم برابر شهرداری ارومیه را از لحظات به یاد ماندنی دور رفت دانست و گفت: هر چند سه بر صفر مغلوب حریف شدیم، اما بازیکنان تا ثانیه های آخر دست از تلاش بر نداشتند و با امتیازات نزدیک مغلوب شدند، مردم بندرعباس نیز تلاش بازیکنان را درک کردند و بعد از بازی آنان را بسیار تشویق کردند.
 

 


والیبال , مصاحبه , سرمربیان لیگ برتری , بهروز عطایی , ناصر شهنازی , پیمان اکبری , جهانگیر سید عباسی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 207 تاریخ : چهارشنبه 03 دي 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید