close
تبلیغات در اینترنت
پیمان اکبری: انتقال معروف به توسعه والیبال کمک می کند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
پیمان اکبری: انتقال معروف به توسعه والیبال کمک می کند
پیمان اکبری: انتقال معروف به توسعه والیبال کمک می کند

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم والیبال پیکان در ارزیابی از وضعیت مسابقات لیگ برتر و تمیش و اشاره به انتقال معروف به کازان گفت: امیدوارم این اتفاق زمینه ساز توسعه بیشتر والیبال شود و ایران هم در رویدادهای باشگاهی جهان قدرتمندتر ظاهر شود.

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم والیبال پیکان در ارزیابی از وضعیت مسابقات لیگ برتر و تمیش و اشاره به انتقال معروف به کازان گفت: امیدوارم این اتفاق زمینه ساز توسعه بیشتر والیبال شود و ایران هم در رویدادهای باشگاهی جهان قدرتمندتر ظاهر شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال،پیمان اکبری در حاشیه اردوی تیم پیکان در اصفهان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه همه چیز در اصفهان خوب است و شرایط خوبی در این شهر داریم. جای دارد از مسئولان باشگاه ذوب آهن تشکر و قدردانی کنیم که امکانات خوبی در اختیار ما قرار دادند. امیدواریم اگر سال آینده برای مسابقه در لیگ برتر به شهر زیبای اصفهان سفر کنیم.

وی درباره دلایل برگزاری اردو در اصفهان به جای سفر به ترکیه گفت: خب والیبال با فوتبال شرایط متفاوتی دارد. برای برگزاری اردوی والیبال باید امکانات لازم در این رشته ورزشی وجود داشته باشد. باید سالن بدنسازی و والیبال استاندارد خوبی از نظر کف پوش داشته باشد. این موضوع برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان بسیار مهم است. برای برگزاری اردو اگر به شهرهایی که تیم لیگ برتری دارند، میرفتیم از نظر ساعت تمرینی به مشکل می خوردیم. گاهی محدودیت ها موجب می شود که تیم ها در شهرهای خارجی اردو بزنند. اما در حال حاضر از نظر من اصفهان شرایط خوبی برای برگزاری اردو دارد. مسئولان باشگاه ذوب آهن به ویژه شخص آذری مدیر عامل باشگاه، تمام همکاری لازم را با ما داشت و باید از او تشکر کنم. با توجه به امکانات کلی که این مجموعه دارد به نظرمم باید یک تیم لیگ برتری والیبال هم داشته باشد.

سرمربی تیم والیبال پیکان درباره احتمال بازی تدارکاتی در اصفهان هم گفت: قرار شده بود که با ذوب آهن اصفهان بازی تدارکاتی داشته باشیم. ظاهرا بازیکنان این تیم برای تعطیلات نیم فصل رفته اند و هنوز برنامه این مسابقه قطعی نیست اما ممکن است یک بازی در روزهای آینده صورت بگیرد.

پیمان اکبری یادآور شد: ما بعد از آخرین بازی در لیگ برتر حدود یکماه در نیم فصل تعطیل هستیم. این موضوع خیلی برای تیم خوب نبود. ما تنها چهار روز به بازیکنان استراحت دادیم. سعی کردم در این مدت بازیکنان بیشتر کارهای بدنسازی و ریکاوری انجام دهند. خدا را شکر دو عروسی خوب هم برای بازیکنان تیم ملی داشتیم. به دوستانی که عروسی کردند هم تبریک می گوییم. به هر حال حضور در ضیافت آن ها هم موجب بالارفتن روحیه بازیکنان ملی پوش شد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره احتمال جذب بازیکن جدید گفت: ما هم مثل سایر تیم ها پیگیر جذب بازیکن بودیم. اما معتقدم بازیکنی را باید بیاوریم که به درد تیم خود بخورد. اگر قرار باشد بازیکنی بیاوریم که سطح پایین ترین از بازیکنان ایرانی داشته باشد، مشکل می شود. قطعا باید از بازیکنی که سطح بالایی داشته باشد، استفاده کنیم. خیلی از بازیکنان خارجی که فعلا در لیگ ایران هستند، کیفیت خیلی خوبی ندارند. در مجموع تا الان کسی به جمع ما اضافه نشده است. این موضوع بستگی به سیاست باشگاه دارد. بازیکن خوب نمانده است. همه قراردادبسته است.

اکبری در ارزیابی از وضعیت "نیکو" پاسور هلندی تیمش گفت: خدارا شکر نیکو تا کنون خیلی خوب در خدمت تیم بوده است. کلا به توانایی هایش اعتقاد داریم. واقعیت این است که او سال قبل در کاله عملکرد خیلی خوبی داشت اما هنوز نتوانسته است که مثل سال قبل باشد. او در کاله و کنار یک پاسور جوان راحت تر کار می کرد اما امسال کنار او یک پاسور با تجربه مثل امیر حسینی است که باید با او رقابت کند و حتی به امیرحسینی برسد. اما در مجموع نیکو یک بازیکن حرفه‌ای است و باید از او به بهترین شکل استفاده کنیم. البته تا کنون هم همه جوره در اختیار تیم بوده است.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال درباره پیوستن سعید معروف به باشگاه زنیت کازان گفت: اگر دوستان ناراحت نشوند ما هم در این باره نظر دهیم. اگر به صورت کلی در نظر بگیریم، اکثر بازیکنان تیم ملی ما در شرایطی هستند که در لیگ های خوب بازی کنند. این اتفاق برای معروف و جامعه والیبال ایران خیلی خوب است. این موضوع حتی برای والیبال ارومیه هم خیلی خوب است. نمی گوییم ارومیه قطعا از این موضوع متضرر می شود اما معتقدم هر پاسور دیگری بیاید نمی تواند جای معروف را در این تیم پر کند. او شرایط فوق العاده ای داشت. اما مسئولان تیم شهرداری ارومیه به این بازیکن اجازه دادند که برود و این موضوع نشان می دهد که مسئولان تیم ارومیه فقط به فکر تیم خودشان نیستند بلکه به فکر توسعه والیبال کشور هستند.

اکبری درباره دعوت نامه تیم شانگهای چین برای جذب فرهاد قائمی و میرزاجانپور از پیکان گفت: فعلا هیچ نامه رسمی در این باره برای ما نیامده است. باشگاه هایی مثل چین و ژاپن در جهان از نظر کیفیت شرایط روسیه را ندارند. روسیه لیگ اول والیبال جهان را دارد. اما باشگاه های چین و ژاپن از ما ضعیف تر هستند. ممکن است بخواهند پول خوبی بدهند اما شرایط حرفه ای نظیر لیگ روسیه را ندارند.

پیمان اکبری درباره امکان حضور مربیان ایرانی در تیم های خارجی نیز گفت: بیشتر برنامه های والیبال ایران برای تیم ملی است. تیم های ملی ما در رده های مختلف خوب خودشان را نشان می دهند ولی در رده باشگاهی ارتباط قوی در کشورهای صاحب سبک خیلی کم است. 10 سال قبل باشگاه پیکان در ایتالیا اردو می زد و با باشگاهی مثل پروجا تعامل داشت و شناخت ها از تیم های باشگاهی ایران بیشتر بود. الان اگر پشنهادی باشد تنها برای چند مربی در سطح تیم ملی ایران است. والیبال ایران نیاز دارد که باشگاه ها در این زمینه کار کنند. باید باشگاه های معتبر والیبال ایران و جهان بیشتر با هم مکاتبه کنند و باشگاه های دیگر را هم دعوت کنند تا به ایران بیایند و تعامل ها شکل بگیرد.

سرمربی تیم والیبال پیکان درباره حضور کمرنگ نمایندگان ایران در جام باشگاه های جهان هم گفت: متاسفانه اتفاقی که در دو الی سه سال گذشته افتاد و ایران خیلی حضور قدرتمندی نداشت. در چند سال گذشته زمان برگزاری باشگاه های جهان خوب نبوده و معمولا با مسابقات ملی تداخل داشته است. ما فقط می گوییم بازیکنان می روند و خسته می شوند پس بهتر است بمانند و درخدمت تیم ملی باشند. اما به نظرم بهتر است آنقدر حرفه ای شویم که بازیکنان خودش در اختیار باشد. باید در رویدادی مثل مسابقات باشگاه های جهان با کیفیت بالاتری تیم داشته باشیم.

اکبری با اشاره به این نکته که خیلی از کشورها نظیر روسیه و برزیل اولویت بالایی برای تیم های باشگاهی خود قائل هستند، گفت: شاید لیگ جهانی برای برزیل دیگر انگیزه ایجاد نکند. برزیل همیشه روی سکوی لیگ جهان بوده است اما الان به اسپانسر و درآمدزایی در والیبال فکر می کند. قطعا مسابقات باشگاهی از نظر درآمدزایی و انگیزه و جذابیت از مسابقات ملی شرایط بهتری دارد. مسابقات تیم ملی بعد از 20 روز تمام می شود اما رقابت های باشگاهی همیشه هست.


والیبال , پیکان اکبری , انتقال معروف ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 123 تاریخ : دوشنبه 08 دي 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم میگه
سلام وقت بخیر

اگه تمایل داری هر روز آخرین اخبار استخدامی شرکت ، سازمان های دولتی را دریافت کنی

می تونی به لینک زیر جهت فعال سازی بری

http://sms.mida-co.ir/newsletter/6/estekhtam
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید