close
بهترین متخصص ارتودنسی
سرمربیان لیگ برتری پس از برگزاری مرحله رفت پلی آف چه گفتند ؟!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
سرمربیان لیگ برتری پس از برگزاری مرحله رفت پلی آف چه گفتند ؟!
سرمربیان لیگ برتری پس از برگزاری مرحله رفت پلی آف چه گفتند ؟!

خبرگزاری ورزش والیبال : پیمان اکبری عصر امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران تصریح کرد : آغاز خوبی نداشتیم و تیم حریف را دست کم گرفته و امتیازات زیادی را از دست دادیم.

اکبری : بازی باخته را بردیم

 

ایرنا - سرمربی تیم والیبال پیکان بعد از پیروزی سه بر دو تیمش مقابل وزارت دفاع در دور نخست پلی اف لیگ برتر والیبال در خانه والیبال تهران، گفت: بازیکنان ما بازی باخته را با ارائه نمایشی دیدنی بردند.

به گزارش ایرنا، پیمان اکبری عصر امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران تصریح کرد : آغاز خوبی نداشتیم و تیم حریف را دست کم گرفته و امتیازات زیادی را از دست دادیم.

وی افزود : خوشبختانه در ادامه بازیکنان تیم پیکان تهران بازگشت فوق العاده ای به بازی داشتند.

سرمربی پیکان گفت: باید به تیم وزارت دفاع به دلیل عملکرد خوبی که دارند تبریک بگویم و خدا را شکر که توانستیم مقابل آنان به برتری دست یابیم.

اکبری افزود: معتقدم که وزارت دفاع چیزی برای از دست دادن نداشت، چرا که نخستین حضور خود را در این مرحله تجربه می کرد.

وی در خصوص اعتراض فراوان پیکانی ها به داوری اظهار داشت: این اعتراض ها به ضرر ما شد، چراکه در ردوبدل شدن امتیازات تاثیر خوبی بر تیم ما نداشت. قطعا قصد و نیتی در داوری ها وجود ندارد اما اشتباه داوری وجود دارد.

اکبری گفت: نتایجی که امروز رقم خورد، اتفاق عجیبی نیست و همه تیم ها با تمام توان به میدان آمده اند تا به موفقیت برسند.

 

 

نفرزاده: پیکان را دست کم گرفتیم و نتیجه را واگذار کردیم

 

ایرنا – سرمربی تیم والیبال وزارت دفاع گفت: متاسفانه بازیکنان ما تیم پیکان را دست کم گرفتند و همین موضوع باعث شد نتیجه را واگذار کنیم.

به گزارش ایرنا، فرهاد نفرزاده که شاگردانش امروز در دور رفت مرحله پلی آف لیگ والیبال با نتیجه 3 بر 2 نتیجه را به پیکان واگذار کردند در باره این بازی اظهارداشت:در این مرحله امتیازات اصلا ارزش ندارد و برد و باخت مهم است. تیم وزارت دفاع استحقاق پیروزی 3 بر 2 بود، اما در زمانی که از حریف پیش بودیم، بازیکنان ما مغرور شدند و حریف را دست کم گرفتند و در امتیازهای حساس نتیجه را واگذار کردیم.

سرمربی تیم والیبال وزارت دفاع گفت: وقتی نتیجه ست چهارم را از دست دادیم بازیکنان روحیه خود را از دست دادند و در ست پنجم نیز نتوانستند به خوبی بازی کنند.

نفرزاده افزود : برای بازی هفته آینده با پیکان در دور برگشت تلاش می کنیم نقاط ضعف را برطرف کنیم اما بازی بسیار سختی خواهیم داشت.

وی در خصوص عملکرد پاسور تیم خود نیز گفت: اگر به 12 بازیکن دو تیم توجه کنید براحتی مشخص می شود کفه ترازو به سمت تیم پیکان سنگینی می کند. پاسور تیم ما در برخی موارد اگر عملکرد مطلوب نداشت به خاطر جوانی و کم تجربگی بود.

سرمربی تیم والیبال وزارت دفاع گفت: در مجموع پیکان زرنگ تر بود و موفق شد از لحظات حساس امتیازات خوب بدست آورد و انگیزه زیادی نیز بازیکنان این تیم برای پیروزی داشتند.

نفرزاده درباره عملکرد داوری این دیدار که اعتراضات زیادی را به همراه داشت گفت: قضاوت مسابقاتی از این دست بسیار سخت است و اگر داور هم اشتباه کند چیز عجیبی نیست و در مجموع از عملکرد داور راضی بودم.

 

 

سید عباسی : تماشاگران ارومیه ای عامل مهمی برای پیروزی تیم والیبال شهرداری ارومیه هستند

 

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: تماشاگران ارومیه ای عامل مهمی برای پیروزی این تیم در همه دیدارها به ویژه دیدار با تیم جواهری گنبد بوده اند.

'جهانگیر سید عباسی' عصر چهارشنبه پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل جواهری گنبد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تماشاگران ارومیه ای امروز سنگ تمام گذاشتند و با تشویق های پرشور خود انگیزه مضاعفی به بازیکنانمان دادند.

وی اظهار کرد: تیم گنبد هم یکی از مدعیان گروه الف به شمار می رفت که با قرار گرفتن در رده چهارم امروز آمده بود که از ما امتیاز بگیرد و خوشحالم که ما پیروز میدان شدیم.

سید عباسی گفت: پتانسیل تیم ما بسیار بیشتر از این است و ما در دیدارهای آینده بسیار قدرتمندتر از این ظاهر می شویم.

وی ادامه داد: ما در این دیدار پس از آمدن والریو برای اولین بار دو دریافت کننده در زمین داشتیم.

سید عباسی گفت: بازی برگشت هفته آینده ما برابر تیم جواهری گنبد با توجه به جو سنگین سالن و تماشاگران پرشور آنان سخت خواهد بود و از الان باید تمرکز خود را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: در ست دوم اشتباهات زیادی در سرویس داشتیم ولی در ادامه توانستیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

** اولین دیدار پلی آف برای هر دو تیم شهرداری ارومیه و جواهری گنبد حساس بود

'شهرام محمودی' کاپیتان تیم شهرداری ارومیه نیز در این گفت و گو اظهار کرد: امروز عبادی پور پس از دو ماه دوری از مسابقات توانست برای تیم شهرداری ارومیه به میدان بیاید و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت.

وی اظهار کرد: کسب سه امتیاز این دیدار انگیزه تیم شهرداری ارومیه را برای دیدار برگشت افزون تر کرد.

محمودی گفت: اگر بازیکنان ما بتوانند بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارند پیروزی برابر جواهری گنبد برایمان در دیدار برگشت به راحتی رقم می خورد.

کاپیتان تیم شهرداری ارومیه گفت: امروز هماهنگی خوبی با پاسور ایتالیایی داشتیم و برای رسیدن به این هماهنگی مجبور شده ایم نحوه پاس رسانی خود را عوض کنیم تا بیشتر به انسجام لازم برسیم.

محمودی گفت: تیم شهرداری ارومیه شخصیت قهرمانی دارد و مطمئنا یک پای فینال در لیگ بیست و هشتم خواهد بود.

وی افزود: تماشاگران ارومیه ای همواره حامی و پشتیبان اصلی ما بوده و هستند و حضور پرشور آنان در سالن انگیزه بالایی به بازیکنان می دهد.

' بای محمد حاجیلی دوجی' سرمربی تیم بازرگانی جواهری گنبد از حضور در نشست خبری پس از بازی امروز امتناع کرد.

پیشتر بر اساس اعلام مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه قرار بود 'اسلوبودان کواچ' سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این نشست خبری حضور داشته باشد ولی به دلایلی نامعلومی در این جلسه حضور نیافت.

دیدار تیم های والیبال شهرداری ارومیه و جواهری گنبد عصر روز چهارشنبه با حضور بیش از شش هزار تماشاگر در سالن غدیر ارومیه برگزار شد و تیم شهرداری ارومیه در سه ست پیاپی با امتیازات 25 بر 17، 25 بر 19 و 25 بر 20 در مقابل بازرگانی جواهری گنبد به برتری رسید.

دومین دیدار دو تیم در مرحله پلی آف چهارشنبه هفته آینده هفتم اسفند ماه در شهر گنبد برگزار می شود.

 

 

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان: در یک بازی سخت و زیبا نوین کشاورز را شکست دادیم


مشهد-ایرنا- سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: در یک بازی سخت و در عین حال زیبا و تماشایی تیم نوین کشاورز را شکست دادیم.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا 'رضا مومنی مقدم' چهارشنبه شب بعد از پیروزی تیمش در مقابل تیم نوین کشاورز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: هر دو تیم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و برای کسب پیروزی تلاش بسیار کردند.

وی ادامه داد: در شرایطی که دو ست نخست را با موفقیت به پایان برده بودیم ولی در ستهای سوم و چهارم به رغم تلاش بسیار شانس با ما یار نبود و شکست خوردیم ولی در ست پنجم در یک رقابت بسیار نزدیک و سخت موفق به شکست تیم حریف و در نهایت پیروزی در این مسابقه شدیم.

وی با ابراز خوشحالی از کسب پیروزی در این مسابقه گفت: امیدوارم با همدلی کادر فنی و بازیکنان مسابقات مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال را با موفقیت به پایان ببریم.

سرمربی تیم والیبال نوین کشاورز هم گفت: بازیکنان ما تلاش زیادی برای کسب نتیجه در این رقابت انجام دادند ولی به دلیل برخی از اشتباهات آنان از جمله در ستهای نخست و پایانی بازی را به حریف خود واگذار کردیم.

'مسعود آرمات' اضافه کرد: چهار بازیکن ما به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نداشتند که این خود بر روند بازی تیم ما تاثیر منفی داشت.

وی اظهار داشت: تیم والیبال میزان خراسان در این رقابت بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و در نهایت توانست با ارایه یک بازی بهتر نسبت به ما در ست پایانی، سه امتیاز مسابقه را به دست آورد.

تیم والیبال میزان خراسان چهارشنبه شب با پیروزی سه بر دو در مقابل تیم نوین کشاورز مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور را با پیروزی آغاز کرد.

 

 

بناکار: دریافت حریف با سرویس‌های محکم از کار افتاد

 

سرمربی تیم والیبال شهردرای تبریز گفت: ما توانستیم تیم بزرگ و مدعی متین ورامین را شکست دهیم، اما این پایان کارمان نیست.
بناکار: دریافت حریف با سرویس‌های محکم از کار افتادعادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: تیم متین ورامین یک تیم بزرگ و صاحب نام است، بازیکنان تبریز در اولین دیدار پلی آف بسیار خوب ظاهر شدند و در تمامی پست‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند.  
 
وی گفت: علیرضا بهبودی به عنوان یک پاسور باتجربه توانست با پاس‌های خوب خود دفاع حریف را متزلزل کند. میکائیل تاجر هم از دیگر بازیکنانی بود که در این برد نقش قابل توجهی داشت.  
 
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در ادامه یادآور شد: با توجه به‌شناختی که از بازیکنان تیم متین دارم، به جرات می‌گویم که دیروز روز آن‌ها نبود، به طور حتم ما در تبریز و در هفته دوم لیگ کار سختی را در پیش داریم. در بازی این هفته با زدن سرویس‌های مستحکم و هدفمند و بهره گیری از نقطه ضعف دریافت اول حریف بر امتیازات خود اضافه کردیم. با توجه به این موضوع دریافت ضعیف حریف باعث شد تا توپ به خوبی به دست پاسور نرسد و در نتیجه برنده میدان شویم.  
 
بناکار گفت: هدف اصلی ما راهیابی به جمع چهار تیم بر‌تر رقابت هاست، ولی باید بگویم که متین ورامین تیمی نیست که در تبریز به راحتی موفق به برد آن‌ها شویم. ما کار سختی در پیش داریم. این برد انگیزه بازیکنان تیم را تا حد قابل توجهی بالا برده است.  
 
بناکار خاطرنشان کرد: ورامین و تماشاگرانش سبک خاص تشویق خود را دارند، تنها مشکلی که ما در این دیدار داشتیم، این بود که در چندین مورد هواداران داخل زمین اشیاء از جمله سنگ پرتاب می‌کردند که این مسئله باعث شد تا حداد ناظر بازی ۲ الی ۳ بار بازی را متوقف کند.

 


والیبال , مصاحبه , سرمربیان , لیگ برتری , پلی آف والیبال , دور رفت ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 165 تاریخ : پنجشنبه 30 بهمن 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید