close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
نشست خبری بوبان برگزار شد /کواچ: دیگر برای هیچ تیمی سورپرایز نیستیم /باید تلاش کنیم !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
نشست خبری بوبان برگزار شد /کواچ: دیگر برای هیچ تیمی سورپرایز نیستیم /باید تلاش کنیم !
نشست خبری بوبان برگزار شد /کواچ: دیگر برای هیچ تیمی سورپرایز نیستیم /باید تلاش کنیم !

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره مسیر سخت صعود والیبال ایران به المپیک گفت: صعود به المپیک را کسی به ما هدیه نمی دهد باید خودمان با تلاش کسب کنیم.
نخستین نشست مطبوعاتی اسلوبودان کواچ امروز دوشنبه در هتل آکادمی فوتبال برگزار شد و بوبان به سوالات خبرنگاران جواب داد.

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره مسیر سخت صعود والیبال ایران به المپیک گفت: صعود به المپیک را کسی به ما هدیه نمی دهد باید خودمان با تلاش کسب کنیم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین نشست مطبوعاتی اسلوبودان کواچ امروز دوشنبه در هتل آکادمی فوتبال برگزار شد و بوبان به سوالات خبرنگاران جواب داد.
وی در ابتدای این نشست گفت: خوشحالم که برای یک سال دیگر در ایران خواهم بود. چون فدراسیون والیبال ادامه کار من را در والیبال ایران تایید کرده است. سال قبل وقتی صحبت از مسابقات بود قول دادم به سختی کار کینم ، وقتی خوب کار کنید، نتیجه هم خواهیم گرفت. تمام مجموعه بازیکنان و فدراسیون همکاری کردند تا این نتایج خوب به دست آمد.
وی با اشاره به موفقیت های تیم ملی والیبال در سال 93 گفت: موفق شدیم قهرمان آسیا شویم در لیگ جهانی چهارم شویم و در قهرمانی جهان جایگاه ششم را به دست آوردیم که عملکرد بسیار خوبی است. جا دارد یاد کنم از حسین معدنی که در این موفقیت ها همراه ما بود و تشکر ویژه از فدراسیون والیبال و همکاران که در کسب این عنوان ها کمک کردند.
وی درباره برنامه های آتی تیم ملی گفت: قرار است بازیکنان زیادی به اردوی تیم ملی دعوت کنیم و در نهایت 14 بازیکن انتخاب خواهند شد. مانند روش سال گذشته.

 امسال مسئولیت زیادی داریم زیرا باید نتایج سال گذشته تکرار شود و تلاش کنیم عملکرد بهتری نیز داشته باشیم.15 فروردین اردوها را آغاز می کنیم و هشت هفته فرصت نیاز دارم تا یک تیم خوب آماده کنم . سال گذشته هم من با همکاری دستیارانم بازیکنان را انتخاب کردم. امسال هم فیلم ها مشاهده را کردم. استعدادهای فراوانی وجود دارند و علاوه بر بازیکنان سال گذشته افراد جدید را معرفی می کنیم.

 


کواچ تصریح کرد: هشت هفته اردو کافی است برای آماده سازی در ضمن بازیکنان واقعا خسته هستند و باید کمی  استراحت کنند. شاید بازی اول شرایط خوبی نداشته باشیم اما در ادامه بهتر خواهیم شد.
سرمربی تیم ملی والیبال درباره حریفان ایران در لیگ جهانی گفت: روسیه و لهستان قهرمان جهان و المپیک سال های قبل هستند، نشان دادیم با هر تیمی می توانیم بازی کنیم مخصوصا در بازی های خانگی هر حریفی را می بریم .
کواچ درباره مسیر سخت صعود والیبال ایران به المپیک گفت: صعود به المپیک را کسی به ما هدیه نمی دهد باید خودمان با تلاش این مجوز را کسب کنیم. اولین شانس مان برای صعود به المپیک جام جهانی ژاپن است سعی می کنیم جزو دو تیم برتر قرار بگیریم که خیلی خیلی سخت است. یک شانس دیگر داریم که دقیقا تاریخ آن را نمی دانم اما سال دیگر است که بهترین تیم آسیایی در مسابقات ژاپن صعود می کند. تمام تلاش خودمان را می کنیم که در دو شانس موجود موفق شویم.
وی در باره حضور کاپیتان تیم ایران در روسیه گفت: سعید معروف بهترین پاسور جهان است که در بهترین لیگ جهان نیز بازی می کند و بازیکنی که در آنجا حضور داشته باشد(لیگ اروپا) با 100 درصد آمادگی به ایران می آید و من به او ایمان دارم. هر بازیکن دیگری نیز در لیگ های اروپایی حضور یابد مانند کلیدی برای پیشرفت ایران خواهد بود.

 


کواچ درباره دیدارهای تدارکاتی ایران گفت: بازی های دوستانه سال گذشته با صربستان و بلغارستان بود، امسال نیز در فنلاند و جمهوری چک اردو خواهیم زد و چند دیدار دوستانه با آنان برگزار می کنیم. مشکل ویزا همیشه کار را سخت می کند و فدراسیون چند ماه زودتر اقدام می کند تا مشکل را حل کند. با فدراسیون های متعددی تماس گرفتیم اما به دلیل مشکلات آنان برای دیدار تدارکاتی دیگری هماهنگ نشده است. صربستان تازه هفته پیش سرمربی خود را انتخاب کرده است و ما باید زودتر تصمیم می گرفتیم که با کدام تیم بازی کنیم. فنلاند تیم خوبی است. برخی فدراسیون ها از نگرانی شکست برابر ایران دعوت نامه ما را قبول نکردند.

 


وی تاکید کرد: تیم ایران تجربه سال گذشته و مسابقه با روسیه و آمریکا و دیگر مدعیان خوب را دارد، اما نیاز به تجربه مسابقه با تیم هایی مانند فرانسه نیز نیاز داریم. حتی در اردوی آمریکا سه مسابقه با تیمی که شاید تیم اصلی آنان نبود باختیم اما در مسابقات بعدی تیم اصلی آمریکا را شکست دادیم.
سرمربی تیم ملی والیبال درباره انتخاب دستیاران و آیا دستیار خارجی خواهد داشت، یانه؟ گفت: سال گذشته دستیاران من خوب کار کردند، خوب نه بلکه خیلی خوب، من به این فکر نمی کنم که دستیارم غیر ایرانی باشد،بلکه باید شرایطی داشته باشد که بتواند به تقویت تیم کمک کند. واقعا نمی دانم یک دستیار چه کاری به غیر از موفقیت های سال گذشته می تواند انجام دهد.


وی درباره برنامه هایش در مورد مبارزه با غرور کاذب بازیکنان گفت: برزیل سالها در سطح عالی جهان بازی می کند و چنین مشکلی ندارد، بنا براین ما هم مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت. البته این نگرانی تا حدودی وجود دارد. تیم ایران دیگر یک شگفتی برای تیم های جهان نیست و همه تیم ها با برنامه در مقابل ما قرار خواهند گرفت. همانگونه که ایران نیز با برنامه مقابل مدعیان ظاهر می شود.برای موفق شدن باید سخت کار کنیم .
کواچ در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای کنترل بازیکنان ملی پوش دارید؟ گفت: هر بازیکنی باید مسئولیت تصمیم خود را بر عهده بگیرد. بازیکنانی مانند مسی و رونالدو که ستاره بودنشان یک سال نبوده و ادامه یافته است. در صورتی می توانند بهتر شوند که نتایج خوب کسب کنند. بازیکنان ایران مسئولیت پذیر هستند. سال گذشته هیچ مشکلی از نظر نظم و هماهنگی با آنان نداشتم و سال آینده همینگونه خواهد بود.
وی درباره استفاده از بازیکنانی مانند نادی که به دلیل مصدومیت در لیگ هم نتوانستد بازی کنند، گفت : نادی بازیکن خوبی است و به دلیل مصدومیت نتوانست در خدمت تیم باشد. زرینی به تازگی بازی دوباره را شروع کرده ، زمان  دارد که کار کند و آماده شود. بازیکنان دیگر هم هستند که وضعیت آنان را پیگیری می کنیم تا اگر شرایط لازم را داشته باشند دعوت می شوند. بازیکنان دیگر که سال گذشته نتوانستند باید امسال خودشان را نشان دهند من همیشه به دنبال اسامی جدید هستم که خودشان را ثابت کنند. زمانی نیست که بخواهیم نسل والیبال را تغییر دهیم همیشه بعد از المپیک این کار انجام می شود و بازیکنان جوان نیز در تیم زیاد داریم. عبادی پور، میرزاجانپور و فائزی بازیکنان جدیدی هستند که هنوز راه زیادی در تیم دارند نباید آینده را از دست دهیم. جواد معنوی نژاد یکی از بازیکنان جدید است که می توانیم در پست چهار تیم ملی از ایشان استفاده کنیم و در حال حاضر در تیم جوانان هستند.


والیبال , نشست خبری , سرمربی تیم ملی والیبال , نشست خبری کواچ , مصاحبه کواچ , اصحاب رسانه والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 51 تاریخ : دوشنبه 04 اسفند 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>