close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
نیمه نهایی لیگ برتر والیبال / شهرداری ارومیه فینالیست شد /شهرداری تبریز ترمز پیکان را کشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
نیمه نهایی لیگ برتر والیبال / شهرداری ارومیه فینالیست شد /شهرداری تبریز ترمز پیکان را کشید
نیمه نهایی لیگ برتر والیبال / شهرداری ارومیه فینالیست شد /شهرداری تبریز ترمز پیکان را کشید

خبرگزاری ورزش والیبال : دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان جام زنده یاد حسین معدنی امروز چهارشنبه 20 اسفندماه با دو مسابقه در شهرهای مشهد و تبریز پیگیری شد.

خبرگزاری ورزش والیبال : دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان جام زنده یاد حسین معدنی امروز چهارشنبه 20 اسفندماه با دو مسابقه در شهرهای مشهد و تبریز پیگیری شد.
در سالن مهران مشهد تیم میزان خراسان میزبان شهرداری ارومیه ای خواهد بود که در بازی رفت سه بر صفر مغلوب این تیم شد و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا به امید هواداران خود موفق به شکست شهرداری ارومیه شود و جدال را به مسابقه سوم کشاند.
سرمربی تیم میزان خراسان که از عملکرد شاگردانش در بازی رفت اصلا راضی نبود و در نشست مطبوعاتی نیز به این موضوع اشاره کرد، کار سختی برای بازگرداندن بازیکنان خود را از نظر روحی و روانی به شرایط مطلوب دارد.
تیم میزان خراسان تا کنون به دیدار نهایی این رقابت ها راه نیافته است و به همین دلیل بازیکنان این تیم انگیزه زیادی برای ثبت این رکورد و حضور در مرحله فینال جام بیست و هشتم خواهند داشت.
در آن سوی میدان نیز شاگردان جهانگیر سید عباسی برای حضور در فینال و زدن مهر تاییدی بر اقتدار خود در لیگ برتر والیبال تمام تلاش خود را خواهند کرد و این شرایط برگزاری دیداری جذاب و حساس را رقم خواهد زد.

در دومین دیدار این مرحله تیم شهرداری تبریز در سالن شهید اقدمی این شهر به مصاف پیکان تهران پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال می رود. شهرداری تبریز که در دیدار رفت در خانه والیبال تهران سه بر صفر مغلوب پیکان شد، شرایطی همانند میزان خراسان دارد و باید در این مسابقه پیروز باشد که دیدار سوم امیدی برای صعود آنان به دیدار نهایی محسوب شود، در صورتی که تبریزی ها در این مسابقه خانگی مغلوب پیکان شوند، راهی دیدار رده بندی جام بیست و هشتم خواهند شد. جامی که عنوان سرمربی فقید این شهر در دوره گذشته را بر روی خود دارد.
پیکانی ها هم تمام تلاش خود را برای تمام کردن کار در مسابقه دوم خواهند کرد تا مقتدرانه فنالیست این رقابت ها شوند.میزان خراسان Vs شهرداری ارومیه


گیم نخست (25-18میزان) :

در این دیدار شاگردان مومنی مقدم تنها با هدف جبران نتیجه سنگین 3-0 دور رفت قدم به میدان گذاشتن ، بازیکنان میزان بر خلاف دیدار نخست مرحله نیمه نهایی در شروع این دیدار بسیار حساب شده عمل کردند و از همان ابتدا از میهمان ارومیه ای خویش پیش بیفتند،در نهایت نیز این میزانی ها بودند که در امتیازات 25-18 بر میهمان پر قدرت خویش غلبه و اولین گیم دیدار را به نفع خویش دشت کرده اند .

گیم دوم (20-25 ارومیه) :

میزانی ها در این گیم هم به مانند گیم نخست بازی را طوفانی آغاز کردند اما طولی نکشید که بازیکنان باتجربه تیم ارومیه بازی را حساب شده به کنترل خود در آوردند ، شاگردان مومنی مقدم در این گیم حتی نتوانستند از حربه حمایت تماشاگران خودی نیز به نحو مطلوب بهره ببرند و در نهایت این ارومیه ای ها بودند که در امتیازات 25-20 گیم نخست را به نفع خویش به پایان برساندند و در گیم شماری نیز بازی را به تساوی بکشاندند.

گیم سوم (23-25 ارومیه) :

ست سوم این بازی با رقابت نزدیک دو تیم همراه بود اما از اواسط این ست تیم میزان از شهرداری پیش افتاد تا جایی که روی تابلوی امتیازات برتری ۲۲ بر ۱۷ به سود میزان ثبت شده بود اما با درخشش نیکولوف بلغارستانی در دفاع روی تور شهرداری و هماهنگی مدافعان عقب زمین این تیم، ورق برگشت و تیم شهرداری با پیشی گرفتن از حریف ۲۵ بر ۲۳ این ست را به سود خود پایان داد.

گیم چهارم (19-25 ارومیه ) :

در ست چهارم این تیم میزان بود که شروع خوبی داشت و چهار پوئن از تیم شهرداری پیشی گرفت اما باز هم بازیکنان این تیم دچار افت شدند و بازیکنان شهرداری ارومیه انسجام خود را به دست آوردند و با کسب امتیازات متوالی از حریف پیش افتادند. بازی با برتری ۲۲ بر ۱۵ به سود شهرداری در جریان بود که تماشاگران حاضر در سالن اقدام به پرتاب اشیاء کردند تا بازی برای دقایقی قطع شود. در نهایت این ست را هم شهرداری ارومیه ۲۵ بر ۱۹ برنده شد.

شهرداری ارومیه که در دیدار رفت ۳ بر صفر برنده شده بود با برتری در این مسابقه به فینال لیگ برتر راه یافت تا میزان خراسان با وجود برخورداری از ستاره‌هایی نظیر غلامی، ظریف، مهدوی، مباشری، داوودی و ... نتواند به فینال راه یابد.شهرداری تبریزVs پیکان تهراندیدار دوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال با شکست پیکان به پایان رسید تا جدال دو تیم والیبال شهرداری تبریز و پیکان تهران برای صعود به دیدار نهایی به دیدار سوم کشیده شود.


دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با دو دیدار در شهرهای مشهد و تبریز پیگیری شد.
در دومین مسابقه امروز که در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد، تیم شهرداری تبریز موفق به شکست سه بر دو پیکان تهران شد تا هنوز برای صعود به دیدار نهایی امیدوار باشد.
تیم پیکان تهران در مسابقه دور رفت در خانه والیبال تهران سه بر صفر به پیروزی رسیده بود و در این دیدار شکست خورد تا مسابقه سوم تعیین کننده تیم صعود کننده باشد.


شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان در ست های اول و سوم این مسابقه 25 بر 21 و 28 بر 26 به پیروزی رسیدند اما در ست های دوم، چهارم و پنجم با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 20 و 16 بر 14 مغلوب شهرداری تبریز شدند.


در ست چهارم این دیدار محمد موسوی بازیکن شماره 6 پیکان تهران از داور کارت زرد دریافت کرد.
تیم پیکان تهران این مسابقه را با ترکیب سامان فائزی، امیر حسینی، فرهاد قائمی، سید محمد موسوی، رضا صفایی، مجتبی میرزاجانپور و علی حسین (لیبرو) آغاز کرد.


محمد حسن صنوبری، علیرضا بهبودی، اکبر ولایی، سعید مصطفی وند، میکائیل تاجر، بهرام فرید و مهدی مرندی (لیبرو) ترکیب آغازین تیم شهرداری تبریز بودند.
محمود حداد و محمد حسن خوشدل از سوی سازمان لیگ و کمیته داوران فدراسیون والیبال بر این دیدار نظارت داشتند و حمید راهجردیان و داود نافعی نیز به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.


مسابقه سوم دو تیم پیکان و شهرداری تبریز روز یکشنبه در خانه والیبال تهران برگزار می شود تا پیروز این میدان حریف شهرداری ارومیه در دیدار نهایی باشد.
در نخستین مسابقه امروز تیم شهرداری ارومیه در مشهد میزان خراسان را سه بر یک شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت.
دیدار رده بندی و نهایی لیگ برتر والیبال نیز روز چهارشنبه 27 اسفندماه در سالن فدراسیون والیبال در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.


نتایج دور برگشت نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به شرح زیر است :


تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت 17
شهرداری تبریز 3–2 پیکان تهران

(14-16،20-26،28-26،23-25،25-21)


نتیجه بازی رفت: پیکان 3- شهرداری تبریز صفر

مشهد، سالن مهران، ساعت 15:30
میزان خراسان 1–3 شهرداری ارومیه

(25-19،25-23،20-25،18-25)


نتیجه بازی رفت: شهرداری ارومیه 3- میزان خراسان صفر

مسابقه سوم دو تیم پیکان و شهرداری تبریز روز یکشنبه در خانه والیبال تهران برگزار می شود تا پیروز این میدان حریف شهرداری ارومیه در دیدار نهایی باشد.
در نخستین مسابقه امروز تیم شهرداری ارومیه در مشهد میزان خراسان را سه بر یک شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت.
دیدار رده بندی و نهایی لیگ برتر والیبال نیز روز چهارشنبه 27 اسفندماه در سالن فدراسیون والیبال در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

 


والیبال , نتایج , نیمه نهایی , لیگ برتر والیبال , نتایج مسابقات والیبال , اخبار والیبال , نیمه نهایی لیگ برتر والیبال , نتایج دور برگشت نیمه نهایی , سوپر لیگ والیبال , نتایج لیگ برتر والیبال , نتایج نیمه نهایی لیگ والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 239 تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید