close
بهترین متخصص ارتودنسی
خوش خبر : عدم دادن ضمانت مناسب باعث لغو میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی/کواچ سیزده بدر تهران است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
خوش خبر : عدم دادن ضمانت مناسب باعث لغو میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی/کواچ سیزده بدر تهران است
خوش خبر : عدم دادن ضمانت مناسب باعث لغو میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی/کواچ سیزده بدر تهران است

خبرگزاری ورزش والیبال : سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: متاسفانه هنوز هیچ خبری از پرداخت پاداش و حواله به بازیکنان تیم ملی والیبال نیست و مسئولان فقط قول دادند.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ، شانس ایران برای گرفتن میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی 2015 تا آخرین لحظات بیشتر از سایر رقبا بود، اما ناگهان نام برزیل مطرح شد و میزبانی به این کشور رسید. از طرفی با وجود اینکه شاگردان کواچ در رده چهارم لیگ جهانی، ششم قهرمانی جهان و اول بازی‌های آسیایی قرار گرفتند و افتخاراتی تاریخی برای کشورمان به ارمغان آوردند هیچ پاداشی به آنها اهدا نشده است.

خبرگزاری ورزش والیبال : سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: متاسفانه هنوز هیچ خبری از پرداخت پاداش و حواله به بازیکنان تیم ملی والیبال نیست و مسئولان فقط قول دادند.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ، شانس ایران برای گرفتن میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی 2015 تا آخرین لحظات بیشتر از سایر رقبا بود، اما ناگهان نام برزیل مطرح شد و میزبانی به این کشور رسید. از طرفی با وجود اینکه شاگردان کواچ در رده چهارم لیگ جهانی، ششم قهرمانی جهان و اول بازی‌های آسیایی قرار گرفتند و افتخاراتی تاریخی برای کشورمان به ارمغان آوردند هیچ پاداشی به آنها اهدا نشده است. تمام این اتفاقات موجب شد تا خبرگزاری فارس به سراغ امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی برود و مصاحبه‌ای با وی انجام دهد.

امیر خوش‌خبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صحبت‌هایی را مطرح کرد که در ادامه آنها را می‌خوانید:

فارس: چرا میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی 2015 به ایران داده نشد؟

خوش‌خبر: وقتی که درخواست کشوری در فدراسیون جهانی بررسی می‌شود تمام جهات در نظر گرفته می‌شود. اگر قرار باشد میزبانی را به هر کشوری بدهند ابتدا طول مسافت تا این کشور را برای هر تیمی محاسبه می‌کنند، سپس حضور تماشاگران و وضعیت هتل‌ها و ... را بررسی می‌کنند و در مجموع تمام نکات مثبت و منفی را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. حتی مسائل سیاسی کشورها را هم در فدراسیون جهانی می‌سنجند تا به توافق نهایی برسند. پیش از اینکه بحث برزیل قطعی شود ما درخواست خود را ارسال کردیم؛ کار بررسی شرایط ایران زمان برد، چراکه از ما برای حضور بانوان گارانتی می‌خواستند و ما هم ضمانت خوبی به آنها ندادیم و تنها گفتیم که 200 تماشاگر خانم را به سالن مسابقه می‌آوریم. از دید مسئولان فدراسیون جهانی این گارانتی ما چندان جدی نبود و به نوعی گزینش محسوب می‌شد. از طرفی موضوع بد حسابی صداوسیمای ایران مطرح بود؛ با توجه به اینکه هنوز صداوسیمای ایران بدهی‌های خود را پرداخت نکرده است پرونده‌مان هنوز در فدراسیون جهانی باز است.

فارس: پس با این شرایط می‌توان گفت که خودمان مقصر بودیم که میزبانی به ایران داده نشد؛ درست است؟

خوش‌خبر: مسئولان کمیته بین‌المللی المپیک درخواست کرد تا برزیل میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی 2015 شود تا آزمایشی باشد برای میزبانی المپیک 2016؛ به هر حال آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی هم برزیلی است و نامه کمیته بین‌المللی المپیک را تایید کرد، اما قبل از اینکه میزبانی برزیلی‌ها تایید شود پرونده ایران بسته نشد و تا آخرین لحظه باز بود. نمی‌توان گفت میزبانی به ایران داده نشد، چون ما گارانتی به آنها ندادیم، اما تا زمانی که پرونده ایران باز بود هم ما نتوانستیم مسئولان فدراسیون جهانی را قانع کنیم.

فارس: شرایط سایر نامزدهای میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی 2015 چگونه بود؟

خوش‌خبر: استرالیا یکی از نامزدها بود که به دلیل طولانی بودن مسیرش شانس زیادی نداشت، چراکه پول بلیت تیم‌ها را فدراسیون جهانی پرداخت می‌کند و این کار برای آنها هزینه زیادی به همراه داشت. از طرفی استرالیایی‌ها تماشاگران زیادی برای مسابقات والیبال ندارند که این امر هم کمی فدراسیون جهانی را نگران می‌کرد. لهستان هم نامزد بود که هنوز مشکلاتی دارد و همین عامل موجب شد تا فدراسیون جهانی نتواند درمورد این کشور تصمیم‌گیری کند. روسیه هم که خودش انصراف داد، اما ایران هم به دلیل خوب نبودن گارانتی‌اش، همچنین ایجاد محدودیت برای بانوان و مشکل صداوسیما نتوانست میزبانی را بگیرد.

فارس: مشکل صداوسیمای ایران و عدم پرداخت بدهی به فدراسیون جهانی والیبال برای پخش مسابقات سال آینده دردسر نمی‌شود؟

خوش‌خبر: قطعاً اگر صداوسیما بدهی خود را پرداخت نکند برای پخش سال آینده با مشکل روبرو می‌شویم. اگر ما پولی دست فدراسیون جهانی نداشتیم قطعاً به مشکل می‌خوردیم و شاید مانع از حضور ایران در لیگ جهانی 2015 می‌شدند، اما چون بخشی از پول ایران در فدراسیون جهانی مانده است، آنها اعلام کردند که هر زمانی صداوسیمای ایران بدهی خود را پرداخت کرد آنها هم آن مبلغ را آزاد می‌کنند. از درآمد صداوسیما برای پخش مسابقات خبر ندارم و اظهارنظری نمی‌کنم، اما در مونیخ قراردادی را مسئولان صداوسیما امضا کردند و حالا باید به آن پایبند باشند. ما در حالت عادی مشکلات زیادی داریم و خوب نیست که خودمان هم برای خودمان مشکل ایجاد کنیم.

فارس: موضوع پرداخت پاداش و حواله خودرو به بازیکنان چه شد؟

خوش‌خبر: متاسفانه هیچ اقدامی نشده است. ورزات ورزش هم نامه‌نگاری‌هایی انجام داد، اما فکر می‌کنم متوجه سختی کار والیبال نشدند. امسال بهترین مدیر، فدراسیون، بازیکن و مربی به والیبال اختصاص داشت و این یعنی ما بسیار اثرگذار بودیم. وزارت ورزش قول داد اگر تیم ملی به جمع 4 تیم برتر برسد پاداش خواهد گرفت و حتی نایب رئیس محترم محلس شورای اسلامی هم به رختکن بازیکنان آمد و قول‌های خوبی داد، اما وقتی که این قول‌ها عملی نمی‌شود و همه خود را به بی‌خبری می‌زنند قطعاً روی کار والیبال هم تاثیرگذار خواهد بود.

فارس: فکر نمی‌کنید این صحبت‌ها ممکن است سوءبرداشت‌هایی ایجاد کند مبنی بر اینکه بازیکنان برای پول و حواله خودرو بازی می‌کنند؟

خوش‌خبر: خیر؛ من نمی‌گویم که بازیکنان برای پول بازی می‌کنند و اگر پاداش نگیرند بد بازی خواهند کرد. والیبالیست‌ها دنبال خوشحال کردن مردم و محبت آنها هستند؛ اما متاسفانه احساس می‌کنند کار بزرگی که کرده‌اند دیده نشده است. در حالی که مسئولان انتظار دارند این موفقیت‌ها بهتر و حداقل تکرار شود. وقتی بازیکنان اعتماد نداشته باشند کار برایشان سخت خواهد بود.

فارس: پرداخت پاداش و حواله به بازیکنان در حال حاضر در چه شرایطی قرار دارد؟

خوش‌خبر: هنوز هیچ اقدامی انجام نشده است. من شخصاً این موضوع را با جدیت پیگیری می‌کنم. در آخرین گام وزیر ورزش نامه‌ای به رئیس جمهور نوشت تا این کار انجام شود، اما فعلاً خبری نشده است.

فارس: از یک و نیم میلیارد تومانی که قرار بود به فدراسیون بدهند هم خبری نشده است؟

خوش‌خبر: این مبلغ را اعلام کرده‌اند که تا آخر هفته پرداخت می‌کنند. عنوان این پول تشویق اعضای تیم ملی است و فدراسیون نمی‌تواند این پول را جای دیگری هزینه کند.

فارس: چه تیمی قهرمان لیگ برتر می‌شود؟

خوش‌خبر: به عنوان سرپرست تیم ملی نمی‌توان اظهار نظر خاصی انجام دهم، اما تیم‌هایی که به فینال رسیده‌اند شرایط خوبی دارند و از بازیکنان شایسته‌ای برخوردار هستند. برایم جای خوشحالی داشت که این دو تیم فینالیست شدند، چون تا آخرین لحظه درگیر مسابقات شدند و بازیکنانش با آمادگی به اردوی تیم ملی می‌آیند.

فارس: کواچ چه زمانی به ایران می‌آید؟

خوش‌خبر: طبق برنامه قرار است وی 13 فروردین به ایران بیاید؛ کواچ سیزده بدر تهران است!
 


والیبال , خوش خبر , تیم ملی والیبال , میزبانی , لیگ جهانی والیبال , مرحله نهایی , لیگ جهانی والیبال 2015 , بدهی صدا و سیما , فدراسیون جهانی والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 83 تاریخ : دوشنبه 25 اسفند 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید