close
بهترین متخصص ارتودنسی
گفت و گو با مرد شماره 1 تیم ملی والیبال /محمودی : آقای وزیر! وعده‌هایتان فراموش نشود، همچنان منتظریم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
گفت و گو با مرد شماره 1 تیم ملی والیبال /محمودی : آقای وزیر! وعده‌هایتان فراموش نشود، همچنان منتظریم
گفت و گو با مرد شماره 1 تیم ملی والیبال /محمودی : آقای وزیر! وعده‌هایتان فراموش نشود، همچنان منتظریم

خبرگزاری ورزش والیبال : ملی‌پوش تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: از وزیر محترم ورزش درخواست می‌کنم به وعده‌هایی که داد عمل کند، چراکه ما هنوز هم منتظر هستیم.
شهرام محمودی از چهره‌های موفق والیبال سال 93 بود که سهمی هم در موفقیت‌های تیم ملی والیبال ایران در عرصه‌های مختلف داشت. وی با درخشش خوب خود موجب شد تا حالا تیم باشگاهی‌اش یعنی شهرداری ارومیه هم به فینال مسابقات برسد و برای قهرمانی تنها یک تیم و آن هم پیکان را پیش‌رو داشته باشد.

خبرگزاری ورزش والیبال : ملی‌پوش تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: از وزیر محترم ورزش درخواست می‌کنم به وعده‌هایی که داد عمل کند، چراکه ما هنوز هم منتظر هستیم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از فارس، شهرام محمودی از چهره‌های موفق والیبال سال 93 بود که سهمی هم در موفقیت‌های تیم ملی والیبال ایران در عرصه‌های مختلف داشت. وی با درخشش خوب خود موجب شد تا حالا تیم باشگاهی‌اش یعنی شهرداری ارومیه هم به فینال مسابقات برسد و برای قهرمانی تنها یک تیم و آن هم پیکان را پیش‌رو داشته باشد. شهرام محمودی هم مانند اکثر والیبالی‌ها از وعده‌های مسئولان و عدم پرداخت حواله‌های خودرو ناراحت است. همچنین سال 93 دستخوش اتفاق‌های خوب و بدی برای این بازیکن بود که تمام این مسائل موجب شد تا خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس به سراغ محمودی برود و گفت‌وگویی با وی انجام دهد.


شهرام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس صحبت‌هایی را مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید:

شرایط شهرداری ارومیه برای بازی با پیکان چگونه است؟

محمودی: متاسفانه فیاضی کمی دیر به تیم اضافه شد و عبادی‌پور هم در فرم ایده‌آل قرار ندارد، اما شرایط کلی‌مان خوب است. بازیکنان با طروات خاصی تمرین می‌کنند و از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط قرار داریم. نوع بازی پیکان را هم کاملاً آنالیز کرده‌ایم و نقاط ضعف و قوت آنها را می‌دانیم. به نظرم بازی قشنگی را شاهد خواهیم بود، چراکه هر دو تیم بازیکنان بزرگی در اختیار دارند. باشگاه پیکان یکی از باشگاه‌های قدرتمند ایران است و بهترین ساختار را دارد. مسئولان این باشگاه امسال شرایطی بهتر از سال‌های گذشته را فراهم کرده‌اند، اما از طرفی ما هم در شرایط خوبی قرار داریم و مسئولان ارومیه هم به شدت از ما حمایت می‌کنند.

فکر می‌کنید چه تیمی قهرمان می‌شود؟

محمودی: چون این مسابقه به صورت تک بازی برگزار می‌شود هر تیمی که استرس کمتری داشته باشد می‌تواند به موفقیت برسد؛ البته تجربه بازیکنان هم می‌تواند بسیار تاثیرگذار است. بازیکنان شهرداری ارومیه بسیار آماده و مصمم هستند و تلاش می‌کنیم که قهرمانی را کسب کنیم تا دل مردم ارومیه را شاد کنیم.

 میزان را در مرحله نیمه‌نهایی برخلاف تصور راحت شکست دادید.

محمودی: پیش‌بینی می‌کردم که بازی سختی برابر میزان داشته باشیم، اما خوشبختانه بعد از اینکه ست اول را واگذار کردیم بازیکنان خیلی زود به خودشان آمدند  و واقعاً با هماهنگی بالا توانستیم حریف را شکست دهیم. میزان یکی از مدعیان امسال بود، اما با تمام حواشی که ایجاد شد توانستیم آنها را شکست دهیم و فینالیست شویم.

از بحث باشگاهی خارج شویم و کمی درمورد تیم ملی حرف بزنیم؛ حواله‌هایی که مسئولان قول داده بودند را گرفتید؟

محمودی: ملی‌پوشان به هیچ پاداشی چشم داشت ندارند، بلکه تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا تنها دل مردم شاد شود، اما متاسفانه زمانی که والیبال روی بورس بود و همه از موفیقت‌هایش لذت می‌بردند خیلی از مسئولان خود را کنار تیم رساندند و عکس می‌گرفتند و البته قول‌هایی هم می دادند. یکی از این قول‌ها این بود که وزیر محترم ورزش گفت اگر تیم ملی در لیگ جهانی بدرخشد و در قهرمانی جهان هم جز 6 تیم برتر باشد حواله خودرو و پاداش به بازیکنان خواهند داد، اما بعد از گذشت 6 ماه هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است. ما از کسی توقعی نداریم و چیزی نمی‌خواهیم، اما وقتی خودشان قول داده و انجام نمی‌دهند موجب ناراحتی ما می‌شود. بازیکنان ناراحت هستند، چراکه این همه سختی را تحمل کردند تا دل مردم شاد شود، اما وقتی مسئولان به ما قول می‌دهند توقع داریم که در حد صحبت باقی نماند.

 

شهرام محمودی ، مرده شماره یک تیم ملی والیبال ایرانبرخی‌ها می‌گویند عملی نشدن این وعده‌ها ممکن است موجب افت تیم ملی شود.

محمودی: نه؛ واقعاً اینگونه نیست. ما تنها برای شادی دل مردم بازی می‌کنیم. وقتی مسئولان روی قول خود نمی‌مانند بازیکنان هم کمی دلسرد می‌شوند، اما ما همچنان منتظر هستیم.

حدود یک و نیم میلیارد هم برای تشویق تیم ملی درنظر گرفته شد؛ آن مبلغ هم به دست‌تان نرسیده است؟

محمودی: این مبلغ هم پول پاداش تیم ملی در لیگ جهانی بود که فدراسیون جهانی باید به ما می‌داد، اما نمی‌دانم که این پول به چه اسمی به ما پرداخت خواهد شد. بعد از لیگ جهانی ما نفری 10-15 هزار دلار از فدراسیون جهانی طلبکار بودیم که بنا به تحریم‌ها و مشکلاتی که بود پرداخت نشد. فکر می‌کنم مسئولان این مبلغ را جایگزین پول فدراسیون جهانی کرده‌اند که البته همین پول هم به دست مان نرسیده است. هرچند وقت یک بار خبری می آید که حواله‌ها امضا شده و این پروسه همچنان در جریان است و چیزی به دست‌مان نرسیده است. نسبت به زحمتی که بازیکنان کشیدند این پاداش ها چیز مهمی نیست، اما این قول را وزیر ورزش داده و ما توقع داریم که به وعده‌هایش عمل کند.

کمی درمورد سال جدید هم صحبت کنیم. معمولاً موقع تحویل سال کجا هستید؟

محمودی: خوشبختانه لیگ ایران معمولاً آخر هر سال تمام می‌شود و بازیکنان فرصت دارند تا زمان تحویل سال در کنار خانواده‌هایشان باشند. این بهترین فرصت برای استراحت بازیکنان است. امسال هم همین شرایط خواهد بود با این تفاوت که بعد از چند سال می‌توانیم دو هفته استراحت کنیم و در کنار خانواده باشیم تا از نظر روحی و جسمی ریکاوری کنیم. حدود 2 ماه است که پدر و مادرم را ندیده‌ام، وقتی به مادرم زنگ می‌زنم بغض می‌کند و می‌گوید مگر می‌شود که پسرم در ایران باشد و نتوانم او را ببینم؟

 هر سال سفره هفت‌سین برپا می‌کنید؟

محمودی: بله، قطعاً. این جزو رسم‌های ایرانی است و هر سال کنار خانواده و هفت سین جشن می‌گیریم.

تعطیلات نوروز دوران کودکی را بیشتر دوست داشتید یا سال‌های اخیر را؟

محمودی: قطعاً دوران کودکی حال و هوای دیگری داشت و بسیار لذت بخش بود. در آن دوران تعطیلی مدارس، خرید لباس عید و مسافرت و ... لذت زیادی داشت. در آن سن و سال از بزرگتر‌ها عیدی می‌گرفتیم و خوشحال می‌شدیم.

بهترین عیدی که گرفتید چه بود؟

محمودی: معمولاً بهترین عیدی‌ها را از پدر و مادرم می‌گیرم. سال گذشته بهنام (برادر بزرگترم) نمی‌خواست به من عیدی بدهد، اما به زور از وی گرفتم.

  چه عیدی از بهنام گرفتید؟

محمودی: پول گرفتم؛ البته سوتفاهم نشود، چراکه کلاً 50 هزار تومان بود!

آیا عیدی هم می‌دهید؟

محمودی: بله؛ متاسفانه این سال‌ها همه از من توقع عیدی دارند. (با خنده)

شما بسیار شاد و پرانرژی هستید، بهترین خاطره‌تان از عید چیست؟

محمودی: نمی‌دانم واقعاً؛ آنقدر این سال‌ها درگیری ذهنی داریم اصلا متوجه عیدها نمی‌شوم. عید نوروز در دوران کودکی واقعاً فوق‌العاده بود، چراکه هیچ دغدغه‌ای نداشتیم و فقط لذت می‌بردیم. آن دوران هیچ وقت تکرار نمی‌شود، اما معمولاً خاطرات عید بهترین خاطرات است.

بهترین و بدترین خاطره سال 93‌تان چیست؟

محمودی: حضور در جمع 6 تیم برتر جام‌جهانی یکی از بهترین خاطره‌هایم است. ما صربستان را شکست دادیم و در آن بازی معروف وقتی آرژانتین توانست آمریکا را شکست دهد یکی از بهترین لحظات ورزشی‌ام بود. یکی از اینترنت بازی آمریکا و آرژانتین را پیگیری می‌کرد و دیگری با تلفن امتیازها را می‌گرفت؛ واقعاً وقتی این خاطره‌ها را مرور می‌کنم بازهم خوشحال می‌شوم. هیچ وقت آن صحنه‌ها را فراموش نمی‌کنم. فکر می‌کنم این بهترین عیدی ولاسکو به بازیکنان ایران بود. درمورد بدترین خاطره‌ام هم باید به درگذشت مرحوم حسین معدنی اشاره کنم. این اتفاق ضربه بسیار بزرگی به والیبال ایران زد و حتی من هنوز هم این اتفاق را باور نمی‌کنم.

سفر نوروزی هم می‌روید؟

محمودی: اگر فرصت باشد حتماً این کار را خواهم کرد. امسال می‌خواهم به جایی بروم که واقعاً آرامش داشته باشم و از هیاهوی شهر و حتی ورزش هم کمی دور باشم. می‌خواهم دو هفته در طبیعت باشم.

آرزویت برای سال 94 چیست؟

محمودی: آرزوی ورزشی ام این است که سال 94 هم مانند سال 93 برای ورزش ایران و مخصوصاً والیبال خوب باشد و بازهم بتوانیم پرچم ایران را بالا ببریم. امیدوارم جلوی مردم سربلند باشیم و باعث غرور ایرانی‌ها شویم. امیدوارم شرایط اقتصادی مردم همیشه خوب باشد و مردم با شادی زندگی کنند.

/خبرگزاری فارس/


والیبال , گفت و گو , نوروزی , شهرام محمودی , مصاحبه , گفت و گو با شهرام محمودی , مصاحبه با شهرام محمودی , مرده شماره یک , تیم ملی والیبال , اخبار والیبال , مصاحبه والیبالیست ها , محمودی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 223 تاریخ : سه شنبه 26 اسفند 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید