close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد + حواشی فینال /جدول رده بندی نهایی لیگ 93

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد + حواشی فینال /جدول رده بندی نهایی لیگ 93
پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد + حواشی فینال /جدول رده بندی نهایی لیگ 93

خبرگزاری ورزش والیبال : بیر"،"ایکی"،"اوچ".هواداران تیم شهرداری ارومیه تعداد ضربه های بازیکنانشان را به زبان مادری می شمردند.از ساعت ها قبل از بازی وارد سالن شده بودند.خیلی ها هم پشت در بودند و پس از طی کردن مسافتی زیاد از ارومیه خستگی در قیافه هایشان موج می زد.با این حال زمانی که پایشان به سالن رسید یک لحظه هم دست از تشویق تیمشان بر نداشتند.

خبرگزاری ورزش والیبال : بیر"،"ایکی"،"اوچ".هواداران تیم شهرداری ارومیه تعداد ضربه های بازیکنانشان را به زبان مادری می شمردند.از ساعت ها قبل از بازی وارد سالن شده بودند.خیلی ها هم پشت در بودند و پس از طی کردن مسافتی زیاد از ارومیه خستگی در قیافه هایشان موج می زد.با این حال زمانی که پایشان به سالن رسید یک لحظه هم دست از تشویق تیمشان بر نداشتند.همه یکدست قرمز پوش،همه یکصدا مشوق و همه یک دل عاشق والیبال.آنها آمده بودند تیمشان را حمایت کنند،آمده بودند برای نخستین بار قهرمان شوند و آمده بودند تا جام را با خودشان به پایتخت والیبال ایران ببرند.

سالن والیبال را روی سرشان گذاشته بودند.انگار که آنها میزبان بودند و پیکان مهمان!یک لحظه آرام و قرار نداشتند.هر بار که تیمشان امتیاز می گرفت پرچم های قرمز را تکان می دادند و سالن را از هیجان پر می کردند.در ابتدای بازی تیمشان با اختلاف 5 - 6 امتیاز از پیکان عقب افتاد اما تلاش های بازیکنان و فشاری که آنها آوردند باعث شد تا جو به نفع ارومیه های برگردد.با این حال در پایان "ست"نخست این شاگردان پیمان اکبری بودند که در جو سنگین سالن با نتیجه 25 بر 22 به پیروزی رسیدند.

با شروع "ست"دوم از همان ابتدا هم مشخص بود که بازیکنان شهرداری ارومیه برای برد آمده اند.آنها که خیلی سریع اختلاف امتیاز را به عدد 6 رساندند در تایمی از بازی انگیزه خود را از دست دادند.در این بین فشار و حمایت تماشاگرانشان آنها را وادار کرد تا خوب بازی کنند،خوب دفاع کنند و خوب امتیاز بگیرند تا مقابل برنده "ست"دوم نوشته شود:«شهرداری ارومیه.»

با شروع "ست"سوم تقریبا همه چیز پایاپای بود.هر امتیازی که پیکان می گرفت شهرداری ارومیه آن را جبران می کرد.تا اینکه از امتیاز ششم به بعد دوباره بازیکنان شهرداری ارومیه فاصله خودشان را زیاد کردند و اختلاف را به عدد 4 رساندند.این فاصله هرچند تضمینی برای پیروزی نبود اما می توانست کمک بزرگی باشد برای اینکه ارومیه ای ها "ست"سوم را هم به نفع خودشان به پایان برسانند.

آنها آنقدر خوب بازی کردند که اختلاف بیشتر و بیشتر شد.تشنه بودن برای کسب نخستین قهرمانی این اجازه را نمی داد تا آنها پا پس بکشند.آن هم در مقابل تیمی که یازده بار قهرمانی در لیگ را تجربه کرده است.19 بر 12.فاصله زیادی تا بردن این "ست"باقی نمانده بود.هواداران شهرداری سر از پا نمی شناختند.به نظر آنها برای رسیدن به این قهرمانی تشنه تر از بازیکنان بودند.امتیازهای 20،21، 22، 23 و 24 هم به نفع ارومیه ای ها ثبت شد.اما ضربه سرویس آخر را بازیکن پیکان بیرون زد تا شهرداری این ست را با نتیجه 25 بر 20 به نقع خودش به پایان برساند.

با شروع "ست"سوم باز هم این بازیکنان شهرداری ارومیه بودند که دو امتیاز از حریف خود پیش افتادند.هرچند که آنها پس از این اتفاق یکی دو امتیاز عقب افتادند اما خیلی زود به بازی برگشتند و توانستند امتیازهای از دست رفته را جبران کنند.

بازی در "ست"سوم کاملا پایاپای شده بود.یک امتیاز شهرداری می گرفت و یک امتیاز پیکان.بازی به اوج خودش رسیده بود.طرفداران دو تیم (که البته تعداد ارومیه ای ها خیلی بیشتر بود)سالن را روی سرشان گذاشته بودند.فضا یک لحظه آرامش نداشت.حالا پیکان 13 بر 11 جلو افتاده بود.اما تلاش ارومیه ای ها دوباره بازی را به تساوی کشاند.

17-17. پیکانی ها دوست داشتند بازی به "ست"پنجم کشیده شود و ارومیه ای ها هم علاقه زیادی داشتند تا با پیروزی در این "ست"جام قهرمانی را بالای سرشان ببرند.18-18 و 19 -19.رقابت سنگین شده بود.پیکان امتیاز 20 را گرفت و پشت سر آنها شهرداری امتیاز 20 را.اما پیکانی ها در یک آن به امتیاز 22 رسیدند و اختلاف شد دو امتیاز.زنگ خطر برای شهرداری به صدا در آمده بود.این بار نیکلاس اختلاف امتیاز را کم کرد اما اشتباه شهرام محمودی در سرویس زدن باعث شد تا پیکان به امتیاز 23 برسد.امتیاز 24 هم برای پیکان بودوفرهاد قائمی با حرکت خوبی که انجام داد تیمش را در آستانه پیروزی در این"ست"قرار داد.اتفاقی که با سرویس اشتباه بازیکن شهرداری که بیرون زد افتاد تا تکلیف قهرمان لیگ برتر به "ست"پنجم کشده شود.پیکان این"ست" را 25 بر 22 به نفع خودش به پایان رساند.

 "ست"پنجم را بازیکنان پیکان شروع کردند و نخستین امتیاز به شهرداری ارومیه رسید.آنها امتیازهای دوم،سوم، چهارم و پنجم را هم گرفتند تا سالن به حد انفجار برسد.هواداران شهرداری فریاد آسیایی شدن سر می دادند و دیگر برای پیکانی ها کری نمی خواندند! اما هنوز بازی تمام نشده بود.پیکانی ها که نشان داده اند تجربه بالایی دارند اختلاف را به حداقل رساندند.در میان سوت های کرکننده هواداران شهرداری،بازیکنان این تیم امتیاز 6 و 7 و 8 را هم گرفتند تا زمین بازی تعویض شود.

راه زیادی تا قهرمانی نمانده بود.هم برای پیکان و هم برای شهرداری تبریز.برنده این "ست" قهرمانی در لیگ برتر را از آن خودش می کرد.اشتباه،پشت اشتباه.بازیکنان شهرداری آنقدر این کار را تکرار کردند تا بازی در امتیاز 8 برابر شد.پیکانی ها نهمین امتیاز را هم گرفتند تا کار برای تیم شهرداری سخت شود.آنها نیاز به حمایت هواداران شان داشتند.فریاد های"ارومیه،ارومیه"سالن را پر کرده بود،اما حتی این اتفاق هم کارساز نبود.پیکانی ها دو امتیاز پی در پی دیگر هم گرفتند تا بازی 11 بر 9 به نفع آنها شود.پیکان امتیاز 12 را هم گرفت و اختلاف را به عدد 3 رساند.

 
تیم های پیکان و شهرداری ارومیه بیشترین ملی پوش را در اختیار دارند.محمد موسوی،فرهاد قائمی،مجتبی میرزاجانپورو در مقطعی هم رضا قرا در تیم پیکان حضور دارند و شهرام محمودی،میلاد عبادی پور و در مقطعی هم علیزاده که جانشین فرهاد ظریف شده بود و پوریا فیاضی ملی پوشان این دو تیم هستند.

 

در حاشیه این دیدار:

** درپایان بازی هواداران تیم والیبال شهرداری ارومیه که از باخت تیم خود عصبانی بودند اشیایی را به داخل سالن پرتاب کردند.

** تعدادی ازهواداران پیکان نیز برای شرکت در جشن قهرمانی وارد زمین مسابقه شدند که توسط ماموران انتظامی به جایگاه تماشاگران برگردانده شدند.

** هواداران دو تیم چند بار از الفاظ توهین آمیز نسبت به تیم و تماشاگران رقیب استفاده کردند و همین مساله موجب شد سعید درخشنده داور مسابقه دو مرتبه بازی را متوقف و از تماشاگران بخواهد فقط تیم خود را تشویق کنند.

** سالن مجموعه ورزشی آزادی مملو از تماشاگر است و کادر فنی و بازیکنان تیم نوجوانان نیز با حضور در سالن از نزدیک مسابقه را تماشا می کنند.

** درخشنده در ست پنجم از تماشاگران خواست بعد از تمام شدن بازی در سالن بمانند برای جشن قهرمانی، اما گوینده سالن از تماشاگران خواست به ورزشگاه ازادی برای تماشای مسابقه نفت بروند.

 

فینال لیگ برتر والیبال ساعت 15:30 :

شهرداری ارومیه 2-3 پیکان تهران

(15-12،25-22،20-25،18-25،25-22)

رده بندی لیگ برتر والیبال ساعت 13 :

میزان خراسان 0-3 شهرداری تبریز

(25-22،25-20،25-22)


رده بندی لیگ برتر والیبال 93 به شرح زیر است :

1.پیکان تهران (قهرمان)
2.شهرداری ارومیه (نایب قهرمان)
3.شهرداری تبریز
4.میزان خراسان
5- متین ورامین
6- نوین کشاورز
7- بازرگانی جواهری گنبد
8- وزارت دفاع
9- سایپا البرز
10- شهرداری زاهدان
11- آلومینیوم المهدی بندرعباس
12- تعاون گنبد
13- ارتعاشات صنعتی ایران
14- پارس مهر فارس


والیبال , پیکان تهران , شهرداری ارومیه , میزان خراسان , شهرداری تبریز , مرحله نهایی , لیگ برتر والیبال , پیکان قهرمان لیگ شد , نتیجه فینال لیگ برتر والیبال , پیکان تهران قهرمان لیگ والیبال , شهرداری ارومیه نایب قهرمان لیگ والیبال , شهرداری تبریز مقام سوم , جدول رده بندی لیگ برتر والیبال , جدول رده بندی نهایی لیگ برتر والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1363 تاریخ : چهارشنبه 27 اسفند 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید