close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
علیزاده : در بازی فینال در حق تماشاگران ارومیه ظلم شد / اکنون فقط به تیم ملی فکر می‌کنم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
علیزاده : در بازی فینال در حق تماشاگران ارومیه ظلم شد / اکنون فقط به تیم ملی فکر می‌کنم
علیزاده : در بازی فینال در حق تماشاگران ارومیه ظلم شد / اکنون فقط به تیم ملی فکر می‌کنم

خبرگزاری ورزش والیبال : لیبروی تیم ملی والیبال گفت: در بازی فینال سوپر لیگ والیبال در حق هواداران ارومیه ظلم شد و هم اکنون فقط به تیم ملی فکر می‌کنم.
بازی فینال سوپر لیگ والیبال که 27 اسفند ماه سال 93 در تهران برگزار شد، حواشی بسیاری داشت که به علت مصادف شدن این حواشی با روزهای آخر سال و تعطیلات باعث شد تا مسکوت بماند و به آن‌ها پرداخت نشود.

خبرگزاری ورزش والیبال : لیبروی تیم ملی والیبال گفت: در بازی فینال سوپر لیگ والیبال در حق هواداران ارومیه ظلم شد و هم اکنون فقط به تیم ملی فکر می‌کنم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از فارس؛ بازی فینال سوپر لیگ والیبال که 27 اسفند ماه سال 93 در تهران برگزار شد، حواشی بسیاری داشت که به علت مصادف شدن این حواشی با روزهای آخر سال و تعطیلات باعث شد تا مسکوت بماند و به آن‌ها پرداخت نشود.

عبدالرضا علیزاده، لیبروی تیم شهرداری ارومیه و تیم ملی والیبال یکی از قدیمی‌ترین و متعصب‌ترین بازیکنان ارومیه که خود نیز شاهد این درگیری‌ها بود جزء چند بازیکنی است که از تیم شهرداری ارومیه به تیم ملی دعوت شده است؛ علیزاده که پس از بازی در مصاحبه با صدا و سیما نیز از ظلمی که در حق هواداران ارومیه شده بود گله کرد مانند بسیاری از بازیکنان بومی از اتفاقات پیش آمده ابراز ناراحتی کرد؛ در این خصوص گفت‌و‌گویی با وی صورت گرفته که می‌خوانید:

فارس: نظرتان در مورد بازی فینال مقابل تیم پیکان چیست؟

در فصل 93 تا روز آخر تمام بازی‌ها و مواردی که مدنظرمان بود بر وفق مراد پیش رفت و کارها مهندسی شده بود و آنالیز و سیستم تمرین به بهترین نحو اجرا می‌شد اما در روز آخر آن‌طور که می‌خواستیم نشد و نتوانستیم برنده بازی شویم.

فارس: پس از پایان بازی اتفاقات تلخی به وقوع پیوست؛ تا چه حد در جریان اتفاقات هستید؟

پس از پایان بازی از هر تیم یک نفر برای تست دوپینگ انتخاب می‌شوند و من بازیکنی بودم که از تیم شهرداری ارومیه برای تست انتخاب شدم؛ پس از اینکه برگشتم با صحنه ضرب و شتم هواداران ارومیه مواجه شدم.

فارس: مسئول برگزاری مسابقه فینال که فدراسیون والیبال بود نتوانست میزبان شایسته‌ای برای هواداران ارومیه باشد در این باره چه صحبتی دارید؟

رسم میهمان نوازی این نیست که نوجوانان 17، 18 ساله که چند صد کیلومتر راه را برای تماشای بازی تیم محبوبشان آمده بودند بدون کفش به شهر خود بازگردند و بازیکنان برای آن‌ها کفش تهیه کنند و علاوه بر این مورد ضرب و شتم نیز قرار بگیرند؛ با اینکه گفتن بعضی حرف‌ها ممکن است به ضرر من تمام شود اما غیرت و شرف آذربایجانی اجازه نمی‌دهد تا ساکت بمانم.

فارس: علاوه بر میزبانی بد فدراسیون والیبال بایکوت خبری این موضوع و وارونه جلوه دادن درگیری‌ها بسیار بحث برانگیز بود، شما به عنوان یکی از بازیکنانی که در صحنه حضور داشتید چه نظری دارید؟

آخرین روز مسابقات سوپرلیگ و پس از بازی فینال و رخ دادن اتفاقات فوق به دروغ عنوان شد که تماشاگران ارومیه موجب درگیری شدند و درگیری بین دوگروه تماشاگران موجب زد و خورد شد در صورتی که این موضوع به هیچ وجه صحت نداشت.

فارس: فدراسیون عنوان کرده که به دلیل جلوگیری از درگیری، ماموران یگان ویژه وارد صحنه شده‌اند در صورتی که تماشاگران ارومیه مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، آیا این ضعف در برگزاری مسابقات نیست؟

ارومیه بیش از 10 سال است که در  مسابقات سوپرلیگ میزبانی می‌کند و در هر بازی بیش از 7 هزار تماشاگر در سالن حاضر می‌شود و شاید بین آنها نیز تماشاگری باشد که شیطنت کند اما ماموران نیروی انتظامی به قدری با خوش رفتاری و ملایمت آنها را ارشاد می‌کنند که تا به حال حتی خون از دماغ کسی نیامده است.

فارس: با توجه به دیده‌ها و مستندات، آیا تماشاگران ارومیه کار ناپسندی انجام داده بودند؟

هرچند ما بازی را واگذار کرده بودیم اما من مطمئنم که تماشاگران ارومیه کار غیراخلاقی انجام نداده بودند چون خودم شاهد این قضایا بودم هر چند اگر هواداران کار زشتی نیز انجام ‌می‌دادند، یگان ویژه وظیفه داشت ارشاد و نهی از منکر کند نه اینکه با باتوم و گاز اشک‌آور نوجوان 14 ساله را مورد ضرب و شتم قرار دهد، میانگین سنی تماشاگران ارومیه زیر 20 سال بودند.

فارس: چه نظری در خصوص تماشاگران ارومیه دارید؟

در ارومیه همیشه می‌گویند که والیبال در خون ماست و تماشاگران ارومیه این امر را ثابت کردند که با اینکه به ناحق خونشان ریخته شد اما بازهم از والیبال دست نکشیدند و تا آخرین لحظه از والیبال حمایت کردند و از آنها تشکر می‌کنم.

فارس: در مورد برد پیکان و نحوه قضاوت چه نظری دارید؟

تیم پیکان با شهامت بازی کرد و با اینکه بازی در دست تیم ارومیه بود توانست برنده از زمین خارج شود. به آقای پورکاشیان نیز تبریک می‌گویم که با اینکه آخرین قضاوت ایشان در دنیای داوری بود بدون قصد و غرض سوت زدند.

تیم ارومیه با اینکه سوار بر بازی بود و میتوانست سه بر یک بازی را از آن خود کند اما بازی را واگذار کرد، چرا این اتفاق افتاد؟

ما دو بر یک پیش بودیم اما تجربه نشان داده که هر تیمی خود را قبل از اتمام بازی برنده فرض کند دچار مشکل خواهد شد اما در ست چهارم شهرداری ارومیه از فاز بازی خارج شد و همین امر باعث شد که پیکان با حرفه‌ای گری بازی را از دست ما خارج کند؛ در ست پنجم همه چیز برابر است و هر تیمی که به موقع تعویض کند و از زمان‌های فنی استفاده کند برنده خواهد بود که پیکان توانست قهرمانی سوپرلیگ را چنگ ارومیه درآورد.

فارس: در حال حاضر برای چندمین بار در تیم ملی حضور دارید، برای آینده چه تصمیمی گرفته‌اید؟

فعلا فقط به تیم ملی فکر می‌کنم و هدفم این است که جز نماینده‌های خوب استان خود در رده ملی باشم؛ در ضمن همانطور که قبلا گفته‌ام تا زمانی که ارومیه به من نیاز داشته باشد در ارومیه بازی می‌کنم.

 فارس: و اما حرف آخر ...

هواداران ارومیه بهترین هواداران هستند و سال گذشته و امسال این مهم را ثابت کردند. سال قبل پس از 5 باخت باز هم از تیم حمایت کردند و جز بهترین‌ها بودند. امسال نیز ارومیه در بازی‌های خانگی رکوردی از خود به یادگار گذاشت که شاید تکرارش سخت باشد. ارومیه امسال در بازی‌های خانگی بدون حتی یک ست باخته بازی‌ها را به اتمام رساند و این به پشتوانه و حمایت همین هواداران والیبال دوست است.
-------------------------------
گفت‌و‌گو از نوشین احسانی
------------------------------


والیبال , لیبرو , تیم ملی والیبال , عبدالرضا علیزاده , تیم والیبال شهرداری ارومیه , تماشاگران والیبال ارومیه , حواشی دیدار فینال , لیگ برتر والیبال , اخبار والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 171 تاریخ : یکشنبه 16 فروردين 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید