close
بهترین متخصص ارتودنسی
پورحسن : به دلیل حواشی فینال مراسم اختتامیه برگزار نشد / همه یکطرفه به قاضی می روند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
پورحسن : به دلیل حواشی فینال مراسم اختتامیه برگزار نشد / همه یکطرفه به قاضی می روند
پورحسن : به دلیل حواشی فینال مراسم اختتامیه برگزار نشد /  همه یکطرفه به قاضی می روند

خبرگزاری ورزش والیبال : رئیس سازمان لیگ والیبال ایران در پاسخ به انتقادهای مطرح شده از سوی مسئولان تیم شهرداری ارومیه گفت: متاسفانه برخی حد را می گذرانند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم مراسم اختتامیه لیگ والیبال را برگزارنکنیم.

خبرگزاری ورزش والیبال : رئیس سازمان لیگ والیبال ایران در پاسخ به انتقادهای مطرح شده از سوی مسئولان تیم شهرداری ارومیه گفت: متاسفانه برخی حد را می گذرانند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم مراسم اختتامیه لیگ والیبال را برگزارنکنیم.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ؛منوچهر پورحسن در گفت و گوبا ایسنا، اظهار کرد: درباره اختتامیه لیگ تصمیم گرفتم که دیگر مراسمی نداشته باشیم. کاپ هر تیم را می‌فرستیم به باشگاهش و هیچ گونه تشریفاتی نخواهیم داشت. باید هر چیزی حد و اندازه ای داشته باشد. نه اینکه پیکان و شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز کاری کرده باشند، اما در این هفته ها اتفاق هایی افتاد. متاسفانه حرمت ها نگه داشته نمی شود. درست است که تماشاگران مراسم را برهم زدند. وقتی که هیچ چیزی بررسی نمی شود و به اصطلاح پرسش نمی شود و همه یکطرفه به قاضی می روند، هیچ دلیلی ندارد که حالا جشن بگیریم.

وی در پاسخ با انتقادهای های مسئولان باشگاه ارومیه گفت: در هیچ کجای دنیا نمی آیند مربیان و کارشناسان را جمع کنند و از آن ها برای برگزاری و چگونگی اجرای مسابقات نظر بخواهند. اما من همیشه این کار را کردم. گفتم که به عنوان رئیس سازمان لیگ نیاز به همفکری دارم. با این حال نباید فراموش کرد که همه چیز از اختیارات فدراسیون است. ممکن است از خبرنگار و مربی و سایر عوامل نظر بگیریم اما تصمیم گیرنده نهایی خودمان هستیم. این نیست که حتما همه نظر ها را اعمال کنیم.

رئیس سازمان لیگ والیبال ایران خاطرنشان کرد: تمام این صحبت ها در روز قرعه کشی انجام شد. از روز قرعه کشی تا روزی که به پلی آف رسیدیم زمان زیادی را سپری کردیم. در این مدت خیلی از مسئولان باشگاه ها صحبت های مختلفی را مطرح کردند. ما به همه نظرات منطقی احترام می گذاریم. برای مثال تیم ها می گفتند ما جزو هشت تیم شدیم. باید برنامه را داشته باشیم تا بلیط هواپیما بگیریم. به همین دلیل از آن ها نظر می خواستیم و تاریخ بازی ها را تعیین می کردیم. ما از روز اول گفتیم که لیگ را باید قبل از عید تمام کنیم زیرا تیم های ملی برنامه دارند. باید به مسابقات باشگاه های آسیا و زیر 23 سال برویم. ولی سیدعباسی در مخالفت گفت که بازیکنان حرفه ای هستند و می توانیم وقت خود را طوری تنظم کنیم که لطمه نخورند.

پورحسن خاطرنشان کرد: فدراسیون برنامه خودش را دارد. همه باید با ما هماهنگ باشند نه اینکه ما با آن ها هماهنگ شویم. ما دوم اسفند جلسه داشتیم. از همه تیم ها مشورت گرفتیم. دیگر فرصتی نداشتیم تا لیگ را قبل از عید تمام کنیم و تنها می توانستیم همین برنامه ریزی را داشته باشیم. این مسائل از ابتدا هم مطرح بود. خیلی خوب است که هر کس مسئولیت کار خودش را برعهده بگیرد. یکی از باشگاه ها نیست که مسئولیت کارش را بپذیرد. همیشه فدراسیون را مقصر می دانند. این نمی شود که یکطرفه به قاضی برویم. این ها اشکالات زیادی ایجاد می کند. مگر در مسابقات آسیایی و جهانی برای قرعه کشی نظر تیم ها را می پرسند و بعد بر اساس آن برنامه ریزی می کنند؟ حالا چون ما این کار را می کنیم مقصر هستیم؟

وی ادامه داد: در تاریخ دوم اسفند 1393 جلسه ای برای هشت تیم راه یافته به پلی آف برگزار کردیم. نمایندگان تیم های ارومیه و تبریز نیامدند زیرا پروازهایشان لغو شد. ما با تیم تبریز مشکلی نداشتیم. آن ها گفتند هر تصمیم گرفته شود درست است. دوم اسفند سایر تیم ها آمدند و گفتند فینال تک بازی شود و شش تیم صورت جلسه را امضا کردند. زمان اجازه نمی داد که فینال را دو از سه بگذاریم. همان جا هم گفتم اگر تیم ها تک بازی پیشنهاد نمی‌دادند شاید برنامه دیگری می ریختیم. البته حالا تصمیم گرفتم تا زمانی که مسابقه پلی آف باشد، بازی آخر باید در تهران برگزار شود.

رئیس سازمان لیگ والیبال در پاسخ به برخی دیگر از انتقادها نیز گفت: از افشاردوست سوال کردند که چرا باید فینال در تهران باشد؟ او هم گفت تهران امکانات بهتری و شرایط بهتری دارد و می توانیم از ویدیو چک استفاده کنیم. حالا این جمله را دست گرفتند. همین الان فدراسیون جهانی اختیار استفاده از ویدیو چک را به میزبان ها داده است. حالا اصلا در بازی فینال روی این موارد حرفی پیش نیامد. ما با مجموعه ورزشی آزادی مکاتبه کردیم تا مسابقه فینال را در سالن 12 هزار نفری برگزار کنیم اما سالن را به ما ندادند. از همان زمان با یگان ویژه دو جلسه گذاشتیم. آن ها گفتند که می توانند امنیت مسابقات را در تالار فدراسیون تضمین کنند. امنیت مسابقات دست من و سازمان لیگ و فدراسیون نیست بلکه حراست سازمان و یگان ویژه همه چیز را تضمین می کنند.

وی تاکید کرد: وقتی محل مسابقات مشخص است، باید متناسب با محل مسابقه باشگاه ها همکاری کنند. باشگاه ارومیه گفت می خواهیم هزار نفر را به تهران بفرستیم. گفتیم نمی توانیم از یک باشگاه این تعداد تماشاگر داشته باشیم. گفتند ما برنامه ریزی کردیم. با تبریز صحبت کردیم. گفتند بلیط نمی‌خواهند. پیکان هم 250 نفر تماشاگر آورد. در نهایت باشگاه ارومیه هزار نفر تماشاگر به تهران آورد. حالا اگر ارومیه تعداد بیشتری می آورد، باید چکار می کردیم. ماهمین امکانات را داریم. باید زیر ظرفیت بلیط فروشی شود. وقتی بیشتر از ظرفیت بخواهند به سالن بروند مشکل ایجاد می شود. هر یک از عوامل ارومیه اگر مدرکی دارند که کسی قبل از بازی فینال کتک خورده است، ارائه دهند.

منوچهر پورحسن گفت: بازی فینال تمام شد. ما از هر دو تیم خواهش کردیم که زودتر آماده شوند تا مراسم اختتامیه انجام شود. ما حدود 17 دقیقه کار کردیم تا گل و کاپ را بیاوریم و تور را جمع کنیم. ناگهان دیدیم بالای سر ما درگیری است. نمی دانم چه اتفاقی افتاد. الان جلسات مختلفی برگزار می کنیم که بفهمیم چه اتفاقی افتاد که تماشاگران با نیروهای انتظامی درگیر شدند. دلیل خیلی از اعتراض ها را هم نمی دانم. نتیجه بازی که به مسائل فنی مربوط است. با نامه نگاری به فدراسیون جهانی هم موضوعی حل نمی شود. الان نماینده ارومیه در مجلس اعتراض کرده و وزیر ورزش و وزیر کشور می روند تا پاسخ دهند. این موارد غیرطبیعی نیست. ما معتقدیم کتک زدن و اغتشاش از سوی هر طرف محکوم است. اگر ثابت شود مجرم کیست باید با آن برخورد شود.

رئیس سازمان لیگ والیبال در پایان گفت: در جلسه کمیته انضباطی خواستیم که مشاهدات را بدهند و به جمع بندی برسیم. باید بر این اساس رای کمیته انضباطی به باشگاه ارومیه اعلام شود. همه ما باید منافع والیبال را ببینیم. فدراسیون هیچ گاه برنامه ریزی نمی کند که به والیبال ضربه بزند.


والیبال , اخبار والیبال , منوچهر پورحسن , حواشی فینال , لیگ برتر والیبال , پور حسن , مراسم اختتامیه لیگ والیبال , حرمت ها نگه نداشته شدند , سازمان لیگ والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 41 تاریخ : سه شنبه 18 فروردين 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید