close
تبلیغات در اینترنت
لیگ جهانی والیبال 2015 / تا بلنداي آسمان راهي نيست...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
لیگ جهانی والیبال 2015 / تا بلنداي آسمان راهي نيست...
لیگ جهانی والیبال 2015 / تا بلنداي آسمان راهي نيست...

دیگر چیزی تا شروع مسابقات لیگ جهانی والیبال باقی نمانده است. بی شک مردم والیبال دوست کشورمان بی صبرانه منتظر آغاز این مسابقات هستند تا دوباره با شور و هیجانی مثال زدنی نتایج بازی ها را دنبال کنند و در محافل کوچک خانوادگی شان دور هم جمع شوند و به تحلیل بازی ها و نتایج بپردازند و با پیروزی های تیم ملی کشورشان در خیابان ها ریخته و شادی و پایکوبی کنند. این سالها والیبال به یکی از پرطرفدارترین ورزش های کشورمان تبدیل شده و کمتر کسی است که از موفقیت های بلندقامتان کشورمان بی خبر باشد و شاید این بار انتظارات از کاپیتان معروف و یارانش بیش از پیش نیز باشد و این خود وزنه ای سنگین بر دوش والیبالیستان کشورمان باشد.

خبرگزاری ورزش والیبال : دیگر چیزی تا شروع مسابقات لیگ جهانی والیبال باقی نمانده است. بی شک مردم والیبال دوست کشورمان بی صبرانه منتظر آغاز این مسابقات هستند تا دوباره با شور و هیجانی مثال زدنی نتایج بازی ها را دنبال کنند و در محافل کوچک خانوادگی شان دور هم جمع شوند و به تحلیل بازی ها و نتایج بپردازند و با پیروزی های تیم ملی کشورشان در خیابان ها ریخته و شادی و پایکوبی کنند. این سالها والیبال به یکی از پرطرفدارترین ورزش های کشورمان تبدیل شده و کمتر کسی است که از موفقیت های بلندقامتان کشورمان بی خبر باشد و شاید این بار انتظارات از کاپیتان معروف و یارانش بیش از پیش نیز باشد و این خود وزنه ای سنگین بر دوش والیبالیستان کشورمان باشد.

دیگر چیزی تا شروع مسابقات لیگ جهانی والیبال باقی نمانده است. بی شک مردم والیبال دوست کشورمان بی صبرانه منتظر آغاز این مسابقات هستند تا دوباره با شور و هیجانی مثال زدنی نتایج بازی ها را دنبال کنند و در محافل کوچک خانوادگی شان دور هم جمع شوند و به تحلیل بازی ها و نتایج بپردازند و با پیروزی های تیم ملی کشورشان در خیابان ها ریخته و شادی و پایکوبی کنند. این سالها والیبال به یکی از پرطرفدارترین ورزش های کشورمان تبدیل شده و کمتر کسی است که از موفقیت های بلندقامتان کشورمان بی خبر باشد و شاید این بار انتظارات از کاپیتان معروف و یارانش بیش از پیش نیز باشد و این خود وزنه ای سنگین بر دوش والیبالیستان کشورمان باشد. به هر حال تیم کشورمان نیز به بازی های داخل خانه و استادیوم مملو از جمعیت و صدای کر کننده شیپورهای ایرانی دل خوش کرده است.
در فاصله حدود یک ماه تا آغاز معتبرترین لیگ والیبال جهان، ملی پوشان والیبال کشورمان بدون مشکل و مصدومیتی خود را برای حضوری قدرتمند در این مسابقات آماده می کنند.هفته چهارم تمرینات آماده سازی تیم ملی از ساعت 10 و 30 دقیقه روز شنبه پنجم اردیبهشت ماه آغاز شده و تا ساعت 19 و 30 دقیقه چهارشنبه نهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. در سه روز نخست این هفته به دلیل حضور برخی ملی پوشان در مسابقات آسیای مرکزی که به میزبانی ساری برگزار شد، تمرینات تیم ملی والیبال در یک گروه و از ساعت 10 و 30 تا 12 و 30 دقیقه ظهر و از 16:30 تا 18:30 دقیقه عصر پیگیری شد. از روز سه شنبه هشتم اردیبهشت ،تمرینات تیم ملی والیبال دوباره در دو گروه الف و ب آغاز شد که گروه ب از ساعت 9 تا 11 در نوبت صبح و 15 تا 17 در نوبت عصر و گروه الف از ساعت 11 تا 13 در نوبت صبح و 17 تا 19 در نوبت عصر تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری خواهند کرد.سرمربی تیم ملی والیبال برای تمرینات هفته چهارم نسبت به عملکرد بازیکنان حساستر است و با این کار تاکید می کند که آنان دیگر فرصت زیادی برای آماده سازی ندارند و یک ماه دیگر باید برابر قهرمان لیگ جهانی سال 2014 در شهر لس آنجلس آمریکا به میدان بروند.
تمرینات تیم ملی والیبال ایران در حالی از نیمه دوم فروردین ماه با حضور تعداد زیادی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم های الف و ب آغاز شد که در نهایت 25 بازیکن موفق به دریافت جواز کواچ برای شرکت در لیگ جهانی شدند.
 در لیست اعلام شده توسط کواچ اکثر بازیکنان اصلی تیم ملی در رقابت های سال گذشته حضور دارند و تنها کناره گیری تشکری از اردوی تیم ملی و عدم حضور نام رضا قرا بین 25 بازیکن منتخب، اما و اگرهایی باقی گذاشت.

هرچند عده ای تلاش کردند این موضوع را خبر دوپینگ یکی از والیبالیست های لیگ برتری ارتباط دهند اما مسئولان فدراسیون قویا این موضوع رو تکذیب کرده و این اظهارات مغرضانه را بی پایه و اساس دانستند. از طرفی علیرضا نادی هم که پس از پشت سرگذاشتن دوران نقاهت خود  تلاش زیادی برای بازگشت به جمع ملی پوشان کرد نیز جایی در لیست 25 نفره کواچ ندارد، چراکه وی یک ماهه دیگر تا آمادگی کامل فاصله دارد و نمی تواند تیم ملی را در رقابت های لیگ جهانی همراهی کند.

اما در مقابل 2 مصدوم دیگر تیم ملی آماده هستند و به صلاحدید کادر فنی می توانند تیم ایران در مقابل ابرقدرت های والیبال جهان همراهی کنند. حمزه زرینی از جمله بازیکنانی است که پس از یک سال بیرون نشستن به روزهای اوج خود نزدیک شده و انگیزه زیادی برای بازگشت به میادین ملی دارد و امیر غفور نیز که ابتدای امسال دچار شکستگی از ناحیه انگشت شده بود، پس از تمرینات انفرادی و کار با پزشک تیم ملی، به تمرینات گروهی و کار با توپ ملحق شده و این پشت خط زن خوشنام والیبال ایران هم مشکلی برای همراهی تیم ملی کشورمان در رقابت های لیگ جهانی ندارد.

اما در لیست کواچ نام های جدید نیز کم نیستند و امثال حسن صنوبری، مصطفی شریفات، حامد رضایی، فرهاد پیروت پور، رضا عابدینی، میکائیل تاجر، محمد جواد معنوی نژاد و رسول نجفی نیز که با درخشش در رقابت های لیگ برتر خود را به کادر فنی تیم ملی با شایستگی تحمیل کردند نیز این فرصت را خواهند داشت که امسال خود را در آوردگاه بزرگان جهان ثابت کرده و توانایی هایشان را به رخ رقبا بکشند.

البته در تمرینات شاداب این روزهای تیم ملی جای خالی کاپیتان ارزشمند کشورمان کاملا مشهود است و سعید معروف که این روزها در کنار سایر هم تیمی های خود در زنیت کازان روسیه، برای کسب عنوان قهرمانی سوپر لیگ این کشور تلاش می کند در پایان این رقابت ها به ایران باز میگردد تا پس از یک هفته استراحت مغز متفکر تیم ملی نیز به اردو نشینان ملحق شده و جمع یوزهای ایرانی جمع شود.


رقابت های لیگ جهانی 2015 از نهم خردادماه امسال با شرکت 32 کشور آغاز می شود و بلندقامتان کشورمان که سال گذشته به مقام ارزشمند چهارمی این رقابت ها دست یافتند امسال برای دفاع از شایستگی های خود به نبرد با تیم های سطح اول جهان خواهند رفت.


لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ در سه سطح و با حضور ۳۲ کشور جهان برگزار می شود که تیم ملی والیبال ایران در گروه دوم سطح یک با تیم های آمریکا، روسیه و لهستان همگروه است.


تیم ملی والیبال ایران بامداد روزهای دهم و یازدهم خردادماه در دیدارهای اول و دوم خود در شهر لس آنجلس آمریکا به مصاف ایالات متحده می رود.تیم ملی والیبال کشورمان در 6 دیدار پایانی خود در مرحله مقدماتی میزبان است و امید زیادی به همراهی هواداران خود برای صعود به مراحل بالاتر و قدم گذاشتن در جاده افتخارآفرینی دارد. گفتنی است؛تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی امسال ابتدا به مصاف تیم های آمریکا، لهستان و روسیه در این کشورها می رود و از 29 خردادماه بازی های دور برگشت در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران پیگیری خواهد شد. در زیر میتوانید جدول کلی مسابقات را ببینید:

 

/گروه ورزشی شفاف/

 


والیبال , لیگ جهانی والیبال , اخبار والیبال , والیبال جهان , تیم ملی والیبال , اخبار لیگ جهانی والیبال , لیگ جهانی والیبال 2015 , جدول مسابقات لیگ جهانی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 557 تاریخ : پنجشنبه 10 ارديبهشت 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
رضا میگه
دوباره لیگ جهانی شروع شد و دزدی و کپی سایت ها از همدیگه هم شروع شد. این مطلبی که شفاف نوشته دقت کنید چند روز پیش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران نوشته بود اما شفاف برداشته یکم به اول و آخرش اضافه کرده و به اسم مطلب اخصتصاصی خودش منتشر کرده
متاسفانه پول بععضی ها خیلی حلاله
به شما هم پیشنهاد میکنم هرمطلبی رو برد ندارید منتشر کنید
پاسخ : درود...

کاملا صحیح دوست عزیز ...

با این کارشون فقط اعتبارشون رو زیر سئوال میبرن...

موفق باشید.
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید