close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
گزارشی از بدرقه ملی پوشان والیبال توسط دو وزیر ورزش و نیرو

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
گزارشی از بدرقه ملی پوشان والیبال توسط دو وزیر ورزش و نیرو
گزارشی از بدرقه ملی پوشان والیبال توسط دو وزیر ورزش و نیرو

خبرگزاری ورزش والیبال : مراسم بدرقه تیم ملی والیبال و رونمایی از تندیس آب با حضور وزرای ورزش و جوانان و نیرو در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

خبرگزاری ورزش والیبال : مراسم بدرقه تیم ملی والیبال و رونمایی از تندیس آب با حضور وزرای ورزش و جوانان و نیرو در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال مردان ایران بامداد یکشنبه راهی فنلاند می شود تا قبل از آغاز لیگ جهانی دو اردوی برون مرزی در فنلاند و جمهوری چک برگزار کند.
مراسم بدرقه ملی پوشان والیبال عصر دیروز (چهارشنبه) با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و حمید چیت چیان وزیر نیرو و مدیران بانک سامان (حامی مالی تیم های ملی والییال) برگزار شد.
مدیرعامل بانک سامان در ابتدای این مراسم گفت: بانک سامان علاوه بر فعالیت های اقتصادی در حوزه کسب و کار تلاش کرده است در انجام مسئولیت های اجتماعی و حمایت از فعالیت های عام المنفعه نقش موثری ایفاد کند.
سید احمد طاهری بهبهانی افزود: بانک سامان در این راه دو گام بزرگ برداشته است، نخست حمایت کامل از فدراسیون و تیم های ملی والیبال کشورمان از سال 92 تا کنون و در سال 93 نیز با ایجاد کمپین «آب هست ولی کم هست» رویکرد ارتقای آگاهی عمومی را در پیش گرفته است.
وی با اشاره به آمارهای نگران کننده کمبود آب در ایران گفت: ایران در جمع 24 کشوری قرار دارد که وضعیت آن خطرناک است. بانک سامان در سال جاری در نظر دارد بیش از سال گذشته فضاها و ظرفیت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را به این کمپین اختصاص دهد.
رییس فدراسیون والیبال در این مراسم با اشاره به اینکه دیدارهای تیم ملی ایران در لیگ جهانی در ایران 40 میلیون بیننده دارد و در خارج از کشور نیز 250 میلیون بیننده تلویزیونی دارد، گفت: لیگ جهانی فرصتی برای ارسال پیام های مختلف است.
دکتر محمدرضا داورزنی تصریح کرد: ملی پوشان والیبال الگوی جوانان کشور شده اند و با همکاری بانک سامان پیام رسان مصرف بهینه آب خواهند بود. بازیکنان والیبال ایران این توانایی را دارند که انتقال دهنده خوبی برای این پیام باشند.
وی درباره لیگ جهانی والیبال امسال و حضور ایران در گروه دوم این رقابت ها گفت: در گروه سختی قرار داریم که چهار قدرت والیبال جهان شامل ایران، آمریکا، روسیه و لهستان در آن با هم رقابت دارند.
داورزنی تاکید کرد: امیدورام عملکرد ملی پوشان ایران در این دوره از رقابت ها نیز عزت و غرور ملی را افزایش دهد.
وزیر ورزش و جوانان نیز در این مراسم گفت: مربیان والیبال از کم حاشیه ترین و مودب ترین مربیان ورزش ایران هستند و باید الگوی سایر رشته ها قرار گیرند.
محمود گودرزی با بیان اینکه مربیان والیبال تمام تلاش و سعی خود را برای رشد وتوسعه والیبال قرارداده اند، افزود: مربیان والیبال به هیچ عنوان ورزش را دچارحاشیه نمی کنند، ازاین رو باید مورد تقدیر قرار گیرند.
وزیر ورزش و جوانان مقوله ی صحه گذاری در عرصه بازاریابی و مدیریت را مورد اشاره قرار داد و افزود: در همه جای دنیا از افراد مورد وثوق جامعه برای معرفی کالا یا خدمت مورد نظر بهره برده می شود و بنده به نوبه خود از جریان پیش آمده برای ورزش والیبال کشور که توانسته مورد وثوق جامعه مخاطب سرمایه گذار یعنی بانک سامان قرار گیرد ، خشنود هستم.
محمود گودرزی قهرمانان عرصه ورزش را موارد بسیار مناسبی برای تثبیت مفاهیم فرهنگی در عرصه ی تجارت و خدمات دانست و خاطر نشان کرد: همین که تیم والیبال ما به حمایت از حیاتی ترین مساله زندگی یعنی آب برخاسته و شعار تاثیر گذار "آب هست ولی کم است " را مورد توجه مردم ایران و جهان قرار داده حرکت بسیار ارزشی فرهنگی و ورزشی است .در اینجاست که باید قدرت تاثیر گذاری این چهره ها را در قالب اسطوره ها مورد تاکید قرار داد و پذیرفت.
وزیر ورزش و جوانان به آثار مثبت و منفی تاثیر گذاری ورزشکاران و قهرمانان ورزشی بخصوص در بین جوانان اشاره کرد و گفت : شایسته گزینی همان آرمانی است که ما در هفته ورزش باید در پی آن باشیم و بتوانیم با ارائه الگوهای رفتاری مناسب از سوی ورزشکارانمان به جریان شایسته گزینی از سوی جوانان کشورمان دسترسی پیدا کنیم در غیر اینصورت به گزینش الگوهای بد از سوی جوانانمان جوابی نخواهیم داشت .
او فدراسیون والیبال را فدراسیونی موفق دانست که در مسیر ورزش پاک حرکت می کند و جدای از مسائل فنی در ایجاد فضای فرهنگی و تربیتی نیز اهتمام داشته و خوشبختانه ورزش والیبال ما به عنوان یک ورزش پاک و البته بدون حاشیه معرفی شده است که امیدواریم در جهت توسعه این فضا حرکت های شایسته و بایسته صورت پذیرد .
به اعتقاد وی والیبال هم اکنون دربخش های فنی رشد و توفیق خوبی داشته است و درحال حاضر فضای مناسبی برای امور تربیتی و فرهنگی نیز دارد.
مهندس حمید چیت چیان وزیر نیرو نیز در مراسم رونمایی از تندیس آب و بدرقه ی تیم ملی در سالن همایش های مجموعه ورزشی انقلاب دیدار با جوانان برومند ایران را برای خود یک سعادت بزرگ دانست و گفت : خوشحالم از اینکه با جوانانی روبرو هستم کهتوانسته اند در عرصه ها و صحنه های بین المللی با کار ، تلاش و جدیت، نام و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار درآورند.
 حمید چیت چیان ضمن دعای خیر برای تیم ملی والیبال و تمامی ورزشکاران، جلسه ی رونمایی از تندیس آب را یک جلسه نمادین در جهت جلب توجه ایرانیان و همینطور مردم جهان به پدیده ی مهم آب دانست و خاطر نشان کرد: همین که در قرآن آیه ی " و جعلنا من الماء کل شی ء حی " آورده شده نشان از توجه به کلام خداوند به این مایه هستی است و ما هرچقدر که در مسیر احیای این نعمت خدادادی گام برداریم ، بازهم کم است .
 وزیر نیرو اقدام فدراسیون والیبال و بانک سامان را در خصوص تعیین سفیر آب و معرفی نمادی با شعار " آب هست، ولی کم است " مورد ستایش قرار داد وتصریح کرد : با توجه به قرار گرفتن ایران در منطقه خشک و نیمه خشک ، اقداماتی از قبیل همین تفاهم بین فدراسیون والیبال و بانک سامان بسیار قابل تقدیر است چرا که تیم ملی والیبال با درخشش خیره کننده می تواند، چشم تمام مخاطبین خود را روی مقوله آب متمرکز کند .
حمید چیت چیان پس از ارائه گزارشی از عملکرد وزارت نیرو در عرصه مدیریت آب، به همه ی ورزشکاران عضو تیم ملی والیبال پیشنهاد داد که در حین سفر به ایالت کالیفرنیا به انجام مسابقات جهانی حتما سری به اماکن مختلف این ایالت بزنند . چرا که این ایالت یکی از خشک ترین و بی آب ترین ایالات کشور آمریکاست. از تیم ملی والیبال می خواهم که یافته ها و دیده های خودشان را به عنوان سوغات برای مردم کشورمان بیاورند و نحوه ی برخورد مردم ومسولان ایالت کالیفرنیا را با پدیده ای به نام آب شرح دهند .
در پایان این مراسم از تندیس آب با حضور وزیر ورزش و جوانان، وزیر نیرو، مدیرعامل بانک سامان، دکتر محمدرضا داورزنی، سعید معروف و محمد موسوی پرده برداری شد.
همچنین هدایایی نیز به رسم یادبود از سوی بانک سامان به بازیکنان تیم ملی والیبال اهدا شد.


 


والیبال , بدرقه , ملی پوشان , والیبالیست , وزیر ورزش , وزیر نیرو , اخبار والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 167 تاریخ : پنجشنبه 17 ارديبهشت 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>