close
تبلیغات در اینترنت
کواچ با دلخوری تهران را ترک کرد
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
کواچ با دلخوری تهران را ترک کرد
کواچ با دلخوری تهران را ترک کرد

خبرگزاری ورزش والیبال : اسلووبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز (یکشنبه) با دلخوری از برخی مسایل پیش آمده تهران را به مقصد فنلاند ترک کرد.

خبرگزاری ورزش والیبال : اسلووبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز (یکشنبه) با دلخوری از برخی مسایل پیش آمده تهران را به مقصد فنلاند ترک کرد.
 
عصر چهارشنبه هفته پیش مراسمی در ورزشگاه انقلاب تهران از سوی بانک سامان با عنوان بدرقه تیم ملی و معرفی سعید معروف به عنوان سفیرآب در لیگ جهانی برگزار شد که نحوه اجرای این مراسم موجب انتقاد سرمربی تیم ملی والیبال قرار گرفت.

درقسمتی ازاین مراسم از۲۰ملی پوش والیبال ایران دعوت شد تا روی سن بروند و از مدیرعامل بانک سامان، رییس فدراسیون والیبال و وزیران ورزش و جوانان و نیرو هدایایی را که از سوی بانک سامان برای آنان در نظر گرفته شده بود، دریافت کنند.

در فهرست اعلام شده هیچیک از اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال قرار نداشتند که این کار باعث ناراحتی شدید سرمربی تیم ملی والیبال شد.

کواچ روز پنج شنبه صبح در اولین اقدام به دیدار محمدرضاداورزنی رییس فدراسیون والیبال رفت و نسبت به این موضوع اعتراض کرد. وی در تمرینات تیم ملی والیبال که عصر روز پنج شنبه با حضور نماینده رسانه های خبری برگزار شد نیز از نظر خلق و خوی همانند دیگر روزها نبود و نسبت به اشتباهات بازیکنان زود واکنش نشان می داد.

سرمربی تیم ملی والیبال قبل از ترک تهران برای برگزاری اردوی برون مرزی فنلاند در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا، گفت: من نیامدم اینجا که به رییس فدراسیون و یا دیگر عوامل فدراسیون و ورزش ایران یاد بدهم چگونه کار کنند. من مربی والیبال هستم و در مورد مشکلات خودم و چه چیزهایی نیاز دارم با مسئولین فدراسیون که خوب هم کار می کنند، درمیان می گذارم و آنان نیز این نیازها را بر آورده می کنند.

اسلوبودان کواچ تصریح کرد:همه بازیکنان در اردوی تیم ملی والیبال برای یادگیری جمع شدند. من هم برای آموختن به آنان به ویژه بازیکنان جوان آمده ام.

وی با بیان اینکه یک سری بازیکنان در والیبال ایران وجود دارند که سطح آنان تاپ جهانی است، گفت: من تلاش می کنم تا بهترین نکات را از آنان بگیرم و به بازیکنان جوان انتقال دهم تا در نهایت تیمم بهتر بازی کند. یک سری مشکلات هم داریم که باید آنان را بالانس کنیم تا با آنها کنار بیاییم.

سرمربی تیم ملی والیبال تاکید کرد: تا قبل از مراسمی که برای بدرقه تیم ملی والیبال برگزار شد، احساس می کردم مسئولین ورزش ایران برای مربی که غیر ازتیم و تمرینات به چیزی دیگری کار ندارد، احترام می گذارند. فکر می کردم اگر بر خلاف برخی مربیان خارجی حاضر در ایران در امور فدراسیون و ورزش دخالت نکنم، درک این موضوع وجود دارد و احترام متقابل از سوی آنان خواهم داشت.

وی افزود: اما متاسفانه بعد از مراسم بدرقه به این نتیجه رسیدم که این احترام برای من وجود ندارد.

در مراسم بدرقه تیم ملی والیبال تصاویر زیادی از خولیو ولاسکو سرمربی سابق تیم ملی والیبال به نمایش درآمد و از او بارها از سوی سخنرانان تمجید شد.

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: در فوتبال ایران هیچ وقت صحبت از مربی قبل از کی روش نمی شود که کی بوده و چکار کرده است، نتایجی که من با تیم ملی والیبال ایران کسب کردم (مقام چهارم لیگ جهانی، رتبه ششم قهرمانی جهان و نخستین طلای بازی های آسیایی) در تاریخ ثبت خواهد شد و شاید دیگر تکرار هم نشود، اما باز هم نام مربی قبلی تیم ملی والیبال از سوی برخی افراد به گونه ای گفته می شود که موفقیت های والیبال همیشه مدیون اوست. شاید بهتر باشد من هم مثل مربیان حاشیه دار ایران باشم.

کواچ با بیان اینکه سعی میکنم وظایف خود را به نحو احسن انجام دهم و به مسایلی که بر عهده فدراسیون والیبال است، ورود نکنم، گفت: احترام گذاشته ام و باید به من احترام بگذارند. اگر این کار را نکنند، دیگر دلیلی برای همکاری نمی بینم.

وی در پاسخ به این سئوال که کواچ برعکس خیلی از مربیان خارجی تاکنون هیچ حاشیه ای نداشته است، چرا اینقدر بی قراری می کند؟ گفت: بدنه ورزش ایران ارتباطات خوبی با یک مربی وظیفه شناس برقرار نمی کند، سیستم به گونه ای عمل می کند که مربیان بی حاشیه نیزتغییر موضع می دهند. شخصیت من این است که یک جنگنده بزرگ باشم اما در زمین والیبال، انسان ها اشتباه می کنند و من این موضوع را به درستی درک می کنم. اما محدویتی برای این اشتباه ها قائل هستم و اگرازحد انتظار من بگذارد، دیگرهیچ صحبتی نیست و من همکاری ام را تمام خواهم کرد.

وی با اشاره به مشکلات کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال با وزارت ورزش و جوانان گفت: من شناخت کافی درمورد کی روش ندارم که بتوانم درباره مشکلات ایشان اظهار نظر کنم. افرادی مانند کی روش در سطح جهان شناخته شده هستند و تجربه مربیگری درتیم ها و کشورهای مختلف را در پرونده دارند. من خودم یک سری مشکلات دارم که باید آنان را بالانس و برطرف کنم یا با آنها کنار بیایم.

تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز یکشنبه با ۱۷ بازیکن راهی فنلاند شد تا ضمن برگزاری اردوی برون مرزی در این کشور سه دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم ملی والیبال این کشور برگزار کند.

ملی پوشان ایران بعد از فنلاند راهی جمهوری چک می شوند و در مدت یک هفته اقامت خود در این کشور دو مسابقه دوستانه نیز با تیم ملی والیبال این کشور برگزار خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال در باره دیدار تدارکاتی با دو تیم فنلاند و جمهوری چک نیز گفت: اطلاعات زیادی درباره فنلاند ندارم اما جمهوری چک در ۱۰ سال اخیر نتایج بسیار خوبی در مسابقه با تیم های بزرگ کسب کرده است. مسابقه با این تیم می تواند به آمادگی ایران کمک زیادی کند.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره تیم های همگروه ایران در لیگ جهانی گفت: آمریکا، روسیه و لهستان تیم های قدرتمند و خوبی هستند و تیم ایران نیز تمام تلاش خود را برای مسابقه خوب با آنان خواهد داشت. همه درباره روسیه به عنوان مهمترین حریف ایران صحبت می کنند، زیرا قهرمان المپیک است، اما نباید لهستان را دستکم گرفت زیرا سال گذشته قهرمان جهان شده است. البته شاید جدی ترین حریف ایران در لیگ جهانی آمریکا باشد زیرا نخستین مسابقه را با این تیم داریم. به هرحال نمی توانم نتیجه مسابقه ها را پیش بینی کنم.

/ساعت 24/


والیبال , کواچ , تیم ملی والیبال , دلخور , فنلاند , اخبار والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 255 تاریخ : یکشنبه 20 ارديبهشت 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
baran kiyani میگه
چقققدر بد حرف زده.. واقعا لازم بود به مربی حاشیه دار خارجی اشاره کنه ؟؟؟/
تهدید به عدم همکاری میکنه ؟؟
اقای بوبان ..مربی قبل از کیروش کی بود مربی قبل از تو کی...
متاسفم واست..
حیف که پرچم کشورم روی پیراهنته
پاسخ : ...
baran kiyani میگه
چقققدر بد حرف زده.. واقعا لازم بود به مربی حاشیه دار خارجی اشاره کنه ؟؟؟/
تهدید به عدم همکاری میکنه ؟؟
اقای بوبان ..مربی قبل از کیروش کی بود مربی قبل از تو کی...
متاسفم واست..
حیف که پرچم کشورم روی پیراهنته
پاسخ : ..
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
اعلام برنامه روز سوم/جدال ایران با استرالیا در آخرین دیدار 13791379
تعیین وقت سفارت یونان mrsz1mrsz
یادگیری زبان فرانسه mrsz1mrsz
تدریس خصوصی زبان فرانسه mrsz1mrsz
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید