close
بهترین متخصص ارتودنسی
مصاحبه ملی پوشان و مربیان تیم ملی پیش از دیدار با آمریکا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مصاحبه ملی پوشان و مربیان تیم ملی پیش از دیدار با آمریکا
مصاحبه ملی پوشان و مربیان تیم ملی پیش از دیدار با آمریکا

مصاحبه ملی پوشان و مربیان تیم ملی پیش از دیدار با آمریکا

 

کواچ: برای شکست آمریکا باید با تمام توان بازی کنیم


سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: برای پیروزی بر تیم ملی والیبال آمریکا، بازیکنان ایران باید با تمام توان در مسابقه شرکت کنند.


 اسلوبودان کواچ پس از آخرین تمرین پیش از مسابقه با آمریکا افزود: تیم ایران در شرایط خوبی قرار دارد. ملی پوشان در چند تمرین خود در آمریکا با تمرکز بالایی تمرینات را پیگیری کردند.


وی با بیان اینکه فردا مسابقه بسیار سختی خواهیم داشت، تصریح کرد: بازیکنانم باید با تمام توان در این مسابقه شرکت کند تا بتوانند بازی را ببرند. آمریکا یکی از برترین‌های دنیاست. علاوه بر این که آمریکا از امتیاز میزبانی هم برخوردار است.


بوبان با یادآوری اینکه تیم ملی والیبال ایران باید در زمین آمریکا و در لس آنجلس بازی کند، گفت: از طرفی دیگر، من هم بازیکنان خوبی در اختیار دارم که در سطح حرفه ای بازی می‌کنند که باید عملکرد خوب خود را باز هم فردا و پس فردا در زمین به نمایش بگذارند.


سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه افزود: در گروه سختی قرار داریم. همه بازی‌های این گروه سخت است و نباید فکر کنیم که چون روسیه با ترکیب اصلی خود به میدان نمی‌آید، پس می‌توانیم آن ها را شکست دهیم. باید همه بازی‌ها را جدی بگیریم. باید نهایت امتیاز ممکن را تا آخرین لحظه از حریف بگیریم.
وی درباره آخرین وضعیت امیر غفور و شهرام محمودی نیز گفت: تمرکز زیادی روی غفور داشتم. او پیشرفت خوبی داشته است. به هر حال در سه بازی اول به او فرصت بازی خواهم داد. شهرام محمودی الان در وضعیت خوبی است. پیش از این گفته بودم که شاید نتواند به بازی برسد چون او دچار مصدومیت جزئی شده بود، اما هم اکنون در وضعیت خوبی به سر می‌برد.


داگ بیل: شاهد رقابتی نزدیک خواهیم بود


رییس فدراسیون والیبال آمریکا با بیان اینکه دو کشور ایران و آمریکا والیبال سطح بالایی در جهان دارند، گفت: نتیجه دیدار ایران و آمریکا بسیار نزدیک خواهد بود چون هر دو تیم قدرتمند هستند.


داگ بیل افزود: هر دو کشور دارای تیم ملی والیبال خوبی هستند و در میان پنج تیم برتر دنیا هم در لیگ جهانی و هم در جام جهانی قرار دارند.
وی با پیش بینی اینکه نتیجه مسابقه ایران و آمریکا بسیار نزدیک خواهد بود، تصریح کرد: البته تیم ملی والیبال ایران فرصت آمادگی بیشتری در اختیار داشته و با تیم های فنلاند و جمهوری چک قبل از آمدن به آمریکا، بازی دوستانه برگزار کرده است، اما از سوی دیگر تیم آمریکا میزبان است و از امتیاز میزبانی بهره می برد.


رییس فدراسیون والیبال آمریکا تاکید کرد: تماشاگران زیادی به سالن خواهند آمد و از آنجایی که ایرانی‌های زیادی در لس آنجلس زندگی می‌کنند، به احتمال زیاد اکثر تماشاگران تیم ایران را تشویق خواهند کرد. به هر حال نتیجه بازی نزدیک خواهد بود.


وی در پاسخ به این سئوال که نتیجه مسابقه را چگونه پیش بینی می کنید؟ گفت: امیدوارم آمریکا ببرد. البته ما اینجاییم تا ببریم. خواسته ما برد است. دفاع از عنوان قهرمانی در لیگ جهانی برای ما اهمیت بسیاری دارد. ما قبلاً هم با ایران بازی کردیم و شناخت خوبی از این تیم داریم.


رییس فدراسیون والیبال آمریکا درباره همکاری های دو فدراسیون ایران و ایالات متحده و قراردادهای همکاری در ورزش والیبال گفت: گفتگوهای زیادی در مورد همکاری با ایران صورت پذیرفت. امیدواریم این همکاری ها ادامه یابد و در سال های آتی نیز بیشتر شود. من رابطه خوبی با آقای داورزنی دارم. تبادل اطلاعات خوبی نیز با هم داریم.


وی تاکید کرد:‌من رضایت بالایی از امضای قراردادهای همکاری دارم و فکر می‌کنم چنین روابطی برای هر دو کشور جنبه مثبتی دارد. قرار شد در مورد والیبال ساحلی و والیبال گروه سنی جوانان و همچنین درباره به روز رسانی امکانات ورزشی نیز همکاری داشته باشیم.
تیم ملی والیبال بامداد فردا به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ به مصاف آمریکا قهرمان لیگ جهانی سال گذشته می رود.

 

قائمی: آنالیز خوبی از آمریکا داریم


دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: در جلسه آنالیز، کادر فنی آنالیز خوبی از تیم آمریکا ارائه کردند.


فرهاد قائمی درباره نخستین مسابقه تیم ملی والیبال ایران برابر آمریکا گفت: در این مسابقه روز سختی خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه تمرکز بازیکنان برای مقابله با آمریکا باید بالا باشد، گفت: اگر در دیدار با این تیم تمرکز خوبی داشته باشیم، بهترین عملکرد را نیز خواهیم داشت.


ملی پوش والیبال ایران افزود: تمام تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم ملی خروج از میدان مسابقه با آمریکا به عنوان تیم فاتح است و امیدوارم بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.
وی تاکید کرد: کادر فنی تمام مواردی که باید به عنوان آنالیز تیم آمریکا می گفتند، اطلاع دادند و امیدوارم بازیکنان نیز در زمین آن ها را اجرا کنند و نتیجه خوبی از این مسابقه بگیریم.


تیم ملی والیبال بامداد فردا به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ به مصاف آمریکا قهرمان لیگ جهانی سال گذشته می رود.

 

معروف: آمریکا با تمام توان به میدان می آید


کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: سرویس های قدرتمند نخستین ترفند آمریکایی ها در دیدار با ایران است و اگر موفق به مهار آن ها شویم، امکان پیروزی خواهیم داشت.

سعید معروف یک روز قبل از مسابقه با آمریکا در هفته سوم لیگ جهانی والیبال افزود: تیم ملی والیبال آمریکا سال گذشته و در مرحله نهایی لیگ جهانی با استفاده از سرویس های قدرتی موفق به شکست ایران شد و باید از تجربه آن مسابقه استفاده کامل ببریم.


وی با بیان اینکه مسابقه فردا با آمریکا چون نخستین دیدار رسمی ایران در لیگ امسال است، بسیار سخت خواهد بود، گفت: با توجه به دو شکست روسیه برابر لهستان، آمریکا شانس اول صعود از گروه است و به همین دلیل این تیم با تمام توان به میدان خواهد آمد.
بهترین پاسور جهان به آنالیز خوب تیم آمریکا از سوی کادر فنی تیم ایران اشاره کرد و گفت: تیم ایران همیشه در مسابقه نخست به مشکل بر می خورد اما امیدوارم این آنالیز کمک کند که در اولین مسابقه مشکل جدی نداشته باشیم.


وی تاکید کرد: هر تیمی در این مسابقه خوب سرویس بزند و بازی را آغاز کند، در فاکتورهای بعدی هم موفق خواهد بود. امیدوارم موفق به مهار سرویس های آنان شویم زیرا در حمله بعد از آن مشکلی نخواهیم داشت. اما اگر دریافت اول خوب نباشد، اجرای دیگر تکنیک ها نیز با مشکل روبرو می شود.
تیم ملی والیبال بامداد فردا به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ به مصاف آمریکا قهرمان لیگ جهانی سال گذشته می رود.

 

غلامی: نخستین مسابقه سختی های خود را دارد


مدافع تیم ملی والیبال گفت: نخستین مسابقه هر تورنمنتی سختی های خود را دارد و تیم ایران باید آماده هر گونه شرایط سخت باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، عادل غلامی یک روز قبل از مسابقه با آمریکا در هفته سوم لیگ جهانی والیبال افزود: مسابقه اول هر تورنمنتی واقعا سخت است و ایران و آمریکا فردا در نخستین مسابقه خود در این رقابت ها به میدان می روند.


وی با بیان اینکه تمرینات و بازی های تدارکاتی خوبی در مدت آماده سازی پشت سر گذاشتیم، گفت: تمرینات تیم در آمریکا نیز خیلی خوب برگزار شد و برای مسابقه اول آماده هستیم.
ملی پوش والیبال ایران تاکید کرد: امیدوارم در شش مسابقه خارج از ایران عملکرد خوبی داشته باشم و با دست پر به میهن برگردیم.
وی از مردم خواست برای ملی پوشان همانند سال های گذشته دعا کنند و تیم ملی والیبال را فراموش نکنند.


تیم ملی والیبال بامداد فردا به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ به مصاف آمریکا قهرمان لیگ جهانی سال گذشته می رود.

 

 

 

والیبال , مصاحبه , ملی پوشان , تیم ملی والیبال , لیگ جهانی , فرهاد قائمی , کواچ , غلامی , معروف ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 217 تاریخ : شنبه 09 خرداد 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید