close
بهترین متخصص ارتودنسی
نتایج کامل دیدار های هفته سوم لیگ جهانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
نتایج کامل دیدار های هفته سوم لیگ جهانی
نتایج کامل دیدار های هفته سوم لیگ جهانی
خبرگزاری ورزش والیبال : سومین روز از هفته سوم لیگ جهانی در حالی به پایان رسید که تیم ملی کشورمان نتوانست در اولین دیدار خود برابر آمریکا به برتری برسد.
 
خبرگزاری ورزش والیبال : سومین روز از هفته سوم لیگ جهانی در حالی به پایان رسید که تیم ملی کشورمان نتوانست در اولین دیدار خود برابر آمریکا به برتری برسد.
 
 
 
نتایج روز نخست
 
 
لهستان 3-0 روسیه
 
 
هفته سوم رقابت های لیگ جهانی شب گذشته در حالی آغاز شد که در اولین دیدار تیم های لهستان، قهرمان مسابقات جهانی 2014، و روسیه، قهرمان المپیک 2012، در کشور لهستان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان آن لهستان موفق شد با برتری قاطع 3-0 روسیه را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال در این بازی که لهستان از همایت پر شور تماشاگران خود در ست اول با زدن سرویس های بی نقص و قدرتمند این ست را با نتیجه 25-16 به راحتی به سود خود به پایان برد. لهستان ست دوم را هم خوب آغاز کرد و توانست این ست را هم با نتیجه 25-17 روسیه را شکست دهد.

در ست سوم روس ها که دیگر چیز را برای از دست دادن نداشتن تلاش خود و به خود امده بودند پا به پا در امتیاز گیری با لهستان پیش میرفتند اما باز هم تعویض های آندری ورنکو جواب نداد و روسیه این ست را هم با نتیجه 25-20 به لهستان واگزار کرد تا در اولین گام لیگ جهانی 2015 ناموفق ظاهر شود.

در پایان این بازی، بارتوش کورک، ستاره ی لهستانی ، که بعد از بازنشستگی ماریوش ولازی، بهترین پشت خط زن مسابقات قهرمانی جهان، در این بازی به عنوان پشت خط زن به بازی گرفته شده بود توانست با کسب 15 امتیاز ، خود را به عنوان امتیاز اورترین بازیکن معرفی کند.
 
 
 
 
نتایج روز دوم
 
 
ایتالیا 3-1 استرالیا
 
 
در نخستین مسابقه دومین روز این رقابت ها تیم ملی والیبال استرالیا میزبان ایتالیا بود و سه بر یک مغلوب این تیم شد.

آبی پوشان ایتالیا در ست دوم این مسابقه که از گروه A برگزار شد، ۲۵ بر ۲۲ مغلوب استرالیا شدند اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند تا سه امتیاز کسب کنند و در صدر جدول این گروه قرار گیرند. تیم استرالیا نیز بدون امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.
تیم های برزیل و صربستان نیز در این گروه هستند و امشب در نخستین مسابقه خود به مصاف یکدیگر می روند.

از گروه B نیز تیم لهستان امشب برای دومین بار به مصاف روسیه می رود. لهستان در مسابقه نخست شب گذشته سه بر صفر قهرمان المپیک را از پیش رو برداشت.
 
 
برزیل 3-2 صربستان
 
 
 
تیم ملی والیبال برزیل که به دلیل میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی امسال استرس صعود ندارد، در نخستین مسابقه خود در گروه A سطح یک این رقابت ها به سختی و سه بر دو صربستان را شکست داد.

زرد پوشان برزیل در ست های اول و چهارم با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴ و ۲۸ بر ۲۶ مغلوب میهمان خود، صربستان شدند اما در ست های دوم، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۱ به پیروزی رسیدند تا دو امتیاز از نخستین مسابقه خود به دست آورند.

در دیگر مسابقه این گروه ایتالیا سه بر یک استرالیا شکست داد و با سه امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. برزیل و صربستان با دو و یک امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند و استرالیا بدون امتیاز نیز در انتهای جدول این گروه است.

از گروه B نیز تیم لهستان در حال حاضر به مصاف روسیه رفته است. لهستان در مسابقه نخست شب گذشته سه بر صفر قهرمان المپیک را از پیش رو برداشت.
 
 
لهستان 3-2 روسیه

تیم ملی والیبال لهستان در این مسابقه سه بر دو به پیروزی رسید و با سه امتیاز شب گذشته جمع امتیازهای خود را به پنج رساند تا همچنان در صدر گروه B لیگ جهانی والیبال در سطح یک باشد.


تیم ملی والیبال روسیه که امشب مقاومت زیادی برابر لهستان داشت، در ست های دوم و سوم با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسید اما در ست های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۹ و ۱۸ بر ۱۶ مغلوب شد و تنها یک امتیاز به دست آورد و در جایگاه دوم ماند.


تیم ملی والیبال لهستان شب پیش نیز موفق به شکست سه بر صفر روسیه قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن و لیگ جهانی سال ۲۰۱۳ شده بود.
تیم های والیبال ایران و آمریکا نیز در این گروه قرار دارند که بامداد روزهای دهم و یازدهم خردادماه به وقت تهران در شهر لس آنجلس به مصاف یکدیگر می روند.
در دیگر دیدارهای امروز لیگ جهانی و در گروه A برزیل سه بر دو صربستان را شکست داد و ایتالیا نیز سه بر یک استرالیا را از پیش رو برداشت.

 

 

نتایج روز سوم

 

پیروزی بلغارستان، بلژیک و کوبا در سطح دو


در سومین روز هفته سوم لیگ جهانی والیبال تیم های بلغارستان، بلژیک و کوبا برابر حریفان خود در سطح دو این رقابت ها به پیروزی دست یافتند.
در سطح دو لیگ جهانی شب گذشته سه دیدار برگزار شد که تیم های بلغارستان و بلژیک سه بر یک کانادا و فنلاند را شکست دادند.


تیم ملی والیبال کوبا نیز موفق به شکست سه بر دو آرژانتین شد.

 

سطح دو لیگ جهانی؛ شکست دو نماینده آسیا

 

چهارمین روز مسابقات هفته سوم لیگ جهانی با مسابقه دو نماینده آسیا در این رقابت ها پیگیری شد و کره جنوبی و ژاپن مغلوب حریفان خود شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کره جنوبی در این مسابقه سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 21 و 25 بر 21 مغلوب فرانسه شد تا دومین شکست خود را برابر این تیم تجربه کرده باشد.
در دیدار دیگر تیم ملی والیبال ژاپن برای دومین بار به مصاف جمهوری چک رفت و سه بر دو مغلوب این تیم شد تا یک امتیاز از این مسابقه به دست آورده باشد.


ملی پوشان ژاپن در ست های اول و دوم 25 بر 22 و 25 بر 20 به پیروزی دست یافتند اما در ست های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 23 و 15 بر 11 مغلوب میهمان خود شدند.


بدین ترتیب تیم ملی والیبال فرانسه در این گروه با شش امتیاز صدرنشین شد، تیم های ژاپن و جمهوری چک نیز با 4 و 2 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند و کره جنوبی بدون امتیاز در انتهای جدول این گروه است.

 

آمریکا پیروز دومین جدال با ایران در لیگ جهانی


تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در لیگ جهانی والیبال هم برابر آمریکا مغلوب شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان ایران در این مسابقه همانند دیدار نخست سه بر یک مغلوب آمریکا شدند تا از هفته سوم لیگ جهانی امتیازی به دست نیاورند.


ملی پوشان ایران در ست سوم ۲۵ بر ۲۰ آمریکا را از پیش رو برداشتند اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر 20 مغلوب مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها شدند.
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در این دیدار از ترکیب سعید معروف، عادل غلامی، سید محمد موسوی، مجتبی میرزاجانپور، شهرام محمودی، فرهاد ظریف و فرهاد قائمی در ترکیب ابتدای مسابقه استفاده کرد.


جان اسپراو سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا نیز از اندرسون، راسل، تروی، کریستنسون، هولت، اسمیت و اریک شوجی به عنوان ترکیب آغاز کننده در این مسابقه استفاده کرد.


رقابت دو تیم آمریکا و ایران پایاپای آغاز شد به گونه ای که نخستین امتیاز ست نخست به تیم ایران رسید اما وقت استراحت اول نیز ۸ بر ۷ به آمریکا رسید. در ادامه این ست آمریکا بر مسابقه مسلط شد و وقت استراحت دوم ۱۶ بر ۱۰ به آمریکا رسید. در این ست امیر غفور، فرهاد پیروت پور و مهدی مهدوی نیز برای ایران به زمین آمدند . در نهایت تیم ایران این ست را ۲۵ بر ۱۶ واگذار کرد.


در ابتدای ست دوم کواچ با آوردن امیر غفور و سامان فائزی از ابتدای کار تغییر تاکتیک داد و ارتفاع دفاع روی تور تیم ایران را افزایش داد تا بتواند مانعی برای اسپک های قدرتمند آمریکایی ها باشد. این ترفند در ابتدای این ست کارساز شد و وقت استراحت اول به سود ایران شد اما کم کم ملی پوشان ایران از آمریکا عقب افتادند تا وقت استراحت دوم ۱۶ بر ۱۰ به سود آمریکا شود.


در ادامه ست دوم محمد جواد معنوی نژاد نیز به میدان آمد. در امتیاز ۲۲ بر ۱۴ کواچ درخواست وقت استراحت کرد. در نهایت این ست نیز با امتیاز ۲۵ بر ۱۶ همانند ست نخست به سود آمریکا به پایان رسید.
در ست سوم نخستین امتیاز به ایران رسید. در این ست بازیکنان دریافت و حمله بهتری را پیگیری کردند به گونه ای که وقت استراحت اول ۸ بر ۴ به سود ایران شد. این روند ادامه داشت و در امتیاز ۱۱ تیم ایران ۶ امتیاز از حریف پیش افتاد. در ادامه درخواست ویدیو چک نیز یک امتیاز برای ایران به ارمغان می آورد. وقت استراحت دوم ۱۶ بر ۱۰ به سود ایران شد.


در ادامه این ست اختلاف امتیاز ایران به هشت نیز رسید و وقتی اختلاف به پنج بازگشت کواچ درخواست وقت استراحت کرد تا روند امتیازگیری آمریکا را پایان دهد. در امتیاز ۲۳ بر ۲۰ درخواست ویدیو چک از سوی کواچ شد که تغییری در نتیجه نداد. در نهایت این ست ۲۵ بر ۲۰ به سود ایران به پایان می رسد تا نتیجه مسابقه دو بر یک شود کار به ست چهارم کشیده شود.


در ست سوم درخشش امیر غفور و توپگیری مثال زدنی فرهاد ظریف از مهمترین عوامل پیروزی تیم ایران بود.
تیم ملی والیبال ایران ست چهارم را نیز خوب آغاز کرد و تا امتیاز چهار بر دو پیش بود. اما در ادامه رقابت دو تیم در امتیازهای ۴ تا ۶ مساوی پیش رفت. مجتبی میرزاجانپور به زمین آمد و وقت استراحت اول ۸ بر ۶ به سود آمریکا شد. این ست نیز در نهایت ۲۵ بر 20 به سود آمریکا به پایان رسید.


تیم ملی والیبال ایران در نهایت این دیدار را نیز همانند مسابقه نخست سه بر یک به آمریکا قهرمان لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ و پنجمین تیم جهان در رده بندی این رشته ورزشی واگذار کرد.
قضاوت این مسابقه را فابریزیو پاسکوالی از ایتالیا به عنوان داور اول و جاسم پرز از پورتوریکو به عنوان داور دوم بر عهده داشتند.
بیش از هفت هزار و ۵۰۰ نفر در سالن این مسابقه شاهد جدال دو تیم ایران و آمریکا بودند که اکثر آنان ایرانیان مقیم لس آنجلس و آمریکا بودند.
تیم ملی والیبال آمریکا با کسب ۶ امتیاز در دو مسابقه با ایران صدرنشین گروه B سطح یک لیگ جهانی شد. لهستان با پنج امتیاز در رتبه دوم ایستاد و روسیه و ایران به ترتیب با یک و صفر امتیاز در جایگاه های سوم و چهار قرار گرفتند.


تیم ملی والیبال ایران سومین حضور متوالی خود در لیگ جهانی را تجربه می کند که در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ به ترتیب عنوان های نهمی و چهارمی این رقابت ها را به دست آورد.
 

 

شنبه نهم خردادماه:
 
14:30
استرالیا 1–3 ایتالیا
 
 
یکشنبه دهم خردادماه:
 
6:30
امریکا 3-1 ایران
 
16:30
برزیل 3–1 صربستان
 
 
دوشنبه یازدهم خردادماه:
 
3:30
امریکا 3-1 ایران
 
 
 
** سطح دو:
گروه C: بلغارستان، آرژانتین، کانادا و کوبا
گروه D: جمهوری چک، فرانسه، ژاپن و کره جنوبی
گروه E: بلژیک، فنلاند، هلند و پرتغال 
 
شنبه نهم خردادماه:
 
5:40
آرژانتین 3–0 کوبا
 
9:40
کره جنوبی 1–3 فرانسه 
 
9:40
ژاپن 3–1 جمهوری چک
 
19:10
بلغارستان 1-3 کانادا
 
22:40
بلژیک 3–1 فنلاند
 
 
یک شنبه دهم خردادماه:
 
18:40
بلژیک 3–1 فنلاند
 
22:25
بلغارستان 3–2 کانادا
 
4:40
آرژانتین 2-3 کوبا
 
9:40
ژاپن 2–3 جمهوری چک
 
9:40
کره جنوبی 0–3 فرانسه
 

والیبال , لیگ جهانی , نتایج لیگ جهانی والیبال 2015 , جدول رده بندی لیگ جهانی والیبال 2015 , نتایج مسابقات والیبال , جداول رده بندی لیگ جهانی , نتایج مسابقات والیبل لیگ جهانی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 705 تاریخ : دوشنبه 11 خرداد 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید