close
بهترین متخصص ارتودنسی
قدرت نمایی ایران در خاک روس ها / روسیه در سه ست مغلوب شد +آمار بازی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
قدرت نمایی ایران در خاک روس ها / روسیه در سه ست مغلوب شد +آمار بازی
قدرت نمایی ایران در خاک روس ها / روسیه در سه ست مغلوب شد +آمار بازی

خبرگزاری ورزش والیبال: تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود با روسیه قهرمان المپیک 2012 لندن موفق به کسب دومین پیروزی خود در این رقابت ها شد تا دو شکست متوالی برای این تیم در لیگ جهانی از سوی ملی پوشان کشورمان ثبت شود.
 

 


خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود با روسیه قهرمان المپیک 2012 لندن موفق به کسب دومین پیروزی خود در این رقابت ها شد تا دو شکست متوالی برای این تیم در لیگ جهانی از سوی ملی پوشان کشورمان ثبت شود.


به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین مسابقه تیم های ملی والیبال ایران و روسیه از ساعت 19 و 40 دقیقه امروز در سالن سی وی سنت پترزبورگ شهر کازان روسیه آغاز شد.
تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 18 و 25 بر 21 روسیه را شکست داد تا هفت امتیازی شود.
تیم ملی والیبال ایران این مسابقه را با ترکیب عادل غلامی، سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، مهدی مرندی، شهرام محمودی و سید محمد موسوی آغاز کرد.
در تیم روسیه نیز دنیز بیر یوکُف، آرتم وُلویچ، ییوگِینی سیوُژیلیئِس، آندری آشیِف، ماکسیم میخایلوف، ایگر کلدیِنسکی و آلِکسی ویِربُف در ابتدای مسابقه به میدان آمدند.
تیم ملی والیبال ایران در ابتدای ست نخست دو امتیاز پیاپی به دست آورد. سپس روسیه امتیاز گرفت و هر دو تیم به صورت پایاپای امتیازها را به دست آوردند و وقت استراحت اول 8 بر 7 به سود ایران شد. در ادامه تیم ایران با دفاع های خوب اختلاف را به چهار امتیاز رساند و سرمربی روسیه الکساندِر بوتکو را میدان آورد. وقت استراحت فنی دوم هم 16 بر 12 به ایران رسید.
در امتیاز 23 بر 18 روسیه درخواست بازبینی ویدیویی داد و رای داور دوباره تایید شد. مهدی مهدوی و فرهاد قائمی نیز به میدان آمدند. در امتیاز 24 بر 19 به سود ایران سرمربی روسیه وقت استراحت درخواست کرد. بازی خوب تیم ایران در این ست همچنان ادامه یافت. در این ست بازیکنان در دریافت و دفاع خوب عمل کردند تا اینکه ست نخست 25 بر 20 به سود ایران به پایان رسید.
در ست اول مجتبی میرزاجانپور با 13 حمله و کسب 7 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ایران بود و آشیف بازیکن شماره 11 روسیه با 12 حمله و کسب 4 امتیاز بهترین بازیکن روس ها بود.
در این ست 14 امتیاز ایران از اسپک بدست آمد و 5 امتیاز آن از دفاع به دست آمد، همچنین عبادی پور نیز یک امتیاز مستقیم سرویس کسب کرد. در این ست بازی کم اشتباه ایران، دریافت های خوب مرندی، عبادی پور و میرزا جانپور موجب طراحی خوب حملات ایران از سوی سعید معروف شد و زدن اسپک های صد در صد از سوی مهاجمین به همراه دفاع روی تور موفق غلامی و موسوی پازل موفقیت ایران در این ست را تشکیل داد.
نخستین امتیاز ست دوم نیز به ایران رسید. در این ست نیز رقابت دو تیم ابتدا نزدیک بود اما بعد روسیه سه امتیاز پیش افتاد. در امتیاز 6 بر 3 کواچ درخواست وقت استراحت کرد که اختلاف بیشتر نشود. اولین وقت استراحت فنی این ست 8 بر 5 به روسیه رسید.
در ادامه مسابقه، تیم ایران یک درخواست ویدیو چک کرد که رای داور به نفع ایران تغییر کرد. در امتیازهای 10 و 11 ایران با روسیه به امتیاز تساوی رسید و در امتیاز 12 نیز از روسیه پیش افتاد. وقتی مسابقه 13 بر 11 به سود ایران شد سرمربی روسیه درخواست وقت استراحت کرد. دومین وقت استراحت فنی 16 بر 13 به سود ایران شد تا ملی پوشان سه امتیاز از حریف پیش بیفتند.
مهدی مهدوی در این ست نیز به زمین مسابقه آمد. در امتیاز 19 بر 14 روسیه وقت استراحت دوم خود را گرفت. در ادامه فرهاد قائمی نیز به میدان آمد و در امتیاز 22 بر 17 روسیه درخواست بررسی ویدیویی داد که امتیاز ایران دوباره تایید شد. در نهایت این ست نیز 25 بر 18 به سود ایران به پایان رسید.
تلاش برای کسب امتیاز تا آخرین لحظه و حمایت از مهاجم و استفاده از توپ های برگشتی از نقاط قوت و مثبت عملکرد مردان والیبال ایران در این ست بود. همدلی در تیم ایران و روحیه دادن و تشویق بازیکنان داخل زمین از سوی بازیکنان ذخیره از نکات بارز ارتباطات خوب تیم ملی والیبال ایران در این ست بود.
در ست سوم نخستین امتیاز به روسیه رسید، اما در ادامه ایران دوباره توپ و میدان را در اختیار گرفت و اختلاف امتیاز خود را به چهار امتیاز رساند. وقت استراحت اول این مسابقه 8 بر 3 به ایران رسید.
در ادامه این ست روسیه اختلاف امتیازهای خود را با ایران کاهش داد و در امتیاز 12 بر 11 به یک امتیاز رساند که کواچ وادار به گرفتن وقت استراحت شد تا این روند را قطع کند، اما دو تیم در امتیاز 12 مساوی شدند و امتیاز 13 نیز به روسیه رسید. سرویس های خوب میخایلوف امتیازهای خوبی برای روسیه به ارمغان آورد و وقت استراحت فنی دوم 16 بر 13 به روسیه رسید.
محمد حسن صنوبر به زمین آمد تا در دفاع روی تور به بازیکنان کمک کند. مهدوی نیز وارد زمین ایران شد. ملی پوشان سه امتیاز متوالی به دست آوردند تا دو تیم در امتیاز 16 مساوی شوند. روسیه درخواست بررسی ویدیویی داد اما رای داور دوباره تایید شد. در امتیاز 17 بر 16 به سود ایران دوباره درخواست بررسی ویدیویی داده شد و بازهم رای داور تایید شد.در نهایت تیم ملی والیبال ایران این ست را 25 بر 21 به سود خود خاتمه داد تا تا نتیجه دومین مسابقه را نیز با اقتدار و سه بر صفر از آن خود کنند.
یوشی ها رو نوشیواکی از ژاپن به عنوان ناظر و نماینده FIVB، تاراس ایل کیو از کانادا و گوران گرادینسکی از صربستان به عنوان داوران اول و دوم وظیفه قضاوت در این مسابقه را بر عهده داشتند.

 نگاهی به آمار تیم های والیبال ایران و روسیه از برتری ملی پوشان ایران در تمامی تاکتیک ها حکایت می کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم ملی والیبال ایران موفق شد در یک بازی مقتدرانه روسیه را در خانه‌اش سه بر صفر شکست دهد.

تیم ملی این دیدار را با امتیازهای 25-20، 25- 18 و 25-21 به سود خود تمام کرد. در مجموع ملی پوشان ایران 75 امتیار در برابر 59 امتیاز روسیه گرفتند.

در پایان این مسابقه شهرام محمودی و مجتبی میرزاجانپور از تیم ملی ایران با کسب 17 امتیار به عنوان بهترین بازیکنان میدان شناخته شدند. در مقابل ماکسیم میخایلوف از روسیه 16 امتیاز گرفت. ایران در این مسابقه 39 اسپک، 9 دفاع و سه امتیاز سرویس مستقیم گرفت. در مقابل روسیه 30 اسپک، 6 دفاع و سه امتیاز سرویس گرفت. با این حال آمار اشتباه‌های تیم ایران هم بیشتر از روسیه بود. ایران 23 اشتباه در برابر 20 اشتباه روسیه داشت.

با توجه به نقش آفرینی مهدی مرندی تیم ملی آمار بسیار خوب داشت. تیم ملی 18 دریافت و توپگیری موثر داشتند که این دو برابر آمار روسیه بود.

عادل غلامی با سه دفاع موثر بالاتر از محمد موسوی با دو دفاع یکی از موثرترین مهره های تیم ملی ایران بود. 

 

والیبال , نتیجه بازی ایران و روسیه , لیگ جهانی 2015 , اخبار والیبال , نتایج مسابقات والیبال ,
نویسنده : تارا بازدید : 185 تاریخ : یکشنبه 24 خرداد 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید