close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
قدرت نمایی ایران در خاک روس ها / روسیه در سه ست مغلوب شد +آمار بازی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
قدرت نمایی ایران در خاک روس ها / روسیه در سه ست مغلوب شد +آمار بازی
قدرت نمایی ایران در خاک روس ها / روسیه در سه ست مغلوب شد +آمار بازی

خبرگزاری ورزش والیبال: تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود با روسیه قهرمان المپیک 2012 لندن موفق به کسب دومین پیروزی خود در این رقابت ها شد تا دو شکست متوالی برای این تیم در لیگ جهانی از سوی ملی پوشان کشورمان ثبت شود.
 

 


خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود با روسیه قهرمان المپیک 2012 لندن موفق به کسب دومین پیروزی خود در این رقابت ها شد تا دو شکست متوالی برای این تیم در لیگ جهانی از سوی ملی پوشان کشورمان ثبت شود.


به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین مسابقه تیم های ملی والیبال ایران و روسیه از ساعت 19 و 40 دقیقه امروز در سالن سی وی سنت پترزبورگ شهر کازان روسیه آغاز شد.
تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 18 و 25 بر 21 روسیه را شکست داد تا هفت امتیازی شود.
تیم ملی والیبال ایران این مسابقه را با ترکیب عادل غلامی، سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، مهدی مرندی، شهرام محمودی و سید محمد موسوی آغاز کرد.
در تیم روسیه نیز دنیز بیر یوکُف، آرتم وُلویچ، ییوگِینی سیوُژیلیئِس، آندری آشیِف، ماکسیم میخایلوف، ایگر کلدیِنسکی و آلِکسی ویِربُف در ابتدای مسابقه به میدان آمدند.
تیم ملی والیبال ایران در ابتدای ست نخست دو امتیاز پیاپی به دست آورد. سپس روسیه امتیاز گرفت و هر دو تیم به صورت پایاپای امتیازها را به دست آوردند و وقت استراحت اول 8 بر 7 به سود ایران شد. در ادامه تیم ایران با دفاع های خوب اختلاف را به چهار امتیاز رساند و سرمربی روسیه الکساندِر بوتکو را میدان آورد. وقت استراحت فنی دوم هم 16 بر 12 به ایران رسید.
در امتیاز 23 بر 18 روسیه درخواست بازبینی ویدیویی داد و رای داور دوباره تایید شد. مهدی مهدوی و فرهاد قائمی نیز به میدان آمدند. در امتیاز 24 بر 19 به سود ایران سرمربی روسیه وقت استراحت درخواست کرد. بازی خوب تیم ایران در این ست همچنان ادامه یافت. در این ست بازیکنان در دریافت و دفاع خوب عمل کردند تا اینکه ست نخست 25 بر 20 به سود ایران به پایان رسید.
در ست اول مجتبی میرزاجانپور با 13 حمله و کسب 7 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ایران بود و آشیف بازیکن شماره 11 روسیه با 12 حمله و کسب 4 امتیاز بهترین بازیکن روس ها بود.
در این ست 14 امتیاز ایران از اسپک بدست آمد و 5 امتیاز آن از دفاع به دست آمد، همچنین عبادی پور نیز یک امتیاز مستقیم سرویس کسب کرد. در این ست بازی کم اشتباه ایران، دریافت های خوب مرندی، عبادی پور و میرزا جانپور موجب طراحی خوب حملات ایران از سوی سعید معروف شد و زدن اسپک های صد در صد از سوی مهاجمین به همراه دفاع روی تور موفق غلامی و موسوی پازل موفقیت ایران در این ست را تشکیل داد.
نخستین امتیاز ست دوم نیز به ایران رسید. در این ست نیز رقابت دو تیم ابتدا نزدیک بود اما بعد روسیه سه امتیاز پیش افتاد. در امتیاز 6 بر 3 کواچ درخواست وقت استراحت کرد که اختلاف بیشتر نشود. اولین وقت استراحت فنی این ست 8 بر 5 به روسیه رسید.
در ادامه مسابقه، تیم ایران یک درخواست ویدیو چک کرد که رای داور به نفع ایران تغییر کرد. در امتیازهای 10 و 11 ایران با روسیه به امتیاز تساوی رسید و در امتیاز 12 نیز از روسیه پیش افتاد. وقتی مسابقه 13 بر 11 به سود ایران شد سرمربی روسیه درخواست وقت استراحت کرد. دومین وقت استراحت فنی 16 بر 13 به سود ایران شد تا ملی پوشان سه امتیاز از حریف پیش بیفتند.
مهدی مهدوی در این ست نیز به زمین مسابقه آمد. در امتیاز 19 بر 14 روسیه وقت استراحت دوم خود را گرفت. در ادامه فرهاد قائمی نیز به میدان آمد و در امتیاز 22 بر 17 روسیه درخواست بررسی ویدیویی داد که امتیاز ایران دوباره تایید شد. در نهایت این ست نیز 25 بر 18 به سود ایران به پایان رسید.
تلاش برای کسب امتیاز تا آخرین لحظه و حمایت از مهاجم و استفاده از توپ های برگشتی از نقاط قوت و مثبت عملکرد مردان والیبال ایران در این ست بود. همدلی در تیم ایران و روحیه دادن و تشویق بازیکنان داخل زمین از سوی بازیکنان ذخیره از نکات بارز ارتباطات خوب تیم ملی والیبال ایران در این ست بود.
در ست سوم نخستین امتیاز به روسیه رسید، اما در ادامه ایران دوباره توپ و میدان را در اختیار گرفت و اختلاف امتیاز خود را به چهار امتیاز رساند. وقت استراحت اول این مسابقه 8 بر 3 به ایران رسید.
در ادامه این ست روسیه اختلاف امتیازهای خود را با ایران کاهش داد و در امتیاز 12 بر 11 به یک امتیاز رساند که کواچ وادار به گرفتن وقت استراحت شد تا این روند را قطع کند، اما دو تیم در امتیاز 12 مساوی شدند و امتیاز 13 نیز به روسیه رسید. سرویس های خوب میخایلوف امتیازهای خوبی برای روسیه به ارمغان آورد و وقت استراحت فنی دوم 16 بر 13 به روسیه رسید.
محمد حسن صنوبر به زمین آمد تا در دفاع روی تور به بازیکنان کمک کند. مهدوی نیز وارد زمین ایران شد. ملی پوشان سه امتیاز متوالی به دست آوردند تا دو تیم در امتیاز 16 مساوی شوند. روسیه درخواست بررسی ویدیویی داد اما رای داور دوباره تایید شد. در امتیاز 17 بر 16 به سود ایران دوباره درخواست بررسی ویدیویی داده شد و بازهم رای داور تایید شد.در نهایت تیم ملی والیبال ایران این ست را 25 بر 21 به سود خود خاتمه داد تا تا نتیجه دومین مسابقه را نیز با اقتدار و سه بر صفر از آن خود کنند.
یوشی ها رو نوشیواکی از ژاپن به عنوان ناظر و نماینده FIVB، تاراس ایل کیو از کانادا و گوران گرادینسکی از صربستان به عنوان داوران اول و دوم وظیفه قضاوت در این مسابقه را بر عهده داشتند.

 نگاهی به آمار تیم های والیبال ایران و روسیه از برتری ملی پوشان ایران در تمامی تاکتیک ها حکایت می کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم ملی والیبال ایران موفق شد در یک بازی مقتدرانه روسیه را در خانه‌اش سه بر صفر شکست دهد.

تیم ملی این دیدار را با امتیازهای 25-20، 25- 18 و 25-21 به سود خود تمام کرد. در مجموع ملی پوشان ایران 75 امتیار در برابر 59 امتیاز روسیه گرفتند.

در پایان این مسابقه شهرام محمودی و مجتبی میرزاجانپور از تیم ملی ایران با کسب 17 امتیار به عنوان بهترین بازیکنان میدان شناخته شدند. در مقابل ماکسیم میخایلوف از روسیه 16 امتیاز گرفت. ایران در این مسابقه 39 اسپک، 9 دفاع و سه امتیاز سرویس مستقیم گرفت. در مقابل روسیه 30 اسپک، 6 دفاع و سه امتیاز سرویس گرفت. با این حال آمار اشتباه‌های تیم ایران هم بیشتر از روسیه بود. ایران 23 اشتباه در برابر 20 اشتباه روسیه داشت.

با توجه به نقش آفرینی مهدی مرندی تیم ملی آمار بسیار خوب داشت. تیم ملی 18 دریافت و توپگیری موثر داشتند که این دو برابر آمار روسیه بود.

عادل غلامی با سه دفاع موثر بالاتر از محمد موسوی با دو دفاع یکی از موثرترین مهره های تیم ملی ایران بود. 

 

والیبال , نتیجه بازی ایران و روسیه , لیگ جهانی 2015 , اخبار والیبال , نتایج مسابقات والیبال ,
نویسنده : تارا بازدید : 161 تاریخ : یکشنبه 24 خرداد 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>