close
تبلیغات در اینترنت
قهرمان جهان هم مغلوب ایران شد + آمار بازی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
قهرمان جهان هم مغلوب ایران شد + آمار بازی
قهرمان جهان هم مغلوب ایران شد + آمار بازی

خبرگزاری ورزش والیبال:تیم ملی والیبال در نخستین مسابقه خود در هفته هفتم لیگ جهانی لهستان قهرمان جهان را از پیش رو برداشت.
 


خبرگزاری ورزش والیبال:تیم ملی والیبال در نخستین مسابقه خود در هفته هفتم لیگ جهانی لهستان قهرمان جهان را از پیش رو برداشت.


به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه هفته هفتم لیگ جهانی سه بر دو مقابل لهستان قهرمان جهان به پیروزی رسید.
تیم ملی والیبال ایران در ست های نخست و چهارم این مسابقه ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۶ به پیروزی رسید اما در ست های دوم و سوم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب لهستان شد.
ملی پوشان والیبال کشورمان در ست پنجم ۱۵ بر ۱۱ به پیروزی رسیدند تا سه بر دو لهستان از پیش رو برداشته باشند.
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع این مسابقه از ترکیب شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، سعید معروف، محمد موسوی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی ترکیب دو بازی مقابل آمریکا استفاده کرد.
استفان آنتیگا نیز از پیوتر نواکوفسکی، یاکوب یَرُش، گیژِگُش وُماچ، میخائیل کوبیاک ماتئوش میکا، ماتئوش بیئِنیئِک و پاوِل زاتُرسکی به عنوان بازیکنان آغاز کننده این مسابقه استفاده کرد.


در ست نخست امتیاز اول به ایران رسید و رقابت دو تیم به صورت مساوی پیش تا وقت استراحت سرویس دو تیم به تور برخورد کرد و رد نشد. در امتیاز ۱۱ بر ۷ به سود ایران سرمربی لهستان وقت استراحت درخواست کرد که فاصله امتیازها بیشتر نشود. وقت استراحت فنی دوم نیز ۱۶ بر ۱۳ به ایران رسید. در امتیاز ۱۹ بر ۱۸ به سود ایران مجتبی میرزاجانپور به علت ضعف بدنی دیگر نتوانست در زمین بماند و فرهاد قائمی جایگزین این بازیکن شد. همچنین مهدی مهدوی به مسابقه رفت. کسب دو امتیاز متوالی سرمربی لهستان را وادار به گرفتن وقت استراح کرد. در امتیاز ۲۱ بر ۱۹ کواچ درخواست وقت استراحت کرد که داور اول دیر اشاره داور دوم را دید و سرویس لهستان زده شد. سپس داور بازی را نگه داشت.
در امتیاز ۲۳ بر ۱۹ که رای داور به سود ایران شد، سرمربی لهستان به داور دوم اعتراض کرد اما درخواست ویدیو چک نکرد. در امتیاز بعدی بازیکن شماره ۱۳ لهستان اعتراض شدیدی به داور اول بحرینی این مسابقه کرد. در نهایت این ست ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران تمام شد.
در ست نخست تیم ایران و لهستان ۱۰ امتیاز از حمله به دست آوردند، لهستان در دفاع موفق تر بود و سه امتیاز به دست آورد و ایران یک امتیاز، در مقابل تیم ایران سه امتیاز سرویس به دست آورد و لهستان در این تکنیک امتیاز کسب نکرد. تیم ایران ۱۱ امتیاز از اشتباهات بازیکنان لهستان در این ست به دست آورد و ملی پوشان ایران ۸ امتیاز نیز به تیم میهمان بر اثر اشتباهات خود هدیه کردند.
در ست دوم لهستان بهتر ظاهر شد و اختلاف امتیاز خود با ایران را به سه رساند (۶ بر ۳). وقت استراحت اول ۸ بر ۶ به سود لهستان پایان یافت تا ملی پوشان لهستان کمی از جو سنگین سالن ۱۲ هزار نفری رهایی یابند. در امتیاز ۸ دو تیم برابر شدند. در امتیازهای ۹ تا ۱۵ نیز دو تیم مساوی پیش رفتند تا وقت استراحت فنی دوم ۱۶ بر ۱۵ به لهستان برسد. در امتیاز ۱۷ ایران و لهستان دو باره مساوی شدند. دفاع عادل غلامی امتیاز ۱۸ را برای ایران به رامغان آورد تا آنتیگا وقت استراحت برای لهستان درخواست کند. امیدوار حاتمی رییس کمیته داوران فدراسیون والیبال ایران که در کنار ناظر این مسابقه نشسته بود، نکته ای را به کادر فنی لهستان گفت که آنان در برابر این نکته واکنش شدیدی نشان دادند. در امتیاز ۱۹ بر ۱۸ به سود لهستان کواچ وقت استراحت درخواست کرد. امتیاز بیستم با سرویس عالی عبادی پور برای ایران به دست آمد. در امتیاز ۲۱ بر ۲۱ کواچ درخواست ویدیو چک کرد اما رای داور تغییری نکرد.
ست دوم رقابت دو تیم بسیار نزدیک بود و بازیکنان ایران اشتباهاتی نیز داشتند، در امتیاز ۲۴ بر ۲۳ به سود لهستان کواچ درخواست وقت استراحت کرد تا بتواند نتیجه را به سود ایران تغییر دهد که نشد و لهستان ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید تا تیم ایران نخستین ست بازی های خانگی را در هشتیمین ست دور برگشت واگذار کرده باشد. در پایان این ست دو تیم برای دقیقه استراحت به رختکن رفتند.
در مجموع دو ست اول و دوم تیم لهستان در حمله بهتر ظاهر شد و ۲۷ امتیاز در مقابل ۲۱ امتیاز ایران به دست آورد. دو تیم در دفاع ۶ امتیاز به دست آوردند و مساوی بودند اما در سرویس ایران چهار امتیاز کسب کرده بود. اشتباهات بازیکنان در دو ست ۱۷ امتیاز برای ایران داشت و ۱۳ امتیاز برای لهستان.
ست سوم با کسب امتیاز از سوی لهستان شروع شد. رقابت دو تیم نزدیک پیش رفت اما ایران همچنان از میهمان خود عقب بود تا وقت استراحت فنی نخست ۸ بر ۵ به لهستان برسد. در امتیاز نهم دو تیم ایران و لهستان برابر شدند. ایران ۱۱ بر ۹ پیش افتاد تا سرمربی لهستان وقت استراحت درخواست کند. در امتیاز ۱۲ بار دیگر دو تیم برابر شدند. وقت استراحت دوم فنی نیز ۱۶ بر ۱۴ به لهستان رسید.
در ادامه این ست سرویس لهستان به اوت رفت اما آنتیگا درخواست ویدیو چک کرد که رای داور دو باره تایید شد. در ست سوم بازیکنان لهستان سرویس های قدرتمند را در دستور کار داشتند به گونه ای که دریافت ایران با مشکل جدی روبرو شده بود. در امتیاز ۱۹ بر ۱۶ کواچ درخواست استراحت کرد که فاصله امتیاز دو تیم بیشتر نشود.
کواچ بار دیگر در امتیاز ۲۳ بر ۱۹ به سود لهستان وقت استراحت گرفت اما در نهایت تیم ایران این ست را ۲۵ بر ۲۱به لهستان واگذار کرد تا نخستین امتیاز خانگی را نیز به لهستان قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ داده باشد.
در ست چهارم نخستین امتیاز به لهستان رسید. اما در ادامه بازیکنان ایران موفق به کسب چند امتیاز از قهرمان جهان شدند تا وقت استراحت اول ۸ بر ۴ به سود ایران شود. در ادامه مسابقه چهار سرویس دو تیم به تور برخورد کرد. آنتیگا درخواست ویدیو چک کرد که رای داور مبنی بر امتیاز ایران تایید شد. دفاع غلامی امتیاز ۱۳ را برای ایران به ارمغان آورد. وقت استراحت فنی دوم ۱۶ بر ۱۲ به ایران رسید. بازی خود بازیکنان ایران با کسب سه امتیاز دیگر ادامه یافت تا سرمربی لهستان وقت استراحت درخواست کند.
در امتیاز ۲۳ بر ۱۵ داور رای به سود لهستان داد که کواچ درخواست ویدیو چک کرد و بعد از بررسی داور رای به برگزاری دو باره سرویس داد. در نهایت ست چهارم ۲۵ بر ۱۶ به سود ایران تمام شد تا دو تیم دو بر دو در ست شماری مساوی شوند و کار به ست حساس پنجم کشیده شود.
تیم ملی والیبال ایران در ست پنجم نیز ۱۵ بر ۱۱ به پیروزی رسید تا دو امتیاز شیرین این مسابقه را از آن خود کند.
شانریت دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا به عنوان ناظر و نماینده ویژه فدراسیون جهانی والیبال نظارت بر این دیدار را بر عهده داشت.
جعفر علی از بحرین و اندرسون کاکادور از برزیل نیز به ترتیب به عنوان داور اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند و علیرضا قریب داور بین المللی کشورمان داوز ذخیره این مسابقه بود.
بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در ابتدای این مسابقه تعدادی توپ را بین تماشاگران پرتاب کردند.
سه معاون وزیر ورزش و جوانان، هدایتی و بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران کشور از جمله تماشاگران این مسابقه بودند.
هنرمندان حاضر در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی همراهی خوبی با تماشاگران در تشویق تیم ایران داشتند.
تیم ملی والیبال ایران با این پیروزی ۱۵ امتیاز شد و همچنان در رتبه سوم جدول گروه B سطح یک باقی ماند. لهستان نیز ۱۷ امتیازی شد و جایگاه دوم خود را حفظ کرد.
تیم ملی والیبال آمریکا با پیروزی سه بر صفر مقابل روسیه در این هفته ۲۰ امتیاز شد و در جدول باقی ماند و روسیه با دو امتیاز جایگاه چهارم را در اختیار دارد.
تیم ملی والیبال ایران در هفته ششم لیگ جهانی دو برد سه بر صفر برابر آمریکا در سالن 12 هزار نفری آزادی به دست آورد.


 


والیبال،نتیجه بازی ایران و لهستان،لیگ جهانی 2015،نتایج مسابقات،آمار بازی،اخباروالیبال ,
نویسنده : تارا بازدید : 357 تاریخ : شنبه 06 تير 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید