close
بهترین متخصص ارتودنسی
والیبال ایران تیم ونزوئلا را در هم کوبید / قائمي امتيازآورترين بازيكن ايران برابر ونزوئلا شد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
والیبال ایران تیم ونزوئلا را در هم کوبید / قائمي امتيازآورترين بازيكن ايران برابر ونزوئلا شد
والیبال ایران تیم ونزوئلا را در هم کوبید / قائمي امتيازآورترين بازيكن ايران برابر ونزوئلا شد

مقدمه :تیم ایران فردا برابر تیمی قرار خواهد گرفت که کمی مشکوک است و زیرکانه به مصاف حریفان خود می‌رود. ونزوئلا از 4 بازی گذشته خود تنها یک پیروزی برابر پورتوریکو کسب کرده است و امروز هم برابر کره‌جنوبی یک گیم را با حساب 27 بر 25 به حریف واگذار کرد. سبک بازی این تیم بیشتر بر پایه قدرت است و در رقابت‌های مختلف توانسته 7 مدال طلا ، 8 نقره و 13 مدال برنز کسب کند. این تیم سابقه 6 دوره حضور در رقابت‌های لیگ جهانی را هم در کارنامه دارد و می تواند حریف مشکل‌سازی برای ایران باشد.


مقدمه :تیم ایران فردا برابر تیمی قرار خواهد گرفت که کمی مشکوک است و زیرکانه به مصاف حریفان خود می‌رود. ونزوئلا از 4 بازی گذشته خود تنها یک پیروزی برابر پورتوریکو کسب کرده است و امروز هم برابر کره‌جنوبی یک گیم را با حساب 27 بر 25 به حریف واگذار کرد. سبک بازی این تیم بیشتر بر پایه قدرت است و در رقابت‌های مختلف توانسته 7 مدال طلا ، 8 نقره و 13 مدال برنز کسب کند. این تیم سابقه 6 دوره حضور در رقابت‌های لیگ جهانی را هم در کارنامه دارد و می تواند حریف مشکل‌سازی برای ایران باشد.

http://www.fivb.org/Vis2009/Images/GetImage.asmx?No=201208352&maxsize=500
ساعت 6:30
پنجشنبه 1391/03/17


شهر توکیو سالن مترو پوليتن


نتیجه ی زنده ی بازی
اتفاق ویژه :انگار لباس سفید برای تیم ملی خیلی خوش یمنه ...بهترین بازیکن میدان:فرهاد قائمي
توضیحات ست اول بازی :تيم ملي واليبال ايران خيلي زود اختلاف امتيازهايش را با حريف به عدد چهار رساند. درخشش حمزه زريني و دريافت‌هاي بي‌نقص او توپ‌هاي خوبي را براي سعيد معروف و امير غفور در پشت خط ايران آماده مي‌كرد. تيم جوان و جنگنده ونزوئلا كاملا مقهور واليبال ايران شده بود و بازيكنان اين تيم تحت تاثير بازي هماهنگ تيمي ايران حرفي براي گفتن نداشتند. عليرضا نادي كه خيلي خوب قدر پاس‌هاي سعيد معروف را مي‌دانست با آبشارهاي سرعتي خود دفاع روي تور حريف را جا مي‌گذاشت.

هر دو تيم در اين ست به نسبت سرويس‌هاي زيادي را خراب كردند.برنامه تاكتيكي تيم ايران روي ارسال سرويس‌هاي فني به منطقه چهار زمين حريف متمركز بود. سعيد معروف در اين مسابقه خوب كار مي‌كرد و با هوشمندي خود توپ را در حفره دفاعي زمين حريف مي‌نشاند. ايران همچنان با سه چهار امتياز اختلاف از نايب قهرمان منطقه امريكاي جنوبي پيش بود. امير غفور از قطر پاسور آنچنان محكم و قدرتي آبشار مي‌زد كه دو دفاع روي تور ونزوئلا نمي‌توانستند كاري از پيش ببرند. تيم ايران كه در اين ديدار خيلي خوب ظاهر شده بود خيلي با حوصله توپ‌هاي حريف را دريافت مي‌كرد اما به سرعت توپ‌ها را براي سرعتي ها ساخته و پرداخته مي‌كرد. ايران همچنان تيم برتر اين ميدان بود. آخرين سرويس تيم ونزوئلا هم در اين ست به بيرون رفت تا ايران با امتياز ۲۵-۱۶ ست نخست را هم به سود خود تمام كند. اگر چه تيم ايران به راحتي بر حريف خود چيره شد اما ملي‌پوشان ايران ۷ سرويس خراب كردند كه اين موضوع علاقه‌مندان واليبال را نگران مي‌كرد.

 

توضیحات ست دوم بازی :در آغاز ست دوم بازي براي هر دو تيم پاياي پيش مي‌رفت. درخشش لوییس آرياس و آبشارهاي قدرتي او اجازه نميداد ايران از حريف خود فاصله بگيرد. سرويس تماشايي امير غفور كه به نظر مهار نشدني بود تحسين معدود حاضران در سالن را برانگيخت. امير غفور و فرهاد قائمي از چپ و راست زمين حريف را آماج حملات خود قرار داده بودند. تيم ايران برخلاف دو بازي قبلي خود شاداب بازي مي‌كرد. اگرچه ونزوئلا تا امتياز ۱۱ پاياپاي با ايران پيش آمد اما دريافت‌هاي خوب ايران و دفاع روي تور بي نقص از موسوي و نادي و معروف به تريج ايران را پيش انداخت. آبشارهاي سهمگين حمزه زريني اجازه دريافت را به ليبروي ونزوئلا نمي‌داد. فرهاد قائمي با آبشارهاي فني خود توپ را در يك سوم دفاعي حريف مي‌نشاند. مهدوي و رضا قرا به جاي معروف و غفور به ميدان رفتند. پوريا فياضي هم با حمزه زريني تعويض شد تا بازيكنان اصلي ايران توان خود را براي بازي فردا برابر صربستان ذخيره كنند. دفاع روي تور دو نفره ايران در اين ديدار خيلي خوب كار كرد و عامل اصلي پيروزي بر ونزوئلا بود. ايران ست دوم اين ديدار را نيز با امتياز ۲۵-۱۶ به سود خود تمام كرد. سعيد معروف از تمام توپ‌هاي برگشتي پاس‌هاي سرعتي مي‌ساخت و موسوي و نادي هم خيلي خوب قدر اين پاس‌ها را مي‌دانستند و امتياز مي‌گرفتند.

 

توضیحات ست سوم بازی :دفاع روي تور وسط ايران در اين ديدار بي نقص كار كرد و اجازه نداد تا قدرتي زن‌هاي ونزوئلا خودي نشان دهند. روبرتو گارسيا اصلا از كار شاگردانش راضي نبود. ايران پنج بر صفر از حريف خود پيش افتاده بود. تيم ايران تازه در اين ديدار به دخود آماده بود و داشت قدرت نمايي مي‌كردو قائمي كه در ست سوم به پشت خط رفته بود خيلي خوب آبشارهاي تماشايي خود را در منطقه سه زمين حريف مي‌نشاند. موسوي در اين ديدار ستاره تيم ايران بود كه هم خوب دفاع مي‌كرد و هم با سرعت اسپك‌هايش را در زمين ونزوئلا مي‌نشاند.

در حالي كه تيم ايران همچنان با امتياز ۱۴بر۷ از حريف خود پيش بود ولاسكو يكبار ديگر تصميم گرفت تا بازيكنان ذخيره خود را به ميدان بفرستد. مباشري ليبروي دوم تيم ايران براي نخستين بار در اين رقابت‌ها در تركيب اصلي تيم ايران قرار گرفت. تيم ايران در دقايق پاياني اين ديدار كاملا حساب شده و كم اشتباه ظاهر مي‌شد. ملي‌پوشان كه از نظر روحي خيلي آماده بودند در تمام پست‌ها بدون نقص بازي مي‌كردند. آمار خطاي سرويس هم كه در ابداي بازي نگران كننده بود در ست سوم خيلي بهتر شده بود. شايد قدري شانس چاشني بازي ونزوئلا شده بود كه اين تيم اختلاف امتيازهايش را به عدد ۳ كاهش داد.اما ولاسكو مهدوي و قرا را يكبار ديگر به زمين فرستاد تا ايران باز هم در برنامه دفاعي خود تقويت شود. رضا قرا كه در بازي روز گذشته تيم ايران مقابل پورتوريكو خيلي خوب كار كرده بود در اين ديدار فرصتي براي نمايش توانايي‌هايش نيافت. تيم ملي ايران در ست سوم با امتياز ۲۵بر ۲۰حريف خود را شكست داد و پيروز اين ميدان شد.
مسابقه واليبال ايران و ونزوئلا

تيم ملي ايران در اين ديدار با نتيجه ۳بر صفر و امتياز‌هاي ۲۵-۱۶، ۲۵-۱۶ و ۲۵- ۲۰ بر ونزوئلا چيره شد. ملي‌پوشان واليبال ايران بايد از ساعت ۶:۳۰ شنبه ۲۰ خرداد به مصاف صربستان مدعي اصلي قهرماني در اين رقابت‌ها بروند.

 

 

 

تیم والیبال ونزوئلا

http://www.fivb.org/Vis2009/Images/GetImage.asmx?No=201208352&maxsize=500

سرمربی تیم ملی والیبال ونزوئلا : روبرتو گارسیاترکیب احتمالی تیم ملی والیبال ونزوئلا :بزودی...


تیم ملی والیبال ایران

ax

سرمربی تیم ملی والیبال ایران : خولیو ولاسکوترکیب احتمالی تیم ملی والیبال ایران :حمزه زرینی - معروف - غفور - موسوی - نادی - ظریف و قائمی


نتیجه ی زنده ی مسابقات انتخابی المپیک ژاپن 2012 , نتایج زنده ی مسابقات والیبال , نتایج زنده ی والیبال , نتیجه ی زنده ی والیبال , نتیجه ی زنده ی بازی ایران vs ونزوئلا , گزارش ویژه ی بازی ایران vs ونزوئلا والیبال انتخابی المپیک 2012 ژاپن , ایران vs ونزوئلا والیبال 2012 ژاپن انتخابی المپیک ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 2443 تاریخ : پنجشنبه 18 خرداد 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
محمد میگه
سلام عادل خان تبریک اره گنبدیم داداش. فقط شیر فرهاد...راستی عادل تو گنبد کسیم داری که برا گرفتن اخبار ازش کمک بگیری مثلا خبرنگارامون یا اینکه خودت تنهایی؟
پاسخ : سلام داداش خسته نباشی آره
گنبدم ت
نه داداش کسی ندارم اگر کسی کمک بکنه خیلی خوشحال میشم
رها میگه
اره!!
البته ما ازاولین بازی تاحالا خیلی افت وخیز داشتیم!که من از همین افت وخیزمون یه کم می ترسم!
پاسخ : منم میترسم که مثل دوبازی که بردیم و بعد با استرالیا بازی کردیم نشیم
رها میگه
خدارو شکر!بچه ها امروز خود واقعی شونو مثل بازی با کره نشون دادن.ایشاللا شنبه ام مثل امروز باصلابت وجنگنده وخوب ظاهربشن
پاسخ : انشا الله
تازه موتورشون فکر کنم راه افتاده
محمد میگه
من خودم واست نظر میذارم عادل خان تو غصه نخور , دمت گرم کارت درسته همشهری...مرسی تعداد بازدید,به امید سرعت گرفتن موتور شیرفرهاد
پاسخ : سلام داداش محمد همشهری هستیم؟ ... یعنی اهل گنبدی دادا ؟؟
خوشبختم ... مرسی داداش
انشا الله فرهاد میترکونه
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید