close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
گلایه مصطفی شریفات:یک تشکر خشک خالی هم نکردند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
گلایه مصطفی شریفات:یک تشکر خشک خالی هم نکردند.
گلایه مصطفی شریفات:یک تشکر خشک خالی هم نکردند.
خبرگزاری ورزش والیبال :بهترین مدافع میانی مسابقات قهرمانی والیبال آسیا با ابراز رضایت از کسب عنوان نایب‌قهرمانی تیم‌ملی “ب“ ایران در این رقابت‌ها، گفت:‌ چندین سال است که مقا‌م‌های مختلفی کسب کرده‌ام اما مسوولان و هیات استان حتی یک تماس هم با من نگرفته‌اند.
 
خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا؛ مصطفی شریفات ، درباره نایب‌قهرمانی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا اظهارکرد: در بازی فینال می​دانستیم که ژاپن تیم بسیار خوبی است و در عقب میدان به خوبی توپ​گیری می​کند. این تیم در بازی فینال مقابل ما خیلی کم اشتباه بازی کرد. بازیکن پشت خط زن آن‌ها روز بسیار خوبش بود. او بازیکن با تجربه​ای است که روبه‌روی تیم ما واقعا انگیزه داشت و خیلی خوب بازی کرد. این تیم تمام دریافت​های تیم ما را مهار کرد.
 
وی گفت: ما در بازی ماقبل فینال مقابل تیم چین بازی خیلی سنگینی داشتیم و در این مسابقه 3 بر 2 به پیروزی رسیدیم. پس از این دیدار برای ریکاوری زمان لازم را نداشتیم و در این زمان کم نتوانستیم آن طور که باید و شاید ریکاوری کنیم. درست است که دوم شدن کمی سخت است ولی به قول تمام کارشناسان و آقای داورزنی که پس از بازی در رختکن حاضر شد، هدف ما قرار گرفتن جزو چهار تیم بود. تیم ما طی دو هفته تشکیل شد و دو هفته هم برای این مسابقات تمرین داشت و به نظرم تیم خیلی خوب نتیجه گرفت و در همین مسابقات توانستیم تیم چین را شکست دهیم. مردم در سالن حضور و از ما حمایت کردند و ما از این ناراحت شدیم که شرمنده مردم شدیم و البته نایب‌قهرمانی هم نتیجه بدی نیست و این نتیجه برای ما خوب بود و خدا را شاکریم که به دیدار فینال راه پیدا کردیم.
این ملی​پوش خوزستانی خاطرنشان‌کرد: تیم‌ملی الف ایران در سطح جهان نتایج خیلی خوبی کسب کرده است و من همیشه این را گفته​ام که والیبال ما فقط تیم‌ملی الف نیست و در کل جامعه والیبال کشور پیشرفت خیلی خوبی داشته است. ما به جز تیم‌ملی الف و ب، تیم​های سوم و چهارمی هم داریم که در تورنمنت​های مختلف می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم و به نظرم این اقدام فدراسیون که تصمیم گرفت در مسابقات آسیایی از تیم‌ملی ب به جای تیم‌ملی الف استفاده کند، بسیار خوب بود چرا که هم به بازیکنان تیم‌ملی الف استراحت داد تا برای انتخابی المپیک و جام جهانی آماده شوند و هم باعث شد بازیکنانی که فرصت بازی در تیم‌ملی الف برای آن‌ها فراهم نشده است، بتوانند در این رقابت​ها شرکت کنند.
 
شریفات بیان کرد: در مسابقات قهرمانی آسیا چهار بازیکن تیم‌ملی جزو برترین​های جام قرار گرفتند که یکی از آن‌ها خود من بودم که عنوان بهترین مدافع میانی را به دست آوردم و این نشان می​دهد که والیبال ما پیشرفت کرده است و فقط والیبالیست​های تیم‌ملی الف نیستند و در کل والیبالیست​های خیلی خوبی داریم و می​توانند در مسابقات مختلف و حتی جهانی هم شرکت کنند و تجربه کافی و توانایی آن را داریم.
 
وی خاطرنشان‌کرد: وقتی یک رشته ورزشی در آسیا و جهان نتیجه بگیرد این به مدیریت بسیار خوب آن فدراسیون برمی​گردد و به نظرم آقای داورزنی مدیریت خیلی خوبی در فدراسیون والیبال داشته​ است. در گذشته تیم‌ملی بزرگسالان ما حتی در آسیا هم مقام نمی​آورد ولی سرمایه​گذاری کرده​اند و یک برنامه طولانی‌مدت وجود داشته و اکنون نتیجه آن، به بار نشسته است و تیم‌ملی ایران در سطح آسیا و دنیا، نتایج خیلی خوبی کسب می​کند. در فدراسیون والیبال همه چیز به حالت زنجیره​وار است و این نشان می​دهد فدراسیون واقعا برنامه​ریزی بسیار خوبی دارد و در آن هدف​ها مشخص است و تمام شرایط را برای بازیکنان فراهم می​کنند تا اهداف محقق شوند و خدا را شکر که کم‌کم در حال پیشرفت هستیم.
این بازیکن تیم‌ملی والیبال ایران درباره حضور تیم‌ملی الف در مسابقات جهانی، گفت: بازیکنان تیم‌ملی صبح و عصر در حال تمرین هستند و دو تیم اول مسابقات جهانی به صورت مستقیم به المپیک صعود می​کنند.
 
وی ادامه داد: من هم دو سه سالی است که تلاش می​کنم تا بتوانم به تیم‌ملی الف راه پیدا کنم ولی در نهایت تصمیم با کادر فنی تیم‌ملی الف است. کواچ از تمام بازیکنان استفاده می​کند ولی به نظرم باید از بازیکنان دیگر هم بیشتر استفاده کند چرا که سه چهار سال است که همین بازیکنان در تیم‌ملی الف در حال بازی کردن هستند و به نظرم باید به این بازیکنان استراحت بیشتری بدهد چرا که این بازیکنان واقعا خسته می​شوند. آسیب‌دیدگی​ها خیلی بیشتر شده است و این به ضرر بازیکنان تیم‌ملی و والیبال ایران است و این تنها ایرادی است که می​توان از آقای کواچ گرفت.
 
این ملی​پوش والیبال ایران در ادامه درباره والیبال خوزستان عنوان کرد: من چندین سال است که مقا‌م‌های مختلفی کسب کرده​ام و واقعا نمی​دانم چرا طی این سال‌ها مسوولان و هیات استان حتی یک تماس هم با من نداشته​اند. من می​خواهم بگویم مصطفی شریفاتی هم در اهواز است و حمل بر خودستایی نباشد ولی ما تاکنون کسی را از اهواز در تیم‌ملی نداشته​ایم که در مسابقات بین​المللی شرکت کرده باشد و این همه عناوین مختلف کسب کرده باشد.
 
وی گفت: تاکنون حتی یک تشکر خشک و خالی از من نشده است. حتی زمانی که من به فرودگاه می‌رسم یک حلقه گل هم به من نمی‌دهند و یادم هست یک بار از مسابقات برگشتم و آن موقع آقای جابر قاطع، رییس هیات بسکتبال با من تماس گرفت و به من تبریک گفت ولی از خود هیات والیبال استان کسی با من تماس نگرفت که این واقعا زشت است و من واقعا تعجب می​کنم که این گونه رفتار می‌کنند.
 
شریفات ادامه داد: من بارها گفته​ام زمانی که آقای علی پروین ریاست هیات استان را بر عهده داشت، واقعا سنگ تمام گذاشت. من دلم واقعا به حال والیبال خوزستان می​سوزد. هشت سال پیش آقای پروین باعث شد که پتروشیمی بندرامام اسپانسر والیبال شود. بازیکنان خوزستانی در آن جا رشد کردند و من و سیدمحمد موسوی هم از همین تیم رشد کردیم. ما در حال حاضر بازیکنان قد بلند و با استعداد بسیاری داریم که واقعا هیچ انگیزه​ای ندارند و نمی​دانند کجا و نزد چه کسی برای تمرین بروند.
 
وی افزود: در استان خوزستان شرکت‌های فولادخوزستان، پتروشیمی بندرامام، نفت اهواز و گاز و شرکت​ها و اسپانسرهای قوی برای تیم‌داری در والیبال داریم ولی هیچ کسی، فعالیت و تیم​داری نمی​کند و واقعا حیف است و اگر سرمایه​گذاری شود و استعدادها کشف و به آن‌ها رسیدگی شود، می​توانیم بازیکنان بیشتری در سطح تیم‌ملی داشته باشیم، در حالی که متاسفانه این اقدامات انجام نمی​شود و نمی‌دانم دلیل آن چه می‌تواند باشد.
 
این والیبالیست خوزستانی بیان کرد: من واقعا عرق خاصی به شهر اهواز دارم. این شهر زادگاه من است و آن را دوست دارم ولی آن بهایی که در تهران به من داده می​شود، در خوزستان داده نمی​شود و حتی یک تشکر هم از من نمی​کنند. در ورزش​های گروهی کسب مقام سخت است و من علاوه بر کسب این عناوین، سه جام انفرادی هم به دست آورده​ام. پس از کسب این موفقیت​ها از کل ایران با تماس می​گیرند ولی از مسوولان استان من خبری نیست.

مسابقات قهرمانی آسیا , مصطفی شرییفات , بهترین مدافع میانی , نایب قهرمانی ,
نویسنده : نرگس حبیبی بازدید : 71 تاریخ : جمعه 23 مرداد 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mojtaba83
جوانی بازیکنان کاله در شرایط حساس کار دست‌شان داد m1982a
داورزنی: عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم setareha
گروه بندی مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان در قاره اروپا mojtaba83
ستاره کوبایی تا سال 2018 نمی‌تواند برای لهستان بازی کند mojtaba83
تراویسا:برای ارومیه لیگ ازهفته سوم آغاز میشود/بانک برخلاف ماهماهنگ بود mojtaba83
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید