close
بهترین متخصص ارتودنسی
بازیکنان و مربیان پس از باخت به آرژانتین چه گفتند ؟!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
بازیکنان و مربیان پس از باخت به آرژانتین چه گفتند ؟!
بازیکنان و مربیان پس از باخت به آرژانتین چه گفتند ؟!
سرمربی تیم ‌ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل تیم ملی آرژانتین گفت: فراموش نکنیم که یک تورنمنت طولانی را پیش‌رو داریم و باید در آینده بهتر از امروز کار کنیم.
 
 
کواچ: باید بهتر از این کار کنیم
 
سرمربی تیم ‌ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل تیم ملی آرژانتین گفت: فراموش نکنیم که یک تورنمنت طولانی را پیش‌رو داریم و باید در آینده بهتر از امروز کار کنیم.
 
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، اسلووبودان کواچ پس از باخت به تیم ‌ملی آرژانتین در جا‌م جها‌نی، اظها‌ر کرد: به حریف تبریک می‌گویم. من از این که باختیم خوشحال نیستم، اما این یک تورنمنت طولانی است. بنا‌بر‌این ما باید تلاش کنیم تا در بازی‌های بعدی بهتر از امروز باشیم.
وی ا‌دا‌مه‌ داد: ما تلاش می‌کنیم تا بهتر بازی کنیم و در ست نخست تنها با سه سرویس خوب پیروز شدیم.
 
 
ولاسکو: برای ایران ناراحتم
 
 
سرمربی تیم ‌ملی آرژانتین پس از پیروزی مقابل تیم ‌ملی والیبال ایران گفت: برای ایران در این زمان ناراحت هستم. ‌
 
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خولیو ولاسکو پس از پیروزی آرژانتین مقابل ایران در جا‌م جها‌نی، اظها‌ر کرد: من از این پیروزی خیلی خوشحال هستم. تیم ‌ملی ایران در سطح بالاتری از والیبال جهان قرار دارد و شکست دادن این تیم برای ما یک کار بزرگ محسوب می‌شود. من قبلا در کنفرانس خبری پیش از مسابقات گفته بودم که ما بازی را مقابل ایران در قهرمانی جهان واگذار کردیم. در آن زمان خوشحال نبودم و حالا هم خیلی شاد نیستم.
 
سرمربی تیم ‌ملی آرژانتین افزود: وقتی که سرمربی تیم ‌ملی ایران بودم مقابل آرژانتین پیروز شدیم برای ایران خوشحال بودم و برای آرژانتین هم ناراحت بودم. در این زمان برای آرژانتین خوشحال هستم اما برای ایران ناراحتم.
 
 
جام جهانی؛ عبادی پور: آرژانتینی ها غافلگیرمان کردند
خیلی زود به شرایط ایده آل می رسیم
 
 
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: ولاسکو به بازیکنانش به خوبی یاد داده بود که چگونه باید بازی کنند و آنها هم با عملکرد خوب خود ما را غافلگیر کردند.
 
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد عبادی پور بعد از شکست 3 بر یک ایران برابر آرژانتین درمورد این بازی اظهار داشت: بازی اول همیشه سخت و سنگین است. متاسفانه نمی دانم چه باید بگویم و فقط می دانم که ولاسکو برای این بازی تیمش را به خوبی آماده کرده بود. آنها کم نقص بازی کردند و دست و پای ما را بستند. فکر می کنم ولاسکو به بازیکنانش یاد داده بود که چه مواقعی چه کاری باید بکنند.
 
وی ادامه داد: نتوانستیم عملکرد خوبی در بازی اول داشته باشیم، اما سعی می کنیم در بازی های بعدی بیشتر تلاش کنیم تا شرمنده نشویم. ورزش را نمی توان پیش بینی کرد ، اما شک نکنید ایران خیلی زود به شرایط ایده آل بازخواهد گشت.
عبادی پور خاطرنشان کرد: اشتباهات فردی زیادی داشتیم، اما حریف هم بسیار تاکتیکی بازی کرد. آنها با عملکرد خوب خود ما را غافلگیر کردند. به هر حال باید این مسابقه را فراموش کنیم و به فکر بازی های بعدی باشیم.
 
معروف: آرژانتین سزاوار پیروزی بود
 
کاپیتان تیم ‌ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل آرژانتین گفت: حریف سزاوار پیروزی بود.
 
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، سعید معروف پس از باخت مقابل تیم ‌ملی آرژانتین، اظها‌ر کرد: به تیم آرژانتین تبریک می گویم. آنها سزوار این پیروزی بودند. آرژانتین تیم بزرگی است که کارایی بالایی در دفاع روی تور و دریافت داشت، اما ما در کناره‌ها خوب نبودیم.
 
وی ا‌دا‌مه‌ داد: ما در ست چهارم مسابقه شانس داشتیم تا با تعویض‌ها برای بازگشت به بازی تلاش کنیم اما این کافی نبود، این بازی برای ما بسیار مهم بود. البته این اولین بازی است که باختیم، ولی امیدوارم که در بازی‌های بعد بهتر شویم.

 

جام جهانی؛ مهدوی: بد بودیم
از توپ های برگشتی خوب استفاده نکردیم
 
 
پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: در دیدار مقابل آرژانتین بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم و نتوانستیم از توپ های برگشتی به خوبی استفاده کنیم.
 
به گزارش  خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مهدی مهدوی بعد از شکست 3 بر یک ایران برابر آرژانتین درمورد این بازی اظهار داشت: اصلاً خوب بازی نکردیم و واقعیت این است که در هیچ فاکتوری خوب نبودیم. در دریافت، اسپک، دفاع و توپ گیری عملکرد خوبی نداشتیم و تنها در یک دنده عبادی پور توانست چند سرویس پشت سر هم بزند وگرنه در سایر بخش ها عملکردمان رضایت بخش نبود.
وی ادامه داد: در توپ های برگشتی نتوانستیم خوب عمل کنیم و اگر چند تا از توپ های برگشتی را به امتیاز تبدیل می کردیم قطعاً شرایط کلاً فرق می کرد. می توانستیم سه بر صفر برنده باشیم، اما بازی اول همیشه شرایط خاصی دارد، مخصوصاً برای ما که سختی های زیادی را در ژاپن تحمل کردیم.
 
پاسور تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: به تیم آرژانتین و ولاسکو تبریک می گویم و امیدوارم خودمان هم بتوانیم در ادامه شرایط بهتری پیدا کنیم. فکر می کنم عامل باخت تیم ما خوب بازی کردن آرژانتین نبود، بلکه بد بازی کردن ما بود؛ معتقدم که آرژانتین تیمی نبود که بخواهد ما را شکست دهد.
 
صنوبر: آرژانتین روی سیستم بازی کرد
هیچ تیمی برای باخت نمی آید
 
 
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: آرژانتینی ها روی سیستم بازی کردند و با مدیریت لحظات توانستند به پیروزی برسند.
 
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، حسن صنوبر بعد از شکست 3 بر یک ایران برابر آرژانتین درمورد این بازی اظهار داشت: آرژانتین خوب بازی کرد و پیروز شد. ما هم در روز و شرایط خوب خود نبودیم؛ درست است که امتیاز این بازی را مانند سایر بازی ها نیاز داشتیم، اما فکر می کنم در بازی های بعدی بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم.
 
وی ادامه داد: آرژانتینی ها روی سیستم بازی کردند و با مدیریت مسابقه توانستند به پیروزی برسند. بازیکنان ایران هم امروز خیلی زحمت کشیدند، اما متاسفانه نتیجه مناسب کسب نشد. ایران طبق عادت در بازی های اول خوب نبود، اما شک ندارم که خیلی زود شرایط تغییر می کند.
 
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: هیچ تیمی برای باخت نمی آید. درست است که به نظر می رسد دو بازی آینده ایران راحت است، اما برای پیروزی در هر مسابقه ای باید جنگید.
 
 
کونته: ایران ما را ترساند
هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم
 
 
بازیکن شماره هفت تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: تیم ایران در ست اول با وجود اینکه از ما عقب بود، اما پیروز شد و ما را ترساند.
فاکوندوکونته، بازیکن شماره هفت آرژانتین و بهترین بازیکن دیدار تیمش با ایران درمورد پیروزی در بازی نخست جام جهانی 2015 والیبال اظهار داشت: ایران باخت، اما خوب بازی کرد. ایران تیم قدرتمندی است. چند سال است که والیبال ایران سر زبان‌ها افتاده و موجب شگفتی همگان شده است. 
وی ادامه داد: سطح والیبال ایران حرفه ای است. برای ما برد در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار بود. چون هم بازی اول روحیه بخش است و هم اینکه برد در برابر ایران به ما انگیزه بیشتری برای ادامه راه می دهد. برد بازی اول یعنی اینکه ما روند خوبی را در پیش داریم و جای نگرانی نیست. 
کونته خاطرنشان کرد: بازی در برابر ایران واقعا سخت بود. در کل در جریان بازی اختلاف امتیاز هر ست بسیار ناچیز بود، اما در ست اول ایران ما را ترساند، چون با اینکه اختلاف امتیاز ما بالا بود، اما ایران خودش را توانست به ما برساند و حتی ست اول را ببرد. 
بازیکن شماره هفت تیم ملی والیبال آرژانتین در مورد بازی با لهستان، عنوان کرد: ما در بازی دوستانه این تیم را شکست داده ایم، اما بازی رسمی کاملاً متفاوت است، البته فعلاً باید به فکر بازی فردا با ونزوئلا باشیم و هیچ تیمی را دست کم نگیریم. همه بازی ها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. چون هدف ما ارتقای روند پیشرفت تیم است.

 

زورنتا: ما با ولاسکو حرف های زیادی برای گفتن داریم
 
 
بازیکن تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: تیم ما با حضور ولاسکو حرف های زیادی برای گفتن دارد.
 
لوکینانو زورنتا، بازیکن شماره 17 تیم ملی والیبال آرژانتین پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر ایران درمورد این مسابقه اظهار داشت: برد در بازی اول بسیار مهم است و خیلی خوشحالم که این برد نصیب ما شد. من به خوبی می دانم که بازیکنان ایران انگیزه زیادی برای این مسابقه داشتند.
وی ادامه داد: تلاش می کنیم در بازی های بعدی هم همین شرایط را حفظ کنیم و با برتری برابر حریفان خود در جایگاه مناسبی قرار بگیریم. ما با ولاسکو حرف های زیادی برای گفتن داریم.
 
 
موسوی: نباید می باختیم
سطح ما از آرژانتین بالاتر است
 
 
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: امروز نباید به آرژانتین می باختیم، چراکه سطح تیم ما بسیار بالاتر از حریف است.
 
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سید محمد موسوی پس از شکست 3 بر یک تیم ملی والیبال ایران برابر آرژانتین اظهار داشت: بازی اول بود و می دانستیم که کار سختی خواهیم داشت، چراکه ولاسکو تیم ما را به خوبی می شناسد، اما این موضوعات دلیل خوبی برای شکست نیست.
 
وی با بیان اینکه خوب بازی نکردیم و باخیم، ادامه داد: در اسپک اول مشکل داشتیم؛ این در حالی است که همیشه در تیم ایران وقتی دریافت اول به خوبی می رسد با تمام تیم های دنیا راحت بازی می کردیم، اما امروز با وجود اینکه دریافت هایمان عالی رسید نمی دانم چرا نتوانستیم خوب اسپک بزنیم. 
موسوی خاطرنشان کرد: نمی دانم ایراد کارمان کجا بود که با یک تیم قد کوتاه مانند آرژانیتن به مشکل خوردیم. برخی ها شاید بگویند که ما با مطرح کردن برخی مشکلات در ژاپن دنبال بهانه گیری هستیم، اما باید بدانیم که همان مشکلات واقعاً تاثیرگذار است. با این وجود ما نباید امروز به تیمی مانند آرژانتین می باختیم، چراکه سطح مان بسیار از این تیم بالاتر است. 
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر خودمان بودیم باید 3 بر صفر حریف را شکست می دادیم و فکر می کنم امروز توانش را هم داشتیم، اما این اتفاق رخ نداد و امیدوارم در بازی های آینده این شکست را جبران کنیم.
 

جام جهانی 2015 , نشست خبری , بعد از بازی , ایران و آرژانتین , مصاحبه , مهدوی , عبادی پور , کواچ , معروف , اخبار والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 195 تاریخ : سه شنبه 17 شهريور 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید