close
بهترین متخصص ارتودنسی
ملی پوشان و مربیان تیم ملی پس از نخستین برد چه گفتند ؟!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
ملی پوشان و مربیان تیم ملی پس از نخستین برد چه گفتند ؟!
ملی پوشان و مربیان تیم ملی پس از نخستین برد چه گفتند ؟!
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی امروز برابر تونس با اعتماد به نفس بازی کردیم و پیروز شدیم.
 
جام جهانی؛ کواچ: بازهم خوب نبودیم
 
 
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی امروز برابر تونس هم نتوانستیم خوب بازی کنیم.
 اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی 3 بر یک برابر تونس در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: باز هم خوب بازی نکردیم. امیدوارم از فردا بهتر بازی کنیم چون اگر به همین روال ادامه پیدا کند، عاقبت خوبی نخواهیم داشت. باید با اعتماد به نفس بیشتر و از دیروز و امروز بهتر بازی کنیم.
تیم ملی والیبال ایران فردا، پنج شنبه، 19 شهریور ماه در سومین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی 2015 از ساعت 7:40 به وقت تهران به مصاف ونزوئلا خواهد رفت.
 
 
معروف: با اعتماد به نفس بازی کردیم
 
 
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی امروز برابر تونس با اعتماد به نفس بازی کردیم و پیروز شدیم.
سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر تونس با حضور در نشست خبری عنوان کرد: بازی امروز خوب بود، اما توان والیبال ایران بالاتر است. به این پیروزی نیاز داشتیم و توانستیم به آن دست پیدا کنیم. باید در مسابقات بعدی هم پیروز شویم. بازی امروز با دیروز قابل مقایسه نیست. هر بازی ویژگی خاص خود را دارد. تیم ما همیشه در اولین بازی رقابت‌های حساس با مشکل روبرو می‌شود، اما در بازی امروز، با اعتماد به نفس بیشتری وارد میدان شدیم و راحت‌تر بودیم.
تیم ملی والیبال ایران فردا، پنج شنبه، 19 شهریور ماه در سومین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی 2015 از ساعت 7:40 به وقت تهران به مصاف ونزوئلا خواهد رفت.
 
 
 غفور: موفقیت تیم ملی مهم تر از انتخابم به عنوان بهترین بازیکن است
 
 
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: بدون شک موفقیت تیم ملی مهم تر از همه چیز حتی انتخابم به عنوان بهترین بازیکن دیدار با تونس است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر غفور پس از پیروزی 3 بر یک برابر تونس درمورد این مسابقه اظهار داشت: تونس کمی در ست دوم ما را اذیت کرد، اما زمانی که به بازی خوب خود ادامه دادیم دیگر آن ها حرفی برای گفتن نداشتند. هر زمانی که حریفان را دست کم گرفتیم با مشکل مواجه شدیم، اما خدا را شکر امروز پیروز شدیم.
وی درخصوص عملکرد خودش هم در این بازی گفت: انتخاب به عنوان بهترین بازیکن چندان مهم نیست، بلکه مهم این است که تیم ملی والیبال ایران موفق باشد که آن هم خوشبختانه امروز حاصل شد.
غفور با اشاره به بازی فردا مقابل ونزوئلا، خاطرنشان کرد: می خواهیم با یک روحیه خیلی خوب وارد زمین شویم، چراکه پس از آن 4 بازی بسیار سخت در پیش داریم. باید ونزوئلا را شکست دهیم تا هم روحیه مان بالا برود و هم اینکه بعد از آن بتوانیم به خوبی ریکاوری کنیم تا آماده بازی های سخت تر شویم.

 

عبادی پور: کم اشتباه بازی کردیم و بردیم
 
 
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: در دیدار برابر تونس بسیار کم اشتباه بازی کردیم و توانستیم به پیروزی برسیم.
میلاد عبادی پور پس از پیروزی 3 بر یک برابر تونس درمورد این مسابقه اظهار داشت: خدا را شکر که بردیم. هرچند که یک ست را به حریف واگذار کردیم و نباید واگذار می کردیم، اما مهم این است که توانستیم پیروز شویم.
وی ادامه داد: تونس هم جزء بهترین تیم های این تورنمنت است و بدون شک هیچ تیمی برای باخت وارد زمین نمی شود. آنها آمده بودند که برابر ایران پیروز شوند و توانستند یک ست را هم به سود خود تمام کنند؛ اما در مجموع ما بهتر بودیم و به پیروزی رسیدیم.
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: به غیر از سرویس و دفاع که خیلی خوب بودیم، باید بگویم که ما امروز خیلی کم اشتباه بازی کردیم. تمام بازیکنان تلاش کردند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.
عبادی پور درخصوص صحنه ای که با تابلوهای تبلیغاتی برخورد کرد، گفت: خدا را شکر که مصدوم نشدم؛ برای دریافت توپ به خارج از زمین رفتم و پایم با تابلوها برخورد کرد و زمین خوردم.
 
مهدوی: در ست دوم هم می توانستیم پیروز شویم/ خوب بودیم
 
 
پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به شکست روز گذشته مقابل آرژانتین، امروز بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم.
مهدی مهدوی پس از پیروزی 3 بر یک برابر تونس در مورد این بازی اظهار داشت: شرایط مسابقات به گونه ای است که تمام بازیکنان باید خوب بازی کنند تا فشار تنها روی چند بازیکن نباشد. بعد از شکست روز گذشته، امروز خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم در ست هایی که به پیروزی رسیدیم اختلاف خوبی ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: در مورد ست دوم هم باید بگویم از جریان بازی خارج شدیم وگرنه می توانستیم پیروز شویم. تونس یک تیم خیلی معمولی است. فکر می کنم در حال حاضر نباید به این شرایط فکر کنیم که چند ست گرفته ایم و چند ست از دست داده ایم، بلکه باید بازی به بازی پیش برویم.
پاسور تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه بازی با ونزوئلا سخت تر از تونس است، خاطرنشان کرد: ونزوئلایی ها با نتیجه 3 بر 2 مغلوب آرژانتین شدند، اما ما هم با توجه به شرایط نشان دادیم که روز به روز بهتر خواهیم شد. امیدوارم فردا بهتر از امروز بازی کنیم تا در ادامه مسابقات مقابل روسیه و لهستان آمادگی بالایی داشته باشیم.

 

فتحی: به دنبال یادگیری از تیم های خوب جهان هستیم
 
 
سرمربی تیم ملی والیبال تونس گفت: هدف ما در ژاپن تنها شرکت در این مسابقات نیست، بلکه هدف آموختن والیبال از سایر تیم‌ها است.
فتحی المکورسرمربی تیم ملی والیبال تونس پس از شکست برابر ایران در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: به ایران تبریک می‌گویم. ما باید برابر ایران، لهستان و روسیه که همگی از بهترین تیم های والیبال دنیا هستند، بازی کنیم که برایمان کمی دشوار است. تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا خوب بازی کنیم.
وی ادامه داد: در مقایسه با دیروز، عملکرد امروز ما بهتر بود و صادقانه هر چه در چنته داشتیم، رو کردیم، اما هدف ما در ژاپن تنها شرکت در این مسابقات نیست، بلکه هدف آموختن والیبال از سایر تیم‌ها است. در بازی امروز ست دوم را بردیم و در ست چهارم 25 بر 20 مغلوب شدیم. فکر می کنم بد کار نکردیم. در بازی های آینده بیشتر تلاش خواهیم کرد تا بهتر شویم.
سرمربی تیم ملی والیبال تونس عنوان کرد: باید در 14 روز 11 بازی انجام دهیم که اصلاً به این وضعیت عادت نداریم. در مقایسه با سایر تیم ها که 14 بازیکن به این مسابقات آورده اند، تیم ما 12 نفره است. بنابراین تغییر ترکیب تیم برایمان کمی دشوار است. پیروزی هدف اولیه ما نیست. ما قصد داریم تا می توانیم از این مسابقات بیاموزیم و روز به روز، بازی به بازی بهتر شویم.
 
گارسی: در دریافت و دفاع خوب بودیم
 
 
کاپیتان تیم ملی والیبال تونس گفت: در بازی برابر ایران در بخش دفاع و دریافت عملکرد خوبی داشتیم.
مارون گارسی، کاپیتان تیم ملی والیبال تونس پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر ایران در رقابت های جام جهانی 2015 در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی امروز برابر ایران بهتر از بازی دیروزمان مقابل لهستان بود. هدف ما این است که در هر بازی پیشرفتی تدریجی کسب کنیم. امروز در دریافت‌ و دفاع بهتر کار کردیم.
تیم ملی والیبال تونس فردا در سومین مسابقه خود به مصاف روسیه خواهد رفت.
 
/فدراسیون والیبال/

 


والیبال , مصاحبه , نشست خبر , ایران و تونس , جام جهانی 2015 ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 79 تاریخ : چهارشنبه 18 شهريور 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>