close
بهترین متخصص ارتودنسی
مصاحبه اختصاصی با فرهاد قائمی بعد از حضور موفق در تیم ملی والیبال/اولویت اولم تیم گنبد خواهد بود

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مصاحبه اختصاصی با فرهاد قائمی بعد از حضور موفق در تیم ملی والیبال/اولویت اولم تیم گنبد خواهد بود
مصاحبه اختصاصی با فرهاد قائمی بعد از حضور موفق در تیم ملی والیبال/اولویت اولم تیم گنبد خواهد بود

خبرگزاری ورزش والیبال :حاجی قربان طریک_ چند سالی بود که منطقه ما از وجود بازیکن تراز اول در تیم ملی والیبال کشور دچار فقر شده بود با وجود استعدادهای فراوان حضور یک ، یا چند بازیکن در تیم ملی والیبال کشور قطعا می تواند موجب رشد وپیشرفت والیبال منطقه شود. به گزارش خبرنگار سایت ترکمن ایلی، خوشبختانه فرهاد قائمی توانست حضور بسیار موفقی در اولین حضور خود در تیم ملی والیبال کشور داشته باشد.

 

خبرگزاری ورزش والیبال :حاجی قربان طریک_ چند سالی بود که منطقه ما از وجود بازیکن تراز اول در تیم ملی والیبال کشور دچار فقر شده بود با وجود استعدادهای فراوان حضور یک ، یا چند بازیکن در تیم ملی والیبال کشور قطعا می تواند موجب رشد وپیشرفت والیبال منطقه شود. به گزارش خبرنگار سایت ترکمن ایلی، خوشبختانه فرهاد قائمی توانست حضور بسیار موفقی در اولین حضور خود در تیم ملی والیبال کشور داشته باشد. قائمی توانست با بازیهای درخشان خود همه نگاه ها را بسوی خود متوجه کند.بعد از مسابقات انتخابی المپیک فرصتی دست داد تا گفتگویی با این بازیکن ارزشمند داشته باشیم که به قرار زیر است:

آقای قائمی ضمن تبریک به حضور موفق شما در تیم ملی والیبال ایران ،سطح کیفی مسابقات انتخابی المپیک را چگونه دیده اید؟
سطح مسابقات در حد بسیار بالایی بود خوب قطعا در مسابقات انتخابی المپیک تمامی تیمها با قدرت ظاهر می شوند تا بتوانند سهمیه المپیک را کسب نمایند

 

.

بازی در مقابل کره جنوبی اولین حضور شما در تیم ملی بزرگسالان والیبال بود که خوشبختانه بازی بسیار  عالی از خود به جا گذاشته اید.چه شد که اینگونه با اعتماد به نفس بازی کرده اید؟
خوب در اولین دیدار از لحاظ جسمی آمادگی کامل داشتم .چند بازی تدارکاتی قبل از این بازیها نیز کمک شایانی برای من داشت. شب قبل از بازی برای حضور در مسابقات بی تابی می کرده ام و از لحاظ روحی نیز بسیار آماده برای نبرد بودم . من منتظر هنرنمایی بوده ام تا والیبال خود را نشان بدهم سرمربی تیم نیز کمک زیادی کرد ما تیم کره جنوبی را در پنج جلسه آنالیز کرده ایم. شب قبل از بازی نیز والاسکو با من صحبت کرد او گفت من به شما اطمینان دارم و فردا شما جزء شش نفر اول خواهید بود. در مورد والیبال هر چه می دانید  فردا پیاده کن شما باید  فردا از بازی خودت لذت ببرید.

در بازی مقابل استرالیا با مصدومیت  از بازی خارج شده اید در آن بازی چه اتفاقی افتاد؟
متاسفانه در آن بازی کمی بد شانسی آورد ام از ناحیه زانو کمی احساس درد داشتم و بعد از پاس سعید معروف وقتی خواستم بپرم زانوی من قفل کرد . اولین بار در چنین موقعیتی قرار گرفته بودم .خوشبختانه مشکل به زودی بر طرف شد و توانستنم در بازیهای  بعدی با قدرت ظاهر شوم.

در بسیاری از مواقع سرمربی تیم خولیو والاسکو در تایم اوت ها به  سراغ شما می آمد و با شما صحبت می کرد علت توجه والاسکو به شما چه بود ؟
والاسکو در مورد نحوه بازی با من صحبت می کرد. نحوه جایگری  و دریافت اول برای او بسیار مهم بود. رسیدن توپ سالم  به پاسور وظیفه سنگینی بود که بیشتر به دوش من بود.

آقای قائمی تلویزیون ژاپن علاقه خاصی به شما داشت علت چه بود ؟
خوب کارشناسان والیبال ژاپن زمانی از بهترین بازیکنان تیم ملی والیبال ژاپن بوده اند. کارشناسان ژاپنی به خبرنگار اعزامی تیم ملی جناب حمیدی گفته بوده اند که اگر قائمی در تیم باشگاهای ایتالیا بازی می کرد قطعا مجسمه او را می ساختند .ظاهرا کارگردان ژاپنی نیز از نحوه بازی ما خوششان  آمده بود.

سرویسهای قائمی در دو بازی اول بسیار عالی بود در بازی های بعدی کمی از قدرت سرویسهای قائمی کاسته شد چه علتی باعث این اتفاق شد؟
متاسفانه در بازی با استرالیا به علت آسیبی که به زانوی من وارد شد.کمی از لحاظ روحی  و روانی بر من اثر گذاشت .سرویس زدن هم یک حرکت انفجاری می باشد  قفل کردن زانو در زدن سرویس در بازی های بعدی کمی تاثیر روانی  منفی بر جای گذاشت.

بسیاری از علاقمندان والیبال در منطقه از اینکه سعید معروف به شما پاس نمیداد ناراحت بوده اند . جریان شما و پاسور اول تیم چه بود ؟
من این مسئله را تکذیب می کنم هدف تیم بردن حریفان و حضور در المپیک بود .همه بازیکنان با همدیگر اصلا مشکلی نداشتند. قبل از بازیها سرمربی تیم وظایف همه بازیکنان را تشریح کرده بود بیشترین وظیفه من در این بازیها دریافت بود تا اسپک .من در بیشتر مواقع به دریافت فکر میکرده ام تا اسپک.

چرا در جریان بازیها دریافت اول وظیفه شما بود ؟
در تیم پست من پست دو بود و نحوه ارنج تیم طوری بود که بیشتر توپ ها را من دریافت می کرده ام . حمزه زرینی در پست چهار بازی می کرد و چون دریافت اول من نسبت به او بهتر بود . زرینی باید بیشتر حمله می کرد تا دریافت

.
بهترین خاطره شما از مسابقات ژاپن چه بود ؟

بهترین خاطره من این بود که با یک مربی بزرگ برای تیم ملی بازی کرده ام . حضور در تیم ملی برای من آرزوی بزرگی بود که به این آرزو رسیدم .این مسابقات برای من تجربه بزرگی بود. متاسفانه تیم به المپیک راه نیافت که اگر تیم به المپیک راه میافت قطعا برای من این خاطرات بیش از این لذت بخش می شد.

به نظر شما آیا والاسکو در آینده دوباره به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران خواهد ماند و برنامه آتی تیم ملی چیست ؟
قطعا . بازی های المپیک یک بازی گذری است آنچه که برای تیم ملی والیبال ایران اهمیت بیشتری دارد حضور در مسابقات لیگ جهانی است. ما در آینده نزدیک مسابقات قهرمانی آسیا را خواهیم داشت که در صورت قهرمانی سهمیه حضور در لیگ جهانی را خواهیم گرفت . امیدوارم  که با والاسکو بتوانیم سهمیه حضور در مسابقات لیگ جهانی را کسب نمائیم.

فرهاد قائمی در لیگ آتی با کدام تیم قرار داد خواهد بست ؟
من از اکثر تیم های مطرح کشور هم اکنون پیشنهاد دارم .هنوز من مبلغ قرارداد فصل گذشته خود رابا تیم هاوش گنبد کامل تسویه نکرده ام . من اولویت اولم تیم گنبد خواهد بود . اگر تیم های گنبدی بتوانند شرایط حضور من را قبول کنند قطعا در تیم گنبد بازی خواهم کرد من اصلا در ذهن خود والیبال بدون تیم گنبد و والیبال بدون تماشاگران گنبدی  را در ذهن خود تداعی نمی کنم برای من بسیار سخت و دشوار است که در تیمی غیر از گنبد بازی کنم .من عاشق والیبال و لذت بردن از والیبال در بین تماشاگران گنبدی هستم .

وضعیت سربازی شما چگونه است ؟
خوشبختانه من سرباز فدراسیون والیبال هستم . در این مورد وزارت ورزش و نیروهای مسلح همکاری خوبی با من داشته اند. از این بابت خوشبختانه هیچ مشکلی ندارم.

سخن آخر ؟
از همه عزیزانی که برای من زحمت کشیده اند کمال تشکر را دارم و از مردم عزیزمان نیز تشکر می کنم که دعای خیرآنها باعث شد که من به این موفقیت دست یابم .امیدوارم که در آینده بتوانم بیش از این برای تیم ملی والیبال کشورمان خدمت کنم.

 


مصاحبه اختصاصی با فرهاد قائمی بعد از حضور موفق در تیم ملی والیبال/اولویت اولم تیم گنبد خواهد بود , مصاحبه اختصاصی با فرهاد قائمی , مصاحبه اختصاصی با فرهاد قائمی در مورد تیم آینده اش , مصاحبه فرهاد قائمی , فرهاد قائمی , والیبال گنبد , گنبد فرهاد قائمی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 2334 تاریخ : سه شنبه 30 خرداد 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
مجید میگه
فرهاد جون دوست داریم. انشاا... همچنان در والیبا ل ایران بدرخشی. ما اهالی گنبد خیلی دوست داریم
فاطمه میگه
سلام یه بار دیگه هم پرسیدم ولی جوابم روندیدم اقای قایمی اهل سنت هستن؟
پاسخ : بله ترکمن ها اهل تسنن هستن مثل فرهاد قائمی ،میکائیل تاجر و...
فاطمه میگه
سلام شما کجا جواب نظرات رو میدید؟
پاسخ : تو انجمن و همین نظرات جواب میدم
مجید میگه
فرهاد جون دوست داریم
پاسخ : ما بیشتر
hanie میگه
وای خدایا!
خوشی زیادی دیگه زده زیر دلش!
یه کم تواضع به خرج بده دیگه!
اشکال نداره اوایل دورته، بعدا از مقدار این جوگیری کمی کاسته میشه!
آقای عادل، بیا عدالت کن و جوابمونو بده!
لیگ جهانی کیِ؟
پاسخ : شهریور سال 1391
در ویتنام
عادل خدرخوجه میگه
به نظر خودم که حتما من میمونه
راستی دوستان حتما نظر بدید
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید