close
بهترین متخصص ارتودنسی
فياضي:رمز موفقیت تیم شهرداری ارومیه کادرفنی،باشگاه،هواداران و بازیکنان هستند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
فياضي:رمز موفقیت تیم شهرداری ارومیه کادرفنی،باشگاه،هواداران و بازیکنان هستند
 فياضي:رمز موفقیت تیم شهرداری ارومیه کادرفنی،باشگاه،هواداران و بازیکنان هستند

دریافت کننده قدرتی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت:سعيد معروف بيش از قبل نياز به حمايت همشهريانش دارد.شرایط حاکم بر تیم عالی است.

دریافت کننده قدرتی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت:سعيد معروف بيش از قبل نياز به حمايت همشهريانش دارد.شرایط حاکم بر تیم عالی است.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري اروميه،قرار است تا شروع ليگ برتر واليبال درفصل 94 با بازيكنان تيم شهرداري اروميه مصاحبه اي ترتيب داده تا از آخرين وضعيت روحي رواني و فني تيم باخبر شويم.عصر دیروز جمعه بیست و چهارم مهرماه سراغ پوریا فياضي بازيكن هميشه تاثيرگذار تيم شهرداري اروميه رفتيم که در زیر گفتگوی اختصاصی خبرنگار سایت باشگاه با وی را می خوانید:

.
در اول مصاحبه مايليم تيم سال گذشته و نتايج كسب شده فصل قبل را مرور كرده و با تيم امسال مقايسه نمائید؟

پارسال ما يكي از بهترين نتايج تاريخ واليبال اروميه را رقم زديم و بدون واگذاري حتي يك ست در اروميه توانستيم بعد از ده سال به فينال راه يابيم.اما متاسفانه همه زحمت ها و تلاشهايمان در حادثه تلخ فينال پشت پرده ماند.

شما شرايط تمرينات امسال را چگونه مي بينيد؟

امسال با تصميم كادر فني يك سري تغييرات در تيم ايجاد شد .تمرينات خوب و منسجمي را از ابتدا شروع كرديم ولي با اين اوصاف از لحاظ هماهنگي كمي زمان مي برد تا برخی ناهماهنگي پوشش داده شود.از لحاط روحي همه ايده آل هستيم و شرایط حاکم بر تیم عالی است.

خودتان چي؟مصدوميتي که آزارتان نمي دهد؟

مصدوميت هاي جزئي و كوچكی دارم ولي به هیچ عنوان بر نحوه عملکردم در تیم اثر نخواهد گذاشت.امسال پنج تورنمت سطح بالا و بين المللي را تجربه كردم در سه تورنمت توانستيم مدال کسب کنم ،خوشبختانه هم اکنون در مرز آمادگی 70،80 در درصدی قرار دارم و در چند روز باقي مانده تا شروع ليگ با کمک كادر فنی به شرایط ایده آل خود خواهم رسید.

كمي درباره كاپيتان تيم صحبت كنيم.سعيد معروف امسال بار ديگر بازي در تيم شهرش را به ساير تيم ها ترجيح داد و دراروميه ماندني شد.در این خصوص چه صحبتی دارید؟

خود من افتخار می کنم كه كاپيتان با صلابتي چون سعید معروف را در تيم داريم و اين بالاترين امتياز براي هر تيم است.انتقال سعيد معروف به تیم زنیت يك امر بديهي بود و در ليگ حرفه اي اين گونه مسائل خيلي عادي است.به نظرم مردم اروميه بايد افتخار كنند كه براي اولين بار در تاريخ واليبال ايران بازيكني از شهرعشاق واليبال توانست در بهترين باشگاه حال حاضر جهان خود نمايي كند.

و اين افتخار آفرینی معروف در آخر به نام اروميه تمام خواهد شد.سعيد در اين چند وقت اخير واقعا فشارهاي زيادي را تحمل كرده و اين را صراحتا ميگويم كه سعيد معروف شديدا در اين برهه از زمان به حمايت همه جانبه همشهريانش نياز دارد.هم اكنون كه وی تيم اروميه و شهرش را براي فصل پيش رو انتخاب كرده مردم هم متقابلا بايد پشتيبان وي باشند.

به نظر من معروف بازيكني است كه به تمرين و کار سخت نیازی ندارد.وی فقط به حمايت و روحيه دهي بیشتر همشهريانش نياز دارد.من به عنوان يك هم تیمی سعي ميكنم اين انرژي مثبت را به وي انتقال دهم اما فكر مي كنم كار اصلي را بايد هواداران در استاديوم انجام داده و سعيد را به عنوان كاپيتان شهرعاشقان واليبال هم چون سال گذشته حمايت كنند.

امسال تيم دو تغيير در تركيب خود مي بيند.اضافه شدن تشكري و بازارگرد را به تركيب امسال تيم چگونه مي بينيد؟

نيكولوف سال گذشته عملكرد خيلي خوبي در تيم ما داشت و نمره قابل قبولي گرفت.به هرحال امسال پيشنهاد بهتر و وسوسه انگیزی داشت و ترجيح داد به تيم پيكان ملحق شود.من قبلا با تشکری همبازي بوده ام.وی از لحاظ اخلاقي كه واقعا بازيكن با اخلاقي است و از لحاظ فني هم چيزي از نيكولوف كم ندارد و در خيلي از فاكتورها ميتواند حتي بهتر از نيكولوف هم براي تيم مفید باشد.

اما در پست پشت خط زن باشگاه مهدي بازارگردی را جذب کرده که از لحاظ فنی و تجربه برای تیم ما کمک زیادی خواهند کرد.وی در طول فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای داشت.به نظر من پیروت پور و بازارگرد در پست پشت خط زن مكمل خوبي خواهند بود و اينگونه از توان بالاي هر دو بازيكن در تيم استفاده خواهد شد.

در اولين بازي ليگ مقابل يكي از مدعيان اصلي قرار خواهيم گرفت.بازي را چطور مي بينيد؟

بانك سرمايه امسال توانسته بازيكنان خوب و با تجربه ای را به خدمت بگيرد. به طور كلي امسال ليگ خيلي سخت و فشرده اي خواهيم داشت.با هيچ بردي نمي توان گفت قهرماني از آن ماست همانگونه كه با هيچ باختي همه چيز از دست رفته نيست.رمزموفقيت يك تيم بسته به مثلثي است كه ضلع هاي آن را كادر فني ، بازيكنان و باشگاه تشكيل ميدهد.اما در اروميه اين قانون چهار ضلعي است و ضلع چهارم آن را هواداران تكميل مي كنند.اگر امسال بخواهيم اين تيم موفق باشد بايد اين چهار ضلعي پشتيبان يكديگر باشند.ولي هنوز چيزي شروع نشده فكر ميكنم انتقادات بيجا خيلي زياد است.چيزي را خراب كردن خيلي آسان است تا اينكه چيزي را درست بكنيم.به نظرم منتقدان هم بايد كمك حال تيم باشند و با انتقادهاي بجا باعث شوند تا ما هم تلاشمان را بيشتر كرده و براي موفقيت تيم از جان و دل بازي كنيم.به هر حال روز 29 مهر ماه ميزبان تيم بانك سرمايه خواهيم بود.با اينكه به مرز آمادگي كامل نرسيده ايم ولي با تمام توان از پوئن يك تا امتياز آخر خواهيم جنگيد تا مانند سال گذشته بهترين عملكرد را از خودمان بر جاي بگذاريم.

امسال هم چون سال گذشته طبق خواسته قلبي هواداران براي سهميه جوانان از يار بومي استفاده شد.به نظرتان جوانان بومي ما مي توانند در كنار شما كمك حال تيم باشند؟

بدون شك اروميه در رشته واليبال ظرفيت خيلي بالايي دارد.هر تيم براي سازمان ليگ يك ليست با تعداد محدود بايد تحويل دهد كه اروميه به تنهايي مي تواند از بومي هاي خود دو ليست کامل را ارائه نمايد.خوشبختانه در این مدتی که در تمرینات حضور داشته ام می بینم كه بازیکنان جوان با چه انگيزه اي در تمرينات شركت مي كنند و از تجربه بازيكنان با تجربه بهره مي برند.من به شخصه از پيشرفت پارسالشان تا به امسال شگفت زده ام.مطمئنم با سرمایه گذاری که باشگاه در این مدت روی این بازیکنان جوان کرده ثمره اش را در آینده بسیار نزدیک خواهد دید.

دو بازی تدارکاتی در مقابل شهرداری تبریز انجام دادید.نظرتون در خصوص این دو بازی چییست؟

بازی های خیلی خوبی بود و توانستیم تا حدودی به اهداف و برنامه هایی که کادرفنی خواسته بود برسیم. خوشبختانه این دو بازی باعث شد تمامی بازیکنان فرصت بازی کردن را پیدا کنند و در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

اما حرف پاياني؟

به نظر من هواداران به خواسته خود رسيده اند و ماحصل آن حضور تمام ستاره هاي اروميه در شهرشان است.80 درصد تركيب تیم والیبال شهرداری ارومیه را بازیکنان بومی تشکیل داده و این نشان می دهد که قدرت های واليبال اروميه يكجا جمع شده اند تا آرزوي چندين ساله مردم به حقيقت بپيوندد.

تیم شهرداری ارومیه فصل گذشته با نمایش فوق العاده اش بهترین نتایج را کسب کرد ولي متاسفانه اتفاقات فينال همه زحمات كادر فني و مسئولین باشگاه را زير سايه قرار داد.

مطمئنم با تیم یک دستی که داریم ثابت می کنیم تیم قدرتمند و حرفه ای هستیم.که اميدوارم امسال با كمك هواداران بتوانيم به مقام قهرماني كه شايسته و لايق تيم واليبال شهرداري اروميه مي باشد دست يابيم.


والیبال،فیاضی،مصاحبه،اخباروالیبال ,
نویسنده : تارا بازدید : 53 تاریخ : یکشنبه 26 مهر 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید