close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
فرهاد قائمی:برای من دور بودن از تماشاگران پایتخت والیبال ایران مانند یك كابوس است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
فرهاد قائمی:برای من دور بودن از تماشاگران پایتخت والیبال ایران مانند یك كابوس است.

خبرگزاری ورزش والیبال :گنبدكاووس - بازیكن ملی پوش والیبال گنبدكاووس گفت: اگر مسئولین تیم والیبال هاوش گنبدكاووس بخواهند و شرایط نیز مهیا باشد در این تیم خواهم ماند.

مصاحبه با فرهاد قائمی درمورد تمدید قرار داد

'فرهاد قائمی' روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چند پیشنهاد خوب از تیمهای مطرح كشور دارم ولی خیلی دوست دارم در تیم شهرم و برای تماشاگران خونگرم گنبدی و گلستانی بازی كنم، اگر مسئولین بخواهند و خواسته های مرا برآورده كنند در تیم هاوش باقی خواهم ماند.

خبرگزاری ورزش والیبال :گنبدكاووس - بازیكن ملی پوش والیبال گنبدكاووس گفت: اگر مسئولین تیم والیبال هاوش گنبدكاووس بخواهند و شرایط نیز مهیا باشد در این تیم خواهم ماند.

مصاحبه با فرهاد قائمی درمورد تمدید قرار داد

'فرهاد قائمی' روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چند پیشنهاد خوب از تیمهای مطرح كشور دارم ولی خیلی دوست دارم در تیم شهرم و برای تماشاگران خونگرم گنبدی و گلستانی بازی كنم، اگر مسئولین بخواهند و خواسته های مرا برآورده كنند در تیم هاوش باقی خواهم ماند.

وی گفت: بگذارید اعتراف كنم ، من آنقدر به والیبالدوستان و تیم شهرم علاقه دارم كه برای من دور بودن از تیم گنبدكاووس و تماشاگران پایتخت والیبال ایران مانند یك كابوس است.

او در خصوص خواسته های خود اظهار داشت: شاید خیلی ها فكر كنند منظور و خواسته من مالی است ولی پول برای من در درجه دوم اهمیت قرار دارد چون اگر من به دنبال پول بودم سال گذشته به تیمهای دیگر كه پیشنهادات بسیار بالای مالی داده بودند می رفتم خواسته من از مدیر باشگاه هاوش و مسئولین شهر و استان بستن تیمی قدرتمند و در حد قرار گرفتن در سكوی لیگ برتر است.

قائمی افزود: دوست دارم تیمی قدرتمند داشته باشیم تا نتایج خوبی در لیگ كسب كنیم و باعث غرور و افتخار تماشاگران گنبدی و گلستانی شویم.

تیم والیبال هاوش گنبدكاووس در رقابتهای لیگ برتر سال گذشته ضمن ارائه بازیهای زیبا و شكست دادن تیمهایی همچون پیكان و كاله در بین 14 تیم حاضر رده هفتم را به خود اختصاص داده بود.

وی در خصوص برنامه آتی خود گفت: تمرینات تیم ملی به زودی آغاز خواهد شد كه خوشبختانه من هم دعوت شده ام ضمن اینكه باشگاه كاله از مدیریت باشگاه هاوش درخواست كرده است تا به عنوان بازیكن كمكی در جام باشگاه های آسیا آنها را یاری كنم.

بازیكن گنبدی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در خصوص عملكرد تیم ملی در رقابتهای انتخابی المپیك نیز اظهار داشت: تیم ایران در رقابتهای انتخابی المپیك بازیهای بسیار خوبی انجام داد و با بدشانسی از صعود به المپیك بازماند.

قائمی افزود: همه كارشناسان حاضر در این رقابتها بازی تیم ایران را تحسین كردند و تیم ایران را شایسته ترین تیم آسیایی برای صعود می دانستند.

او گفت: سطح رقابتهای توكیو بسیار بالا بود و به غیر از ونزوئلا و پورتوریكو همه تیمهای حاضر مدعی صعود بودند و ما تیمهای قدرتمند كره، چین و ژاپن را با اقتدار شكست دادیم و در برابر صربستان به رغم شكست (3-0) بازی پایاپایی را برگزار كردیم و تنها بازی بد ما در برابر استرالیا بود كه همان یك لغزش مانع صعود ما به المپیك لندن شد.

وی در خصوص ولاسكو نیز گفت: وی یكی از بهترین مربیان حال حاضر دنیا است و ما به داشتن چنین مربی افتخار می كردیم.

او افزود: حضور او بر روی نیمكت به تیم ایران اعتبار دوچندان می داد و مربیان اكثر تیمها برای وی احترام ویژه ای قائل بودند.

بازیكن گنبدی تیم ملی والیبال ایران در خصوص برخی انتقادها از این مربی گفت: انتقاد و زیر سوال بردن عملكرد وی واقعا بی انصافی است و فقط افرادی كه با او كار كردند می دانند وی چه توانائیهایی دارد.

قائمی كه كسب قهرمانی جام جهانی جوانان و كسب عنوان بهترین اسپكر جوانان جهان را در كارنامه خود دارد در رده بزرگسالان برای اولین بار پیراهن تیم ملی را به تن می كرد و با ارائه بازیهای زیبا به عنوان یكی از پدیده های رقابتهای توكیو شناخته شده و مورد توجه كارشناسان و رسانه ها قرار گرفت.

بازیكن تیم والیبال هاوش گنبدكاووس در خصوص عملكرد خود در این رقابتها اظهار داشت: در این خصوص كارشناسان باید نظر بدهند ولی خوشحالم در اولین حضور خود در تیم ملی بزرگسالان كشورم توانستم نظر مثبت ولاسكو را جلب كنم و مهم برای من این است كه وی از من رضایت داشت.

قائمی افزود: مطمئنا در این موفقیت لطف خدا و دعاهای مردم شهر و كشورم تاثیر بسیاری داشته است و توانستم به عنوان نماینده پایتخت والیبال ایران شایستگی های منطقه ام را به نمایش بگذارم.

او در خصوص توجه ویژه توجه تلویزیون ژاپن به سرویسهای سهمگین و نیز استیل منحصر به فرد سرویس زدن خود نیز گفت: در توكیو خیلی ها در این مورد از من سوال كردند در حالی كه از نظر خودم به دلیل اینكه اولین حضورم در رقابتهایی با این سطح بود نتواسته بودم آنگونه كه باید سرویس بزنم و در لیگ برتر و خصوصا سالن المپیك سرویسهایی به مراتب بهتر از این را زده بودم.

او افزود: ولاسكو خیلی به من روحیه داد و همیشه مرا راهنمایی می كرد و البته بازیكنان با سابقه تیم نیز همیشه حامی و مدافع بازیكنان جوان بودند كه این امر و اتحاد و صمیمیتی كه در تیم وجود داشت در پیروزیهای ما نقش بسزایی داشت.

وی در خصوص برنامه های آتی تیم ملی گفت: وقتی تمرینات را آغاز كردیم دو هدف و دو رویا داشتیم كه یكی از آنها صعود به المپیك لندن بود كه نتوانستیم به آن دست یابیم و حالا همه تلاش تیم ملی ایران معطوف به هدف دوم كه صعود به لیگ جهانی والیبال است می باشد.

قائمی در اولین حضور ملی خود تا آخرین روز این رقابتها عنوان بهترین سرویس زن را در اختیار داشت و تنها در روز آخر با امتیاز برابر با بازیكن با سابقه استرالیایی به عنوان دومین سرویس زن این رقابتها شناخته شد.

وی در بخش امتیاز آورترین بازیكن نیز با 74 امتیاز بعد از امیر غفور و نیز موسوی سومین بازیكن امتیاز آور ایران بود، همچنین در جمع بهترین اسپكرها نیز در بین 12 بازیكن ایران بعد از امیرغفور و حمزه زرینی در رده سوم قرار گرفته است.

قائمی در بین بازیكنان ایرانی و خصوصا در حضور قدرتی زنهای دریافت كننده ایران بعد از فرهاد ظریف كه لیبرو است بهترین توپگیر و نیز بهترین دریافت كننده بود و بالاتر از سایر بازیكنان كشورمان قرار گرفت.


فرهاد قائمی , مصاحبه ی فرهاد قائمی , نماینده ی پایتخت والیبال , فرهاد قائمی نماینده ی پایتخت والیبال ایران ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 977 تاریخ : پنجشنبه 1 تير 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
سینا میگه
اسم من سینا سبحانی است 16 سالمه لر هستم از استان کهگیلویه من کاری ندارم فرهاد در چه تیمی بازی کند من فقط می خواهم در هر تیمی باشد بازی هایش به طور مستقیم از تلویزیون پخش شود همین چون من به والیبالی که فرهاد قائمی در آن نباشد نگاه نمی کنم
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>