close
تبلیغات در اینترنت
برنامه کامل لیگ جهانی 2016

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
برنامه کامل لیگ جهانی 2016
برنامه کامل لیگ جهانی 2016

بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال سال 2016 با حضور 36 تیم در سه سطح از 27 خرداد تا 27 تیرماه سال 95 برگزار می شود.

بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال سال 2016 با حضور 36 تیم در سه سطح از 27 خرداد تا 27 تیرماه سال 95 برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سطح یک این رقابت ها با حضور 12 تیم آغاز می شود و پس از پایان مرحله گروهی، تیم میزبان فینال همراه با 5 تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود می کنند.
فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان 12 تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی 2016 هستند.
برنامه کامل لیگ جهانی والیبال سال 2016 در سطح یک به وقت کشورهای میزبان به قرار زیر است:

** هفته نخست (27 تا 30 خرداد)
گروه اول : استرالیا، شهر سیدنی : ورزشگاه المپیک پارک
جمعه 28 خرداد (17 ژوئن):
فرانسه – ایتالیا (ساعت 18 و 10 دقیقه) و استرالیا – بلژیک (ساعت 20 و 40 دقیقه)

شنبه 29 خرداد (18 ژوئن):
بلژیک – ایتالیا (ساعت 17 و 40 دقیقه) و استرالیا – فرانسه (ساعت 20 و 10 دقیقه)

یکشنبه 30 خرداد (19 ژوئن):
فرانسه – بلژیک (ساعت 13 و 40 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 16 و 10 دقیقه)

گروه دوم: برزیل، شهر ریودوژانیرو ورزشگاه تی بی سی
پنج شنبه 27 خرداد (16 ژوئن):
برزیل – ایران (ساعت 14 و 10 دقیقه) و آمریکا – آرژانتین (ساعت 16 و 30 دقیقه)

جمعه 28 خرداد (17 ژوئن):
برزیل – آرژانتین (ساعت 14 و 10 دقیقه) و آمریکا – ایران (ساعت 16 و 30 دقیقه)

یکشنبه 30 خرداد (19 ژوئن):
برزیل – آمریکا (ساعت 10 و 5 دقیقه) و ایران – آرژانتین (ساعت 12 و 30 دقیقه)

گروه سوم: روسیه، کالینینگراد ورزشگاه دی اس یانتارنی
جمعه 28 خردادماه (17 ژوئن):
بلغارستان – لهستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – صربستان (ساعت 19 و 10 دقیقه)

شنبه 29 خردادماه (18 ژوئن):
بلغارستان – صربستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – لهستان (ساعت 19 و 10 دقیقه)

یکشنبه 30 خردادماه (19 ژوئن):
صربستان – لهستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – بلغارستان ساعت (19 و 10 دقیقه)

** هفته دوم (چهارم تا ششم تیرماه)
گروه اول: لهستان ورزشگاه تی بی سی
جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
لهستان – آرژانتین (ساعت 17) و روسیه – فرانسه (ساعت 19 و 30 دقیقه)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
لهستان – روسیه (ساعت 17) و فرانسه – آرژانتین (ساعت 19 و 30 دقیقه)

یکشنبه ششم تیرماه (26 ژوئن):
لهستان – فرانسه (ساعت 17) و آرژانتین – روسیه (ساعت 19 و 30 دقیقه)

گروه دوم ، ایتالیا شهر رم ورزشگاه پالالوتوماتیکا
جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
بلژیک – آمریکا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
آمریکا – استرالیا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و ایتالیا – بلژیک (ساعت 20 و 30 دقیقه)

یکشنبه ششم تیرماه (25 ژوئن):
استرالیا – بلژیک (ساعت 17 و 30 دقیقه) و آمریکا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

گروه سوم،  صربستان شهر نوی ساد ورزشگاه اس پی سی ولیودینا
جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
ایران – بلغارستان (ساعت 16) و برزیل – صربستان (ساعت 19)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
برزیل – ایران (ساعت 16) و صربستان – بلغارستان (ساعت 19)

یکشنبه ششم تیرماه (26 ژوئن):
بلغارستان – برزیل (ساعت 16) و ایران – صربستان (ساعت 19)

** هفته سوم (یازدهم تا سیزدهم تیرماه)
گروه اول: فرانسه شهر نانسی، سالن پالا دیسپوق ژان وی
جمعه یازدهم تیرماه (یکم جولای):
برزیل – لهستان (ساعت 15) و فرانسه – بلژیک (ساعت 18)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
برزیل – بلژیک (ساعت 15) و فرانسه – لهستان (ساعت 18)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
بلژیک – لهستان (ساعت 15) و فرانسه – برزیل (ساعت 17)

گروه دوم: آمریکا، دالاس، ورزشگاه کی بیلی هاتچسن
جمعه یازدهم تیرماه (اول جولای):
استرالیا – روسیه (ساعت 17 و 40 دقیقه) و آمریکا -  بلغارستان (ساعت 19 و 40 دقیقه)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
بلغارستان – روسیه (ساعت 17 و 40 دقیقه) و آمریکا – استرالیا (ساعت 19 و 40)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
آمریکا – روسیه (ساعت 12 و 40 دقیقه) و بلغارستان – استرالیا (ساعت 15 و 10)

گروه سوم: ایران شهر تهران سالن 12 هزار نفری آزادی
جمعه یازدهم تیرماه (اول جولای):
ایتالیا – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – صربستان (ساعت 21)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
صربستان – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – ایتالیا (ساعت 21)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
ایتالیا – صربستان (ساعت 18) و ایران – آرژانتین (ساعت 21)


لازم به ذکر است در پایان مرحله نهایی پنج تیم برتر به همراه میزبان به مرحله نهایی این رقابت ها صعود خواهند کرد.

تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال 2015) به ترتیب عنوان های اول تا سوم را به دست آوردند.


 


والیبال،برنامه مسابقات،لیگ جهانی2016 ,
نویسنده : تارا بازدید : 3127 تاریخ : جمعه 13 آذر 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
فیلم آموزش سئو fns4565
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید