close
بهترین متخصص ارتودنسی
مدرس فدراسیون جهانی: خولیو در زمان دقیق در جایگاه دقیق قرار گرفت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مدرس فدراسیون جهانی: خولیو در زمان دقیق در جایگاه دقیق قرار گرفت
مدرس فدراسیون جهانی: خولیو در زمان دقیق در جایگاه دقیق قرار گرفت

خبرگزاری ورزش والیبال :مدرس فدراسیون جهانی والیبال گفت: خولیو در زمان دقیق در جایگاه دقیق قرار گرفت". زیرا والیبال ایران به جایی رسیده بود که نیاز به یک مربی سرآمد جهانی داشت تا توانایی های خود را اثبات کند.
دوره تخصصی آمارگیری والیبال که برای نخستین بار با حضور مدرس فدارسیون جهانی والیبال در ایران برگزار شد، بهانه ای بود که روابط عمومی فدراسیون والیبال با ژتچف این پیشکسوت والیبال دنیا گفتگویی کوتاه در خصوص والیبال ایران و جهان انجام دهد.

ژتچف شهریورماه امسال پنجاهمین سالگرد فعالیت در والیبال را جشن خواهد گرفت در حالی که تنها پسر او در این رشته ورزشی ناموفق بوده و بعد از مدتی بازی در تیم والیبال نوجوانان بلغارستان به کارهای تجاری روی می آورد، البته این پسر 31 ساله فعالیت در حوزه والیبال را در VIS ادامه داده است.

 

خبرگزاری ورزش والیبال :مدرس فدراسیون جهانی والیبال گفت: خولیو در زمان دقیق در جایگاه دقیق قرار گرفت". زیرا والیبال ایران به جایی رسیده بود که نیاز به یک مربی سرآمد جهانی داشت تا توانایی های خود را اثبات کند.
دوره تخصصی آمارگیری والیبال که برای نخستین بار با حضور مدرس فدارسیون جهانی والیبال در ایران برگزار شد، بهانه ای بود که روابط عمومی فدراسیون والیبال با ژتچف این پیشکسوت والیبال دنیا گفتگویی کوتاه در خصوص والیبال ایران و جهان انجام دهد.

ژتچف شهریورماه امسال پنجاهمین سالگرد فعالیت در والیبال را جشن خواهد گرفت در حالی که تنها پسر او در این رشته ورزشی ناموفق بوده و بعد از مدتی بازی در تیم والیبال نوجوانان بلغارستان به کارهای تجاری روی می آورد، البته این پسر 31 ساله فعالیت در حوزه والیبال را در VIS ادامه داده است.

وی کلیه مراحل کار در والیبال شامل، بازیکن، مربی، مسئول اجرایی، دبیری فدراسیون بلغارستان، تدریس در دوره های بین المللی را پشت سر گذاشته و با کوله باری از تجربه های مختلف به عنوان یک مدرس و کارشناساس والیبال جهان از سال 1986 مطرح شده است.
ژتچف یکی از رکوردهای جهانی والیبال را نیز در اختیار دارد و زمانی که در تیم والیبال جوانان بلغارستان بازی می کرده در برابر تیم بلژیک 11 سرویس پرشی متوالی را به امتیاز تبدیل کرده است.
وی همچنین 19 سال و 11 ماه و 15 روز در فدراسیون والیبال بلغارستان با سمت های مختلف فعالیت کرده است که هشت سال آن در سمت دبیری این فدراسیون بوده است.
مدرس فدراسیون جهانی والیبال در باره روند رشد و توسعه والیبال ایران گفت: والیبال ایران در چندین سال گذشته روند رو به رشدی را طی کرده است اما، در دو سال اخیر این روند سرعت بیشتری گرفته که عملکرد تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جام جهانی توکیو و قهرمانی این تیم در مسابقات قاره آسیا، دلیلی به این ادعا است.
به نظر من خولیو ولاسکو والیبال ایران را شکوفا کرد و از اینکه این تیم به بازی های المپیک راه نیافت تعجب کردم زیرا هم توانایی آن را داشت و هم شایستگی حضور در المپیک. خولیو مربی بزرگی است و خوب می داند چه می خواهد و چه می کند.
وی با بیان اینکه من یک دوست خبرنگار ایتالیایی دارم به نام "ساندرو" که از او در باره ولاسکو سئوال کردم، جواب داد:" خولیو در زمان دقیق در جایگاه دقیق قرار گرفت"، خاطر نشان کرد: من هم با این گفته موافقم، زیرا والیبال ایران به جایی رسیده بود که نیاز به یک مربی سرآمد جهانی داشت تا توانایی های خود را اثبات کند و ولاسکو بهترین گزینه بود.
وی در باره نگاه FIVB به والیبال ایران تاکید کرد: 221 کشور جهان در فدراسیون جهانی والیبال عضو هستند و این فدراسیون از تمامی کشورهایی که در این رشته ورزشی فعال هستند، قدردانی می کند و نگاه ویژه ای به والیبال ایران دارد. فدراسیون والیبال ایران نیز نگاه حرفه ای به توسعه والیبال و پیشرفت در زمینه والیبال مدرن دارد که FIVB از این اقدامات قدردانی می کند.
این مدرس فدراسیون جهانی والیبال افزود: متاسفانه خیلی از این کشورها در والیبال فعالیت مورد انتظار را ندارند و فدراسیون جهانی والیبال از هر اقدامی که باعث پیشرفت والیبال درجهان شود، استقبال و قدردانی خواهد کرد.
بازیکن سالهای گذشته بلغارستان در خصوص صعود تیم ملی والیبال ایران به لیگ جهانی گفت: به نظر من امکان حضور تیم ملی والیبال ایران با سطح فعلی در لیگ جهانی والیبال قطعی است.
وی در پاسخ به این انتقاد که در سال های گذشته کارشکنی هایی برای صعود ایران به لیگ جهانی مانند توقف 12 ساعته تیم ملی والیبال در فرودگاه قاهره در دو سال قبل و تعیین زمان بازی ایران با چین در شرایط بسیار نامناسب در سال گذشته پیش آمده که به نظر طبیعی نمی آید، گفت: فدراسیون جهانی والیبال نمی تواند به صورت عملی از تیمی دفاع کند، ایران باید در بازی های زیر گروه پیروز شود تا در لیگ جهانی حضور یابد که در دو سال گذشته موفق نبوده، اما امسال شرایط برای شما مناسب است و باید از این فرصت بهترین استفاده را ببرید.
ژتچف تصریح کرد: فدراسیون جهانی والیبال مقررات را تنظیم می کند و اگر در بازی ها مشکلاتی داشتید حتما باید گزارش آن را به ناظر فدراسیون جهانی والیبال ارائه می کردید. خیلی از تیم ها با اینگونه مشکلات روبرو می شوند ، به عنوان مثال ایالات متحده امسال در لیگ جهانی یک روز دیرتر به مسابقات رسید، باید مدیریت کرد و تلاش برای پیروزی داشته باشید.
وی توصیه کرد که گذشته ها را فراموش کنید و به چگونگی پیروزی در بازی های آینده فکر کنید. باز هم تاکید می کنم تیم ملی والیبال ایران اگر بازی های خودش را انجام دهد، می تواند به لیگ جهانی صعود کند.
دبیراسبق فدراسیون والیبال بلغارستان در باره دلایل ناکامی تیم ملی بلغارستان در لیگ جهانی به رغم میزبانی گفت: تیم ملی والیبال بلغارستان با مشکلات حاشیه ای درگیر است. بعد از بازی های انتخابی منطقه اروپا سرمربی تیم بر کنار شد و برخی از بازیکنان خوب تیم به حمایت از او از عضویت در تیم انصراف دادند.
وی تصریح کرد: در زمان لیگ جهانی شرایط تیم والیبال بلغارستان مناسب نبود و این موضوع مهمترین دلیل ناکامی این تیم در لیگ جهانی والیبال بود.
مدرس فدراسیون جهانی والیبال پیش بینی کرد در مسابقات والیبال المپیک 2012 لندن یک تیم اروپایی از سه کشور لهستان، روسیه و ایتالیا قهرمان خواهد شد. در باره وضعیت تیم ملی بلغارستان در این رقابت ها گفت: بلغارستان در مکان های پنجم تا هشتم این رقابت ها قرار خواهد گرفت.
ژتچف در باره دوره VIS برگزار شده در ایران گفت: همانگونه که در مراسم اختتامیه این دوره گفتم، فدراسیون والیبال ایران با بها دادن به توسعه والیبال و برگزاری دوره های تخصصی، گام های بلندی در راستای حرکت در مسیر والیبال مدرن بر می دارد.
مدرس این دوره تاکید کرد: این پیشرفت فوق العاده والیبال ایران که در مدتی کوتاهی از یک سطح معمولی به سطح عالی رسیده است، نشان از حرکت مثبتی است که فدراسیون والیبال ایران برای توسعه و گسترش والیبال دارد.
وی تصریح کرد: تا جایی که مطلع هستم دو کشور برزیل و ژاپن در مسابقات سوپر لیگ خود VIS دارند و ایران سومین کشوری است که در نظر دارد از این سیستم آمارگیری بین المللی در مسابقات سوپر لیگ خود استفاده کند.
بازیکن اسبق تیم ملی والیبال بلغارستان افزود: حتی در بلغارستان برای این آمارگیری از فدراسیون جهانی والیبال کمک می گیرند و در قراردادی این کار را بر عهده آنان گذاشته اند.
وی با بیان اینکه شرکت کننده گان در این دوره انگیزه زیادی برای یادگیری داشتن که سئولات زیادی نیز مطرح می کردند، گفت: طرح سئوالات به گونه ای بود که نام یکی از شرکت کنندگان در دوره را آقای سئوال گذاشته بودیم.
ژتچف به حضور تیم ملی والیبال تونس در ایران همزمان با برگزاری این دوره اشاره کرد و گفت: دو روز کار عملی شرکت کنندگان در این دوره آمارگیری از مسابقات تونس بود که کمک بسیار زیادی به نحوه آمارگیری در مسابقات رسمی و مشخص شده مفهوم واقعی واژه های مورد استفاده در این دوره کرد.
گفتنی است دوره آمارگیری بین المللی والیبال که از روز جمعه 23 تیرماه با تدریس ژتچف مدرس بین المللی والیبال در تهران آغاز شده بود، روز گذشته (سه شنبه) با اهدای گواهی های قبولی در این دوره به پایان رسید.


مصاحبه ی , مدرس فدراسیون جهانی FIVB ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 481 تاریخ : چهارشنبه 28 تير 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید